4 ویژگی #مهم روش های حمل خودرو با خودروبر تهران!

خودروبر | خودروبر تهران

خودروبر تهران | کرایه خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر تهران | کرایه خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان انواع روش های خودروبر
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 940 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

خودروبر از نظر تنوع به چند دسته تقسیم میشود؟

چه فرقی میان نوع خودروبر با یدک کش ها وجود دارد؟

کارایی خودروبر ها در زمان انتقال اتومبیل ها چیست؟

یدک کش های هیدرولیکی چیست و چگونه کار می کند؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر

شکل 2 کرایه خودرو

خودروبر تهران از نظر تنوع به چند دسته تقسیم میشود؟

خودروبر ها مدل های متفاوتی دارند و از هر کدام میتوان برای حمل اتومبیل ها استفاده کرد. اما در اصل خودروبر ها در دو نوع اصلی قرار میگیرند. یکی از مدل های خودروبر در واقع یدک کش هایی هستند که تنها برای حمل یک اتومبیل استفاده می شوند. و نوع دوم آن ها خودروبر های چند تایی هستند یعنی قابلیت حمل چند اتومبیل را به صورت همزمان دارند. در واقع باید بدانید که برای کرایه خودروبر چه نوع خودرو بری مد نظرتان است. زیرا یدک کش های تکی قابیلت حمل یک اتومبیل را از مبدا به مقصد دارند. در صورتی که تریلی هایی که چندتایی هستند می توانند از یک تا هشت اتومبیل را با خود انتقال دهند. در واقع خودروبر های کمپانی خودروبر ارسلان هر دو نوع خودروبر را دارا می باشد. در ادامه شکل 1 خودروبر  را مشاهده کنید.

اما در واقع تفاوت هایی بین دو نوع خودروبر تهران به صورت تکی و چند تایی وجود دارد. در این صورت تفاوت اصلی در مورد این دو نوع خودروبر در تعداد حمل اتومبیل ها است. ولی تفاوت های دیگری هم در راستای انتقال اتومبیل ها وجود دارد. یکی دیگر از تفاوت های خودروبر ها در میزان نرخ هزینه های انتقال اتومبیل است. در واقع هزینه کرایه خودروبر چندتایی بسیار به صرفه تر نسبت به خودروبر تکی است. تفاوت دیگر در میزان زمان انتقال اتومبیل ها با دو نوع خودروبر است. که با یدک کش های تکی شرکت khoodrobar زمان انتقال کوتاه تر است. برای حمل اتومبیل های خود با خودروبر های تکی مبدا می تواند جایی که خودتان می خواهید باشد. در صورتی که در مورد خودروبر های چند تایی و تریلی ها این شرایط امکان پذیر نیست.

خودرو بر | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبر تهران

چه فرقی میان نوع خودروبر تهران با یدک کش ها وجود دارد؟

خودروبر های شرکت ما قادر به حمل انواع اتومبیل ها هستند. خودروبر ها نسبت به یدک کش های ویژگی های خاصی دارند. در اصل برای حمل با خودروبر ها باید اتومبیل ها روی خودروبر قرار بگیرد. در صورتی که در مورد یدک کش ها اینطور نیست و اتومبیل ها با یدک کش ها کشیده می شوند. برای کرایه خودروبر باید در نظر داشته باشید که چه مدلی مورد نیاز شماست. یکی از تفاوت های بین خودروبر و یدک کش میزان امنیت آن هاست. در واقع امنیت انتقال اتومبیل ها با خودروبر ها بسیار بیشتر است. به این صورت که اتومبیل ها روی خودروبر ها محکم قرار می گیرند با در حین مسیر تکان نمی خورند. در این صورت اتومبیل ها روی خودروبر تهران با امنیت بسیار بالایی حمل و جا به جا می شوند.

در صورتی که حمل اتومبیل ها با یدک کش ها فرق دارد. در یدک کش ها اتومبیل ها توسط زنجیر هایی به یدک کش ها متصل می شوند. نحوه اتصال اتومبیل ها به یدک کش ها به این گونه است. که دو تایر جلویی اتومبیل ها با زنجیر به یدک کش اتصال می ییابند. و جفت تایر های عقب اتومبیل روی سطح زمین است. در این صورت در این روش جا به جایی اتومبیل ها امنیت روش اول را ندارد. برای کرایه خودروبر باید به این دو موضوع توجه زیادی داشته باشید. زیرا که اگر امنیت اتومبیل هایتان برایتان مهم است بهتر است که از خودروبر ها استفاده کنید. چون در یدک کش ها در واقع اتومبیل توسط یدک کش کشیده میشود و ممکن است که زنجیرها پاره شوند. و موجب ایجاد تصادف و خسارت در جاده ها شوند. در ادامه شکل 2 کرایه خودروبر را مشاهده کنید.

 کارایی خودروبر ها در زمان انتقال اتومبیل ها چیست؟

خودروبر تهران قادر است که اتومبیل های نو و جدید و صفر کیلومتر را انتقال دهد. در اصل این انتقال به این گونه است که می تواند اتومبیل ها را برای عوض کردن پلاک حمل کند. از دیگر ویژگی های مهم می توان به ارسال اتومبیل ها درب خانه اشاره کرد. همچنین می تواند اتومبیل های تصادفی و خراب و آسیب دیده را به مراکز تعمیر یا نمایندگی ها ببرند. همچنین شما می توانید با کرایه خودروبر خودرو های قدیمی و عتیغه خود را حمل کنید. در این روش با استفاده از خودروبر ها نباید نگران حمل اتومبیل های خود باشید. زیرا در شرکت ما اتومبیل های ما در بهترین شرایط انتقال می یابند. و شما می توانید با خودروبر تهران به دور از نگرانی اتومبیل های خود را جا به جا کنید.

خودرو بر | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 کرایه خودروبر

یدک کش های هیدرولیکی چیست و چگونه کار می کند؟

خودروبر های Hydraulicy در واقع مدلی از خودروبر ها هستند. که توانایی دارند اتومبیل ها را بالا ببرند. در اصل این نوع خودروبر ها مانند جرثقیل عمل می کنند. و بیشتر برای انتقال اتومبیل های تصادفی مخصوصا آن هایی که در دره افتاده اند استفاده میشوند. در شرکت خودروبر ارسلان این نوع خودروبر ها وجود دارند که در این راستا عمل می کنند. معمولا ساختمان های چند طبقه و بلند به منظور کرایه خودروبر از این نوع خودروبر ها استفاده می کنند. زیرا این مدل خودروبر تهران هم کوچک است و هم این که قدرت بالایی دارد. و می تواند اتومبیل ها را با امنیت زیاد انتقال دهند. در شرکت khoodrobar این نوع خودروبر ها با کاربرد های زیاد وجود دارد.

آیا خودروبر های شرکت ما در زمان حمل اتومبیل ها امنیت بالایی دارند؟

بله خودروبر های ما تمام اتومبیل ها را با امنیت بالا حمل می کنند.

چه تفاوت مهمی بین یدک کش ها و خودروبر ها وجود دارد؟

یدک کش ها فقط می توانند اتومبیل ها را بکشند. ولی خودروبر ها می توانند اتومبیل ها را با خود حمل کنند. بنابراین امنتیت حمل اتومبیل ها با خودروبر ها بیشتر است.

از خودروبر های هیدرولیکی در چه مواردی استفاده می شود؟

از این نوع خودروبر ها برای بالا بردن اتومبیلها در ساختمان های بلند و یا اتومبیل های تصادفی استفاده میشود.

خودروبر تهرانکرایه خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *