4 نوع از انواع ماشین های خودروبر تهران که در جاده استفاده میشود!

خودروبر

خودروبر تهران | خودروبر | khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان انواع ماشین های خودرو بر
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه
تعداد کلمات 930

فهرست مطالب

خودروبر حمل کننده عامل مهم در ساماندهی جاده پس از تصادف

مدل های اتومبیل جابه جایی بار و یدک کش های خودرو بر چیست؟

اتومبیل جابه جایی بار کامیونت به چه صورتی می باشد؟

انواع مدل های اتومبیل جابه جایی بار به چه صورتی است؟

فهرست تصاویر

شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: خودروبر

خودروبر حمل کننده عامل مهم در ساماندهی جاده پس از تصادف

خراب شدن و خاموش شدن غیر منتظره اتومبیل و تصادف از نکته هایی هستند که احتیاج به خودروبر دارند. خودرو بر های عادی که در مکان های اندکی مشاهده می نمایید . فقط عملیات جابه جایی اتومبیل به مکان و محل  که مشتری درخواست می نماید را به انجام می رساند . مدل های اتومبیل جابه جایی بار هستند که اضافه بر ارائه جابه جایی اتومبیل عملیات تعمیر در مکان هم انجام مینمایند . شما می توانید زمانی که اتومبیلتان خراب شد یا گرفتار حوادث شدید به خودروبر ارسلان (khoodrobar) تماس حاصل فرمایید.

خودروبر همراه با پرسنل خود در سریع ترین زمان درمکان مورد نظر حضور می یابد و خودرو را بررسی مینماید . اگر اتومبیل با تعمیرات اندکی همچون پنچری لاستیک ماشین وعوض کردن باتری روشن شود دیگر لازم نیست به تعمیرگاه ببریم. در این صورت در مدت زمان و نرخ و قیمت شما کم خرجی می شود. خودروبر تهران در استان های پرجمعیت کم هزینه می باشد . فاصله های دور وپرجمعیت خیابان ها به تلف کردن زمان و قیمت زیاد پایان می پذیرد . از دیگر ارائه خدمات  تعمیر درمکان اتومبیل جهت مشخص کردن اشکالات اتومبیل از سیستمی به نام دیاگ به کار میبریم . با این سیستم  در کم ترین زمان ممکن اشکالات اتومبیل رامی توانیم  رفع نماییم .

مدل های اتومبیل جابه جایی بار و یدک کش های خودروبر تهران چیست؟

احتمال دارد که شما در در مسیری باشید و اتومبیل شما گرفتار نقص فنی شود . اگرچه شما تجربه در تعمیر اتومبیل خود را ندارید باید به نزدیک ترین امداد رسان اتومبیل تماس حاصل نمایید . تا به شما برترین خدمات ارائه را ارائه نمایند . خودرو بر تهران با یدکش های خود به شما کمک رسانی می نمایند . و اتومبیل را تا نزدیک ترین تعمیرگاه ، اتومبیل را جابه جا می نمایند . یدک کش ها ، جز وانت ها هستند و وزن آن ها زیادتر از دو تن می باشد . این مدل از خودروبر یک بازو و اهرم هیدرولیکی را دارا می باشد .

یدک کش ها انواع مدل های  مختلفی دارد . جهت جابه جایی اتومبیل های خراب شده و پلاک نشده از یدک کش ها به کار می برند . قطعا باید در این زمینه دقت نمایید جهت جابه جایی نوع های خودرو برها از یدک کش ها مناسب نمی باشند . و از آن ها جهت فاصله های  زیادتر از چند کیلومتر به کار نمی رود . این موضوع که خودروبر تهران برترین ارائه را به مشتری ها عرضه می نماید . جهت اینکه قیمت های شما کم تر شود نباید هیچ وقت امن بودن اتومبیل خود را به هزینه کم نفروشید . اگر در این اینصورت نباشد هم نرخ های و هم وقت خود را از دست داده اند . زمانی که می خواهید کارتان را به خودروبر بسپارید . خوب است از تمام موردها مثل قیمت و فاصله را به آن ها خبر بدهید . در شکل 1: خودروبر تهران مشاهده می نمایید .

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

اتومبیل جابه جایی بار کامیونت به چه صورتی می باشد؟

در مدل های اتومبیل جابه جایی بار کامیونت یا کامیون پرکاربردترین خودرو درامر اتوبار با حجم بسیار بالایی می باشد . همچنین کامیونت در خودروبر تهران یکی از قابل اعتمادی اتومبیل ها جهت جابه جایی بار می باشد . که موجب مورد علاقه بودن بین مشتری ها می باشد . کامیونت جهت جابه جایی بار بین شهر یا داخل شهر ها می تواند 12 تن بار را در قرار بدهد . در حالت معمولی ، اتومبیل جابه جایی بار  اتاق های سقف دار  و موکت شده دارد.

انواع مدل های اتومبیل جابه جایی بار ، ایسوزو یکی از خودروهای مشهور به شمار می رود . در انواع مدل های اتومبیل جابه جایی بار کامیونت ها در نوع های سقف دار بعدهای متفاوتی دارد . که باید نسبت به حجم بار تعیین می شود . همچنین بلندی کابین از روی زمین باید استاندارد باشد . تا بارگیری و جابه جایی بار از تهران به استان ها در زود ترین زمان انجام شود . کابین سقف دار از دزدیدن وسایل و تجهیزات خودداری می کند . اغلب جهت اثاث کشی منزل از خودروبر ارسلان(khoodrobar) راهنمایی می نمایند . که مقیاس اتاق های جابه جایی بار آن ها تقریبا برابر است . در بعضی مواقع در تعیین مدل اتومبیل جابه جایی بار باید از کامیونت هایی که اتاق کوچکتری دارند به کار برود . در شکل 2: خودروبر مشاهده می نمایید .

خودروبر تهران

شکل 2: خودروبر

انواع مدل های اتومبیل جابه جایی بار در شرکت خودروبر تهران به چه صورتی است؟

وانت یا وانت بار از لوازم نقلیه باربری کوچک و محبوبیت جهت جابه جایی لوازم با وزن اندکی می باشد. این اتومبیل ها در انواع مدل های جابه جایی بار زیادتر جهت جابه جایی بار درون شهری استفاده می شود . تا جابه جایی بار بین شهری.  گنجایش جابه جایی  بار از طریق  وانت ۱۰۰ کیلو الی ۴ تن می باشد. در ایران ، وانت بارها به خاطرفرسایش کم ، هزینه خوب در تعیین مدل اتومبیل جابه جایی بار موثر است.

یدک کش چیست؟

یدک کش ها ، جز وانت ها هستند و وزن آن ها زیادتر از دو تن می باشد

وانت بار چیست؟

وانت یا وانت بار از لوازم نقلیه باربری کوچک و محبوبیت جهت جابه جایی لوازم با وزن اندکی می باشد

وانت بار جهت چه کاری استفاده می شود؟

این اتومبیل ها در انواع مدل های جابه جایی بار زیادتر جهت جابه جایی بار درون شهری استفاده می شود

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *