4 روش#مهم برای تشخیص کاربرد های کامیونت خودروبر چیست؟

خودروبر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

خودروبر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان تغییر نوع کاربری کامیونت
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 859 کلمه
مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب

تنوع کامیونت های یدک کش برای حمل اتومبیل ها چگونه است؟

روش انتقال اتومبیل ها با کامیونت های یدک کش به چه صورت است؟

چه مواردی در میزان تعرفه حمل اتومبیل ها با کامیونت تاثیر گذار است؟

برای کرایه کامیونت های یدک کش چه روش هایی وجود دارد؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر

شکل 2 خودرو بر

تنوع کامیونت های خودروبر برای حمل اتومبیل ها چگونه است؟

اصولا برای حمل و جا به جایی اتومبیل ها از کامیونت های خودرو بر استفاده میکنند. حمل اتومبیل ها با کامیونت ها مناسب ترین راه است. زیرا بسیار این عمل با سرعت انجام میپذیرد. و در واقع اتومبیل های شما با سرعت بیشتری حمل و جا به جا می شوند. در این صورت می توانید در کوتاه ترین زمان اتومبیل های خود را انتقال دهید. استفاده از کامیونت ها در واقع بهترین راه برای انتقال اتومبیل ها است. معمولا نرخ قیمت استفاده از کامیونت ها نسبت به سایر یدک کش ها بسیار به صرفه تر است. در این صورت می توانید با استفاده از کامیونت خودروبر اتومبیل های خود را انتقال دهید. شرکت خودروبر ارسلان برای حمل اتومبیل ها بیمه حمل بار در نظر گرفته است. در ادامه شکل 1 خودرو را مشاهده می کنید.

کامیونت ها دارای کفی هایی هستند که برای جابه جایی اتومبیل ها منحصر به فرد ساخته شده اند. در نتیجه انتقال اتومبیل ها با این کامیونت های یدک کش با ایمنی بیشتری انجام میگیرد. این مدل کامیونت های شرکت khoodrobar کفی هایی دارند که توانایی جا به جایی فقط یک اتومبیل را دارند. این کامیونت ها دارای وسیله هایی شیب دار هستند و اتومبیل ها میتوانند توسط آن ها وارد کامیونت شوند. کامیونت ها برای انتقال اتومبیل هایی که کاملا وزن عادی دارند مورد استفاده قرار می گیرند. اما در صورتی که اتومبیل ها سنگین باشند میتوانیم از تریلی ها استفاده کنیم.

خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبر

روش انتقال اتومبیل ها با کامیونت های خودروبر به چه صورت است؟

همانطور که میدانید جا به جایی اتومبیل ها با کامیونت های خودرو بر انجام می گیرد. که اکثرا این یدک کش ها برای حمل اتومبیل ها بسیار مفید و عالی هستند. این کامیونت ها شامل کفی هایی سیار و قابل حرکت و جا به جایی هستند. این کفی ها به این صورت عمل می کنند که به صورت شیب دار به کامیونت متصل می شوند. و اتومبیل ها از طریق این کفی ها وارد کامیونت می شوند. کامیونت ها دارای زنجیر هایی هستند که هنگامی که اتومبیل قادر به حرکت نیست. توسط این زنجیر ها به داخل کامیونت کشیده می شوند. خودروبر های شرکت ما اتومبیل های شما را با ایمنی کامل حمل می کنند. و همچنین با امنیت تمام به مقصد مورد نظرتان میرسانند. در ادامه شکل 2 خودرو بر را مشاهده می کنید.

چه مواردی در میزان تعرفه حمل اتومبیل ها با کامیونت تاثیر گذار است؟

معمولا انتقال و جا به جایی هر مدل از اتومبیلی فرقی نمیکند سواری با باری یا… باشد. مسلما شامل قیمت های متفاوتی است. در این صورت مساعل زیادی در میزان نرخ قیمت ها تاثیر دارند. برای مثال میزان وزن و بزرگی اتومبیل ها در میزان قیمت ها تاثیر دارد. از موارد دیگر که روی میزان قیمت ها اثر گذار است بکسل کردن اتومبیل هاست. در واقع برای حمل اتومبیل ها توسط خودرو بر ها باید اتومبیل روشن شود و وارد کامیونت شود. ولی در شرایطی که اتومبیل قادر به حرکت نباشد و در اصطلاح خراب باشد باید بکسل شود. و به داخل کامیونت کشیده شود در این صورت نرخ قیمت ها افزایش می یابد. البته قیمت خود اتومبیل ها هم در میزان قیمت تاثیر می گذارد.

خودرو بر | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودرو بر

در واقع برای حمل و جا به جایی اتومبیل های گران قیمت و لوکس باید حتما بیمه شوند. در اصطلاح اتومبیل های گران قیمت به خاطر ارزش بالایی که دارند. باید حتما به صورت جداگانه بیمه شوند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی خسارت جبران شود. در این صورت میزان نرخ هزینه کرایه یدک کش هم افزایش پیدا می کند. در نتیجه می توان گفت که برای حمل اتومبیل ها استفاده از بیمه بسیار مهم است. اگر اتومبیل ها بدون داشتن بیمه انتقال پیدا کنند. ممکن است که در زمان حمل دچار آسیب شوند و خسارت ببیند و این مشکل بزرگی است.

برای کرایه کامیونت های یدک کش چه روش هایی وجود دارد؟

اتومبیل ها در زمان حال اکثرا گران قیمت هستند.  در این صورت بهتر است که در زمان وقوع حادثه حتما بیمه حمل و نقل داشته باشند. در این صورت شرکت خودروبر ارسلان با بیمه کردن اتومبیل ها مانع از ایجاد خسارت برای افراد و شرکت میشود. در واقع با این روش باعث ایجاد جلب رضایت مشتریان خود میشود. که افراد اتومبیل های خود را بدون نگرانی به شرکت khoodrobar بسپارند. شما می توانید با تماس با شرکت ما نسبت به کرایه کامیونت خودروبر اقدام کنید. نیروها و همکاران ما میتوانند در این مسیر به شما یاری دهند. و با کیفیت ترین خودرو بر را برای شما بفرستند. برای حمل اتومبیل ها میزان وزن اتومبیل و حجم و بزرگی آن در میزان نرخ قیمت موثر است.

کامیونت ها برای حمل چه نوع اتومبیلی استفاده می شوند؟

معمولا برای حمل اتومبیل های معمولی که مشکل جزعی دارند از کامیونت ها استفاده میشود .

آیا برای حمل اتومبیل ها می توان از کامیونت های یدک کش استفاده کرد؟

بله قطعا می توان برای حمل اتومبیل ها از کامیونت ها بهره برد.

آیا حمل اتومبیل ها با کامیونت ها ساده و سریع است؟

بله حمل اتومبیل ها توسط کامیونت ها بسیار ساده و سریع تر انجام می پذیرد.

خودرو برخودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *