خودرو بر تهران

خودرو بر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | بهترین خودروبر در تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

فهرست مطالب
حمل خودرو تصادفی در بهترین خودرو بر در تهران با کادر مجرب

موارد الزامی هنگام یدک خودروهای تصادفی و غیر تصادفی

موارد ایجاد اشکال در گیربکس و بدنه خودروها در یدککشی

بایدها و نبایدهای استفاده از خودروبرها در خودروبر تهران

احتمال خرابی در قطعات ماشین در یدک خودرو

 

فهرست تصاویر
شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: بهترین خودروبر در تهران

 

 

عبارت کلیدی بهترین خودروبر در تهران
نویسنده نیکان سیاوش
تعداد کلمات 997
زمان مطالعه 9 دقیقه

 

 

حمل و نقل خودروهای تصادفی در خودرو بر ارسلان :

حمل خودرو تصادفی در بهترین خودروبر در تهران با کادر مجرب

جابجا کردن و انتقال خودروهای تصادفی جزو خدمات متفاوت خودروبر تهران است. خود را ملزم میدانیم نکات مهمی را در مورد چگونگی حمل این خودروها برایتان بگوییم. که هر خودرو دار و یا سنگین بر باید آن را بداند. و در این میان به طور جد آن را رعایت کند. تا ماشین یدک شده بدون آسیب به مکان مورد سفارش تقاضاکنندگان برسد. تیم تخصصی در خودرو بر تهران از بهترین خودروبر در تهران است. که به صورت بیست و چهار ساعته  از تهران به اغصی نقاط کشور یا داخل کلانشهرتهران. در خدمت مردم شریف می باشد. با اطمینان توان گفت هر کدام از ما که خودرویی از خود داریم در محیط قرارداشته ایم. که جبراً باید از خودروبر و یا یدک کش استفاده میکردیم. البته اگر می گوییم جبر منظوراین نیست که کار درستی نیست. بلکه هر کسی تخصص و تعهد این کار را به صورت تام به شما نمیدهد.

و اگر از شرکتهای ترابری برای این مقصود بهره وری نشود، به خودروی خودتان آسیب زیادی وارد کرده اید. و در این صورت هم شخص مقابل هیچ پاسخگویی در قبال شما تقبل نمیکند. هنگامی که در داخل شهر و یا بیرون شهر با این معضل برخورد کردید. خودرو بر ارسلان معتبرترین شرکت ترابری در این حیطه با کادر مجرب قدم به قدم با شماست.

موارد الزامی هنگام یدک خودروهای تصادفی و غیر تصادفی

هر خودروداری باید این موارد زیادی را در مورد ماشینها بداند تا در زمان ضرورت به اصطلاح به هچل نیفتد!. پس ضرورت اینکه قبل از بروز هر اتفاقی در مورد هر چیزی که مالک آن هستید اطلاعات کامل کسب کنید. که در زمان بروز اتفاق این شما باشید که بحران را مدیریت میکنید. چون پیدا نیست کسی که شما از او راهنمایی میگیرید. توان و تخصص کافی و وافی را برای پاسگویی درست به شما داشته باشد. با بهترین خودروبر در تهران موارد مهم در زمان انتقال ماشین را در khoodrobar مرور میکنیم.

 

شکل 1: خودروبر تهران را به شما یادآور میشود.

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

موارد ایجاد اشکال در گیربکس و بدنه خودروها در یدککشی

دیفرانسیل جلو و گیربکس اتوماتیک : هنگام یدک کردن اینگونه اتموبیلها سرعت خودرو از چهل کیلومتر بر ساعت بالاتر نرود. مسیری که در این سرعت طی میکنید بیش از سی کیلومتر نباشد. در مقالات قبلی عنوان کردیم. برای انتقال خودروها بهتر است از یدککش نیسان چرخگیر در بهترین خودروبر در تهران استفاده شود. اما در مسیرهای بلند حتما با کفی خودروبر متحرک اینکار صورت گیرد. مگر در حمل خودرو تصادفی و یا خرابی خودرو. چون انجام ندادن این موارد موجب کاهش راندمان گیربکس و در نهایت اصطحلاک و فرسودگی میشود. در خودروبر ارسلان با فراغ بال از ما درخواست خدمات نمایید. نیروهای متخصص ما در خودروبر تهران بیست و چهارساعته با انواع ماشینهای بروز در خدمت و کنارتان هستیم.

اگر یدک کشها و یا خودروبر ها در زمان یدک و یا حمل اتموبیلها به نکات ضروری دقت نکنند. و با بیمسئولیتی اینکار را انجام دهند آخردست خسارات وارده بر مالک فرود میاید.

 

بایدها و نبایدهای استفاده از خودروبرها در خودرو بر تهران

 

گیربکسهای اتوماتیک در ماشین باید در هرصورت از کفی خودروبر متحرک بهره وری کند. و اصلا نباید توسط جرثقیل یا بکسل ثابت انتقال یابد. چون در استفاده از جرثقیل ماشین توسط آن حمل شده و باید خاموش باشد. گیربکس بدلیل عدم چرخش روغن در آن چون ماشین روشن نیست باعث خرابی گیربکس میشود. در ضمن یدککش جرثقیل دارای گیره ایی هستند تا ماشین را حرکت دهند. که هم امکان شکستگی رادیاتور و هم درآمدن سپر میشود. پس مناسبترین طریقه ی حمل این اتموبیلها استفاده از کفی خودروبر متحرک است. که ماشین به صورت روشن و خودش بر روی خودروبر سوار شود. برای حمل ماشین با یدک کش نیسان چرخگیر در خودروبر تهران ماشین را باید از قسمت جلویی یدک کرد. چراکه اگر به صورت معکوس این موقعیت حمل شود خوردگی گیربکس حتمی است. حتی اگر ماشین خلاص باشد.

در ماشینهای دارای دو دفرانسیل حتما گیربکس عقب را به حالت خلاص درآورید. بهترین خودروبر در تهران مجربترین و متخصصین این کار را در اختیارتان میگذارد.

 

شکل 2: بهترین خودروبر در تهران را به شما یاداور می شود.

بهترین خودروبر در تهران

شکل 2: بهترین خودروبر در تهران

 

احتمال خرابی در قطعات ماشین در یدک خودرو

 

در کفی خودروبر متحرک در خودروبر تهران به اینشکل میتوان دید که یک کفی متحرک روی زمین میآید. و در زیر تایرهای اتومبیل قرار میگیرد. و به وسیل ی دسته ای که جلوی ماشین یدک شده از قبل قرار داشته. با سیم بکسل خیلی آهسته به سمت بالا در زمان یکسان با کفی به بالای ماشین میکشاند. این کار هم در حفظ سلامت بدنه و یاگیربکس نقش مهمی دارد. در این ایام که به علت بیماری کرونا. و جریمه ی حد جاده ها به کسانی که واقعا باید به منطقه ی دیگری از کشور نقل مکان کنند. هم خودروبر ارسلان کارایی بسیارزیادی دارد.

خودروبر تهران با تیم متخصص در اینکار بیست وچهار ساعته از تهران به شهرستانهای کل کشور منتقل مینماید. خودرو بر ارسلان با نازلترین قیمت و در هر ساعت از شبانه روز خودروی تصادفی شما را با بروزترین خودروها و ایمنترین کارکرد به مقصودتان میرساند. اگر ماشینتان تصادفی و یا درگیر عیب شده. ماشینتان را در کوتاهترین زمان راه اندازی و یا به محل حفاظت و تعمیر میرساند. برای آگاهی از قیمت و مسائل تخصصی ترابری با کارشناسان ما در بهترین خودروبر در تهران تماس بگیرید. و یا از نشان اینترنتی khoodrobar با ما ارتباط بگیرید.

سوالات متداول در حمل خودرو تصادفی خودرو برهای تهران

در حمل خودرو تصادفی اگر دیفرانسیل جلو و گیربکس اتوماتیک بودند چه کنیم؟

سرعت خودرو از چهل و مسافت از سی کیلومتر بالاتر نرود

چرخش گیربکس در چه صورت مشکل ایجاد میکند؟

اگر ماشین خاموش باشد و آن را یدک کنیم به علت عدم چرخش روغن در گیربکس باعث خرابی آن میشود

در چه صورت در یدک کردن ماشین سپر آسیب میبیند؟

در صورت فایبرگلاس بودن سپر بهتر است آن را با جرثقیل حمل نکنید و یابکسل مناسب نیست.تنها خودروبر متحرک مناسب است

بهترین خودروبر در تهرانخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *