7ویژگی درباره شرکت خودروبر را برای شما ارائه میدهیم!

کفی خودروبر |khoodrobar

کفی خودروبر | شرکت خودروبر | khoodrobar | خودروبر ارسلان


شرکت خودروبر | کفی خودروبر

عنوان شرکت خودروبر
نویسنده نیلوفر سجادی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1254 کلمه
مدت زمان مطالعه 12 دقیقه

 

فهرست مطالب:

چگونه شرکت خودرو بر خوب پیدا کنیم زیرا اکثر شرکت ها غیر مجازاند

راجب تقلبی بودن اکثراین شرکتهای امداد خودرو باید گفت:

توصیه هایی برای انتخاب  و گزینش بهترین شرکت خودروبری

انواع خودروبر ها خودوربر تکی یا خودروبر کامیونت

کاربردهایی  که میتواند کفی  خودروبر داشته باشد دارای چه چیزهایی است

مزایای بکارگیری استفاده از کفی خودرو بر چه ویژگی هایی دارد

سوالات که معمولا درباره کفی خودرو بر به کار میرود

فهرست تصاویر:

شکل 1: شرکت  خودروبر

شکل 2: کفی  خودروبر

چگونه شرکت خودرو بر خوب پیدا کنیم زیرا اکثر شرکت ها غیر مجازاند

بعضی از شرکت های غیرمجاز با تماس به منزل شما یا محل کار شما یا موبایل خریداران. برای خودروهای لوکس کارت اشتراک قالب میکنند. گزارش خبرگزاری اخبارآنلاین شرکت های خودرو سازی در سال های گذشته با گارانتی کردن. محصولات خود سعی در رضایت مشتری دارد. بعضی از متقلب ها میان راه ارتباطی،با مشتری و کارخانه قرار میگیرند. برای اینکه بتوانند از ضرورت ها جیب مشتری را خالی کند.  شهروندی در این باره برای شما عزیزان توضیح میدهد فریب شرکت های امداد خودرو غیر مجاز را نخورید. افراد سودجو به منزل شما تماس میگیرند و خودرو یکی از افراد امداد خودرو مینامند.

که اگر کارت اشتراک نخرید از تخقیف خبری نیست. برای امنیت بیشتر از شرکت خودروبر معتبر باید استفاده کرد. راه ارتباطی با خودروبر ارسلان با این شماره 09191054366 تماس حاصل بفرمایید. چرا وچگونه این امداد خودرو ها خیلی راحت مردم را فریب میدهند؟ امداد خودرو های متقلب مشخصات خودرو و مالک خودرو را به دست می آورند. در این صورت با شما تماس میگیرند و کلاهبرداری میکنند. حتما مراقب خودروهای متقلب باشید. راجب این موضوع جناب  مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی شرکتهای امداد خودرویی کشور فرمودند: از حدود ۳۵۰ شرکت است که سرتاسر کشور به نام امداد خودرو ثبت شده. تنها ۸۰ شرکت تتوانایی داشتند مجوزهای قانونی را از شهرداری‌ها و سازمان راهداری دریافت کنند.

راجب تقلبی بودن اکثراین شرکتهای امداد خودرو باید گفت:

بعضی اشخاص شماره تماس هایی با نام امداد خودرو در سامانه 118 ثبت کرده و بدون هیچ گونه برسی از خدمات امدادرسانی عرضه میکنند. مثلا 13 شرکت فقط به نام یک نفر ثبت شده است، گاهی اشتباه هایی توسط این افراد دیده می شود. اینجور اتفاق ها باعث شکایت مردم میشود. مهدی حسینی میگوید 270 شرکت امداد خودرو است که بصورت غیرقانونی فعال هستند. همچنین از 80 شرکت در امداد خودرو ثبت شده است. تعداد 30 شرکت با مجوز در برون و درون شهر فعالیت دارند. شرکت خودروبر دارای مجوز است و از امنیت بالایی برخوردار است.

برای استفاده از تخلیه خودرو بهتر است از یک کنترل از راه دور که دارای امنیت بسیاری است استفاده کرد.  با دستگاهای هیدرولیک میتوان به طور اتوماتیک درب عقب را به طور کامل کنترل میکند. بارکاری را میتوان بر روی کفی خودروبر قرار داد. حمل ونقل خودرو درایران اهمیت بالایی دارد. برای درخواست خودروبر میتوانید به سایت khoodrobar مراجعه نمائید. علیرضا برنجی کارشناس حوزه جابجایی خودرو هم در این باره فراخوانی کرده است: شهرداری وظیفه دارد شرکت‌های امداد خودرو را در سطح شهر نظارت کند. در صورتی که اینکار انجام نمیشود و به همین دلیل شرکت‌های غیرمجاز با هک کردن در سایت‌ها و حتی سامانه 118 در حال توسعه هستند.

شرکت خودروبر khoodrobar

شکل 1: شرکت خودروبر

توصیه هایی برای انتخاب  و گزینش بهترین شرکت خودروبری

با توجه به اینکه بدون بازرسی امکان این وجود ندارد که ارگان های زیربط بتوانند نظارتی بر روی خودروبرهای غیر مجاز داشته باشند و این کار زمان و هزینه زیادی را به سازمان ها و مجموعه ها تحمیل می کند فرایند فالو کردن ادامه دار خواهد شد، توصیه این شرکت این است که مالک خودرو از این اطمینان یابد که اتومبیل خود را به چه شرکتی می سپارد و به آن اعتماد داشته باشد. شرکت خودرو بر که همان خودروبر ارسلان است به شما این اطمینان را میدهد. شرکت خودروبر از خودروبر های زیادی بر خوردار است. همانند جرثقیل ، چرخگیر ، کفی خودروبر متحرک و دیگر خودروبر ها  قبل از درخواست خودروبر نوع خودرو خورا اعلام کنید.

ممکن است برای شما تصمیم سختی باشد که آیا خودرو خود را تا زمانی که مقصد برسید هدایت کنید یا اینکه آن را به دست شرکت باربری به مقصد منتقل کنید. همانگونه که می توانید فکر کنید ، مزیت و نقایص برای هر گزینه حمل و نقل خودرو وجود دارد. یقینن  باید به این امتیازات مثبت و منفی نگاهی دقیق بیندازید. تا با بهترین تصمیم برای خود خانواده و البته خودرو خود برسید.

با توجه به گسترش شبکه جاده ای و استفاده روزافزون از خودروها و افزایش خرید خودور توسط عموم، نیاز به تجهیزاتی به نام کفی خودروبر که وظیفه حمل و نقل خودرو جهت سوار شدن بر روی کامیونت یا تریلر را بر عهده دارند، روز به روز بیشتر ساخت فروش خودروبرها رونق چشمگیری گرفته است این روزها یکی از بهترین کارها برای حمل خودرو و جلوگیری ازخسارت در حین حمل ونقل، حمل کل وسیله نقلیه بر روی خودروبر است. کفی های خودروبر در ابعاد مختلف و با کیفیت ها وهزینه های گوناگون میباشد. خودورهایی که دچار عیب میشوند به نمایدگی های با امکانات سنگین توسط khoodrobar منتقل میگردند.

انواع خودروبر ها خودوربر تکی یا خودروبر کامیونت

 • بیشتر این خودروبرها دارای یک وینچ بوده و از آن ها برای حمل خودرو استفاده میشود.
 • اینگونه خودروبرها به طورعادی در جابجایی های درون شهری و برون شهری کاربرد دارند.
 • این نوع از خودروبرها جهت حمل و نقل چندین خودرو بین شهری مورد استفاده قرار می گیرند در دو نوع:
 • با قابیت جابجایی۶ خودرو
 • با قابلیت جابجایی ۸ خودرو موجود می باشند.

کاربردهایی  که میتواند کفی  خودروبر داشته باشد دارای چه چیزهایی است

 1. جابجایی خودروهای صفر که هنوز پلاک نخورده اند
 2. جابجایی جهت تحویل در درب منزل
 3. جابجایی خودروهای فرسوده و از کار افتاده
 4. حمل و نقل اتومبیل های قدیمی و لوکس
 5. جابجایی خودروهای تصادفی
 6. ماشین های صفر کیلومتر که هنوز پلاک ندارد
 7. جابجایی خودروهای سالم

مزایای بکارگیری استفاده از کفی خودرو بر چه ویژگی هایی دارد

استفاده از کفی خودروبر امنیت بیشتری برای حمل خودروهای مختلف بوده که امکان آسیب رسیدن به خودرو را به صفر می رساند. استفاده از کامیون های مجهز به کفی خودرو بر که دارای سیستم هیدرولیک جهت جابجایی کفی می باشند، علاوه  بر سهولت در عملیات جابجایی، امکان بروز حوادث را بسیار کاهش می دهد. هنگامی که خودروی شما دچار حادثه شد با خودروبر ارسلان آن را به تعمیرگاه منتقل کنید.

کفی خودروبر | khoodrobar

شکل 2: کفی خودروبر

سوالات که معمولا درباره کفی خودرو بر به کار میرود

آیا امکان تحول محصول استاندارد و ساخت کفی خودرو بر سفارشی که خود مشتری درخواست می دهد وجود دارد؟

بله شرکت  خودروبر در زمینه طراحی و ساخت خودرو بر جهت کامیون و کامیونت های مختلف متخصص می باشد

آیا امکان تاسیس کفی خودرو بر کاملا اختصاصی که خود مشتری نقشه آن را تهیه کرده نیز وجود دارد؟

بله شرکت خودروبر دارای گروهی مجرب در تاسیس محصولات می باشد. ما می توانیم محصولاتی کاملا اختصاصی که شما درخواست می دهید را تولید کنیم.

خدماتی که شرکت در باره کفی خودروبر به چه حالتی میباشد؟

دستگاه دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در سرتاسر ایران

شما همواره می توانید از طریق شماره 09191054366 با کارشناسان فنی ما در ارتباط بوده. یا از طریق سایت khoodrobar با ما در ارتباط باشید.

آیا امکان تاسیس و نصب کفی خودروبر بر روی تمامی کامیون و کامیونت ها وجود دارد؟

شرکت خودروبر دارای گروهی ماهر و زبده و با تجربه است. که امکان را فراهم می سازد خودروبر مناسب را جهت کامیون و کامیونت های مختلف طراحی و بر روی آن ها نصب نماید.

دسته‌بندی نشدهشرکت خودروبرکفی خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *