قیمت یدک کش #6پاره شدن تسمه تایم چرا تسمه تایم زود پاره میشود؟

قیمت یدک کش

قیمت یدک کش


قیمت یدک کش ، اگر شما از آن دسته رانندگانی هستید. که فقط آب و روغن خودروی خود را چک می کنند و کار دیگری ندارند. باید بدانید که تسمه تایم نامناسب نیز نیاز به بررسی دارد!.بنابراین، بهتر است هر از گاهی این قسمت را بررسی کنید تا ببینید آسیبی ندیده است یا خیر. پاره شدن تسمه تایم یکی از آن اتفاقاتی است که به راحتی می توان از آن اجتناب کرد. اما باید به خاطر داشته باشید که خطری جدی و خطرناک است. و در صورت پاره شدن تسمه تایم باید خودروبر خبر کنید!.- هزینه ی یدک کش

 فهرست مطالب

تسمه تایم خودروبر چیست ؟ در مورد آن چه چیزی می دانید؟

بیایید تا با انواع تسمه تایم و قیمت یدک کش آشنا شویم

دلایل اصلی پاره شدن تسمه تایم خودرو چیست ؟

چگونه می توان از پارگی تسمه تایم خودروبر آگاه شد؟

بعد از تعویض تسمه تایم باید نگران چی باشیم؟ قیمت یدک کش ؟

نتیجه گیری در مورد علت های زود پاره شدن تسمه تایم خودرو

 

فهرست تصاویر

1- هزینه ی یدک کش

2- هزینه ی یدک کش

3- هزینه ی یدک کش

 

عنوان قیمت یدک کش
نویسنده صادق ترکیان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1577کلمه
زمان مطالعه 15دقیقه

قیمت یدک کش

1- هزینه ی یدک کش

به طور معمول، خودروسازان عمر تسمه تایم را در دفترچه راهنمای خودرو ذکر می کنند. که معمولاً بین 60000 تا 100000 کیلومتر است. اگر مشکوک به ایراد در تسمه تایم خود هستید و خودتان وقت ندارید این قطعه را بررسی کنید. برای راهنمایی با خودروبر ارسلان با ما تماس بگیرید. دستیاران ما این قطعه را بررسی کرده و در صورت نیاز به تعویض، آن را تعویض خواهند کرد. با مدل مناسب اما تسمه تایم چیست و چگونه کار می کند؟.

تسمه تایم خودروبر چیست ؟ در مورد آن چه چیزی می دانید؟

تسمه تایم یکی از آن دستگاه هایی است که همه ما درباره آن شنیده ایم. اما نحوه عملکرد آن، محل استفاده دقیق و دلیل پاره شدن آن، اگر به آن نگاه نکرده باشیم. تشخیص آن سخت است. تسمه تایم یکی از مهمترین قطعات خودرو است. که مستقیماً بر کار و عملکرد موتور تأثیر می گذارد، حرکت چرخشی میل لنگ را به میل سوپاپ منتقل میکند. و میل سوپاپ یا میل بادامک را صاف می کند..قیمت یدک کش ، تسمه های تایم که به عنوان تسمه تایم نیز شناخته می شوند. معمولا از لاستیک مقاوم در برابر سایش ساخته می شوند.

نقش این تسمه کمک به میل لنگ است که با هر دور چرخش سوپاپ ها را باز و بسته میکند. تا موتور چهار زمانه بتواند به درستی کار کند. تسمه تایم دارای دندانه در داخل است و باید در موقعیت صحیح نصب شود. با توجه به اینکه وظیفه تسمه تایم تنظیم زمان باز و بسته شدن سوپاپ ها است. کوچکترین لغزش خودروبر یا تنظیم این تسمه می تواند آسیب جدی به موتور خودرو وارد کند.بسیار مهم است که تسمه تایم به درستی قرار گیرد. بنابراین در صورت لق شدن یا آسیب دیدن، بهتر است آن را توسط مکانیک حرفه ای خودروبر ارسلان  تعویض کنید. تا دندان ها را در موقعیت صحیح قرار داده و به درستی کار کنند. با این حال، در گذشته استفاده از زنجیره‌های زمانی رایج‌تر بود. این زنجیر فلزی استحکام بالایی دارد و نیازی به تعویض طولانی مدت ندارد.- هزینه ی یدک کش

بیایید تا با انواع تسمه تایم و قیمت یدک کش آشنا شویم

تسمه های تایم از مواد و انواع مختلفی ساخته می شوند. و بسته به نیاز خودرو، برند و کیفیت دارای رنج قیمتی متغیری هستند. با این حال، از بهترین برندهای تسمه تایم می توان. به Dongil، Continental، POWERGRIP GATES، قطعات اصلی تویوتا، Dayco، ایران خودرو و Optibelt اشاره کرد. Optibelt).اگر تصمیم به خرید تسمه تایم دارید، بهترین کار این است. که ابتدا با یک مکانیک ماهر برای تشخیص ساییدگی آن مشورت کنید. و سپس یک تسمه تایم مناسب و بادوام خریداری کنید. گاهی اوقات قیمت پایین تسمه تایم خودروبر می تواند. شما را مجبور به استفاده از مواد غیر اصل برای صرفه جویی در هزینه کند. و به دلیل بی کیفیت بودن تسمه تایم، موتور خودرو شما به شدت آسیب ببیند. و در نتیجه مجبور به پرداخت هزینه بیشتری برای تعمیر خودروبر ارسلان شوید. بیشتر از خود قطعه پرداخت شده است.

 

قیمت یدک کش

2- هزینه ی یدک کش

دلایل اصلی پاره شدن تسمه تایم خودرو چیست ؟

مجموعه ای از عوامل و عادات نادرست رانندگی باعث می شود تسمه تایم زودتر پاره شود و فرسوده شود. از جمله این دلایل می توانیم  به موارد زیر و قیمت یدک کش اشاره کنیم.یکی از دلایل شماره یک پاره شدن تسمه تایم استفاده از دور موتور بالا است. به خصوص بالای 4000 دور در دقیقه. در بیشتر وقت ها، این موضوع  به استهلاک قطعات خودرو، به ویژه تسمه تایم می انجامد.بسیاری از رانندگان جوان عادت دارند پشت فرمان بنشینند و به موتور فشار زیادی وارد کنند.به خصوص اگر نیازی به شتاب سریع نباشد؛ در این مرحله، دور موتور به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد. و به محدوده قرمز می‌رسد و در نتیجه فشار زیادی به موتور خودروبر وارد می‌شود. فشار تسمه تایم البته این فشار به همراه تسمه تایم بستر می تواند بر روی قطعات موتور تاثیر بگذارد. و استرس و آسیب زیادی به موتور وارد کند.

این کار ریسک ها و هزینه های زیادی را برای شما ایجاد می کند.یکی از بهترین کارهایی که می توانید با یک ماشین انجام دهید. نوشتن ماشین کیلومتری پس از تعویض تسمه تایم بندی است. به این ترتیب khoodrobar ، می توانید قبل از اینکه مشکلات جدی وجود داشته باشد. این اتصال قطع شده را جایگزین کنید.البته قیمت یدک کش و هزینه تعویض تسمه تایم کمی بیش از حد غرق است. بنابراین بهتر است هنگام خرج کردن بیشتر برای جیب های خود هزینه کنید. و سلامت سایر قسمت ها مانند فرمان و تهویه هوا ، پمپ آب ، عرض ، عرض را بررسی کنید. و تسمه چرمی را محکم کنید. از آنجا که اگر نیاز به جایگزینی این قسمت ها دارید . باید دوباره همان مسیر را تکرار کنید. و اکنون این فرصت را دارید که قطعات را مطابق مکانیکی باز و بسته کنید.  این قسمت ها کنترل می شوند.

چگونه می توان از پارگی تسمه تایم خودروبر آگاه شد؟

جالب اینجاست که در بدترین زمان و بدترین حالت ، تسمه تایم شکسته می شود. چرا؟ تقاطع زیرا طبق آمار ، تسمه تایم بندی معمولاً در حال حرکت است. به خصوص در جاده. حال تصور کنید که شما در تعطیلات مسافرت و اوقات فراغت دارید.که بسیار قدیمی است! نتیجه به همان اندازه که باید خوب نیست!.نکته دیگری که باید بدانید این است که اصلاً شروع نمی شود! البته طبیعی است. که هنگام بسته شدن ماشین سعی کنید با khoodrobar آن را جابجا کنید. قیمت یدک کش ، اما این بسیار اشتباه است و به قسمت های مختلف خودرو آسیب بزرگی وارد می کند.

برخی از علائم را رعایت کرده و کمی مراقب باشید. ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که تسمه تایم بندی پارگی شده و نمی توان آن را جایگزین کرد. با استفاده از این فناوری ، ما همچنین می توانیم از ضرر و زیان جلوگیری کنیم ، می توانیم. با خیال راحت در جاده شروع کنیم!. برای آزمایش و آزمایش تسمه تایم سالم ، ابتدا خودروبر خود را در یک دنده قرار دهید. و آن را دور کنید. اگر ماشین روی دنده حرکت نکند ، احساس راحتی می کنید و از سالم بودن تسمه اطمینان حاصل می کنید. با این حال ، اگر ماشین حرکت کند ، به این معنی است که تسمه پاره شده است . و شما باید برای حمل و امداد ماشین با khoodrobaar تماس بگیرید. – هزینه ی یدک کش

بعد از تعویض تسمه تایم باید نگران چی باشیم؟ قیمت یدک کش ؟

همانطور که قبلاً ذکر شد ، تسمه تایم بندی برای موتور خودرو بسیار مهم و مهم است. اگر نصب و زمان نادرست باشد ، مشکلات زیادی ایجاد می کند. بنابراین ،زمان بندی به دلیل عدم تجربه ، مانند افزایش مصرف سوخت ، شروع ضعیف ، شنیدن سر و صدای زیاد. در قاب تسمه تایم ، کاهش شتاب و قدرت موتور و آرامش در کل دور نصب می شود. لرزش بیش از حد.به همین دلیل توصیه می کنیم وقتی با تسمه تایم بندی روبرو می شوید. لطفاً تعمیر های خودروبر با تجربه و قابل اعتماد را بررسی کنید تا جایگزینی این قطعه آسان تر شود. البته ، نجات ماشین “خودرو بر ارسلان”ی آماده است تا به سرعت به شما خدمت کند. و از تجهیزات با کیفیت بالا برای از بین بردن این مشکل استفاده کند.

نتیجه گیری در مورد علت های زود پاره شدن تسمه تایم خودرو

در این مقاله در مورد دلایل پارگی تسمه تایم صحبت کردیم . روش هایی را مطرح کردیم که قبل از اینکه تسمه تایم پاره شود و به خودروی شما آسیب بزند. متوجه آن شوید .لطفآ برای اطلاع از قیمت یدک کش مقاله های دیگر در khoodrobar  را دنبال کنید .

قیمت یدک کش

3- هزینه ی یدک کش

سوال های متداول در مورد تسمه تایم و دلیل فرسوده شدن آن

  • تسمه تایم چه وظیفه ای در خودروی شما دارد ؟

حرکت چرخشی در میل لنگ خودروی شما را به سوپاپ انتقال می دهد و برای عملکرد موتور خودرو لازم است.

  • دلایل اصلی از بین رفتن تسمه تایم و پاره شدن آن چیست ؟

مجموعه عادتهای نامناسب در رانندگی در فرسوده شدن و پاره شدن تسمه تایم تاثیر دارد.

  • چگونه می توان پیش از پاره شدن تسمه تایم خودرو از آن آگاه شد؟

قبل از هر  شصت هزار کیلومتر عملکرد تسمه تایم را بررسی کنید .

 

 

همینطور می توانید بخوانید: اقداماتی که رعایت آن برای سفر ایمن لازم است

یدک کش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *