4 ویژگی و #عملکرد خودروبر تهران به صورت شبانه روزی!

خودروبر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

خودروبر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان یدک کش شبانه روزی
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 896 کلمه
مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب

منظور از شرکت خودروبر 24 ساعته چیست و چگونه عمل میکند؟

جرثقیل یدک کش چگونه کار میکند و هدف آن چیست؟

چرا باید در زمان خرابی خودرو با شرکت خودروبر تماس گرفت؟

شرکت خودروبر چه خدماتی به مشتریان خود عرضه میکند؟

فهرست تصاویر

شکل 1 شرکت خودروبر

شکل 2 خودروبر

منظور از خودروبر تهران 24 ساعته چیست و چگونه عمل میکند؟

اتومبیل ها وسیله هایی هستند ک ما میتوانیم از آن ها برای مسافرت و یا جا به جایی استفاده کنیم. گاهی همین اتومبیل ها دچار خرابی میشوند و یا آسیب میبینند و دیگر قادر به حرکت نیستند . در این صورت باید از خودروبر ها استفاده کرد. شرکت خودروبر به این منظور شروع به ساخت انواع یدک کش ها کرده است. اتومبیل ها در هر زمان و یا حتی مکانی ممکن است که خراب شوند و یا آسیب ببینند. بنابراین در این موقع مواقع به یدک کش های شبانه روزی نیاز داریم. از یدک کش های تک کاربردی برای حمل و انتقال های درون استانی و شهری استفاده میشود. البته بهتر است بدانید ک برای جابه جایی هم اتومبیلهای نو و هم خراب باید از یدک کش بهره گرفت. اکثر یدک کش هایی ک در خودروبر تهران تولید شده اند میتوانند چندین اتومبیل هم با خود حمل کنند.

سیستم خودروبر ارسلان برای یدک کش ها بیمه حمل اتومبیل در نظر گرفته است. به این صورت ک هر اتومبیلی که توسط این شرکت حمل شود بیمه میشود. در این صورت افراد میتوانند با خیال راحت و در امنیت کامل انتقال خودرو های خود را به شرکت بسپارند. خودرو هایی ک توسط این شرکت حمل میشوند در هر نوع و سبکی میتوانند باشند. برای مثال اتومبیل هایی ک تازه از کارخانه امده اند و در واقع نو هستند حمل میشوند. تا اتومبیل های خراب و صدمه دیده و یا حتی تصادفی همه ی اینها توسط شرکت ما قابل حمل هستند. در این صورت خودروبر های موجود در شرکت برای حمل های تکی و یا چند تایی به کار میروند. در شکل 1 خودروبر تهران را مشاهده کنید.

خودروبر تهران | خودروبر ارسلان

شکل 1 خودروبر تهران

جرثقیل یدک کش چگونه کار میکند و هدف آن چیست؟

خودروبر تهران انواعی از جرثقیل ها را هم تولید کرده است . کار این جرثقیل ها این است است که اتومبیل ها را به صورت کامل از روی زمین بلند میکند. و روی کفی های خودروبر قرار میدهند. این جرثقیل ها در واقع کامیون های بزرگی به وزن شش تن هستند. و جرثقیلی ک روی این کامیون ها گذاشته میشود. از جرثقیل ها برای بلند کردن اتومبیل هایی ک دیگرتوان حرکت ندارند و خراب هستند استفاده میشود. مسلما این اتفاق برای همه ی ما رخ داده است ک اتومبیلمان ناگهان خراب شود و قادر به حرکت نباشد. در این صورت باید با شرکت khoodrobar تماس بگیریم. در این صورت با اعزام نیرو در این امر به یاری ما میشتابند.

در این گونه موارد بهتر است که از جرثقیل های خودروبر تهران استفاده شود. زیرا هم ایمن تر است و هم این که با اطمینان کامل میتوانید اتومبیل های خود را به شرکت بسپارید. زیرا خیلی مهم است ک خودرو ها با چه وسیله ای انتقال پیدا کنند تا مشکلی برای خودرو ایجاد نشود. زیرا در زمان حال دیگر از روش های گذشته ک خودروهای خراب توسط ماشین های شخصی کشیده میشد استفاده نمیشود. چون اگر که خودرو های شخصی اتومبیل های خراب را میکشیدند ممکن بود ک سبب ایجاد مشکل برای خودرو شود. البته از جرثقیل ها در موارد دیگه هم میتوان بهره برد. مثلا اگر که ساختمانی آتش گرفته باشد و یا خودروهایی ک تصادف خیلی بدی داشته باشند استفاده میشود. جرثقیل ها در اتین موارد یاری بسیاری به ما میکنند. در شکل 2 خودروبر را مشاهده کنید.

چرا باید در زمان خرابی خودرو با خودروبر ارسلان تماس گرفت؟

یدک کش های شرکت ما از امنیت عالی برای حمل و جابه جایی اتومبیلها برخوردار هستند. شرکت خودروبر دارای افراد مسلط در امر یدک کشی است و همچنین رانندگان مجربی هم دارد. برای انتقال اتومبیل ها توسط یدک کش باید از نیروی ماهر و همچنین یدک کش های با کیفیت استفاده شود. اگر که خودرو ها مشکل جدی نداشته باشند میتوان تنها با تعمیر جزعی آن ها را به راه انداخت. اما زمانی که مشکل زیاد باشد باید حتما با شرکت ما تماس گرفت. یدک کش هایی ک شبانه رو در حال فعالیت هستند میتئوانند در هر زمانی از روز به کمک شما بیایند. این یدک کش ها با وجود تعداد بالایی جرثقیل و کامیون های مخصوص میتوانند انواع خودرو ها را انتقال بدهند. هزینه انتقال این اتومبیل ها بوسیله خودروبر تهران با توجه به نوع خودرو و میزان فاصله مسیر محاسبه میشود.

خودروبر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودروبر

خودروبر تهران چه خدماتی به مشتریان خود عرضه میکند؟

شرکت ما در زمینه انتقال خودرو هایی ک از کشور های دیگر وارد میشوند فعالیت میکند. به این صورت که خودروها را برای عوض کردن پلاکشان میبرند. همچنین این شرکت برای حمل اتومبیل های مدرن و قیمتی هم فعالیت میکند. و با امنیت کامل اتومبیل ها را به صاحبانشان میرساند. خودروبر های شرکت اتومبیل های رالی و یا خراب و تصادفی ها را نیز حمل میکنند. برای حمل اتومبیل های خراب و آسیب دیده باید این اتومبیل ها به نمایندگی ها برده شوند. و شرکت khoodrobar این کار را بدون وجود هیچگونه سختی انجام میدهد.

جرثقیل ها برای چه منظوری تولید شده اند؟

جرثقیل ها با هدف راحتی در حمل و انتقال اتومبیل هخا طراحی شده اند

چرا باید در هنگام خرابی اتومبیل با شرکت مکا تماس بگیرید؟

زیرا شرکت ما با بهره گیری از وسایل پیشرفته میتواند به شما یاری برساند

آیا یدک کش ها میتوانند همه نوع خودرویی را حمل کنند؟

بله یدک کش های شرکت ما قادر به انتقال همه نوع خودرویی هستند.

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *