5نکته#مهم درباره حمل کانتینربا خودروبر در تهران که با خودروبر درتهران حمل میشود!

خودروبر در تهران خودروبر ارسلان

خودروبر در تهران خودروبر ارسلان


خودروبر در تهران | خودروبر درتهران | خودروبر ارسلان | khoodrobsr

موضوع مقاله حمل کانتینر با خودروبر
نویسنده علیرضا براتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 996
زمان لازم برای مطالعه 9 دقیقه

 

فهرست مطالب :

هر نوع از کانتینر ها چگونه حمل و جابجا میشوند؟

# کانیتر چیست ؟ مواد اولیه ان چیست ؟

کانیتنرها را به میتوان به چند دست تقسیم بندی کرد؟

اندازه کانتینرهای چهل فوتی چه مقداراست وبا چه ماشینی میتوان جابجا کرد؟

فهرست عکس ها:

شکل 1خودروبر در تهران

شکل 2 خودروبر درتهران

 

هر نوع از کانتینر ها چگونه حمل و جابجا میشوند؟

# کانیتر چیست ؟ مواد اولیه ان چیست ؟

در حال حاضر برای حمل و جابجایی خودروبر ارسلان انواع وسایل وارداتی و صادراتی کانتینر استفاده میشود. در چند سال اخیر کانتینر ها حضور پررنگی بین مردم پیدا کرده اند. که از پلیمر، انواع فولاد، الومینیوم ساخته شده اند. در بسیاری از موارد کانتینر ها از ترکیب تمام این مواد اولیه هم ساخته میشوند. که در این صورت کانتینر ها بسیار محکم خواهند شد. این استحکام و محکم بودن khoodrobar انها باعث شده اند که در بسیاری از مسایل از انها استفاده شود. از این کانتینر ها برای حمل وسایل و کالاها در بین شهرها کمک میگیرند. اونطوری که گفته شد این کانتینرها بسیار محکم هستند. و به همین خاطر کمترین اسیب را به کالاهای درون خود وارد میکنند. و این ویژگی  باعث محبوبیت بیشتر انها شد. در ادامه این مقاله شما میتوانید مطالعه کنید که این کانتینرها چگونه جابجا خودروبر درتهران میشوند.

برای اینکه شما بهتر با کانیترها اشنا شوید. بهتر است در ابتدا چند مورد از مزایای استفاده از کانتینر را برای شما شرح دهیم. شما در شکل 1خودروبر در تهران تماشا میکنید.

کشور ایران کشوری چهار فصل و همین اقلیم های متفاوت در سرار خود است. و این مورد باعث میشود بسیاری از کالاهای که قرار است که جابجا شوند. در زیر افتاب یا شاید هم باران بمانند. خب یک مورد از مزایای استفاده از کانتینر را همینجا حدس زد. بله استفاده از کانتینرها باعث جلوگیری از تابش خورشید و بارش باران بر روی کالاها میشود.

خودروبر در تهران خودروبر ارسلان

شکل 1خودروبر در تهران

از دیگر مزایا این است که سرعت بارگیری خودروبر در تهران و حمل و نقل و جابجایی را به شدت زیاد میکنند.

صاحبان بارها در بسیاری از موارد میخواهند که بارها و کالاهای خود را بشمارند. که با وجود کانتینرها این کار به راحتی انجام میشود. زمانی که کالا در کانتنر قرار گیرد. در انبارها و بسیاری از جاها کمتر فضا پر میکند. و مورد دیگر این است که در هزینه هم صرفه جویی میکند.

کانیتنرها را به میتوان به چند دست تقسیم بندی کرد؟

کانتینرها را میتوان از چند نظر دسته بندی کرد. از نظر کارکرد میتوان به کانتینرهای یخچالی ، حمل هوایی، مخزنی ، پهلو باز و … اشاره کرد.

از نظر اندازه میتوان کانتینرهای  بیست فوت و چهل فوت اشاره کرد.

این کانتینرها نیاز دارند جابجا شوند. و به مسیر خود برسند. این کانتینرها بر مبنای اندازه و مقدار باری که حمل میکنند. جرثقیل خودروبر در تهران برایشان انتخاب میشود.

جرم خالص کانتینر های 20 foot یعنی کانتینر 20 foot بدون بار حدودا 2 تن و خورده ای میباشد. و شما در این کانیتنرها باری khoodrobar به اندازه ده تن را میتوانید جابجا خودروبر در تهران کنید. این به این معناست که حداکثر جرم کالاهای شما میتواند ده تن باشد.

اگر کانتینر به تنهایی یعنی بدون بار باشد. میتوان از جرثقیل خودروبر ارسلان 5 تنی برای جابجایی کانتینر استفاده کرد. ولی اگر کانتینری با بار باشد با توجه به بار خالص داخل ان میتوان جرثقیل خودروبر درتهران مناسب را انتخاب کرد. که جرثقیل های خودروبر در تهران بین 15 تا 20 تن مناسب میباشند. شما میتوانید در شکل 2 خودروبر درتهران حمل کانتینر را مشاهده کنید.

البته این مورد را هم باید ذکر کنیم که حمل کانتینر با جرثقیل فقط در خود شهر امکان پذیر است. و اگر شما قصد دارید که کانتینر را از شهری به شهر دیگر ببرید. باید از تریلی های کفی دار خودروبر درتهران استفاده کنید.

خودروبر در تهران خودروبر ارسلان

شکل 2 خودروبر درتهران

کفی های جرثقیل خودروبر درتهران ابعدادی کوچک تر از کانتینر دارند. کفی جرثقیل ها دارای چهار متر تا پنج متر طول و حدود دو تا سه متر عرض دارید. و کانتینرها دارای شش متر طول و دو متر عرض میباشند. خب این بارهایی که به این صورت هستند. حتما باید زیر نظر متخصصان خودروبر در تهران بارگیری و جابجا شوند.

اندازه کانتینرهای چهل فوتی چه مقداراست وبا چه ماشینی میتوان جابجا کرد؟

خب همانطور که در بالا درباره این توضیح دادیم. نوع دوم کانتینرها بر اساس اندازه انها حدودا چهل فوت میباشند. این کانتینر ها با جرمی حدودا ده تن همراه هستند. و این به این معناست که حجم زیادی از کالا را درون خود قرار میدهند.

ابعداد تقریبی این کانتینر ها طولی حدود 12 و عرضی حدود 3 متر دارند. با توجه به حجم عظیم انها و جرم بیش اندازه انها نمیشود. انها را حمل با جرثقیل خودروبر در تهران حمل کرد. و فقط میشد که با استفاده از جرثقیل خودروبر درتهران ان را بارگیری و تخلیه کرد.

ولی با استفاده از تریلی کفی دار میتوان کانتینرها را جابجا کرد. البته چون تردد این ماشین در شهر ممنوع است. این کار فقط در عرصه بین شهری انجام میگیرد.

تمامی ابزار الاتی که شما میتوانید با ان کانتینر خود را جابجا کنید. خودروبر هستند. خودروبر در تهران میتوانند علاوه بر کانتینر، خودرو های تصادفی و حتی خودروبرهای صفر کیلومتر را جابجا کنند. شما با تماس با این خودروبر خودروبر ارسلان میتوانید به راحتی خودرو و ماشین خود را جابجا کنید. خودروبر درتهران انواع مختلف و متفاوتی دارند. که با استفاده از موقعیت، مسافت جابجایی، نوع ماشین و جرم ماشین انتخاب میشوند. که انتخاب نوع خودروبر بر عهده متخصصان میباشد. متخصصان خودروبر درتهران که ریگر معرفی میشوند. با مشاهده و موقعیت سنجی بهترین khoodrobar را معرفی میکنند. به طوری کلی خودروبر ها شامل جرثقیل، نیسان ، تریلی خودروبر در تهران و… میشوند. که هرکدام از اینها با توجه به تجهیزاتشان مثل کفی داشتن ، وینچ و … مورد استفاده قرار میگیرند. برای حمل کانتینرها اصول از جرثقیل خودروبر درتهران و تریلی استفاده میکنند.

 

خودروبر در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *