4 عامل #مهم در اقدام حمل اتومبیل تصادفی توسط خودروبر

خودروبر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

خودروبر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان جابه جایی خودرو تصادفی
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 933 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

برای جا به جایی اتومبیل تصادفی چه اقدامی انجام میگیرد؟

برای جلوگیری از بروز تصادف باید چه اقداماتی توسط یدک کش صورت گیرد؟

در زمان بروز حادثه و تصادفات نباید از محل تصادف گریخت!

زیان های ناشی از جابه جایی غیر اصولی خودروهای تصادفی!

فهرست تصاویر

شکل 1 خودرو

شکل 2 خودرو بر

برای جا به جایی اتومبیل تصادفی با خودروبر چه اقدامی انجام میگیرد؟

مسلما گاهی برایتان پیش آمده ک در مسیر و یا در حین سفر بوده اید و شاهد تصادفات بوده اید. که ممکن است بعضی از این تصادفات جاده ای جزعی باشند و کسی آسیبی ندیده باشد. اما گاهی اوقات بعضی از تصادفات دچار خسارت های جبران ناپذیری هستند و خیلی شدید و مرگبار هستند. مثلا برخورد اتومبیل سواری با کامیون ها و تریلی ها یا افتادن اتومبیل ها در دره است. که باعث له شدن اتومبیل ها و آسیب های جانی میشود. در چنین شرایطی باید از شرکت های خودروبر کمک بگیریم. خودرو بر وسیله ایست ک برای بلند کردن و حمل اتومبیل های سالم و یا تصادفی به کار میرود. در حالتی که تصادف اتفاق افتاده جزعی باشد و فقط خسارت مالی به همراه داشته باشد. رانندگان باید با رعایت آرامش با خودروبر ارسلان تماس بگیرند. تا در کمترین زمان ممکن تیم مجرب شرکت به سراغ شما بیایند.

در زمان تصادف افراد داخل اتومبیل باید از ماشین خارج شوند و اتومبیل ها به کنار جاده منتقل شود. رانندگان باید محل تصادف را علامت بگذارند تا کارشناسان بتوانند آسیب وارده را تشخیص دهند. سپس اگر که تصادفات باعث فوت یا جراحت شده بود باید صبر کنید تا ماموران انتظامی برای بررسی بیایند. البته به منظور این که برای عبور سایر وسایل نقلیه مشکل ایجاد نشود. باید ک اتومبیل هایی ک با هم تصادف کردند کنار جاده بروند. و با آرامش کامل با شرکت khoodrobar تماس بگیرند و منتظر آمدن یدک کشها بمانند. البته برای آمدن خودرو بر باید دانست که چه نوع یدک کشی نیاز است. همیشه در نظر داشته باشید ک در هنگام و بروز تصادف نباید ازمحل تصادف پیش آمده فرار کنید.  و مناسب تر است که به کمک افرادی که در خودرو گیر افتاده اند بشتابید. در ادامه شکل 1 خودروبر را مشاهده نمایید

خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبر

برای جلوگیری از بروز تصادف باید چه اقداماتی توسط خودروبر صورت گیرد؟

معمولا در اکثر مواقع تصادفات وجود دارد و اتفاق می افتد. ولی میتوانید با رعایت کردن یک سری اصول و قواعد رانندگی از بروز این اتفاقات جلوگیری کنید. بنابراین باید کاملا حواس خود را جمع کنید و از ایجاد اتفاقات جلوگیری کنید. در ابتدای کار برای مانع شدن از بروز حوادث باید قوانین رانندگی را کاملا رعایت کنید. زیرا اصل ممانعت از بروز تصادفات رعایت مساعل رانندگی است. باید ذکر شود که بهترین کار برای جلوگیری از ایجاد حادثه جبران ناپذیر این است که کمربند ایمنی را ببندید. البته خودرو بر هم در این مواقع میتواند به شما کمک کند. خودروبر برای پیشگیری از بروز این اتفاقات پیشنهاداتی برای شما دارد. و آن این است ک قبل از شروع و آغاز سفر حتما شرایط و وضعیت اتومبیل های خود را بسنجید. و در زمان شروع سفر خود حتما از تغییر شرایط جو و آب و هوا اطلاعات داشته باشید.

در زمان بروز حادثه و تصادفات نباید از محل تصادف گریخت!

مسلما بدترین اشتباه در هنگام بروز تصادفات این است ک محل جحادثه را ترک کنید. ک بعضی از راننندگان به خاطر ترسیدن از شرایط به وجود آمده فرار میکنند. توجه داشته باشید که حتی اگر در تصادف رخ داده قتلی هم اتفاق بیوفتد عمدی به حساب نمی آید. در این صورت باید در محل حادثه بمانید.  اگر اتومبیل شما دچار مشکلی شد باید از خودروبر ها کمک بگیرید ک شما را در این زمینه یاری کنند. باید دانست که یدک کش برای جابه جایی اتومبیل های تصادفی و آسیب دیده هم استفاده میشود. رانندگانی که با شخص عابر تصادف کرده اند نباید از محل تصادف بگریزند. زیرا در این مواقع اگر که شخص مصدوم شده نیاز اورژانسی به بیمارستان داشته باشد. و باید سریع بیمار به بیمارستان منتقل شود رااننده موظف است ک شخص را به بیمارستان منتقل کند. که اگر در مورد احمال کند دچار خطای بزرگتری شده است.

در ادامه شکل 2 خودرو بر را مشاهده نمایید.

خودروبر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودرو بر

زیان های ناشی از جابه جایی غیر اصولی خودروهای تصادفی!

زمانی که اتومبیل ها آسیب میبنند باید با خودروبر ارسلان تماس گرفت و مشکل به وجود آمده را رفع کرد. برای این منظور شرکت ما تیم و کارکنان مجرب خود را میفرستد تا این مشکل رفع شود. خودروبر هایی ک اعزام میشوند با توجه به نوع خودرو و میزان آسیب دیدگی آن متفاوت هستند. اگر که خودروی آسیب دیده قادر به حرکت دیگر نباشد باید یدک کش جرثقیلی بیاید و اتومبیل را حمل کندد. زیرا این نوع یدک کش میتواند اتعئومبیل ها را بلند کند و روی کفی خودرو بر قرار دهد. حتما باید وسیله هایی که برای حمل خودرو اعزام میشوند کاملا با کیفیت باشند. تا به خودروی آسیب دیده صدمه دیگری وارد نشود و اتومبیل با امنیت به تعمیرگپاه رسانده شود. در نتیجه بهتر است که برای اطمینان بیشتر با شرکت khoodrobar که قابل اعتماد است تماس بگیرید.

ماشین هایی که برای این منظور در نظر گرفته میشود از نوع یدک کش سبک و سنگین هستند. به این صورت که اتومبیل هایی که وزن آن ها کمتر است با خودرو بر سبک جا به جا میشوند. اتومبیلهایی که وزن سنگین تری دارند و درواقع ماشینهای بزرگی هستند با یدک کش های سنگین منتقل میشوند.

آیا برای حمل خودروهای تصادفی باید از شرکت های متعبر کمک بگیریم؟

بله برای حمل خودروهای آسیب دیده بهتر است که از شرکت های دارای اعتبار حمل و نقل کمک بگیرید

آیا درست است ک در زمان تصادف محل حادثه را ترک کرد؟

خیر این کار انسانی نیست ک در زمان وقوع حادثه محل حادثه را ترک کنید

برای پیشگیری از وقوع تصادفات جاده ای باید چه کرد؟

برای جلوگیری از وقوع حادثه ابتدا لازم است ک اصول و قواعد رانندگی را به درستی رعایت کنید.

خودرو برخودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *