4 مورد مهم از بهترین راه های حمل اتومبیل ها با #خودروبر ها!

خودروبر اهواز | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

خودروبر اهواز | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان بهترین روش های حمل اتومبیل ها چیست؟
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 962 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

برای حمل اتومبیل ها از چه یدک کش هایی استفاده می شود؟

یدک کش ها برای حمل اتومبیل ها چه تفاوت هایی با هم دارند؟

مناسب ترین راه برای جا به جایی اتومبیل ها چیست؟

در زمان حمل اتومبیل ها رعایت چه اصولی اهمیت دارد؟

فهرست تصاویر

شکل 1 یدک کش

شکل 2 خودرو

برای حمل اتومبیل ها از چه خودروبر هایی استفاده می شود؟

خودرو بر ها مدلی از یدک کش هایی هستند که توان حمل اتومبیل ها را به عهده دارند. این گونه یدک کش ها در راستای انتقال اتومبیل ها امنیت زیادی دارند. به خاطر این که در آن ها از وسایل مجهز و کاربردی به کار رفته است. یدک کش ها انواع و نوع های متفاوتی برای حمل اتومبیل ها دارند. برای مثال یدک کش هایی هستند که فقط قادر هستند یک نوع اتومبیل را روی خود حمل کنند. که در این صورت برای حمل اتومبیل در داخل شهری کاربرد دارند. اما مدل دیگری هم هستند که برای انتقال چندین اتومبیل استفاده می شوند. مانند مدل تریلی که از این نوع برای انتقال چندین اتومبیل استفاده می شود. و برای جا به جایی های بین شهری از این خودروبر ها استفاده می شود. در ادامه شکل 1 یدک کش را مشاهده کنید.

مدل دیگری از خودرو بر ها هستند که به صورت اتوماتیکی کار می کنند. این نوع یدک کش ها بسیار متفاوت هستند و تعداد کمی از آن ها وجود دارد. از نمونه این مدل یدک کش ها می توان کامیون ها و نیسان ها و تریلی ها را نام برد. در بین این نوع یدک کش ها تنها تریلی ها هستند که می توانند چند اتومبیل را همزمان انتقال دهند. با شرکت خودروبر ارسلان میتوانید انواع این یدک کش ها را کرایه کنید. یدک کش های تکی اکثرا قادر هستند که در داخل شهر به منظور انتقال اتومبیل ها استفاده شوند. در صورتی که مدل های خودروبر چندتایی برای حمل اتومبیل ها در بیرون از شهر ها بیشتر استفاده می شوند. نرخ قیمت حمل اتومبیل ها در شرکت khoodrobar با خودرو بر ها در داخل  و بیرون از استانی متفاوت است.

خودروبر تبریز | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1یدک کش

خودروبر ها برای حمل اتومبیل ها چه تفاوت هایی با هم دارند؟

همانطور که گفته شد یدک کش های حمل اتومبیل فرق های بسیاری با هم دارند. البته همین یدک کش ها هم با هم تفاوت هایی دارند. در اصل نوعی از یدک کش ها هستند که تنها قادرند اتومبلی ها را با خود بکشند. برای مثال مدل نیسان ها و وانت ها که تنها قادرند توسط زنجیر هایی اتومبیل ها را بکشند. به این نوع یدک کش ها در اصطلاح نوع سبک می گویند. بعضی از اتومبیل هایی که سنگینی نسبی دارند هم توسط کامیون ها و خاور ها منتقل می شوند. در صورتی که برای حمل ماشین های خیلی سنگین و بزرگ باید از خودرو بر های تریلی بهره برد. مدل  خودروبر تریلی دار ها بسیار سنگین هستند و تحمل وزن های بالای 10 تن را دارند. اتومبیل ها روی یدک کش هایی که خودرو ها را حمل می کنند.

باید توسط زنجیر هایی از طریق تایر ها به کفی یدک کش ها وصل شوند. تا از روی کفی ها تکان نخورند و روی زمین نیوفتند. در این مدل یدک کش ها کفی های آن ها به صورت سیار و یا متحرک است. در واقع کفی ها قادر به تکان خوردن هستند و می توانند حرکت کنند. و زیر اتومبیل ها قرار بگیرند و اتومبیل ها را بالا بیاورند. کفی ها شامل دندانه و یا شیار هایی هستند که باعث می شود اتومبیل ها روی آن ها تکان نخورد. در این خودرو بر ها اتومبیل ها با ایمنی بسیار بالایی انتقال می یابند. و در اصل خودروبر ها برای حمل اتومبیل ها در خارج و یا داخل شهر ها بسیار مفید هستند. البته هزینه حمل در خارج از شهر ها به میزان مسافت بستگی دارد. در ادامه شکل 2 خودرو بر را مشاهده کنید.

خودروبر ارسلانمناسب ترین راه برای جا به جایی اتومبیل ها چیست؟

در کشور ما معمولا از اتومبیل ها زیاد استفاده می شود و تقریبا هر اتومبیل یک سرنشین دارد. در این صورت با استفاده زیاد از اتومبیلها مسلما نیاز به استفاده از یدک کش ها هم افزایش می یابد. برای همین منظور ابتدا باید بدانید که چرا از یدک کش ها استفاده می کنید. همچنین لازم است بدانید که اگر اتومبیل هایتان دچار آسیب شدند و دیگر قادر به حرکت نبودند. نباید خودتان اقدام به حمل اتومبیل با وسیله شخص دیگر کنید. زیرا که هم به اتومبیل شما هم طرف مقابل آسیب وارد می شود. برای این منظور بهترین راه استفاده از خودروبر ها است. بنابراین باید حتما با شرکت های خودرو بر تماس بگیرید و از آن ها تقاضای یاری کنید. مسلما افراد با مهارت و با تجربه شرکت خیلی سریع نسبت به در خواست شما اقدام می کنند.

خودرو بر | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودرو

در زمان حمل اتومبیل ها رعایت چه اصولی اهمیت دارد؟

برای جا به جایی اتومبلیل ها استفاده از یدک کش ها حتما باید انجام گیرد. ولی باید توجه داشته باشید که هر یدک کشی برای انتقال اتومبیل ها مناسب نیست. به دلیل این که اتومبیل ها مدل های متفاوتی دارند و روش حمل آن ها هم باید فرق داشته باشد. در این صورت بهتر است با خودروبر های شرکت khoodrobar نسبت به انتقال اتومبیل های خود اقدام کنید. زیرا خودرو بر های موجود در شرکت  همگی کاملا مجهز و با کیفیت هستند. و برای هر نوع اتومبیلی می توان از آن ها استفاده کرد. با این ویژگی هایی که گفته شد باید در زمان انتخاب و کرایه یدک کش ها توجه کنید. که یدک کش با کیفیت و مدرن را انتخاب کنید.

آیا باید برای حمل اتومبیل های خود از یدک کش های با کیفیت استفاده شود؟

بله مسلما برای ایمنی اتومیل های خود باید از یدک کش های با کیفیت استفاده کنید.

آیا در شرکت ما همه نوع یدک کش هایی وجو دراند؟

بله در شرکت ما انواع یدک کش های با کیفیت وجود دارند. که می توانند انواع اتومبیل ها را جا به جا کنند.

آیا میزان مساوت و وزن خودرو ها در میزان هزینه تاثیر دارد؟

بله مسلما وزن اتومبیل حمل شده و میزان مسافت طی شده در حمل اتومبیل ها تاثیر دارد.

خودرو برخودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *