4 کاربرد $ویژه و اساسی خودروبر بوشهر برای حمل اتومبیل ها چیست؟

خودروبر بوشهر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

خودروبر بوشهر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر بوشهر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان یدک کش بوشهر چه کاربردی دارد؟
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 957 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

خودروبربوشهر چگونه موجب حمل اتومبیل های مدرن می شود؟

برای استفاده از خودروبربوشهر چه نکاتی مد نظر قرار می گیرد؟

موارد موثر و کاربردی استفاده از یدک کش ها چیست؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبربوشهر

شکل 2 خودروبر

خودروبر بوشهر چگونه موجب حمل اتومبیل های مدرن می شود؟

که حالت اولیه شارژ کمتر از محدوده مورد نظر بود ، ما برعکس را مشاهده کردیم ، خودرو بر تلاش کرد تا علاوه بر برآوردن تقاضای خودرو ، باتری را نیز شارژ کند. ما شواهد زیادی داریم که خیابان نرخ برای عملیات حفظ شارژ بدون توجه به تقاضا مثر است بر اساس این سفر ، مصرف سوخت خودرو مشخص شد. اعداد تصحیح شدند تا تفاوت (کوچک) خودروبر ارسلان در پایان سفر مشخص شود. میزان مصرف سوخت داده ها در بخش بزرگراه 26.96 MPG است ، در حالی که در بخش شهر 19.69 خودروبر بوشهر است. در کل سفر ، مصرف سوخت 23.44 MPG است (به طور میانگین بزرگراه و بخشهای شهری چرخه با استفاده از وزنهای معمولی 45٪ و 55٪ ، به طور کلی ، مصرف کلی سوخت خودرو بر MPG محاسبه می شود. در ادامه شکل 1 خودروبربوشهر را مشاهده کنید.

هنگام محاسبه تفاوت چگالی و ارزش حرارتی بین سوخت دیزل و بنزین ، میانگین مصرف سوخت بر حسب مایل بر گالن (MPG) بنزین معادل 21.69 MPG است. این میزان تقریباً 1.5 برابر مصرف سوخت اصلی khoodrobar با موتور بنزینی 5.3 لیتری آن است. شکل 5 توزیع نقاط عملکرد موتور IC در صفحه گشتاور با سرعت برای بخش رانندگی شهری را نشان می دهد. خودروبر بوشهر در پس زمینه خطوط کارآیی موتور و منحنی حداکثر گشتاور برای این موتور خاص نشان داده شده است. شکل 6. نقاط عملکرد ماشین الکتریکی در طول بخش جاده در آزمایش جاده واضح است که خودرو بر استراتژی کنترل تمایل دارد تا آنجا که ممکن است از موتور در نزدیکی خط دریچه گاز باز استفاده کند ، که منجر به صرفه جویی بهتر سوخت برای این موتور خاص می شود. شکل 6 توزیع نقاط عملکرد ماشین الکتریکی را در همان قسمت رانندگی نشان می دهد.

خودروبر بوشهر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبربوشهر

برای استفاده از خودروبر بوشهر چه نکاتی مد نظر قرار می گیرد؟

پاکت های اطراف نشان دهنده حداکثر قابلیت گشتاور مثبت و منفی موتور مورد استفاده است. همانطور که انتظار می رفت ، از ماشین الکتریکی در بخش شهری چرخه رانندگی بیشتر استفاده می شود (دو جهته). در حقیقت ، هنگام رانندگی در بزرگراه (که به اختصار در اینجا ارائه نشده است) خودرو بر موتور در حالی که بیشتر قدرت محرکه را ارائه می دهد ، از کارایی بسیار خوبی برخوردار است. استراتژی کنترل نیازی به گشتاور (یا گشتاور) ماشین الکتریکی ندارد ، مگر در مواقع گذرا (شتاب یا کاهش سرعت) از نظر خودروبر بوشهر انرژی و آگاهی از ویژگی های کامیون ، محاسبه انرژی مورد نیاز منجر به 11.52 کیلووات ساعت انرژی مکانیکی مثبت مورد نیاز در سفر برای کل سفر می شود. طبق داده ها ، به نظر می رسد انرژی مکانیکی ارائه شده در شافت ICE 12.71 کیلووات ساعت بود. در ادامه شکل 2 خودروبر را مشاهده کنید.

عملکرد کلی محور به چرخ (90٪) به دلیل هیبریداسیون پیشرانه است ، خودرو بر زیرا بخش مهمی از انرژی جنبشی مجدداً توسط موتور الکتریکی در حالت ترمز احیا کننده جذب می شود. از نظر کارآیی تبدیل سوخت ، میزان سوخت مورد استفاده در این آزمایش 0.9 گالن سوخت دیزل است که 34.04 کیلووات ساعت انرژی را نشان می دهد. این بدان معناست خودروبر بوشهر که میانگین کارایی موتور تقریباً 37 درصد در کل سفر بوده است. این مقدار کارآیی فوق العاده بالا را می توان به استراتژی کنترل نظارتی نسبت داد که موتور IC را در مجاورت اوج کارآیی خود (42٪ برای این موتور) کار می کند. به طور خلاصه ، کارایی کلی خودرو از سوخت تا چرخ ها نزدیک به خودرو بر درصد است. این میزان 50 درصد بیشتر از کارآیی خودرو اصلی است. این نتایج عملی شواهدی از کارآیی ، استحکام و مناسب بودن باشد.

خودرو بر | خودروبر بوشهر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودروبر

موارد موثر و کاربردی استفاده از یدک کش ها چیست؟

کاربرد زمان واقعی استراتژی کنترل ارائه شده است. خودروبر بوشهر بخش زیر یک فرمول کلی از این روش را پیشنهاد می کن . یک فرمول مقیاس پذیر برای استراتژی های کنترل نظارت در حالی که استراتژی کنترل نظارتی که در بالا توضیح داده شد می تواند نتایج قابل توجهی را بدست آورد ، باید برای هر پیکربندی متفاوت سیستم قدرت و اندازه اجزاء دوباره فرموله شود. خودرو بر اغلب در مرحله طراحی و بهینه سازی ، مطلوب است که شبیه سازی های گسترده ای از خودروبر ارسلان ها با پیکربندی و اجزای مختلف پیشرانه انجام شود. برای ارزیابی واقعی بهترین مزایایی که می توان با هر پیکربندی به دست آورد ، استراتژی کنترل باید با ویژگی های اجزای در نظر گرفته شده تطبیق داده شود. خودروبربوشهر به عبارت دیگر ، ویژگی مقیاس پذیری در همه جنبه های مشکل طراحی و بهینه سازی HEV است.

برای اندازه قطعات ، معماری پیشرانه و سیاست کنترل نیز مطلوب است. این ویژگی باعث اتوماسیون مشکل طراحی khoodrobar می شود که به دلیل اندازه فضای طراحی خودرو بر مورد نیاز است  مدلهای مقیاس پذیر برای ویژگیهای اندازه اندازه قطعات در [3،6] توسعه داده شده است. در این بخش ، طرحی برای دستیابی به فرمول بندی مقیاس پذیر از مساله کنترل نظارتی ارائه شده است. در زمینه سیاست کنترل HEV ، مقیاس پذیری دارای دو جنبه است: مقیاس پذیری با توجه به اندازه اجزاء و مقیاس پذیری با توجه به معماری پیشرانه. خودروبر بوشهر مقیاس پذیری با توجه به اجزاء را می توان با استفاده از فرمول های مقیاس پذیر با ویژگی مولفه به دست آورد

سوالات متداول در مورد یدک کش های ویزه ی بوشهر!

آیا شرکت ارسلان یدک کش بوشهر را تولید کرده است؟

بله یدک کش ها توسط شرکت ارسلان تولید شده اند

نرخ کرایه یدک کش های بوشهر چگوننه است؟

نرخ یدک کش ها براساس میزان مسافت و نوع اتومبیل ها تعیین می شود.

آیا یدک کش ها کیفیت بالایی دارند؟

بله تمام یدک کش ها کیفیت بالایی دارند.

خودرو برخودروبر بوشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *