8 مورد راجب خودروبر تهران & شرکت خودروبر!

خودروبر تهران | شرکت خودروبر

خودروبر تهران | شرکت خودروبر| خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر تهران | شرکت خودروبر|  خودروبر ارسلان| khoodrobar

عنوان خودروبر کفی
نویسنده نیلوفر سجادی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1403کلمه
مدت زمان مطالعه 14دقیقه

فهرست کلمات:

کاربرد کفی خودروبر در صنایع خودرو سازی و حادثه های جاده ای

موارد استفاده برای کاربردهای کفی خودروبر در صنعت خودرو سازی

خصوصیات استفاده از کفی خودرو بر

چگونگی فروش کفی خودروبر در کاربردهای  صنعتی

کفی خودروبر چیست و چه کارکردی برای افراد دارد ؟

انواع خودروبر تهران و امنیت هر یک در جابجایی خودرو

انواع خودروبر| خودروبر جرثقیل دار| یدک کش یا همان خودروبر چرخگیر | خودروبر کامیونت

خدمات رسانی خودروبر در ایران جرثقیل

فهرست تصاویر:

شکل 1:خودروبر تهران

شکل 2:شرکت خودروبر

 

کاربرد کفی خودروبر در صنایع شرکت خودروبر و حادثه های جاده ای

با توجه به اینکه توسعه شبکه جاده ای و استفاده زیاد از خودروها و بالا رفتن خرید ماشین توسط مردم. در این صورت به وسیله ای به نام کفی خودروبر. اینگونه خودروبر وظیفه جابجایی ماشین جهت سوار شدن بر روی کامیونت یا تریلر را بر عهده دار است. خودروبر تهران به شما تمام این امکانات و میدهد تا با خیال راحت بدون هیچ خسارتی خودرو خود را بکسل کنید. راهای ارتباطی با وب سایت شرکت خودروبر khoodrobar هر روزه بیشتر قابل توجه می گردد و ساخت و فروش خودروبرها رونق زیادی گرفته است. در این دوره یکی از بهترین راه ها برای جابجایی خودرو. جلوگیری از خسارت در حین حمل کل وسیله نقلیه بر روی خودروبر است. کفی های خودروبر در ابعاد مختلف و با کیفیت بالا و هزینه های گوناگون موجود می باشند.

انواع خودروبرها

خودوربر تکی یا خودروبر کامیونت

بیشتر این خودروبرها مجهز به یک قرقره بوده و به طور معمول از آنها برای جابجایی خودرو استفاده می شود.

این دسته از خودروبرها به طور معمول در جابجایی های درون شهری و برون شهری کاربرد دارند.

– تریلر خودوربر

خودروبر تهران بخاطر جابجایی تعدادی خودرو در تمامی فصل ها درون شهری مورد استفاده قرار می گیرند در دو نوع

  • با قابیت حمل ۶ خودرو
  • با قابلیت حمل ۸ خودرو موجود می باشند.

موارد استفاده برای کاربردهای کفی خودروبر تهران در صنعت خودرو سازی

  • حمل و نقل خودروهای صفر که هنوز پلاک نخورده اند.
  • جابجایی خودروهای سالم جهت تحویل در درب منزل
  • حمل خودروهای اسقاطی، از کار افتاده و فرسوده
  • جابجایی خودرو های قدیمی و کلاسیک و لاکچری

جابجایی خودروهای تصادفی و خسارت دیده

خودروبر تهران

شکل 1:خودروبر تهران

خصوصیات استفاده از کفی خودرو بر

استفاده از کفی خودرو بر با امنیت ترین راه ها برای حمل خودروهای مختلف بوده که امکان خسارت رسیدن به خودرو را به صفر می رساند. استفاده از کامیون های مجهز به کفی خودرو بر که دارای سیستم هیدرولیک جهت حمل کفی می باشند، اضافه بر راحتی در عملیات حمل امکان بروز حادثه را بسیار کاهش می دهد. شرکت خودروبر این امکان را به شما خواهد داد تا برای خودرو که دچار مشکل شده حمل و نقل به راحتی صورت گیرد. با هزینه مناسب این کار برای شما که مالک خودرو هستید انجام شود پس به ما یقین پیدا کنید. در اینصورت خودروی خود را به دست کارشناسان ماهر ما بسپارید این را به یاد داشته باشید. خودروبر تهران این شعار پا برجاست که همیشه حق با مشتری است.

چگونگی فروش کفی خودروبر در کاربردهای  صنعتی شرکت خودروبر

توسعه استفاده از خودروها در سال های گذشته باعث بالارفتن  کاربرد و فروش خودروبر در سراسر کشور گردیده. اینگونه محصول به یکی از محصولات محصول پر طرفدار تبدیل گردیده است. خودروبر ارسلان با هدف توسعه تولید ملی ایجاد محصولی با کیفیت و همچنین بالا بردن ضریب اطمینان و امنیت در هنگام حمل خودروها ساخت کفی خودروبر را آغاز نموده و با کسب چندین سال تجربه در این زمینه محصولی مناسب و بدون نقص را به مشتریان ارائه می نماید. شرکت خودروبر در تمامی ساعات روز در خدمت شما عزیزان است.

کفی خودروبر چیست و چه کارکردی برای افراد دارد ؟

با پیشرفت تکنولوژی نیاز به خودرو امری اجتناب ناپذیر شد بنابراین کمپانی های خودروسازی روز به روز تولید خودروهای خود را افزایش داده است. برای حمل انواع خودروها به تمام نقاط کشور باید از یک سری وسایل خاص استفاده شود. بنابراین باید خودرو ها به نوعی حمل شوند که از خسارت رسیدن به آن ها جلوگیری شود. یکی از بهترین وسایلی که در چنین شرایطی از آن ها می توان استفاده نمود، کفی خودروبر تهران است. این مجموعه به مراجعه کنندگان خود بهترین کفی های شرکت  خودروبر را ارائه می کند. که به وسیله آن ها می توانید انواع اتومبیل ها را جا به جا کنید. در ادامه این مطلب در مورد ویژگی های شرکت خودروبر و انواع مختلف آن توسط خودروبر ارسلان (khoodrobar) مطالب را در اختیار شما همشهریان قرار می دهیم.

انواع خودروبر تهران و امنیت هر یک در جابجایی خودرو

خودروبر تهران از انواع مختلفی می باشد که به خودروبر جرثقیل دار خودروبر کامیونت و یدک کش می توان اشاره کرد. هرکدام یک از این نوع خودروبر ها با توجه به نوع خسارت خودرو و مسافت مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند.

خودروبر جرثقیل دار تشکیل شده از ماشین ۶ تن کفی با کفی هیدرویک قابل حرکت که خودرو فرسوده را روی کفی قرار گرفته و به مقصد مورد نظر انتقال می یابد.

خودروبر چرخگیر یا همان یدک کش که از نام آن نیز پیداست چرخگیر است یعنی با جرثقیلی که در پشت دارد چرخهای جلوی خودرو خسارت دیده را بلند کرده و آن را حمل می کند.

خودروبر کامیونت مثل خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نمی باشد. در نتیجه این خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با قرقره کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد. خودروبر کامیونت معمولا برای مسافت های طولانی به کار گرفته می شود.

شرکت خودروبر

شکل 2:شرکت خودروبر

انواع خودروبر| خودروبر جرثقیل دار| یدک کش یا همان خودروبر چرخگیر | خودروبر کامیونت

خودروبر جرثقیل دار

خودروبر جرثقیل دار از کامیونت ۶ تن و جرثقیل هدرولیک قابل استفاده می باشد. حسن خودرو بر جرثقیل دار این است که خودرو آسیب دیده به هر دلیل نیاز به روشن کردن موتور خود ندارد. (این خودروبر میتواند خودرو را با چهار چرخ ثابت بلند کرده و بر روی کفی خود گذاشته و حمل کند).

یدک کش یا همان خودروبر چرخگیر

خودرو یدک کش تشکیل شده از وانت ها و خودروی بالای دو تن می باشد. یدک کش نیز مانند جرثقیل از یک هیدرولیک و یک اهرم که در زیر خودرو آسیب دیده قرار میگیرد استفاده میکند. یدک کش بیشتر برای خودروی های که آسیب دیدگی آنان کم باشد قابل استفاده می باشد. معمولا یدک کش برای مصافت های کوتاه به کار گرفته می شود. این خودروبر چرخگیر است یعنی با جرثقیلی که در پشت دارد چرخهای جلوی خودرو خسارت دیده را بلند کرده و آن را جابه جا می کند. شرکت خودروبر را از طریق وب سایت خودروبر تهران khoodrobar   میتوانید مشاهده کنید. خودروبر ارسلان به شما اطمینان خاطر میدهد تا به راحتی خودرو خودرو جابجا کنید بدون هیچ خسارتی.

خودروبر کامیونت

این نوع خودروبر همانند خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نمی باشد که در نتیجه این خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد.

ایمنی خودروبر جرثقیل دار، خودروبر کامیونت و یدک کش

در مسائل ایمنی معمولا خودروبر جرثقیل دار و خودروبر کامیونت برنده نبرد می باشد و خودرو آسیب دیده با امنیت بیشتری در خودروبر حمل می شود. تیم با مهارت خودروبر تهران در راستای خدمات رسانی به مشتریان عزیز خدماتی چون شرکت خودروبر خودروبر کامیونت و یدکش را نیز برای بهبودی خدمات رسانی در نظر گرفته است.

خدمات رسانی شرکت خودروبر در ایران جرثقیل

به دلیل مشکلات پیش بینی نشده و حادثه های جاده ای شرط اول رضایت مشتریان سرعت کار می باشد. که ما هنر و افتخار این را داریم که در کمترین تایم خودرو شما را به مقصد مورد نظر ارسال کنیم.خودروبر تهران  برای رضایت همشهریان و مشتری های عزیزاز کمترین هزینه ها برای حمل خودرو استفاده میکند. برای دریافت قیمت ها با ما تماس حاصل فرمایید. تیم ماهر شرکت خودروبر به دلیل دقت در کار از ماهر ترین کارمندان خود برای حمل خودرو استفاده می کند.  زیرا درصد بروز مشکل در خودروبر، خودروبر کامیونت و یدک کش خیلی پایین می آید و تقریبا بدون هیچ مشکلی میتوانید جابجایی خودرو خود را به ما بسپارید.

امیدوارم این مقاله اطلاعات کافی راجب شرکت خودروبر را به شما داده باشیم وب سایت شرکت ما khoodrobar

خودروبر تهرانشرکت خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *