درخواست جابجایی خودرو و 3 راه * انتخاب نوع خدمت!

حمل اتومبیل - درخواست جابجایی خودرو

حمل اتومبیل - درخواست جابجایی خودرو - خودروبر


درخواست جابجایی خودرو ممکن است در شرایط مختلف باشد. مثلا ممکن است خودروی شما تصادفی باشد و نیاز به جرثقیل خودروبر داشته باشید. مثلا ممکن است خودروی شما لوکس باشد یا خودروی شما کلاسیک باشد. شما برای جابجایی این مدل خودرو ها نمی توانید به صورت عادی عمل کنید. در این شرایط شما نیاز به خودروبر دارید. در این بین مهم است که نوع خدمت حمل را نیز انتخاب کنید.این نوع حمل مهم است به صورت بسته انجام شود یا به صورت آزاد. برای حمل خودروهای حساس بهتر است از حمل بسته استفاده کنید. اگر هم دچار خرابی اتومبیل در بین جاده شدید یا حتی پنچر کردید می توانید درخواست امداد خودرو بدهید.

لیست مطالب قرار گرفته در این مقاله به شرح زیر است:

چگونه یک شرکت حمل ونقل اتومبیل برای خدمات خودروبر بیابیم؟

نحوه ثبت درخواست جابجایی برای حمل  ونقل اتومبیل در شرایط خاص

مزایای استفاده از Khoodrobar.ir برای حمل و نقل خودرو

استفاده از خدمات خودروبر چه امکاناتی را برای ما فراهم می کند؟

چه زمانی می توانیم درخواست جابجایی خودرو را ثبت کنیم ؟

عوامل موثر بر انتخاب یک شرکت مناسب جهت درخواست خودرو

قبل از تحویل اتومبیل به خدمات خودروبر چه مواردی باید رعایت شود؟

نتیجه گیری درباره درخواست خودرو و استفاده از خدمات خودروبر

گالری تصاویر

خدمات خودرویی 1حمل تعدادی خودرو

خدمات خودرویی 2حمل خودرو بین شهری

خدمات خودرویی 3خدمات حمل اتومبیل

 چگونه یک شرکت حمل ونقل اتومبیل برای خدمات خودروبر بیابیم؟

با توجه به همه گزینه های موجود در یافتن خدمات حمل و نقل خودرو، یافتن سرویس مناسب مهم است. در واقع می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد. این جایی است که Khoodrobar.ir می تواند به شما کمک کند. در Khoodrobar.ir، می توانید با پر کردن یک فرم ساده شروع به جمع آوری قیمت کنید. تنها چیزی که ما از شما نیاز داریم، برند و مدل ماشینی است که باید حمل شود.

عنوان درخواست جابجایی خودرو
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1639کلمه
مدت زمان مطالعه 16دقیقه

محل تحویل و تحویل و تاریخ لازم برای جابجایی وسیله نقلیه خدمات خودرویی 1 است. این اطلاعات کافی برای ارائه دهنده حمل و نقل خودکار در Khoodrobar.ir فراهم می کند. تا بتواند قیمت دقیقی را برای شغل شما ارائه دهد. هنگامی که لیست شما فعال شد، قیمت ها را در صندوق ورودی و ایمیل Khoodrobar.ir خود دریافت خواهید کرد. توصیه می‌کنیم اعلان‌های ایمیل را روشن کنید تا به محض دریافت پیشنهاد جدید مطلع شوید. پیشنهادها می‌توانند در عرض چند دقیقه پس از ارسال فهرست شما ظاهر شوند. اما ما همیشه توصیه می‌کنیم قبل از تصمیم‌گیری منتظر برخی پیشنهادها باشید تا گزینه‌های متنوعی داشته باشید.

نحوه ثبت درخواست جابجایی خودرو برای حمل  ونقل اتومبیل در شرایط خاص

هنگامی که تعدادی از آنها را دارید، می توانید هر گونه سوالی که ممکن است داشته باشید از آنها بپرسید. از جمله اینکه چه زمانی در دسترس هستند (در صورت ارائه یک بازه زمانی)، چه بیمه ای دارند. چگونه از ماشین شما محافظت می کنند. توصیه می کنیم از هر شرکتی که ممکن است از این سوالات استفاده کند بپرسید تا مطمئن شوید. همه چیز به آرامی و همانطور که انتظار می رود پیش می رود.

حمل خودرو به صورت تعدادی - درخواست جابجایی خودرو

حمل خودرو به صورت تعدادی – درخواست جابجایی خودرو – خودروبر

خدمات خودرویی 1حمل تعدادی خودرو

Khoodrobar.ir دارای یک سیستم بازخورد و رتبه بندی است که ما نیز قویاً توصیه می کنیم. قبل از انتخاب درخواست جابجایی خودرو برای ارسال وسیله نقلیه خود، آن را بررسی کنید. این سیستم به شما امکان می دهد تجربیات مشتریان قبلی با شرکت را مشاهده کنید. همچنین امتیاز کلی آنها را مشاهده کنید.

مزایای استفاده از Khoodrobar.ir برای حمل و نقل خودرو

بهتر است در زمان خود خدمات خودرویی 2 صرفه جویی کنید. به جای اینکه هر بار یک مظنه را پر کنید. می خواهید قیمت دقیقی از یک شرکت  دریافت کنید. یک مظنه را در پلتفرم ما پر کنید و سپس بر اساس جزئیاتی که از چندین شرکت ارائه می دهید. مظنه دریافت کنید. این باعث می شود حمل خودرو به شهرستان ساعت ها صرف تماس با شرکت ها و پر کردن فرم ها نکنید. همچنین می توان از طریق پلتفرم ما با این شرکت ها تماس گرفت. به این معنی که می توانید تمام اطلاعات حمل و نقل خودروی خود را در یک مکان نگه دارید.

مقایسه قیمت – در پایان روز، قیمت مهم‌ترین عامل در تصمیم‌گیری برای ارسال خودروی خود است. بخش سخت این است که در حالی که اکثر شرکت‌ها از ارائه قیمت های متوسط ​​و ارقام تقریبی خوشحال هستند. شما در واقع بدون ارائه اطلاعات و پر کردن جزئیات، قیمت قطعی دریافت نخواهید کرد. در حالی این قابل درک است که درخواست جابجایی خودرو به این معنی است که مقایسه قیمت کار آسانی نیست.

استفاده از خدمات خودروبر چه امکاناتی را برای ما فراهم می کند؟

استفاده از Khoodrobar.ir به شما این امکان را می دهد. قیمت نهایی واقعی را از شرکت های حمل و نقل خودرو دریافت کنید. آنها را در یک مکان مقایسه کنید، بتوانید به صورت جداگانه به آنها پیام دهید تا هر سوالی دارید بپرسید. در نهایت تصمیم بگیرید که کدام شرکت برای شما بهترین است. قیمت های ارزان – شرکت های حمل و نقل خودرو در Khoodrobar.ir اغلب می توانند. خدمات خود را با امداد خودرو هزینه کمتری نسبت به زمانی که مستقیماً به آنها مراجعه کنید ارائه دهند.

حمل خودرو - درخواست جابجایی خودرو

حمل خودرو – درخواست جابجایی خودرو – خودروبر

خدمات خودرویی 2حمل خودرو بین شهری

این به این دلیل است که آنها اغلب به دنبال پر کردن فضا در سفری هستند. قبلاً شروع کرده اند و قبلاً هزینه آن را پرداخته اند. فرض کنید از تهران به اصفهان حرکت می کنید و باید ماشین خود را به آنجا منتقل کنید. در Khoodrobar.ir، یک شرکت ممکن است قبلاً یک حامل چند وسیله نقلیه با 5 فضا از 6فضا پر داشته باشد. آنها فقط می خواهند مطمئن شوند که هیچ فضایی هدر نمی رود.

چه زمانی می توانیم درخواست جابجایی خودرو را ثبت کنیم ؟

تا زمانی که تاریخ، زمان و مکان تحویل خودرو برای شما مناسب باشد. اغلب می توانید با استفاده از خدمات ما تا 75 درصد در حمل و نقل خودرو صرفه جویی کنید. بهتر برای محیط زیست – نه تنها ارسال خودروی خود با Khoodrobar.ir.ir ارزان تر است. بلکه برای محیط زیست نیز بهتر است! در مثال بالا، اگر خودروی شما در چندین حمل‌ونقل خودرو نبود، اما قرار بود شرکت دیگری آن را حمل کند. انتشار گازهای گلخانه‌ای در جو دوبرابر می‌شود، زیرا خودروی شما به سفر کامل دیگری نیاز دارد.

همچنین بسیاری از خودروهای درخواست جابجایی خودرو حمل و نقل دست خالی برمی گردند. نه تنها برای آنها هزینه بر است. بلکه برای محیط زیست نیز مضر است. زیرا افراد زیادی هستند که می توانند با استفاده از باربری خودروهای خود را به سمت دیگری منتقل کنند! بسیاری از شرکت‌های حمل‌ونقل خودرو در شیپلی همچنین می‌خواهند تریلرهای خود را در سفر برگشت پر کنند. به معنای اتلاف کمتر دی‌اکسید کربن در جو است و حمل‌ونقل ارزان مداوم را برای کاربران ما فراهم می‌کند.

عوامل موثر بر انتخاب یک شرکت مناسب جهت درخواست جابجایی خودرو

اگر تصمیم گرفته اید یک شرکت حمل و نقل خودرو پیدا کنید تا ماشین خود را جابجا کند. احساس امنیت کنید، وقت آن است که برای حمل و نقل خودرو خود آماده شوید. بهتر است برای اینکار مراحل را دنبال کنید. مستندات – مهم است که اطمینان حاصل کنید که هرگونه اسنادی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. در هنگام تحویل یا بازگرداندن وسیله نقلیه خود در دسترس باشد. به خصوص اگر در حال فروش وسیله نقلیه خود هستید. در ادامه خدمات خودرویی 3 را مشاهده نمایید.

تمیز کردن – باید مراقب باشید که همه وسایل شخصی را قبل از امداد خودرو از وسیله نقلیه خارج کنید. به دلایل واضح، نمی‌خواهید خطر گم شدن یا آسیب دیدن آنها را در حین حمل و نقل به خطر بیندازید. همچنین اکیداً توصیه می‌شود که خودرو را قبل از حمل تمیز کنید. زیرا به شما امکان می‌دهد وضعیت آن را تعیین کنید و از آسیب‌های احتمالی در حین تحویل آگاه شوید.

وضعیت در حال اجرا. وسیله نقلیه در هر نقطه‌ای در طول حمل و نقل یا رانندگی از محل تخلیه به خانه هدایت می شود. باید مطمئن شوید که در درخواست جابجایی خودرو ثبت شده است. این بدان معناست که از وجود مایع کافی و همچنین بررسی میزان شارژ باتری و فشار تایر اطمینان حاصل کنید. باز هم، این می تواند به شما کمک کند تا وضعیت وسیله نقلیه خود را بهتر قضاوت کنید.

قبل از تحویل اتومبیل به خدمات خودروبر چه مواردی باید رعایت شود؟

شواهد عکاسی مهم است. یک کار بسیار مهم هنگام آماده سازی خودرو برای تحویل گرفتن عکس با کیفیت بالا می باشد. این عکس باید از تمام قسمت های خودرو باشد. لزوم این کار این است که اگر در حین حمل و نقل اتفاقی افتاده باشد. این به شما شواهدی از وضعیت خودرو قبل از حمل و نقل می دهد. این کار برای این است که مطمئن شوید خودرو در زمان حمل اتفاقی برایش نیفتاده است.

کفی خودروبر - درخواست جابجایی خودرو

کفی خودروبر – درخواست جابجایی خودرو – خودروبر

خدمات خودرویی 3خدمات حمل اتومبیل

نتیجه گیری درباره درخواست جابجایی خودرو و استفاده از خدمات خودروبر

در زمان های مختلفی شما نیاز به خدمات حمل ونقل اتومبیل پیدا می کنید. مثلا ممکن است در وسط جاده خودروی شما دچار خرابی شود. یا مثلا ممکن است خودروی مسابقه خود را بخواهید حمل و نقل کنید. حتی زمان هایی که تصادف کرده اید و امکان جابجایی اتومبیل نباشد نیاز به این خدمات احساس شود. اگر تصادف کردید بسته به اتفاقی که رخ داده است می توانید از خدمات مختلف استفاده کنید. این خدمات شامل یدک کش، جرثقیل خودرو بر و… می شود.

سوالات متداول

  • درچه زمان هایی نیاز به درخواست جابجایی خودرو داریم؟

در شرایطی که امکان حمل ونقل خودرو به صورت معمول وجود نداشته باشد.

  • در چه ساعاتی امکان ثبت درخواست برای حمل خودرو وجود دارد؟

در همه ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل می توانید درخواست دهید.

  • اگر خودروی تصادفی داشته باشم چه خدمتی میتواند به من کمک کند؟

بسته به شدت تصادف می توانید از جرثقیل خودرو بر، نیسان چرخگیر و… استفاده کنید.

امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *