4 ویژگی $مهم و کاربردی خودروبر چرخگیر که باید بدانید!

خودروبر | خودروبر تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

خودروبر | خودروبر تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر | خودروبر تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان یدک کش چرخگیر
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 911 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

خودرو بر چرخگیر چیست و در زمینه حمل اتومبیل چگونه عمل میکند؟ 1

خودرو بر ها از نظر کیفیت و تنوع چگونه هستند؟ 1

چه فرقی میان خودرو بر های جرثقیلی و چرخگیر مدل مکانیزه وجود دارد؟ 1

تفاوت میان دو نوع یدک کش و کاربرد هر کدام چیست؟ 1

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر

شکل 2 خودرو بر تهران

خودروبر چرخگیر چیست و در زمینه حمل اتومبیل چگونه عمل میکند؟

یدک کش های چرخگیر انواعی از وسیله های جا به جایی اتومبیل ها هستند. که برای انتقال اتومبیل های خراب و عیب دار استفاده میشوند. این گونه یدک کش ها قادر هستند که اتومبیل ها را از قسمت جلوییشان حمل کنند. یعنی نمیتوانند که اتومبیل ها را به طور کامل روی خود حمل کنند و معمولا میتوانند آن ها را بکشند. خودروبر تهران انواعی از این گونه یدک کش ها را دارد. انواعی از اتومبیل ها وجود دارند که در اصطلاح کف خواب هستند. یعنی میزان ارتفاعشان با سطح زمین بسیار کم است. در این صورت این مدل اتومبیل ها در زمان خرابی باید توسط چرخگیر ها حمل شوند. در ادامه شکل 1 خودروبر را مشاهده کنید.

معمولا به طور روزانه استفاده از خودروبر ها افزایش پیدا کرده است. و نفرات زیادی برای حمل اتومبیل های خود از یدک کش ها بهره میبرند. البته همانگونه که می دانید اتومبیل ها انواع و اشکال متفاوتی دارند. که باید برای حمل آن ها این موضوع را در نظر گرفت که کدام نوع یدک کش مناسب تر هستند. یدک کش های چرخ گیر در شرکت خودروبر ارسلان طراحی و تولید می شوند. و برای حمل و انتقال اتومبیل های خراب مورد استفاده قرار میگیرند. لازم به ذکر است که اتومبیل ها گاهی اوقات دچار نقص و خرابی می شوند که قابل تعمیر شدن توسط خودمان نیست. در این صورت لازم است که از شرکت khoodrobar کمک بگیرید. زیرا شرکت ما با اعزام تیم مجرب خود می تواند که اتومبیل ها را حمل کند.

خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبر

خودروبر ها از نظر کیفیت و تنوع چگونه هستند؟

در شرکت خودروبر تهران انواعی از خودرو بر ها وجود دارند. که هر کدام از این یدک کش های ویژگی منحصر به فرد و کحاربردی خود را دارند. در ادامه به بررسی سه نوع از یدک کش های رایج حمل اتومبیل ها اشاره میکنیم. در ادامه شکل 2 خودروبر تهران را مشاهده کنید.

  • یکی از انواع یدک کش هایی که در بین شرکت ها رایج است یدک کش چرخ گیر است. یدک کش های چرخ گیر به خودرو بر هایی اطلاق می شود. که در زمینه حمل اتومبیل های تصادفی و خراب استفاده می شوند. البته فرقی از نظر ایرانی یا خارجی بودن اتومبیل ها نیست و همه نوع اتومبیلی را می توانند حمل کنند. این مدل خودروبر ها کاملا قابل اعتماد و ایمن هستند و می توانند اتومبیل های شما را در امنیت کامل جا به جا کنند.
  • نوع دیگر یدک کش های موجود در خودروبر تهران خودرو بر های دکلی هستند. به این صورت که این نوع یدک کش ها هم جرثقیل و هم با دکل استفاده می شوند. این مدل خودرو بر ها برای در اوردن اتومبیل ها از گودال و یا چاله ها استفاده می شوند. البته برای موارد دیگری مانند حمل و انتقال گاو صندوق ها هم می توان از آن ها استفاده کرد.
  • مدل دیگری از یدک کش ها هستند که توسط زنجیر به اتومبیل ها متصل میشوند. و می توانند اتومبیل های آسیب دیده و خراب را با خود بکشند. این مدل از خودروبر ها برای جا به جایی اتومبیل های تصادفی که قادر به حرکت نیستند استفاده می شوند.
خودروبر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودروبر تهران

چه فرقی میان خودرو بر های جرثقیلی و چرخگیر مدل مکانیزه وجود دارد؟

شرکت خودروبر تهران هر دو نوع مدل یدک کش ها را دارا میباشد. اما مسلما بین خودرو بر ها تفاوتی هم وجود دارند و هر کدام برای انتقال اتومبیل های مختلف استفاده میشود. برای مثال در یدک کش های چرخ گیر قسمت جلویی اتومبیل ها صدمه نمی بیند. اما در یدک کش های عادی امکان صدمه دیدن اتومبیل ها وجود دارد. فرق دوم بین چرخ گیر و جرثقیل ها این است که سرعت انتقال خودرو بر چرخگیر بیشتر است. و تفاوت سوم میانشان این است که در مدل چرخ گیرفضای محیط داخلی اتومبیل ها خالی می ماند. ولی در یدک کش های معمولی شرکت خودرو بر فضای داخلی اتومبیل ها قابل استفاده نمی باشد. چرخ گیر های مکانیزه در برابر بقیه خودرو بر های شرکت خودروبر تهران امنیت خیلی بالایی دارند. و همچنین سرعت حمل اتومبیل ها با آن ها نسبت به سایر بالاتر است.

تفاوت میان دو نوع یدک کش و کاربرد هر کدام چیست؟

در نتیجه اتومبیل ها در کوتاه ترین زمان به مقصد میرسند. مدل چرخ گیر استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به خودروبر های معمولی شرکت خودروبر ارسلان دارند. بنابراین در حال حاضر بیشتر از خودرو بر های چرخگیر برای حمل اتومبیل های خراب بهره میگیرند. کفی های این نوع خودرو بر های شرکت خودروبر تهران شیار شیار است. و مانع از افتادن اتومبیل ها از روی یدک کش می شوند. در این صورت سبب می شود که اتومبیل ها با سطح کفی ها اصطحکاک ایجاد کنند. و در این صورت اتومبیل ها بدون کوچکترین حرکتی روی سطح کفی های خودرو بر شرکت khoodrobar می مانند. البته مناسب تر است که برای اطمینان و همچنین امنیت بیشتر خودرو تایر ها با زنجیر وصل شوند.

آیا در شرکت خودرو بر یدک کش های چرخگیر هم تولید میشوند؟

بله در شرکت ما انواع یدک کش های چرخگیر تولید و عرضه میشوند.

آیا یدک کش های چرخگیر نسبت به سایر خودرو بر ها کارایی بیشتری دارند؟

بله یدک کش های چرخگیر بسیار مناسب تر و میزان آسیب پذیری آن ها کمتر است.

یدک کش های چرخگیر برای چه منظوری استفاده میشوند؟

از یدک کش های چرخگیر تنها برای حمل اتومبیل های خراب و تصادفی استفاده میکنند.

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *