9 خودروبر تهران از انواع عجیب ترین #جرثقیل ها دارا است !

خودروبر تهران | خودروبر ارسلان

خودروبر | خودروبر تهران | khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان خودروبر شبانه روزی
نویسنده نفیسه دارچیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1004
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب:

فهرست مطالب:

خودروبر شبانه روزی حمل خودرو تهران و شهرستان ها:

حمل و نقل با آرامش خاطر خودرو بر تهران:

چه زمانی و در چه موقعیتی به خودرو بر تهران تماس بگیریم؟

معرفی جرثقیل موبایلی که شاید برایتان عجیب باشد در یدک کش:

 

فهرست تصاویر:

شکل 1خودرو بر

شکل 2خودروبر تهران

خودروبر شبانه روزی خودروبر تهران و شهرستان ها:

خودرو بر که در هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت در روز در خدمت شما است. در هر کجای تهران هستید. به خوبی می توانیم با گسترش جاده ها و مسیر های قدیمی با تجهیزات مطمئن و بسیار قوی در خدمت شما هستیم. افزایش تجهیزات مطمئن برای شما در تمام شبانه روز تهران برای حمل تمام خودروهای شما ارائه می دهیم. هر کدام از این ویژگی های خاصی که شما را به سلامت شما را میبرد. بار کردن و حمل خودرو و تحلیل خودرو و تحویل و پیاده سازی آن بر عهده ی رانندگان خودروبر انجام می شود.

با تمام امکانات و تجهیزات برای اینکه سلامت خودرو شما تضمین شود. در صورت بیمه بودن و با بروز هر گونه از مشکلی که در عهده بیمه باشد. خودروبر در سلامت خودرو شما مسئول است. در تمامی شبانه روز فعالیت داریم. خودروبر ارسلان یک نهاد پیشرفته در خودروبری برای حمل و نقل در اختیار شما است. در شکل 1خودرو بر میبینیم.

خودروبر تهران | خودروبر ارسلان

شکل 1خودروبر

حمل و نقل با آرامش خاطر خودروبر تهران:

  • خودرو شبانه روز فعالیت خود را در تهران در جهت ارائه خدمات است. به شما هموطنان عزیز به قدرت در خدمت و انرژی بیشتر د ر ادامه می دهد.
  • حمل کامیونت تهران و کامیون و ماشین های سنگین با تجهیزات پیشرفته با آرامش خاطر در خدمت شماست.
  • حمل خودرو های لوکس و گران قیمت شما با کارکنان حرفه ای و پیشرفته دستگاه های عالی و آخرین تجهیزات روز دنیا
  • حمل کانکس با تجهیزات بسیار عالی و فوق حرفه ای در پیشرفته دنیا
  • جرثقیلخودروبر تهران که در کمترین تایم و ارزان ترین هزینه در خدمت شما است.
  • خودرو های جدید یا از قدیمی ترین و خودرو سوار های ایران ما را میشناسند.
  • یدک خودرو در تهران و شهرستان های اطراف آن
  • جرثقیل کفی با تجهیزات بسیار پیشرفته و فوق حرفه ای در ایران
  • خودرو بر شبانه روزی ارسلان khoodrobar  بهترین خودروبر شبانه روزی در ایران

حمل خودرو در تهران در تمام استان تهران و اطراف تهران است. در هر تایم از شبانه روز و سریع ترین زمان ممکن آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با انواع خودروبر ها آشنا خواهیم کرد.

چه زمانی و در چه موقعیتی به خودروبر تهران تماس بگیریم؟

ما تمام تلاش خود را میکنیم تا در هر زمانی از شبانه روز که شما با ما تماس بگیرید. ما در خدمت شما باشیم. تا در تمام لحطات شما را پشتیبانی کنیم. ما کارشناسانی با تجربه داریم تا شما را در تمام زمان های ممکن با استفاده از رانندگانی با شخصیت و با اراده و با تلاش داریم. که دارای بیمه هستند در خدمت رسانی به شما با بهترین تجهیزات کمک خواهند کرد. در زمینه حمل خودرو مهارت های لازم را دارند. جوابگوی بیست و چهار ساعته شما هستند. شما برای ارسال کردن خودرو خود از تهران به شهر های دیگر میتوانید با تماسی آسان این کار را انجام دهید. وقتی خودرو شما مشکل پیدا کرده است. با یک تماس به راحتی ما در خدمت شماییم تا شما را به تعمیرگاه نزدیک برسانیم.

خودروبر خودروبر ارسلان

شکل 2خودروبر تهران

وقتی زمانی کافی برای برای رساندن خودرو نداریم:

در مسافت های که طولانی به استهلاک چرا که در آن می افزاییم. موجب می شود در خودروی صفر از آن برای حمل از استفاده کنید. در شرایطی که در خودرو در دست صاحبش نیست ما آن را به صاحبش می رسانند. قوی ترین و بلند ترین جرثقیل های متحرک در دنیا برای اکثر افراد سوال براتون پیش می آید. خودروبر تهران که بزرگترین و پر قدرت ترین جرثقیل دنیا کدام است. بلند ترین و حتی قوی ترین جرثقیل های تلسکوپی  LTM 11200-9.1 بهترین است. این کامیون های غول پیکر می توانند تا هزارو دویست تن بار را برساند. وزنی قریب به دوازده وال آبی که بالغ شده باشد.

اهرم های این کامیون غول پیکر می تواند تا ارتفاع صد متری هم از سطح زمین بالا ببرد. با اضافه کردن چندین آواره هایی که اضافه شده است. تا صد و نود متر خواهد رسید. این اطلاعات عجیب و غریب علم وصنعت را به چالش می کشد. این اطلاعات یعنی بلند تراز پنجاه طبقه در یک آپارتمان.

معرفی جرثقیل موبایلی که شاید برایتان عجیب باشد در خودروبر:

دسته بندی جرثقیل موبایل است. ظرفیتی که می تواند آنرا بلند کند هزار و دویست تن است. و این عجیب ترین خودروبر است. قوی ترین جرثقیل های جهان سیار است. لیبره LTM 11200-9.1 ساخته شده  تا توسط شرکتی که در آلمان  Liebherr Group می باشد. ازقوی ترین جرثقیل های دنیا این جرثقیل سیار را میتوان نام برد. که تاکنون ساخته شده است. اگر از مقصد فاصله دارید. ما شما را به آن میرسانیم در کمترین زمان ممکن. برای همین در مسیر های طولانی در تمام زمان ها شماره ما را ثبت داشته باشید. تا در اسرع وقت و در صورت نبود اینترنت شماره ما را داشته باشید.

وقتی خودرو شما پلاک ندارد و نمیتوانید با آن رانندگی کنید ما در خدمت شماییم. اگر در حالتی که خودروبر تهران شما دارای پلاک نباشد. رانندگی با آن بسیار برای شما خطرناک است و در ایران جرم حساب می شود. شامل جریمه می شوید. یا حتی ممکن است خودرو شما را بخوابانند. پس با یک تماس با خودروبر ارسلان این احتمالات را پاک کنید.

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *