خودروبر تهران به شهرستان | عوامل موثر* در انتخاب2 بهترین شرکت حمل!

حمل و نقل اتومبیل - خودروبر تهران به شهرستان

حمل و نقل اتومبیل - خودروبر تهران به شهرستان - خودروبر


خودروبر تهران به شهرستان زمانی است که به هر دلیلی شما بخواهید اتومبیل خود را به شهر دیگر منتقل کنید. مثلا ممکن است مسابقه باشد و نیاز داشته باشید که اتومبیل مسابقه خود را به شهر مسابقه منتقل کنید. یا حتی ممکن است در سفر باشید و در شهر دیگر تصادف کرده باشید. در این شرایط نیز نیاز پیدا خواهید کرد که اتومبیل خود را برای تعمیر به شهر خود منتقل کنید. مورد بعدی خرید خودروی لوکس یا خودروی کلاسیک است. در شهر دیگر خرید را انجام داده باشید و بخواهید خودرو را به شهر خود انتقال دهید. در همه این موارد که در بالا به آنها اشاره شد می توانید درخواست خودروسوار بدهید.

لیست مطالب ارائه شده در این مقاله به شرح زیر است:

دلایل استفاده از خدمات خودروبر جهت حمل به شهر دیگر

دلایل انتقال اتومبیل به شهر دیگر توسط خودروبر تهران

موارد تعهدات شرکت های بیمه برای حمل و نقل اتومبیل به شهر دیگر

دلایل انتخاب یک شرکت برای حمل و نقل اتومبیل

هزینه های معمول برای انتقال توسط خودروبر تهران به شهرستان

آیا اجاره هر خودروبر تهران شامل همه قیمت ها می شود؟

نتیجه گیری کلی برای انتخاب یک شرکت خودروبر تهران

سوالات متداول درباره خدمات خودروبری و انتخاب بهترین شرکت

گالری تصاویر

خدمات حمل خودرو 1حمل خودروی تصادفی

خدمات حمل خودرو 2حمل با جرثقیل

خدمات حمل خودرو 3 جابجایی خودروی تصادفی

دلایل استفاده از خدمات خودروبر جهت حمل به شهر دیگر

در حالی که شرکت اجاره‌ای شما اهمیتی نمی‌دهد که شما در حال جابجایی یا حمل موجودی هستید. آنها نمی‌خواهند از ون‌هایشان برای فعالیت‌های غیرقانونی یا غیرقانونی استفاده شود. دستگاه های ردیاب می توانند به آنها کمک کنند تا از درگیر شدن در جرم و جنایت یا استفاده از وسایل نقلیه آنها برای فعالیت های غیرقانونی جلوگیری کنند. دستگاه های ردیاب همچنین می توانند به آنها کمک کنند. وسایل نقلیه سرقت شده و گم شده را نسبتاً سریع بازیابی کنند. در ادامه خدمات حمل خودرو 1 را مشاهده نمایید.

عنوان خودروبر تهران به شهرستان
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1644 کلمه
مدت زمان مطالعه 16دقیقه

در نهایت، به عنوان یک راننده ون کرایه ای، از ایمنی اضافی یک دستگاه ردیاب لذت خواهید برد. اگر ون در وسط ناکجاآباد خراب شد. لازم نیست نگران راهنمایی های دقیق کمک های کنار جاده ای برای یافتن خود باشید. برخی از دستگاه های ردیاب GPS نیز دارای دکمه SOS یا هشدارهای خودکار در صورت بروز حادثه هستند. وقتی ون اجاره می کنید، می توانید از آنها بپرسید. آیا وسیله نقلیه آنها دارای دستگاه ردیابی GPS است یا خیر.

دلایل انتقال اتومبیل به شهر دیگر توسط خودروبر تهران به شهرستان

آنها برای محافظت از شما و محافظت از سرمایه گذاری شرکت اجاره بر روی ماشین اجاره ای نصب می شوند. اگر ون 12 نفره شما به سرقت رفته باشد، چه می کنید؟! هیچ کس نمی خواهد به احتمال سرقت ون 12 نفره اجاره ای خود فکر کند. اما این یک واقعیت است که باید برای آن آماده باشید. برای یک جنایتکار تصادفی، یک ون 12 نفره می تواند به معنای وسیله نقلیه ای باشد. دارای اشیاء قیمتی بیش از یک نفر است. اگر قربانی یک جنایت هستید، باید موارد زیر را انجام دهید.

حمل خودروی تصادفی - خودروبر تهران به شهرستان

حمل خودروی تصادفی – خودروبر تهران به شهرستان – خودروبر

خدمات حمل خودرو 1حمل خودروی تصادفی

اگرخودروبر اجاره شما به سرقت رفت چه باید کرد؟! پیدا کردن خدمات خودروبر تهران به شهرستان ممکن است سخت باشد. بفهمید جایی که پارک می کنید نیست. وقتی یک ون اجاره ای 12 نفره بود بدتر بود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا سرقت را به مقامات گزارش دهید. باید روشن کنید که این وسیله نقلیه اجاره ای است. هر گونه وسایل شخصی را که هنگام تحویل گرفتن در وسیله نقلیه داشتید ذکر کنید. در ادامه خدمات حمل خودرو 2 را مشاهده نمایید.

قدم بعدی شما این است که با شرکت اجاره کننده خود تماس بگیرید. به آنها اطلاع دهید که خودروبر آنها گم شده است و ذکر کنید که آن را به پلیس گزارش داده اید. علیرغم ترس شما مبنی بر اینکه آنها برای درخواست جابجایی خودرو وسیله نقلیه گران قیمت از شما هزینه بگیرند. به احتمال زیاد این اتفاق نخواهد افتاد. بر اساس تعهد یا فرانشیز بیمه مندرج در قرارداد چقدر از شما هزینه دریافت می شود.

موارد تعهدات شرکت های بیمه برای حمل و نقل اتومبیل به شهر دیگر

متأسفانه بسیاری از شرکت های بیمه در صورت سرقت ون اجاره ای شما پوششی ارائه نمی دهند. اگر حادثه نتیجه مستقیم سهل انگاری شما باشد. اگر شرایط مندرج در قرارداد را زیر پا بگذارید، تحت پوشش قرار نخواهید گرفت. به عنوان مثال، اگر تحت مراقبت راننده دیگری به سرقت رفته باشد که در قرارداد اجاره گنجانده نشده است. راننده اگر شرکت بیمه شما سرقت خودروی اجاره ای خودروبر تهران به شهرستان را پوشش نمی دهد. باید مدارکی دزدی مانند کپی گزارش حادثه را به آنها ارائه دهید. آیا باید هزینه کامل خودرو بر را بپردازید؟

پاسخ به این سوال بسته به اینکه ون را از چه کسی اجاره کرده اید. کجا آن را استخدام می کنید متفاوت است. به عنوان مثال، در نیوزلند و استرالیا، شما موظف به پرداخت مازاد بیمه مندرج در قرارداد خود خواهید بود. ممکن است بیشتر از چیزی باشد که برای آن چانه زده اید، اما برای جایگزینی ون کافی نخواهد بود. خوشبختانه، اکثر شرکت‌های ون اجاره‌ای تمام وسایل نقلیه خود را به همین دلیل بیمه می‌کنند. مجبور نیستند برای یک خودروسوار هزینه‌ای بپردازند. با این حال، زمانی که یک ون 12 نفره را از یک تامین کننده استخدام می کنید. همیشه بهتر است که ایمن و مسئولیت پذیر باشید. دفعه بعد که ون کرایه می‌کنید، مطمئن شوید که در صورت سرقت وسیله نقلیه تحت پوشش هستید.

جرثقیل حمل - خودروبر تهران به شهرستان

جرثقیل حمل – خودروبر تهران به شهرستان – خودروبر

خدمات حمل خودرو 2حمل با جرثقیل

دلایل انتخاب یک شرکت برای حمل و نقل اتومبیل

اکثر مردم نیازی به داشتن یک ون 10 نفره ندارند. به همین دلیل بهترین راه حل بعدی استخدام یک ون است. دفعه بعد که با یک گروه یک شب کار کردید، یا با دوستان یا خانواده سفر کردید. به سه دلیل زیر یک خودروبر تهران به شهرستان اجاره کنید. شما می توانید گسترش دهید. فرض کنید شما و همکارانتان برای یک آخر هفته تیم سازی حرکت می کنید. یا، شما و خانواده بزرگتان در تعطیلات هستید. سفر با هم مقرون به صرفه تر است، اما در نهایت به فضایی نیاز خواهید داشت. درایوهای طولانی می تواند ناراحت کننده و کلاستروفوبیک باشد. بنابراین به فضای اضافی برای پخش شدن و لذت بردن از سواری نیاز دارید. فضای ذخیره سازی کافی داشته باشد. در ادامه خدمات حمل خودرو 3 را مشاهده نمایید.

یکی از چیزهای عالی در مورد سفر با ون با یک گروه این است. فضای خودروبر تهران به شهرستان چگونه است و شما چقدر زمان دارید. وقتی در ماشین خود تنها هستید، باید سعی کنید هر کیسه ای را در صندوق عقب هر ماشین فشار دهید. این شامل ماهیگیری، غواصی، کمپینگ، گلف یا تجهیزات پیاده روی نمی شود. اگر یکسری کارهای سرگرم کننده دارید که می توانید در حال حرکت انجام دهید. به فضای بیشتری برای ذخیره همه چیز نیاز دارید و ون را به وسیله نقلیه عالی تبدیل می کند. سفر با هم برای همه بهتر است.

هزینه های معمول برای انتقال توسط خودروبر تهران به شهرستان

اگر با گروهی از دوستانتان بیرون می‌روید، اجاره یک ون و تقسیم هزینه‌ها بین همه آسان‌تر است. همچنین مقرون به صرفه تر است. وقتی همه رانندگی می کنند، هزینه مسافت پیموده شده، فرسودگی و هزینه بنزین و بنزین را پرداخت می کنند. فراموش نکنید که مصرف سوخت برخی از خودروها نسبت به سایرین بیشتر است. بنابراین منصفانه نیست که برخی حتی ممکن است بیشتر از دیگران پرداخت کنند. اگر ون اجاره می کنید، می توانید هزینه را به طور مساوی بین همه تقسیم کنید.

ما تمام کارت های اعتباری اصلی (Visa.  Mastercard و Amex).  EFTPOS.  نقدی و سفارشات خرید تایید شده از شرکت ها.  باشگاه ها و مدارس را برای خودروسوار می پذیریم. لطفاً توجه داشته باشید که برای تمام پرداخت‌های انجام‌شده با کارت اعتباری.  2.5 درصد اضافه‌هزینه کارت اعتباری وجود دارد. جزئیات کارت اعتباری اغلب به عنوان یک اقدام امنیتی استفاده می شود. اگر وثیقه کارت نقدی یا افتپوست باشد.  علاوه بر اجاره مبلغ 500 تومان ودیعه نیز لازم است. پس از بازگرداندن وسیله نقلیه و رعایت کلیه شرایط قرارداد اجاره. وجه سپرده بازپرداخت می شود.

آیا اجاره هر خودروبر تهران به شهرستان شامل همه قیمت ها می شود؟

هنگامی که کامیوانت نیسانی را کرایه می‌کنید.  همه قیمت‌ها از جمله مالیات بر کالاها و خدمات (GST) و بیمه استاندارد در NZD ذکر می‌شوانت نیساند. برای وسایل نقلیه تجاری مانند کامیوانت نیسان و کامیوانت نیسانت.  100 کیلومتر اول در روز رایگان است. مایل اضافی در هر کیلومتر شارژ می شود. آیا نرخ های شما شامل اجاره نامحدود کیلومتر کامیوانت نیسان می شود؟! ما کیلومتر نامحدود برای کامیوانت نیسان ها ارائه نمی دهیم.

حمل خودرو - خودروبر تهران به شهرستان

حمل خودرو – خودروبر تهران به شهرستان – خودروبر

خدمات حمل خودرو 3 جابجایی خودروی تصادفی

نتیجه گیری کلی برای انتخاب یک شرکت خودروبر تهران به شهرستان

برای انتخاب یک شرکت مناسب باید همه مزایا و معایب یک شرکت را بررسی کنید. اینکه خدمات شرکت شامل چه مواردی می شود. آیا خدمات شهر به شهر نیز جز خدمات شرکت حمل کننده اتومبیل محسوب می شود. مهم است خدمت مدنظر دارای خدمات بیمه است یا خیر. برای هر خدمتی نیاز است که حتما وسیله نقلیه بیمه شود. چه نوع خدمت حملی برای شما در نظر گرفته شده است. آیا حمل به صورت آزاد است یا به صورت بسته و ایمن تر. حتی نوع حمل که توسط کفی خودروبر است یا فقط نیسان چرخگیر.

سوالات متداول درباره خدمات خودروبری و انتخاب بهترین شرکت

  • از جمله اقداماتی که نیاز است قبل از تحویل خودرو انجام بدهیم چیست؟

قبل از تحویل اتومبیل بهتر است از همه جهات اتومبیل عکس بگیریم. پس از تحویل عکس ها رو بررسی کنیم.

  • خدمات خودرو بر شامل چه مواردی است؟

این خدمات شامل کفی خودرو بر، جرثقیل حمل، امداد خودرو و… است.

  • خدمات امداد خودرو شامل چه مواردی است ؟

شامل تعمیرات بین جاده ای، سوخت رسانی بین جاده، خودروبر تهران به شهرستان،… می شود.

خودرو سوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *