4 نمونه از #تعرفه های حمل اتومبیل با خودرو بر!

خودرو بر | خودروبر تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

خودرو بر | خودروبر تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودرو بر | خودروبر تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 949 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

به منظور حمل اتومبیل ها با کفی خودروبر چه راهکاری وجود دارد؟

خودروبر ها برای حمل انواع اتومبیل ها استفاده میشوند!

شروط انتقال اتومبیل ها با کفی های یدک کش چیست؟

راهکار تشخیص میزان هزینه ها برای حمل اتومبیل ها چیست؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر

شکل 2 خودروبر تهران

به منظور حمل اتومبیل ها با کفی خودرو بر چه راهکاری وجود دارد؟

خودروبر ها ماشین های بزرگی هستند که برای حمل اتومبیل ها از آن ها استفاده می شود. این یدک کش ها در واقع به چند دسته تقسیم بندی می شوند. معمولا برای جا به جایی و انتقال اتومبیل ها می توان از خودروبر های شرکت خودروبر تهران استفاده کرد. انواع مختلف خودروبرها شامل خودروبرهای تکی هستند که تنها برای انتقال یک اتومبیل می توان از آن ها بهره برد. و خودروبر های چند تایی و یا تریلی دار هستند که برای حمل چند اتومبیل استفاده می شوند. در خودروبر های چند تایی در واقع باید از تریلی ها استفاده کرد. زیرا آن ها قادر به حمل تعداد بالای اتومبیل های مختلف هستند. تریلی های خودرو بر برای حمل چند اتومبیل معمولا مقرون به صرفه هستند. اما برای حمل با تریلی ها باید چند روز قبل آن ها را رزرو کنید. در ادامه شکل 1 خودروبر را مشاهده کنید.

در صورتی که میخواهید اتومبیل های خود را در با مناسب ترین قیمت حمل کنید. می توانید از شرکت خودروبر ارسلان کمک بگیرید. شرکت khoodrobar قادر است که تمام اتومبیل های لوکس و مدرن و حتی آسیب دبده و تصادفی را حمل کند. شرکت خودروبر تهران در زمینه حمل اتومبیل ها تخصص ویژه ای دارد. و می تواند هر روزه به صورت 24 ساعته سرویس هایی را به شما بدهد. خودروبرهای شرکت ما قادر هستند که انواع اتومبیلها به صورت بین شهری یا حتی بین کشوری جا به جا کنند. این جا به جایی ها با کمترین میزان هزینه ها صورت می پذیرد. و شما می توانید با تماس با ما مناسب ترین خودروبر ها را کرایه کنید.

خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودرو بر

خودرو بر ها برای حمل انواع اتومبیل ها استفاده میشوند!

برای حمل و انتقال انواع اتومبیل ها می توان از خودروبر ها استفاده کرد. اتومبیل ها انواع متفاوتی دارند که می توانند توسط خودروبر های ما حمل شوند. برای نمونه انواع اتومبیل های مدرن لوکس و یا آسیب دیده و خراب وجود دارند. که برای حمل آن ها می توان از خودروبر های شرکت خودروبر تهران کمک گرفت. شرکت ما قادر به انتقال اتومبیل های سالم و نو و یا تصادفی است. و میتواند که اتومبیل ها را از شهری به شهر دیگر در بالاترین امنیت حمل و جا به جا کند. بنابراین شرکت ما این اتومبیل ها را در بهترین شرایط و کوتاه ترین زمان حمل می کند. خودرو بر های شرکت ما قادر به حمل اتومبیلهای تصادفی آسیب دیده  به صورت تکی و یا چند تایی است. شرکت ما تمام اتومبیل هایی که حمل می شوند را بیمه می کنند تا بدون خسارتی جا به جا شوند.

شروط انتقال اتومبیل ها با کفی های یدک کش چیست؟

برای انتقال اتومبیل در شرکت خودروبر تهران باید چند مورد را در نظر بگیریم. یکی از این موارد این است که اتومبیل حمل شونده قادر به حرکت کردن هستند. مسلما دو جواب در این خصوص وجود دارد یا این که می تواند حرکت کند و یا نمی تواند. اگر که اتومبیل ها توان حرکت نداشته باشند یعنی در واقع تصادف کرده باشند. نمی توان از خودرو بر های کامیونی استفاده کرد زیرا این کار بسیار مشکل است. زیرا اتومبیل ها برای وارد شدن داخل کامیون های کفی دار باید بتوانند حرکت کنند. در نتیجه برای این مدل از اتومبیل ها باید از کامیون های نرمال بهره برد. در واقع اتومبیل ها باید توسط جرثقیل ها روی کامیون ها قرار داده بشوند. در ادامه شکل 2 خودروبر را مشاهده کنید.

خودروبر تهران اقدام به دادن سرویس های مختلف حمل اتومبیل به مشتریان خود می کند. خودروبر های شرکت ما توانایی دارد همه نوع اتومبیلی در هر زمانی را حمل کند. و اتومبیل ها توسط خودروبرهای ما با بهترین و مناسب ترین امکانات ممکن جا به جا می شوند. شرکت خودرو بر با بیمه کردن اتومبیل های مشتریان از ایجاد دغدغه برای آن ها جلوگیری کرده است. زیرا در واقع بسیاری از مردم نگران حمل اتومبیل های خود با خودروبر ها بودند. در این خصوص با بیمه شدن اتومبیل ها دیگر نگران حمل خودرو های خود نیستند.

خودروبر تهران | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودروبر تهران

راهکار تشخیص میزان هزینه ها برای حمل اتومبیل ها چیست؟

همانطور که می دانید اتومبیل ها توسط خودرو بر ها جا به جا می شوند. مسلما شرکت های حمل خودرو هزینه هایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند. برای مثال بنزین اتومبیل ها باید طبق توافق با مشتری و شرکت ما عوض شود. و هزینه های مربوطه به عوض شدن به عهده شخص است. همچنین هزینه عوض کردن تایر اتومبیل ها هم به عهده شخص است. سرویس های حمل سوخت اتومبیل ها توسط شرکت خودروبر تهران انجام میگیرد. ولی هزینه های آن به عهده مشتری است. قیمت های کرایه خودروبر از شرکت خودروبر ارسلان هم به عهده شخص است. این هزینه ها بنابر انتخاب نوع خودرو بر متفاوت است.

شرکت khoodrobar شامل نیروهای متخصص و با تجربه و مهارت در امر حمل اتومبیل ها است. که روزانه و در همه ی شرایط سرویس هایی را به افراد عرضه می کند. شرکت ما قادر به حمل اتومبیل های تصادفی و خراب و یا نو و صفر است. و در همه حال اتومبیل ها را با ایمنی کامل جا به جا می کند.

آیا خودروبر ها می توانند هر نوع اتومبیلی را با خود حمل و جا به جا کنند؟

بله خودروبر های شرکت ما قادر به حمل انواع مختلف اتومبیل ها هستند.

آیا نرخ کرایه خودروبر از شرکت ما به صرفه و مناسب است؟

بله مسلما نرخ کرایه خودروبر از شرکت ما بسیار مناسب تر از جا های دیگه است.

آیا لاطم است که برای کرایه خودروبر های تریلی دار از چند روز قبل اقدام کنید؟

بله ب دلیل این که خودروبر تریلی دار برای حمل چند اتومبیل استفاده میشوند. بنابراین باید که برای کرایه خودروبر ها از چند روز قبل اقدام کنید.

خودرو برخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *