4 مورد مهم درباره ی #چگونگی تولید خودروبر اردبیل چیست؟

خودروبر | خودروبر تهران

خودروبر اردبیل | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر اردبیل | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان ساخت یدک کش اردبیل چگونه است؟
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 945 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

خودروبراردبیل در شرکت ارسلان چگونه تولید می شود؟

آیا نساز است که از خودروبراردبیل برای حمل اتومبیل ها بهره برد؟

با استفاده از خودروبر ها چه نوع اتومبیل هایی قابل حمل هستند؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبراردبیل

شکل 2 خودروبر

خودروبر اردبیل در شرکت ارسلان چگونه تولید می شود؟

خودرو بر توزیع نیروهای جانبی به چرخ ها عامل کلیدی در قابلیت اطمینان حرکت پذیری جهت حرکت است که ابتدا توسط چرخ شروع به لغزش می کند. او تجزیه و تحلیل بردار با استفاده از تکنیک های گرافیکی برای تعیین توزیع را می ستاید. در ساختار گرافیکی (f) ، که نشان دهنده حرکت شتاب زده برای یک وسیله نقلیه معمولی از طریق منحنی است ، نیروهای مثال گریز از مرکز خودروبر ارسلان ، مقاومت در برابر غلطک کلی R r = W f – 80 پوند (356 N) و شتاب a = 3 فوت / ثانیه 2 (0.9 متر بر ثانیه :). خودروبر اردبیل بنابراین نیروی اینرسی خودرو بر بردارها در شکل دیفرانسیل عقب و فرمان جلو ترسیم شده اند و در مورد جلو نیز مشابه است. در ادامه شکل 1 خودروبراردبیل را مشاهده کنید.

در مقایسه با وسیله نقلیه آزاد بدون کشش ، نیروهای خارجی همگی اجزای جانبی تولید می کنند که واکنش نیروی جانبی را در وسیله نقلیه عقب افزایش می دهد. با این حال ، در وسیله نقلیه جلو ، نیروهای کششی به طور قابل توجهی رانش جانبی را کاهش می دهند. ترمز کنترل الکترونیکی وجود سیستم های الکترونیکی بر روی EV ها برای کنترل موتور محرک امکان امکان ادغام قطعات الکترونیکی کنترل بیشتر ، برای فعال شدن ترمز الکترونیکی خودروبر اردبیل و ترمز توسط سیم را فراهم می کند ، شکل خودرو بر Lucas Automotive تعیین کرده است که راننده معمولی معمولاً از اعمال فشار مطلوب برای ایجاد توقف اضطراری جلوگیری می کند. بنابراین ، این شرکت از استفاده از سیستم فعال سازی الکترونیکی khoodrobar مبتنی بر تقویت کننده الکترونیکی که جایگزین تقویت کننده باشد.

خودروبر اردبیل | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبراردبیل

آیا نساز است که از خودروبر اردبیل برای حمل اتومبیل ها بهره برد؟

خلاء سریع ، نصب شده در بسیاری از اتومبیل ها شده است ، حمایت می کند و تنها به ارائه کمک در یک نسبت ثابت و اغلب واکنش نشان می دهد. خیلی آهسته در مواقع اضطراری یک شیر کنترل متناسب ایجاد شده است به طوری که ضربه خروجی متناسب با جریان کنترل ورودی است که خودرو بر از طریق پدال ترمز سیگنال می شود. یک حلقه کنترل تا حدی از طریق بسته می شود که نسبت نیروی خروجی/ ورودی را اندازه گیری می کند و آن را با الگوریتم مخصوص خودرو مقایسه می کند. مشخصات اولیه شامل خودروبر اردبیل کنترل تقویت کننده الکترونیکی روی یک تقویت کننده مکانیکی بود ، اما توسعه موازی تقویت کننده Long-Stroke (LS) بدین معنی بود که مزایای کنترل الکترونیکی می تواند در خودروهای سنگین تر اعمال شود و جایگزین تنظیمات تقویت کننده پشت سر هم شود. در ادامه شکل 2 خودروبر را مشاهده کنید.

که به هر دو محدود می شود خودروهای با عملکرد بالا یا مشتقات ون سنگین تر. واحد برق خودرو بر پشتیبان شرکت دارای یک شیر کنترل برقی با نسبت الکترونیکی یکپارچه است. این سوپاپ آنالوگ الکتریکی شیر کنترل سروو است ، اما نسبت ورودی/خروجی آن به صورت الکترونیکی و نه با دیسک واکنش لاستیکی مقایسه می شود. طراحی سبک خودروی برقی خودروبر اردبیل هیبریدی این شرکت معتقد است که پتانسیل کامل چنین سیستم هایی تنها زمانی قابل تحقق است که اصرار قانونی بر پشتیبان گیری مکانیکی کنار گذاشته شود و قابلیت اطمینان 100 درصدی لوازم الکترونیکی را می توان تضمین کرد. در صورت ادغام با ABS و EMS ، خودرو بر می تواند سرعت واقعی خودرو را با مقدار نظری بر اساس نیروی خروجی تقویت کننده معین مقایسه کند  و در نتیجه از محو شدن ترمز هشدار می دهد.

خودرو بر | خودروبر اردبیل | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودروبر

با استفاده از خودروبر ها چه نوع اتومبیل هایی قابل حمل هستند؟

خودروبر اردبیل همچنین می تواند گشتاور موتور را با شتاب دست یافته برای ارزیابی بارگذاری روی خودرو مرتبط کند تا سیستم از شیب جاده غالب مطلع شود. با ادغام خودروبر ارسلان ، تقویت کننده همچنین می تواند منبع انرژی را فراهم کند و های سیستم ترکیبی می توانند به ایجاد مرحله بعدی ترمز خودکار ، در شرایط ترافیکی کنترل شده ، شامل کروز کنترل هوشمند کمک کنند. خودرو بر عملکردهایی مانند کنترل کشش ، نگه داشتن تپه و افزایش فشار متغیر برای را می توان در نظر گرفت. اولین مرحله پروژه در برخی خودروبراردبیل مرسدس در سال  به عنوان “دستیار ترمز” دیده شد. برای این کاربرد ، محفظه خلاء تقویت کننده خلاء معمولی مجهز به سنسور موقعیت مرسدس است. این به می گوید که پیستون تقویت کننده مسافت معینی را در کمتر از زمان از پیش تعیین شده طی کرده و شیر برقی را روشن می کند.

سپس هوای جوی وارد محفظه تقویت کننده می شود تا تلاش راننده را با حداکثر توان سروو موجود افزایش دهد. خودرو بدون این دستگاه مزیت شتاب دهنده کامل با ABS از بین می رود. در یک ویژگی کنترل پایداری فعال ، خودروبر اردبیل با اعمال نیروی ترمز به صورت انتخابی به یکی از چرخهای خارجی ، با ایجاد نیروی ترمز از تقویت کننده و تعدیل آن توسط khoodrobar ، به کنترل لغزش جانبی از گوشه کمک می کند. در مرحله دوم ، نگه داشتن تپه به گونه ای اضافه می شود که فشار ترمز به طور خودکار هنگام توقف وسیله نقلیه بر روی تپه اعمال می شود و هنگام دور شدن به طور خودکار آزاد می شود. خودرو بر این شامل شیر برقی متناسب و تقویت کننده است.

سوالات متداول در مورد چگونگی تولید یدک کش های اردبیل!

استفاده از یدک کش اردبیل چگونه است؟

یدک کش ها می توانند برای حمل اتومبیل ها مورد استفاده واقع شوند.

موارد استفاده از یدک کش های شرکت ارسلان چیست؟

یدک کش ها توسط شرکت ارسلان تولید می شوند.

قیمت یدک کش ها چگونه تعیین می شود؟

قیمت یدک کش ها بر اساس موارد بسیار مهم و ویژه ای تعیین کی شود.

خودرو برخودروبر اردبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *