خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | بهترین خودروبر در تهران | خودروبر ارسلان |  khoodrobar

فهرست مطالب
آشنایی با خودروهای آنتیک و کلاسیک و تفاوت آنها

تردد و امکان جابجایی خودروهای کلاسیک و آنتیک در کشور

بهترین روش در جابجایی خودروهای کلاسیک چه خودروبری است ؟

بررسی انواع خودروبر و کیفیت آن بر جابجایی خودروهای کلاسیک

سخن آخر در بهترین خودرو بر در تهران !

 

فهرست تصاویر
شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2:بهترین خودرو بر در تهران

 

 

عبارت کلیدی بهترین خودرو بر در تهران
نویسنده نیکان سیاوش
تعداد کلمات 1016
زمان مطالعه 10 دقیقه

 

جابجایی خودرو های کلاسیک در بهترین خودرو بر در تهران

آشنایی با خودروهای آنتیک و کلاسیک و تفاوت آنها

اینبار در خودروبر تهران میخواهیم آشنایی مختصر بر خودروهای کلاسیک و جابجایی خودرو های کلاسیک داشته باشیم. قبل از همه با مفاهیم و تفاوت خودروهای آنتیک و کلاسیک از نظر بهترین خودروبر در تهران آشنا شویم. خیلی از ما فکر میکنیم هر ماشین کهنه ای کلاسیک است اما تفاوت جزئی بین این دو هست. درست است که ماشینهای قدیمی و کهنه کلاسیکند اما تعریف دیگری دارند خدروی که پنجاه و شصت سال سن دارد. کلاسیک محسوب میشود. از لحاظ سلامتی فابریکتر هستند. اما ماشینهایی با شصت تا نود و نه سال سن. پیش آنتیک و در صد سالگی آنتیک شناخته می شوند. حتما دور و برتان و یا در اقوام ویا در خیابان این ماشین های زیبا را دیده. و یا از علاقه مندان به آن هستید. از نظر خودروبر ارسلان مهم ترین دلایل بالا رفتن قیمت این نوع از خودروها در سالهای جدید.، افزایش تقاضای علاقه مندان به آنهاست.

با وجود انکه از سال هشتاد به بعد ماشینهای وارداتی چرخشان به کشور باز شد!!. علاقه به این خودروها موجب شد ویژگی های بیهمتای این خودروها با رقبایشان کم کم شناخته شود. و جایگاه خودشان را دوباره روز بروز در جمع مردم بیابند. با اینکه خیلی از این ماشینها در طرح فرسوده سازی اتموبیل از رده خارج شدند. هنوز هم نبودشان و الزام وجودشان در بین ما و خودروبر تهران حس میشود!. ممنوع بودن واردات ماشینهای مستعمل مزیدی بر علت شده که خودروهای کلاسیک نتوانند در داخل عرض اندام کنند. با این همه خورسندیم که بسیاری از این خودروها هنوز هم نفس می کشند! و در بین ما هستند. و بسیاری از افراد به دلیل علاقه شدیدی که به این اتموبیلها دارند. انها را به بهترین شکل نگهداری و رسیدگی میکنند.

تردد و امکان جابجایی خودروهای کلاسیک و آنتیک در کشور

 

ماشینهای کلاسیک یا آنتیک در داخل شهر یا بین شهر. توسط کفی خودروبر متحرک یا یدک کش نیسان چرخگیر در بهترین خودروبر در تهران بسته به نوع رفت و آمد جابه جا میشوند. ماشینهای وارداتی که برای مدت اندکی اجازه رفت آمد در شهر و جاده های ترانزیت را ندارند. و یا حرکت آن توسط مالک به هر دلیلی ممکن نباشد. و یا حتی به علت وجود بیماری کرونا و حد رفت وآمد و ثبت پلاک و جریمه. با خودروبر متحرک خودروبر تهران به جای جای کشور حمل میشود. تا بتوانند در شهر خود به کار خود سرگرم شوند.

حمل و ترابری این خودروها در خودرو بر ارسلان با طرق برگزیده انجام میگردد. در خودروبر تهران می توانید به وسیله تریلی کامیونت و یا نیسان چرخگیر و کفی خودروبر متحرک. ماشین های کلاسیک خود را با حفظ امنیت کامل به اغصی نقاط کشور برسانید. در جابجایی خودرو باید از تیم متخصص در بهترین خودروبر در تهران با روشهای استاندارد استفاده شود.

شکل 1: خودروبر تهران را به شما یادآور میشود

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

بهترین روش در جابجایی خودروهای کلاسیک چه خودروبری است ؟

 

در خودروبر ارسلان هزینه های ترابری بسیار بصرفه تر از خودروبرهای دیگر است. خودرو بر ارسلان با بیش از پانصدهزار عملیات موفق. توانسته در منطقه شناخته شود و رضامندی خوهان خدمت عزیز را جلب نماید. مواقعی که خودروی شما دچار ایراد شده و باید به بیمارستان مخصوص خودروهای کلاسیک برده شود. شما نیاز به یک خودروبر متحرک مجهز در خودروبر تهران دارید. تا ماشین را به طور کامل و با مراقبت خاص بر آن سوار کنید و در امنیت کامل و صرف زمان اندکی ماشینتان را به مکان فوق الذکر حمل کنید.

شکل 2:بهترین خودروبر در تهران را یادآوری میکند.

بهترین خودروبر در تهران

شکل 2:بهترین خودروبر در تهران

بررسی انواع خودروبر و کیفیت آن بر جابجایی خودروهای کلاسیک

 

شاید تا به اینجای متن این سوال در ذهنتان طرح شد. که با اینهمه تاکید مگر افتراق بین کفی خودروبر متحرک و چرثقیل دار در چیست؟. کفی خودروبرچرثقیل دار در کامینتهای شش تنی خودرو بر تهران قراداده می شود. به علاوه یک چرثقیل هیدرولیک . این ماشینها می توانند اتموبیلهایی را که به شدت آسیب دیده اند و یا اصلا راه نمی افتد را بلند کرده و بر روی خودشان قراردهند. و به مکان سفارش شده برسانند. اما کفی خودروبر متحرک در کامیونتها با چرثقیل دار در  khoodrobarفرقهایی دارد. آنهم اینکه یک کفی خودروبر متحرک بر روی آن سوار شده. و بر روی زمین و زیر تایرهای ماشین شما قرار میگیرد تا ماشینتان بر روی کفی حرکت کند. و به صورت خاص و محکمی آن را بر روی خود میکشد و نگه میدارد.

جنبه خوب استفاده از کفی خودروبر متحرک، استفاده نشدن از جرثقیل و فشار نیامدن به شاسی و بدنه اتموبیل هاست. و در روی خودروبر به صورتی قرار میگیرند که به زیر بندی ماشین و بدنه ی آن آسیبی وارد نشود. در زمان تخلیه هم خودرو به نرمی از کفی خودروبر متحرک پایین میرود. و نیازی به بالا بردن و جابجا کردن آن نیست. همینطور برای انتقال چند خودرو از تریلی حامل کفی خودروبر متحرک استفاده کنید. برای نقل و انتقالات در شهر به علت کم کردن مصرف سوخت و عدم تردد ماشینهای سنگین بر. ، بهتر است برای خودروهای تکی از یدک کش نیسان چرخگیر که بهترین خودروبر در تهران  شناخته می شود بهره برد. تا جابجایی و حمل آن آسان تر و در زمان کمتر با توجه به حجم ترافیک انجام گردد.

سخن آخر در بهترین خودرو بر در تهران !

خودرو بر ارسلان در khoodrobar از تهران به تمامی نقاط کشور ماشینهای کلاسیک و انتیک شما را بیست و چهار ساعته با کادر مجرب و سابقه ی طولانی ترابری میکند. خودرو بر ارسلان در خودروبر تهران یکی از بهترین خودروبر در تهران شناخته میشود.

حمل خودروهای کلاسیک بهتر است در شهر با چه وسیله ای حمل شود؟

در زمان خرابی خودرو تصادف یا بردن به پارکینگ با توجه به ترافیک شهری و آسانی در حمل و کاهش هزینه ی حمل استفاده از یدککش نیسان چرخگیر مناسب تر است.

بهترین راه انتقال خودروهای لوکس چیست؟

برای حمل ماشیتای لوکس به صورت تکی بهتر است که از کفی خودروبر متحرک استفاده شود زیرا ماشین خودش و بدون کشش سپر و جلوبندی بر روی کفی سوار میشود و صدمه به تنه و زیر بندی ماشین وارد نمیشود.هم میتوان این خودروها را به صورت چندتایی بر روی تریلرهای حمل خودروهای شش تایی و هشت تایی به اغصی نقاط کشور بدون کوچکترین آسیبی حمل شود.

فرق بین کفی خودروبر متحرک و چرثقیل دار در چه چیز میتواند باشد؟

کفی خودروبرچرثقیل دار در کامیونتهای شش تنی به علاوه یک چرثقیل هیدرولیک هست . این ماشینها می توانند اتموبیلهایی را که به شدت آسیب دیده اند و یا اصلا راه نمی افتد را بلند کرده و بر روی خودشان قراردهند.کفی خودروبر متحرک بر سنگین بر سوار شده. این کفی بر روی زمین و زیر تایرهای ماشین شما قرار میگیرد تا ماشینتان بر روی کفی حرکت کند. و به صورت خاص و محکمی آن را بر روی خود میکشد و نگه میدارد.

بهترین خودروبر در تهرانخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *