حمل خودرو و 7 روش برای حمل خودرو با جرثقیل با خودروبر ارسلان !

حمل خودرو | خودروبر ارسلان | khoodrobar

حمل خودرو | خودروبر ارسلان | khoodrobar


حمل خودرو یکی از مواردی است که برای انجام آن به خودروبر ارسلان مراجعه کنید. مزایای استفاده از با جرثقیل حمل خودرو ممکن است فکر کنید که با پیاده شدن از خودرو و مراجعه حضوری به اولین تعمیرگاه نیاز شما را برطرف می کند. و نیازی به استفاده از خدمات کمک خودکار ندارید. اگرچه این عمل ناقض قوانین به خصوص در بزرگراه است. اما می تواند منجر به تصادف یا سوء استفاده دیگران شود. مایه خوشحالی است که با یک متخصص تماس بگیرید. این تماس حتی در صورت آسیب یا تصادف خودرو خوب است. و به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن از خدمات خودروبری استفاده کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا تمایل به استفاده از این خدمات سرتا سر کشور، پیشنهاد می شود با کارشناسان سایت khoodrobar در ارتباط با استفاده از این خدمات تماس حاصل فرمایید. به طور کلی، کارشناسان ما تشخیص می دهند که حمل خودرو یکی از مهم ترین و مناسب ترین روش هایی است که امروزه می توانید برای تعمیر و رفع عیوب خودروی خود استفاده کنید. و می توانید از این روش برای دریافت مناسب ترین خدمات استفاده کنید. علاوه بر این، استفاده از این خدمات اغلب در کاهش هزینه ها و هزینه های نگهداری موثر است.

فهرست مطالب

چرا باید از خدمات جرثقیل حمل خودرو استفاده کرد؟

چگونه باید تعمیر لاستیک را به خودروبر ارسلان سپرد؟

تعمیر و پنچرگیری سیار موتور سیکلت چگونه انجام می شود؟

چه عواملی موجب پنچر شدن لاستیک و احتیاج به حمل خودرو میشود؟

دلایل  پنچر شدن لاستیک خودرو هنگام رانندگی چیست ؟

اصول اولیه ای که باید هنگام منفجر شدن لاستیک انجام داد؟

زمان پنچر شدن لاستیک در حین رانندگی چه اقداماتی باید انجام داد؟

روش سوراخ کردن یا حرکت دادن دستگاه یکی از روش های پنچرگیری

فهرست تصاویر

شکل 1: امداد خودرو سیار

شکل 2: خدمات پنچرگیری خودرو

شکل 3: حمل کردن خودرو

عنوان جرثقیل حمل خودرو
دپارتمان اوج شید
نویسنده میرفندرسکی
تعداد کلمات 1635
زمان مطالعه 16 دقیقه

چرا باید از خدمات جرثقیل حمل خودرو استفاده کرد؟

طبق قانون و دستورالعمل های رانندگی، وسایل نقلیه اورژانسی یا وسایل نقلیه ای که نیاز به تعمیر دارند. یا در تصادف آسیب دیده اند را نمی توان توسط وسیله نقلیه مسافری دیگری یدک کش و یدک کشید. و باید برای ایمنی جاده از سرویس خودرو کمک گرفت. در این مقاله علمی شما را با مهم ترین مزایای استفاده از سیستم های کمکی خودرو که می توانید برای تعمیر و یا حمل و نقل خودروی خود استفاده کنید آشنا می شویم.

به طور کلی می توان گفت که Auto Assist یکی از مهم ترین و مدیریت شده ترین سرویس هایی است که امروزه در اختیار افراد قرار می گیرد. تا بتوانید به سادگی از آن بهره ببرید. در صورت داشتن هرگونه سوال در این مورد و یا استفاده از  خدمات جرثقیل حمل خودرو  می توانید به صورت تلفنی یا آنلاین با متخصص تعمیر خودرو تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.. همونطور که گفته میشود این خدمات فقط برای خودروهای آسیب دیده یا مکانیکی بی اهمیت ارائه می شود و همچنین برای افرادی که نیاز به تعمیر پنچر شدن لاستیک یا تعمیر ایراد برق دارند نیز ارائه می شود.

چگونه باید تعمیر لاستیک را به خودروبر ارسلان سپرد؟

تعمیر پنچر سیار یکی از 24 سرویس سیار حمل خودرو ارسلان است. یکی از رایج ترین دلایل تصادفات با خودروها پنچر شدن لاستیک است. تعمیرات پنچر گیری با ابزارهای لازم برای تعمیر پنچر آمادگی امداد رسانی را اعلام می دارد. ما خدمات تعمیر پنچر سیار را برای هر نوع خودرو و تمامی مناطق تهران ارائه می دهیم.  قبل از شروع رانندگی، بهتر است لاستیک ها و فشار باد لاستیک خودرو خود را بررسی کنید. اگر لاستیک ماشین شما در جاده پنچر شده است. در کنار جاده توقف کنید.  در شکل 1: امداد خودرو سیار مشاهده میکنید.

حمل خودرو | خودروبر | khoodrobar

حمل خودرو | خودروبر | khoodrobar

شکل 1: امداد خودرو سیار

تعمیر و پنچرگیری سیار موتور سیکلت چگونه انجام می شود؟

موتورسیکلت یکی از پرطرفدارترین وسایل حمل و نقل تهران است که به دلیل سهولت در جابجایی، سرعت حرکت و فرار از ترافیک به یکی از محبوب ترین ها تبدیل شده است. از طرفی پنچر شدن لاستیک یکی از رایج ترین اتفاقاتی است که ممکن است برای هر موتورسیکلت سواری رخ دهد.  همچنین خدمات باتری به باتری موتور برای خودروها وجود دارد. تعمیر پنچر سیار موتور  جرثقیل حمل خودرو  با تیمی مجرب و امکانات لازم در اسرع وقت در محل شما حاضر می شود و خدمات لازم را برای شما انجام می دهد.

لاستیک ها یکی از پرکاربردترین قطعات خودرو هستند و به مرور زمان به طور طبیعی فرسوده می شوند. لاستیک های فرسوده به خوبی نو کار نمی کنند و عملکرد بسیار کمتری دارند، علاوه بر این، گرمای هوا یکی دیگر از دلایل پنچری یا پاره شدن لاستیک خودرو است.  برای استفاده از خدمات khoodrobar با ما تماس بگیرید.

چه عواملی موجب پنچر شدن لاستیک و احتیاج به حمل خودرو میشود؟

در واقع گرما باعث انبساط هوا و افزایش فشار باد لاستیک می شود. در یک خودروی جدید، استفاده از یک سیستم هشدار دهنده برای نظارت بر فشار در لاستیک‌ها و هشدار دادن به راننده از وضعیت با یک هشدار در نظر بگیرید.

| برای مطالعه در مورد خودروبر تهران این مقاله را مطالعه نمایید |

دلایل  پنچر شدن لاستیک خودرو هنگام رانندگی چیست ؟

وجود هر گونه اجسام نوک تیز (مانند شیشه شکسته، میخ) می تواند باعث پنچری ناگهانی لاستیک شما شود. و نیاز است که از خدمات جرثقیل حمل خودرو کمک بگیرید. اگر راننده ماهری باشید، فورا متوجه پنچر شدن لاستیک خواهید شد. به محض اینکه متوجه پنچر شدن لاستیک شدید خودرو را متوقف کنید. با این کار از آسیب بیشتر به خودرو جلوگیری می کنید. علائم پنچر شدن لاستیک خودرو در زیر فهرست شده است، از جمله:

  • انحراف چپ و راست

لغزش یا انحراف ناگهانی خودرو به چپ و راست از نشانه های پنچری لاستیک و احتیاج به خدمات حمل خودرو است. در صورت ترکیدن ناگهانی لاستیک، خودرو به شدت گمراه می شود و اغلب کنترل ها به خطر می افتد.

  • مسائل تلفیق

اگر در حین  حرکت، رانندگی ناگهان سخت و دشوار شود، احتمال پنچری وجود دارد. در واقع با کاهش تدریجی فشار باد لاستیک ها این گونه تصادفات رخ می دهد و پیچیدن سخت می شود.

  • لرزش لاستیک

اکثر رانندگان به دلیل لرزش خودرو در زمان حمل خودرو هنگام رانندگی متوجه پنچر شدن لاستیک می شوند. هنگامی که یکی از لاستیک ها پنچر می شود، تعادل خودرو به هم می خورد و خودروی آسیب دیده با سرعت بالا می لرزد. در شکل 2: خدمات پنچرگیری خودرو را مشاهده میکنید.

اتومبیل صفر کیلومتر - حمل خودرو

اتومبیل صفر کیلومتر – حمل خودرو – خودروبر

شکل 2: خدمات پنچرگیری خودرو

اصول اولیه ای که باید هنگام منفجر شدن لاستیک انجام داد؟

.

به آینه نگاه کنید و به آرامی به کنار جاده بکشید. تا جرثقیل حمل خودرو از راه برسد.  در ترافیک و خیابان های نامرتب حتما مراقب سایر رانندگان باشید. نمایش با دستان خود حرکتی عالی برای هشدار دادن به سایر رانندگان و آرام کردن جاده است. هدف این است که ماشین را بدون آسیب رساندن به ماشین های دیگر به سمت امن خیابان منتقل کنیم. پس از اتصال به نقطه ایمنی، توقف کرده و ترمز دستی را فشار دهید. چراغ های هشدار را روشن کنید تا مطمئن شوید وضعیت امن است. به یاد داشته باشید که تعویض لاستیک در کنار جاده می تواند بسیار خطرناک باشد. با هر جنبه ای صبور باشید تا زمانی که ارتباط برقرار کند.

خودروبر ارسلان آماده ارائه خدمات تعمیر پنچر سیار خودرو در تمامی مناطق تهران و کشور می باشد.

وقتی متوجه پنچر شدن لاستیک شدید، نباید فوراً ترمز کنید. ترمز ناگهانی با پا از روی پدال گاز اشتباه بزرگی است، زیرا در این فعالیت تمام وزن خودرو به لاستیک های جلو منتقل می شود و خطر واژگونی وجود دارد. یک لغزش ناگهانی حتی می تواند کناره چرخ را کاملاً نمایان کند و باعث انحراف یا چپ شدن خودرو شود. برای کاهش سرعت، نیازی نیست پای خود را از روی پدال گاز بردارید، بلکه کافی است به آرامی پدال را فشار دهید. پدال گاز، سرعت را کنترل کنید، ممکن است بخواهید بی اختیار ترمز کنید یا پای خود را از روی پدال گاز بردارید، اما سعی کنید سرعت را حفظ کنید. تا جرثقیل حمل خودرو از راه برسد.

زمان پنچر شدن لاستیک در حین رانندگی چه اقداماتی باید انجام داد؟

تعمیر گاه به گاه لاستیک و تعمیر پنچری برای لاستیک خوب نیست و لاستیک ها باید در محل تعویض شوند. لاستیک های پنچر مستعد باد کردن هستند، اما در بیشتر موارد بادکردن بی فایده است و لاستیک باید تعویض شود. اگر لاستیک از پهلو سوراخ شده باشد و ترک در گوشه لاستیک باشد، لاستیک باید در محل تعویض شود. لاستیک ها را در صورت پاره شدن بیش از 10 سانتی متر از میخ و اجسام تیز تعویض کنید. اگر بیش از یک ترک در لاستیک وجود داشته باشد و فاصله بین ترک ها کمتر از 40 سانتی متر باشد، تعمیر پنچر کمکی نمی کند و باید لاستیک تعویض شود.  در صورت غیر محتمل بودن آسیب دیدگی لاستیک در تصادف، لاستیک باید در اسرع وقت برگردانده شود. در  شکل 3: حمل کردن خودرو را می بینید.

حمل اتومبیل بدون پلاک - حمل خودرو

حمل اتومبیل بدون پلاک – حمل خودرو – خوودروبر

شکل 3: حمل کردن خودرو

روش سوراخ کردن یا حرکت دادن دستگاه یکی از روش های پنچرگیری

تعمیر پنچر گوشی موبایل تفاوت چندانی با تعمیر پنچری آجری ندارد و روند آن مشابه است، از جمله:

  • فشار باد لاستیک را برای احتیاج داشتن و یا نداشتن به خدمات حمل خودرو بررسی کنید.
  • نظارت دقیق لاستیک ها با چراغ قدرت

به صدای خروج هوا به عنوان علامت پنچر شدن لاستیک توجه کنید (اگر با ایجاد کف در سطح لاستیک حباب ایجاد شود به این معنی است که لاستیک ماشین شما پنچر شده است. و باید از خدمات جرثقیل حمل خودرو

khoodrobar استفاده کنید.

هرچند وقت یکبار باد لاستیک ها باید چک شود؟

ماهی یک بار

چه عواملی موجب ترکیدن لاستیک می شود؟

برخورد با اجسام نوک تیز و یا قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید

برای دریافت خدمات به کجا مراجعه کنیم؟

خدمات حمل خودرو ارسلان

حمل خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *