4 خصوصیت #مهم خودروبر تریلر کفی دار ماموت چیست؟

خودروبر | خودروبر تهران

خودروبر | خودرو بر تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر | خودرو بر تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان تریلر کفی ماموت
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 928 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

خودرو بر ترلیر دار کفی ماموت چیست و چگونه کار می کند؟

تریلر های خودرو بر مدل ماموت چه ویژگی هایی دارند؟

تریلر های کفی محور دار چه خصوصیات منحصر به فردی دارند؟

خصوصیات فنی تریلر های ماموت محور دار چگونه است؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودرو بر

شکل 2 خودرو بر تهران

خودروبر ترلیر دار کفی ماموت چیست و چگونه کار می کند؟

خودرو بر های تریلر دار مدل ماموت وسیله هایی هستند که برای انتقال انواع وسیله ها به کار میروند. این گونه تریلر ها توانایی دارند که انواع خودروهای سنگین را با خود حمل کنند. برای مثال انوان کامیون ها کانتینر ها وسایل و توپ های سنگین آهنی توسط این نوع تریلر ها انتقال میابد. این نوع تریلر ها که توسط شرکت خودرو بر تهران هم اراعه میشوند توانایی حمل و انتقال بالایی دارند. تریلر های ماموت کفی هایی دارند که بسیار مستحکم است. و در ساخت این کفی ها الوار های چند لایه قرار گرفته اند. این الوار ها کاملا نسبت به نفوذ آب مقاوم هستند و روی آن ها با لایه ای پوشیده شده است. جنس لایه رویی بسیار سفت و سخت بوده و نسبت به وزن های سنگین کاملا مقاوم است. در ادامه شکل 1 خودروبر را مشاهده کنید.

تجهیزاتی که در این گونه تریلر های خودروبر استفاده شده اند از جنس آهن بسیار محکم است. و در نتیجه سبب می شوند که بتواند وسیله های بسیار سنگین را نیز با خود حمل کنند. این گونه تریلی ها به صورت کفی های صاف هستند و وسایل مورد نظر روی این کفی ها قرار میگیرند. این تریلر ها با داشتن تجهیزات مجهزی که دارند در زمینه حمل با خودرو بر تهران بسیار مناسب هستند. در شرکت خودروبر ارسلان انواعی از این نوع تریلر ها وجود دارند. و شما می توانید برای خرید و یا اجاره آن با شرکت khoodrobar در ارتباط باشید.

خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبر

تریلر های خودروبر مدل ماموت چه ویژگی هایی دارند؟

این نوع از تریلر ها ویژگی های منحصر به فرد بسیاری دارند. یکی از این ویژگی ها محورهای تریلی است به این صورت که به دو صورت کاسه ای و دیسکی هستند. این دو محور ها در واقع همان زیر و بند های تریلر ها هستند. ویژگی دیگر ماموت ها این است که توانایی حمل وزن بار تا بیست و هفت تن را دارند. در این وسیله ها از ترمز بسیار قدرتمند استفاده شده است. که در موقعیت های مهم می تواند تریلر را متوقف کند. رنگ بدنه تریلر های ماموت در شرکت خودرو بر تهران از جنس پلی اورتان است. در این ترلیر ها از برق های الکتریکی بیست و چهار و دوازده ولت استفاده شده است. و همچنین این تریلر ها شامل چراغ های مجهز به بوق هستند.

از دیگر تجهیزاتی که رد این تریلر ها وجود دارند سیستم هایی است که مانع از چپ شدن تریلی میشوند. این سیستم ها به این صورت کار میکنند که مانع از نگرفتن ترمز میشوند و به صورت الکتریکی کار میکنند. خودروبر های ماموت شامل مخزن هایی هستند که توانایی حمل شصت لیتر آب را دارند. این مخزن ها توسط درپوشی از جنس آهن و بسیار محکم هستند. در ادامه شکل 2 خودرو بر تهران را مشاهده کنید.

تریلر های کفی محور دار چه خصوصیات منحصر به فردی دارند؟

تریلر های شرکت خودرو بر تهران کاملا صاف و بدون دیواره هستند. به این صورت که وسایل بدون مانع روی آن ها قرار می گیرند. و برای وصل و محکم شدن به تریلر توسط زنجیر ها و وسیله هایی این کار انجام می شود. و پس آن که از محکم بودن وسایل روی تریلر مطمعن بودند بار ها منتقل می شوند. تریلر ها برای حمل تجهیزات بسیار سنگین و که جای کمی را میگیرند به کار می روند. همچنین انواعی از پروداکت هایی مانند وسایل آهنی سنگین و یا میلگرد ها نیز با این نوع تریلرها منتقل میشوند. در واقع خودروبر ها می توانند کامیون های خیلی سنگین و یا حتی ماشین های بزرگ را نیز با خود منتقل کنند. در نتیجه این ویژگی ها سبب میشوند که این نوع تریلرها بسیار ارزشمند باشند. زیرا توانایی حمل انواعی از ماشین های سنگین و وسیله های با وزن بسیار را دارند.

خودرو بر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودرو بر تهران

در واقع کف این تریلر ها با  چند لایه ی چوبی بسیار محکم با قطر های زیاد استفاده شده اند. که روی این کفی ها از پوشش های ضد آب استفاده می شود. این تریلی ها نسبت به آب کاملا مقاوم هستند و با رنگ های ضد آب ساخته شده اند. در شرکت خودرو بر تهران به منظور حمل بار های سنگین از خودروبر های ماموت استفاده می شود. کفی ها در این نوع تریلر ها می توانند وسیله های زیادی را با خود انتقال دهند. اطراف این کفی ها هیچ گونه دیواره ای قرار نگرفته است. و این ویژگی باعث می شود که بار راحت تر روی آن قرار گیرد. مسلما کفی های خودرو بر ماموت توانایی حمل جسم های بزرگ را دارند.

خصوصیات فنی تریلر های ماموت محور دار چگونه است؟

در شرکت خودروبر ارسلان برای ساخت و تولید انواع مختلف خودرو بر ها اقداماتی صورت گرفته است. این تریلر ها میتوانند بار هایی تا سقف 27 تن را با خود جا به جا کنند. در اصل وزن خود تریلر ها چیزی در حدود 5000 کیلوگرم است. این تریلر ها کاملا به وسایل و سیستم های اتوماتیک مجهز هستند. تجهیزات به کار گرفته در تریلر هایی که توسط شرکت khoodrobar  تولید میشوند. بسیار نسبت به حمل بار های سنگین مقاوم هستند.

از خودرو بر های کفی ماموت برای حمل چه وسیله هایی استفاده می شود؟

معمولا از این خودرو بر ها برای حمل اتومبیل های سنگین و وسایل سنگین استفاده می شود.

آیا تریلر کفی دار ماموت در شرکت خودرو بر ساخته می شود؟

بله البته که تریلر های کفی دار در شرکت ما تولید و عرضه میشوند.

آیا کفی های تریلر ماموت از مقاومت بالایی برخوردار هستند؟

بله همچنین که این گونه تریلی ها و کفی هایشان مقاومت خیلی بالایی دارند.

خودرو بر تهرانخودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *