4 چگونه میتوانیم %از امکانات امداد خودرو استفاده کنیم؟

امداد خودرو | خودروبار ارسلان

امداد خودرو | خودروبار ارسلان


امداد خودرو در خصوص کلیه ی امور کمک و شناسایی تلاش میکند عیوب ممکنه در اتومبیل ها تمامی راهکار های ممکن را پیش روی تقاضا کنندگان گرامی قرار میدهد و سعی در اراِیه ی این خدمات بصورت کاملا حرفه ای در زمان کم را دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل در اومبیل کافی ست با امداد خودرو تهران ارتباط داشته باشید.

عنوان امدادرسانی خودرو
نویسنده نادر روستازاده
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1056 کلمه
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

نکات حیاتی در%خصوص چگونگی و زمان مناسب استفاده از(خودرو)

موارد مورد نیاز برای بررسی دراتومبیل* قبل از حرکت

بررسی سیستم خنک کننده اتومبیل توسط راننده ی ماشین یا ((امداد خودرو حمل))

فهرست تصاویر :

 خودرو 1

خودرو2

 نکات حیاتی در%خصوص چگونگی و زمان مناسب استفاده از( امداد خودرو)

بیشتر افراد برای انجام امورشخصی روزانه ی خود ازخودرو استفاده میکنند ، و شاید این رفت وآمد به دلیل به موقع رسیدن به محل کار یا قرار ملاقات مهم یا غیره باشد . معمولا برای همه پیش آمده که بخاطر نقص فنی خودرومان، به مکان مورد نظرمان در زمان مناسب نرسیده باشیم . بهترین راه حل ممکن در زمان وقوع این اتفاق استفاده از خدمات این مجموعه است . به شکل امداد خودرو 1توجه کنید.

نکته: علل متعددی می تواند مسبب استفاده از خدمات این شرکت شود . عموما میشود گفت که  این خدمات ازوقتی که شما نقص را متوجه میشوید تا زمانی که اتومبیل رفع عیب بشود ادامه دارد.

خدمات (امداد خودرو) چیست و چگونه ازآن بهره ببریم؟

در ابتدا باید به این نکته توجه کرد که اشاره ی موردی به خدمات این شرکت کارصحیحی نیست.بنابراین تمامی نکات مهم دراین خصوص بصورت جامع دراین مقاله اشاره میکنیم:

امداد خودرو | خودروبر ارسلان

امداد خودرو | خودروبر ارسلان

امداد خودرو 1

موارد مورد نیاز برای بررسی دراتومبیل* قبل از حرکت

مسلما برای بهترعمل کردن اتومبیل مان، بهتراست قبل ازحرکت موارد مهم توسط امدادگر((امداد خودرو تهران سیار)) یا راننده بررسی شوند:

چک آپ تایرها

از وظایف مهم یک راننده مخصوصا قبل از سفر، اطمینان حاصل کردن از سلامت تایر هاست.زیرا هر گونه نقصی در این زمینه لطمات جبران ناپذیری را به مسافران اتومبیل وارد میکند.

بررسی سیستم خنک کننده اتومبیل توسط راننده ی ماشین یا ((امداد خودرو حمل))

همیشه قبل از حرکت کردن،خصوصا زمانی اتومبیل خنک است ،مایع رادیاتور و هم چنین تانک مایع  ذخیره رادیاتور حتما پر باشد. یکی ازگزینه های مناسب ازنظر(امداد خودرو) برای پر کردن مخزن رادیاتور، ضد یخ و آب بصورت ترکیب است.

روغن اتومبیل

رسیدگی به روغن ماشین قبل از حرکت نیز یکی دیگرازموارد مهم است ، منتهی اگر روغن موتور را تازه تعویض کرده اید، نیازی به بررسی این مورد نیست. پیشنهاد میشود قبل ازسفر، روغن موتوراتومبیل را تعویض کنید.برای اطمینان بیشتر برای جلوگیری روغن سوزی اتومبیل بهتراست چند لیتر روغن اضافی همراه خود داشته باشید.

گیربکس

اگرکارکرد اتومبیل بالا است، برای اطمینان بیشتراندازه روغن گیربکس بررسی شود. اگرمیخواهید   مسافت طولانی را اتومبیل خود بروید و یا اگر اخیرا روغن موتور خود را عوض نکردید ، حتما روغن گیربگس عوض شود تا دچارعواقب نامطلوب ناشی ار آن نشوید.در صورت نیاز میتوانید از (( امداد خودرو شبانه روزی تهران ))کمک بگیرید. به شکل  امداد خودرو 2توجه کنید.

امداد خودرو تهران | خودروبر ارسلان

امداد خودرو تهران | خودروبر ارسلان

امداد خودرو 2

ترمز خودرو

نقص در ترمز ماشین ازمهم ترین عوامل تصادفات جاده ای میباشد، اگر ترمز ماشین به هرعلتی خراب است ، با ماشین  خود شروع به حرکت نکنید وهرچه سریعتربرای تعمیرآن اقدامات لازم را انجام دهید.

 نکته ی مهم از (امداد خودرو) مورد بررسی در خصوص فیلترهای هوا

بررسی فیلترهوا و تمیز کردن دریچه ها، یکی از نکات مهم برای سفرایمن تر است. تمیز کردن فیلتر های هوا زیاد سخت نیست و برای این کار نیاز به کمک تعمیر گاه یا ((امداد خودرو تهران)) نخواهید داشت.

چک کردن مایع شیشه شور

اکثر رانندگان منبع مایع شیشه شور را پر یا تعویض نمی کنند.از نظرعامه ی مردم شاید این حرکت آنقدر هم حیاتی نباشد،گاهی بررسی همین مورد بظاهر جزیی، می تواند از تصادفات جاده ای جلوگیری کند.با رعایت تمام نکات سفر بی خطری را میتوانید داشته باشید.

آیا (امداد خودرو) فقط برای خرابی های مکانیکی است؟

باید توجه داشته باشید که کارشناس (( امداد خودرو تهران سیار)) شاید یک متخصص درتمام فیلد ها نباشد، ولی توانایی عیب یابی خودروی شما را دارد وتا جایی که ممکن است برای شما آن بخش مستعد خرابی را تعمیر و رفع عیب می نماید. همچنین می توانید در صورت پنچر شدن لاستیک ماشین از خدمات این مجموعه استفاده کرد واین کارامکان پنچرگیری سیاررا ممکن میسازد تا با خیال راحت سفر کنید. عموما برای تعمیر خودرو در میانه راه می توانید با مجموعه در ارتباط باشید

مزیت های بهره گیری ازامکانات و تجهیزات این شرکت

شاید فکر کنید که مراجعه ی حضوری به اولین تعمیرگاه  میتواند نیاز شما را برطرف کند. در صورتی که این حرکت مخصوصا در بزرگراه ها خلاف قانون است و باعث حادثه میشود. بهتراست  با کارشناسان درارتباط باشید. این امر حتی برای نقص های جزیی خودرو یا تصادف هم مناسب است.پیشنهاد می شود با کارشناسان سایت اینترنتی این شرکت ارتباط برقرار کرده و سوالات  را از این خدمات بپرسید. می توان گفت که ((امداد خودرو شبانه روزی تهران)) از بهترین وحیاتی ترین روش ها برای تعمیر خودرو است.باید اشاره کرد که استفاده از خدمات می تواند در کاهش هزینه های تعمیر کمک شایانی کند..

سخن پایانی در خصوص بهره مندی از این خدمات

براساس آخرین قوانین راهنمایی و رانندگی که برای اتومبیل های نیازمند تعمیرات یا تصادف کرده اعلام شده است ، دیگرامکان بکسل کردن آن بوسیله ی خودروی سواری دومی نیست و باید ازاین خدمات دراین موارد استفاده کنیم. ما دراین مقاله اصلی ترین موارد را معرفی کردیم. بطورکلی تمامی خدماتی که برای بکارانداختن اتومبیل به آن نیاز داریم انجام میشود. این خدمات حمل اتومبیل،  تعویض یا تعمیر قطعه ماشین را شامل میشود. در صورت وجود هر گونه سوالی در این زمینه ، میتوانید ازاین خدمات درتمامی نقاط  تهران بهره ببرید.

یا اگرشرایط اضطراری بود، می توانید با کارشناسان به دو حالت تلفنی یا اینترنتی تماس داشته باشید. بنابراین،همانطورکه بطور کامل و جامع در این مقاله مشاهده کردیم، این نوع خدمات فقط و فقط  برای اتومبیل های نیاز به تعمیر یا خراب به لحاظ مکانیکی نخواهد بود وافرادی که به انواع خدمات مکانیکی از پنچرگیری گرفته تا دیگر خدمات و یا حتی رفع عیب قسمت برقی ماشین را دارا هستند هم می توانند از خدمات (امداد خودرو) بهره ببرند.

بازه ی این خدمات چقدر است؟

این خدمات ازوقتی که شما نقص را متوجه میشوید تا زمانی که اتومبیل رفع عیب بشود ادامه دارد.

از وظایف مهم راننده قبل از حرکت چیست؟

از وظایف مهم یک راننده مخصوصا قبل از سفر، اطمینان حاصل کردن از سلامت تایر هاست.

زمانی که اتومبیل خنک است چه اقدامی باید انجام دهیم؟

چک شود مایع رادیاتور و هم چنین تانک مایع ذخیره رادیاتور حتما پر باشد

امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *