4 کاربرد مهم و #اساسی خودروبر قم در شرکت ارسلان چیست؟

خودروبر | خودروبر تهران

خودروبر قم | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر قم | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان کاربرد یدک کش قم چیست؟
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 945 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

کارایی مهم خودروبرقم در شرکت ارسلان چگونه است؟

آیا خودروبرقم موجود در شرکت ارسلان برای حمل اتومبیل ها مناسب است؟

راه های تولید یدک کش های شرکت ارسلان چگونه است؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبرقم

شکل 2 خودروبر

کارایی مهم خودروبر قم در شرکت ارسلان چگونه است؟

برعکس، خودرو بر اگر راننده فراموش کند در جاده خشک به درایو تک محوری تغییر مکان دهد، در هنگام پیچیدن، تنش هایی در قطار قدرت ایجاد می شود، زیرا چرخ های جلو قوس های بزرگ تری را نسبت به چرخ های عقب حرکت می دهند (شکل های خودروبر ارسلان هرچه خمش سفت تر باشد، فشار وارده بر قطار قدرت بیشتر می شود و تمایل به لغزش ناخواسته لاستیک بیشتر می شود. مشکل دیگر پایداری ترمز این خودروها است. اگر در هنگام ترمزگیری اکسل جلو در جاده خیس یا زمستانی قفل شود، به دلیل سفت بودن قطار قدرت، خودروبر قم محور عقب با آن گرفته می شود. هر چهار چرخ به طور همزمان قفل می شوند و خودرو بر به لغزی غیرقابل کنترل می رود. در ادامه شکل 1 خودروبرقم را مشاهده کنید.

شکل 1.69 چرخ جلو در قسمت بیرونی خم بزرگترین قوس را در طول پیچیدن آهسته می کشد، قطر دایره مسیر Ds، در حالی که چرخ داخلی قوس بسیار کوچکتری khoodrobar را می کشد. این دلیل دیفرانسیل در محور جلوی محرک دیفرانسیل جلو است. قطر خم Ds,r و Dr,i به عقب حتی کوچکتر است، بنابراین فاصله چرخش دو چرخ این محور بیشتر کاهش می‌یابد و اگر هر دو محور به طور صلب وصل شده باشند، می‌تواند تنش‌هایی در پیشرانه ایجاد کند، خودروبر قم خم شدن در حال وقوع است. با مذاکره و زمانی که سطح جاده خشک لغزش چرخ را به دلیل ضریب اصطکاک بالا دشوارتر می کند خودرو بر انتخاب دستی دریچه چهار چرخ در وسایل نقلیه تجاری و تمام زمینی اساس این نوع خودروها طراحی استاندارد است که به دلیل فاصله بیشتر از سطح زمین در خودروهای آفرود باشد.

خودروبر قم | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبرقم

آیا خودروبر قم موجود در شرکت ارسلان برای حمل اتومبیل ها مناسب است؟

(شکل 1.67)، فضای بیشتری بین موتور و دیفرانسیل محور جلو و بین قسمت بار و عقب وجود دارد. محور. شکل 1.70 جزئیات طراحی را نشان می دهد: • یک دنده مرکزی برای برخاستن قدرت با انتخاب دستی برای محور جلو، به علاوه یک دنده خارج از جاده با نسبت بزرگتر، که در صورت تمایل می تواند درگیر شود.• سه میل پروانه; • خودرو بر تطبیق پیچیده اتصالات محرک اگر یک محور جلوی صلب وجود داشته باشد (شکل 1.3) چهار چرخ متحرک دائمی. ماشین سواری پایه با دیفرانسیل جلو هر چهار چرخ دائماً رانده می شوند. خودروبر قم این را می توان بین محور جلو و عقب با اصول طراحی متفاوت به دست آورد: • یک دیفرانسیل مرکز اریب با یا بدون انتخاب قفل دستی • یک دیفرانسیل مرکز Torsen با توزیع گشتاور، بر اساس نیاز کشش باشد. در ادامه شکل 2 خودروبر را مشاهده کنید.

یک دیفرانسیل مرکزی دنده سیاره ای با توزیع گشتاور ثابت و کلاچ ویسکو اضافی، که به طور خودکار عملکرد قفل را در زمان بروز اختلاف در تعداد دورها یا یک کلاچ مغناطیسی خودرو بر (که به صورت الکترونیکی کنترل می شود، شکل 1.79) به عهده می گیرد. • کلاچ های چند دیسکی با کنترل الکترونیکی (کلاچ هالدکس، شکل 1.73). شکل خودروبر قم دیفرانسیل مرکزی تورسن نصب شده در مدل های کواترو (به غیر از TT) توسط آئودی. از دو چرخ دنده حلزونی تشکیل شده است که توسط چرخ دنده ها به هم متصل می شوند و بسته به نیاز کششی می توانند گشتاور حرکتی را تا 75 درصد در محور جلو یا عقب توزیع کنند. در شرایط عادی رانندگی 50٪ به هر محور می رود.• یک کلاچ ویسکو در قطار قدرت میل پروانه، که محور اولیه رانده نشده را خودرو بر بسته به لغزش تایر انتخاب می کند

خودرو بر | خودروبر قم | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودروبر

راه های تولید یدک کش های شرکت ارسلان چگونه است؟

در اینجا نیز خودروی سواری دیفرانسیل جلو به عنوان وسیله نقلیه پایه مناسب است. در سال خودروبر قم ، آئودی اولین شرکتی بود که خودرویی با چهار چرخ متحرک دائمی به نام کواترو را معرفی کرد و امروزه وسایل نقلیه با این نوع محرک در کل مجموعه آئودی در دسترس هستند. در یک موتور نصب شده به صورت طولی، یک دیفرانسیل مرکزی خودروبر ارسلان ، گشتاور را بر اساس نیاز کشش توزیع می کند (شکل 1.71). چهار چرخ متحرک وزن را حدود 100 کیلوگرم افزایش می دهد خودرو بر شکل 1.73 کلاچ چند دیسکی شرکت سوئدی Haldex که در Golf 4motion (1998) و Audi TT Quattro (1998) استفاده شده است. هنگامی که بین محورهای جلو و عقب اختلاف سرعت وجود دارد بادامک دیسکی خودروبرقم روی شفت خروجی، عناصر کار پمپ پیستونی محوری 12 را با استفاده از غلتک‌های 7 فعال می‌کند.

از طریق شیر کنترل 14، فشار تولید شده فعال می‌شود. پیستون کاری که دیسک ها را حرکت می دهد. گشتاور ارسالی به طور مداوم توسط واحد کنترل تا حداکثر مقدار تنظیم می شود، بسته به وضعیت رانندگی که توسط سنسورهای چرخ، سیگنال های سیستم های کنترل قدرت لغزش و ترمز، موقعیت خودرو بر پدال گاز، سرعت موتور و غیره توضیح داده شده است. هنگام استفاده از عملکرد khoodrobar ، کلاچ جدا می شود. 1 واحد کنترل الکترونیکی، 2 وسیله نقلیه کانکتور (ولتاژ، CAN، K لید)، 3 فیلتر روغن، خروجی چرخ مخروطی 4 محور (دنده محور عقب)، 5 لاملا، خودروبر قم صفحه بادامک، 7 سیم پیچ، 8 سوپاپ تخلیه، 9 شیر تنظیم فشار ، 10 آکومولاتور ، 11 محور ورودی ، 12 پمپ پیستونی محوری ، 13 پمپ پیش بار ، 14 شیر کنترل ، 15 موتور متناوب یا پله ای می باشد.

سوالات متداول در مورد کارایی مهم یدک کش های قم شرکت ارسلان!

یدک کش قم چیست؟

یدک کشی اتست که برای حمل اتومبیل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا یدک کش قم در شرکت ارسلان ساخته می شود؟

بله تمام یدک کش ها در شرکت ارسلان ساخته می شوند.

آیا شرکت ارسلان اتومبیل ها را بیمه می کند؟

بله تمام اتومبیل ها در شرکت ما بیمه می شوند.

خودرو برخودروبر قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *