4 شرط مهم برای جابه جایی اتومبیل در خودروبر تهران چیست؟

خودروبر در تهران

خودروبر در تهران | خودروبر ارسلان


خودروبر تهران | خودروبر

فهرست مطالب

مهمترین شرایط برای حمل و جابه جایی خودرو !

شرایط و ضوابط برای حمل راحت خودرو توسط خودرو بر تهران!

روش راه اندازی سیستم های اطلاع رسانی به مالکان خودروها

توجه نکردن به نکات ایمتی چه نتایجی به دنبال دارد؟

فهرست تصاویر

شکل 1: خودرو بر تهران

شکل 2: خودرو بر

عبارت کلیدی انواع خودرو بر و موارد استفاده آن
دپارتمان اوج شید
نویسنده دایانا حقیقی
تعداد کلمات 869
زمان مطالعه 8 دقیقه

مهمترین شرایط برای حمل و جابه جایی خودروبر !

شرایط متفاوتی برای حمل خودروبر تهران باید مورد ارزیابی قرار بگیرد. مواردی باید در نظر داشته باشید این است که خودروبر می تواند:

  • حرکت کند یا نه.
  • مخارج جابه جایی خودروی شما با خودروبر تهران چقدر است؟
  • در مورد انتقال خودرو با خودروبر ارسلان (khoodrobar) به چه مواردی باید توجه کرد؟
  • مخارج جابه جایی خودروی سواری با خود روبر چقدر است؟
  • برای این موضوع می توان این فعالیت را برای خودرو بر تکی بهتر انجام داد. لازمه جا به جایی روش حمل خودرو با خودرو بروهمچنین فاصله مبدا و مقصد شما چه میزان است؟ در شکل 1: خودرو بر تهران را می بینید.

برای جابه جایی با خودروبر تریلی ، شما باید وسیله سواری خود را به محل تعیین شده انتقال دهید. با دقت خوروبر  با امن ترین روش داشتن بیمه ای نامه ای با بیشترین پوشش است. متخصصین  khoodrobar  الان اطلاعات  جامعی در مورد جابه جایی بین شهری با انواع کامیون ها دارند. مشاوره رایگان حمل خودرو با خودروبر تهران را تجربه کنید. در خودروبر ارسلان بهینه ترین ماشین ها را با پایین ترین هزینه به طور جامع با مناسب ترین بیمه نامه خسارات به مشتریان عرضه میکند. جهت ارسال خودرو به شهرستان با متخصصین ارسلان تماس حاصل فرمایید. پس از مشاوره و اطلاع از تعرفه های حمل ونقل ، امکان استفاده از خدمات تخصصی برای شما مهیا میشود.

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

شرایط و ضوابط برای حمل راحت خودرو توسط خودروبر تهران!

خودروبر تهران به شما این امکان را میدهد که بتوانید به راحتی خودروی خود را جابجا کنید. زیرا خودرو بر تهران ،متخصصین ما ،خودرو بر ارسلان با  بررسی وزن و ابعاد و شرایط خودروی شما، مناسب ترین خودروبر را ارسال می کنند. اگر مالک خودرو قبل از جابه جایی اتومبیل به وسیله ی جرثقیل حضور یابد. مامورین وظیفه دارند مالک خودرو را جریمه کنند.  بر اساس ماده تبصره 2 ماده 13 قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی ، مامورین حق جابه جایی اتومبیل با خودروبر را در صورت حضور راننده در آن محل ندارند. کار انان قانونی نیست و میشود مامور راهنمایی و رانندگی را تحت پیگرد قانونی قرار داده شود.

روش راه اندازی سیستم های اطلاع رسانی به مالکان خودروها

سردار مومنی پاسخ داد به راه اندازی سیستمی که  جا به جایی خود روها را توسط جرثقیل به سمع مالکان خودرو برساند. مالکان خودرو باید اطلاعات خود را در وب سایت راهور 120 آپدیت کنند .   تا در چنین مواقعی از جابه جایی خودروی خود به پارکینگ اطلاع یابند. انواع دلایل جابه جایی خودرو با خودروبر هایی جرثقیل به دست ماموران موارد مختلف هست.پارک دوبل ،ایستادن در محل های توقف ممنوع ،  توقف در محل ها پارک ممنوع است.یا در همه مواردی که مالک خودرو در هنگام انتقال خودرو با جرثقیل، میرسد؛ ماموران وظیفه دارند خودرو را به اوتحویل دهند؟ درشکل 2: خودرو بر را می بینید.

به  محض حضور مالک خودرو در هنگام جابه جایی خودرو با خودرو بر هایی مانند جرثقیل ، ماموران راموظف به تحویل خودرو به مالک ‌می‌کند. رعایت بعضی از نکات در استفاده از یدک کش ضروری است. در زمان جابه جایی خودرو با یدک کش موارد متنوعی هستند که باید توجه کرد.

مسایلی که آیا خودروی یدک کش حداقل 340کیلوگرم از ماشینی که بکسل میشود دارای وزن بیشتریست؟ آیا ترمز های خودرو توان تحمل اضافه وزن ناشی از ماشین پشتی را دارد؟ وتوان نگه داشتن هر دو را دارد؟آیا افراد ماشین اصلی در چرخه جابه جایی باید همکاری خاصی انجام دهندکه محور این کار انجام شوند ؟ اغلب که متخصصان ورانندگان حرفه ای خودروبر در این موضوع اطلاعات جامع دارند وتمام جنبه ها را مد نظر قرار می دهند.اماخوبست تا شما هم مثل اعضای خودروبر تهران از این نکات بدانید واز رعایت آن ها اطمینان یابند.تلاش کنید از راننده و عوامل خودرو تقاضا کنید تا چراغ هایی مازاد برای اطمینان نصب کنند.

خودروبر

شکل 2: خودروبر

توجه نکردن به نکات ایمنی خودروبر چه نتایجی به دنبال دارد؟

توجه نکردن در این مورد موجب خسارات جدی در هنگام انتقال خودرو با یدک کش ، باید مراقب مسیر باشید. باید به شکل فعال با توجه به ترمزها و تغییر جهت خودرو در میشود. اگر ماشین شما از عقب بکسل شده و دو چرخ جلوی شما به سطح زمین کشیده میشود . آگاه باشید تا فرمان در وضعیت ثابت باشد. حرکتهای نا به هنگام فرمان در این روش حمل خودرو بسیار مخاطره آمیز هست .احتمال دارد بنا بر تجهیزات خودرو بر تهران ، ابزار خاصی برای نگه داشتن راستای چرخ ها موجود باشد. با توجه به قرار گرفتن تمام ماشین بر روی کفی خودروبر انتقال اتومبیل با این روش دشوارمی باشد. به دلیل استفاده نکردن از قطعه های خود ماشین برای انتقال آن از ایجاد صدمه دیدن این قطعه ها در هنگام انتقال جلوگیری میکند. با متخصصین خودروبر ارسلان khoodrobar جهت ارتباط بهتر با خودروبر تهران  در تماس باشید.

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *