4 روش $کرایه خودروبر ارومیه برای حمل اتومبیل ها چگونه است؟

خودروبر ارومیه | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

خودروبر ارومیه | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر ارومیه | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان چگونه می توان یدک کش ارومیه را کرایه کرد؟
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 963 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

چگونه می توان خودروبرارومیه را از شرکت ارسلان کرایه کرد؟

هزینه کرایه خودروبرارومیه از شرکت ارسلان چگونه تعیین می شود؟

شرکت ارسلان برای حمل اتومبیلها چه برنامه هایی را در نظر گرفته است؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبرارومیه

شکل 2 خودروبر

چگونه می توان خودروبر ارومیه را از شرکت ارسلان کرایه کرد؟

اجازه دهید مواد خودرو بر ذخیره شده در سر مقعر یا قیف ذخیره سازی به داخل دستگاه جریان یابد. یک دستگاه انفجار خوب ساخته شده دارای یک صدا خفه کن است تا هنگام خروج دستگاه ، صدای هوا را که در حال فرار است دوباره ایجاد کند. دچار افسردگی شده و هر لحظه ساینده ای را که با اگزوز انجام می شود به دام می اندازد. خودروبر ارسلان  جریان هوا و رسانه از طریق لوله ها ، سوپاپ ها ، شیلنگ ها ، نازل ها و کوپلینگ هایی که همه استوانه ای هستند. خودروبر ارومیه هر کدام کاهش قطر این سیلندرها سرعت جریان را کاهش می دهد تولید بالا دستگاههای انفجار خودرو بر از لوله با قطر بزرگ برای به حداقل رساندن افت فشار استفاده می کنند. یک L-in سیلندر ID دارای مساحت 0.80 اینچ است. در ادامه شکل 1 خودروبرارومیه را مشاهده کنید.

یک X-in سیلندر khoodrobar دارای مساحت 0.20 در 2 است. کاه قطر استوانه به نصف مساحت آن را سه چهارم کاهش می دهد. نازل باید کوچکترین دهانه بین آن باشد کمپرسور و سطح در حال انفجار از جانب کمپرسور به نازل ، قطر داخلی شیرها ، لوله ها و اتصالات ، شیلنگ های انفجاری و اتصالات باید سه تا چهار برابر شناسه نازل باشند. اگر اپراتور باید در فاصله های بیشتر از خودروبر ارومیه فوت از دستگاه انفجار کار کند ، خودرو بر نسبت شناسه شلنگ به دهانه نازل حتی بیشتر است. در ماشینهای انفجاری با ظرفیتهای بیشتر از یک فوت مکعب ، لوله کشی معمولاً l-in است. یا l٪ در شناسه. همیشه به دلیل پیچ و خم های ذاتی لوله کشی مقداری افت فشار وجود خواهد داشت. دنبال کن توصیه های فوق برای به حداقل رساندن این ضررها یک دستگاه انفجار تک اپراتور باید دچار مشکل شود.

خودروبر ارومیه | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبرارومیه

هزینه کرایه خودروبر ارومیه از شرکت ارسلان چگونه تعیین می شود؟

بیش از 8 تا 10 پوند کاهش فشار از ورودی هوا تا اتصال خروجی در پایین دستگاه. خودرو بر فشار سنج را روی دستگاه انفجار نصب کنید ورودی هوا. آزمایش از دست دادن فشار (بدون ساینده در جریان هوا) با قرار دادن یک سنج سوزنی زیر پوستی در شلنگ انفجاری در نزدیکی نقطه ای که به دستگاه متصل می شود. اگر اختلاف بیش از 10 پوند است ، هر کدام را بررسی کنید جزء برای پیدا کردن محدودیت و جایگزینی آن با یک قسمت با اندازه مناسب یک دستگاه انفجاری را انتخاب کنید که دارای ظرفیت ، قابلیت حمل و ویژگی های راحتی است که به خودروبر ارومیه بهترین وجه با نیازها و نوع کار شما مطابقت دارد. قطر دهانه نازل میزان کار انجام شده خودرو بر و میزان هوا و ساینده مورد استفاده در ساعت را تعیین می کند. در ادامه شکل 2 خودروبر را مشاهده کنید.

A -in نازل چهار برابر سریعتر از٪ -in تمیز می شود نازل ، و از چهار برابر حجم هوا و ساینده استفاده می کند. بر اساس نازل و کمپرسوری که قصد استفاده از آن را دارید ، یک دستگاه انفجار با ظرفیت ساینده انتخاب کنید تا 20 تا 30 دقیقه انفجار مداوم را تأمین کند. اندازه نازل را انتخاب کنید ، سپس به ساینده مراجعه کنید نمودار مصرف در زیر ستون خودروبر ارومیه مقدار ساینده مصرف شده در یک ساعت توسط نازل انتخاب شده را بیابید ، خودرو بر سپس دستگاه اندازه مینی مادر را محاسبه کنید. جدول مقایسه را ارائه می دهد فقط اطلاعات نرخ مصرف واقعی شما خواهد شد بر اساس اندازه گیری ، کیفیت هوای فشرده ، طرح شیلنگ و کارایی دستگاه انفجار متفاوت است. به عنوان مثال ، a -in. مصرف نازل حدود 11 فوت مکعب ساینده در ساعت با سرعت 100 psi باشد.

خودرو بر | خودروبر ارومیه | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودروبر

شرکت ارسلان برای حمل اتومبیلها چه برنامه هایی را در نظر گرفته است؟

بنابراین ماشین انفجار شما باید حداقل فوت 3 طول بکشد تا 30 دقیقه دوام بیاورد. همانطور که دهانه نازل به خودروبر ارومیه اینچ می رسد ، ساینده است مصرف به بیش از خودرو بر فوت مکعب در ساعت یا بیش از 7 فوت مکعب در نیم ساعت افزایش می یابد ، که باعث کاهش یک دستگاه 6 فوت دقیقه زمان انفجار می شود. ماشینهای بسیار کوچک زمان پر کردن مجدد اپراتور انفجاری را هدر می دهند یا منتظر می مانند تا ساینده ساینده را دوباره پر کند. ماشینهای خیلی بزرگ غیر ضروری هستند زیرا اپراتور معمولاً مجبور می شو بعد از 30 دقیقه تغییر موقعیت دهید ماشینهای سبک وزن دارای ظرفیت خودروبر ارسلان فوت 3 ، دارای لوله کشی کوچک ، خودروبرارومیه شلنگ کوتاه انفجار و نازلهای لوله مستقیم هستند. خودروبر وزن سبک و قابلیت حمل آنها را برای نظافت نقاط ایده آل می کند.

ماشینهای متوسط ​​وظیفه حمل و نقل بار با ظرفیت 2 تا 4 فوت 3 را دارند. آنها معمولاً l-in دارند. لوله و شلنگ انفجاری ، مناسب برای استفاده با 3/6- ، l/4- و 5/6-in. نازل های ونتوری ماشین های متوسط ​​برای مشاغلی که تکمیل آنها یک یا دو ساعت طول می کشد ایده آل هستند. ماشین آلات تولیدی بالا از 4 تا 20 فوت مکعب ، با 1 in در داخل ارائه می دهند. یا l٪ -in. تغذیه لوله کشی و انفجار خودروبر ارومیه نازل ها در بین انفجار خودرو بر محبوب است تکمیل فلز جدول I. مصرف هوا و ساینده با اسب بخار کمپرسور (با وزن ساینده تقریباً  khoodrobar است.

سوالات متداول در مورد کرایه یدک کش ارومیه !

یدک کش های ارومیه چگونه ساخته می شود؟

با استفاده از وسیله ها و کفی های سفت و محکمی ساخته می شوند.

آیا یدک کش ها می توانند چند اتومبیل را با هم حمل کنند؟

بله یدک کش های شرکت ارسلان می توانند چند اتومبیل را با هم حمل کنند.

کرایه یدک کش ها بر چه اساسی مقرر می شود؟

کرایه ها براساس نوع اتومبیل و نوع یدک کش مورد استفاده مقرر می شود.

خودرو برخودروبر ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *