4 اقدام #مهم در زمان آمدن خودروبر تهران و خرابی خودرو!

خودروبر | خودروبر تهران

خودروبر تهران | شرکت خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر تهران | شرکت خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان بهترین اقدام زمان خرابی خودرو
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1004 کلمه
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب

چگونه میتوان در زمان خرابی خودرو از خودروبر ها کمک خواست؟

برای ممانعت از صدمه رسیدن به اتومبیل چه باید انجام داد؟

لیست وسایلی که هنگام آمدن خودروبر تهران نیز داریم؟

چند سفارش کاربردی در خصوص مراقبت از اتومبیل شما

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر تهران

شکل 2 شرکت خودروبر

چگونه میتوان در زمان خرابی خودرو از خودروبر تهران کمک خواست؟

مسلما برای شما پیش آمده است که اتومبیلتان دچار  صدمه و یا سانحه شده باشد. و بدتر آن است که در هنگام مسیر و رانندگی این واقعه رخ دهد. در چنین مواقعی باید آرامش خود را حفظ کنید و به دنبال راهی برای رفع کردن این مسعله باشید. چراکه ک خراب شدن اتومبیل امری کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست. شما میتوانید در زمان نقص و خرابی اتومبیل خود از شرکت خودروبر یاری بخواهید. اما برای این که جلوی خراب شدن ماشین خود را بگیرید باید یک سری اقداماتی را انجام دهید.

برای ممانعت از صدمه رسیدن به اتومبیل چه باید انجام داد؟

اتومبیل ها ممکن است ک ب خاطر موارد بسیاری خراب شوند. ولی یکی از موارد و عامل اصلی خرابی اتومبیل این است ک بنزین یا گاز اتومبیل به اتمام برسد. در نتیجه در نظر بگیرید که حتما پیش از طی کردن مسیر مسافرت از پر بودن باک ماشین مطمعن باشید. یکی دیگر از علت های خراب شدن اتومبیل مرغوب نبودن تایر ماشین هاست. در نتیجه حتما در راه مسیر مسافرت خود تایر اضافی با خود ببرید.  البته شرکت خودروبر هم میتواند در این زمینه ب شما یاری دهد. برای این منظور مناسب تر است ک باکس جعبه ابزار همراه خود داشته باشید و از خودروبر تهران کمک بگیرید.. البته اگر ک در حین مسیر اتومبیل شما دچار نقص شد میتوانید از کمپانی خودروبر ارسلان کمک بخواهید.

لیست وسایلی که هنگام آمدن خودروبر تهران نیاز داریم؟

مسلما شما در مواقعی ک ماشینتان خراب میشود اعصابتان بهم میریزد. ب ویژه اگر در جاده در حال سفر رفتن باشید. شرکت خودروبر در اینجا ب شما لیستی را اراعه میدهد ک توسط آن میتوانید تا حدودی از بروز مشکل جلوگیری کنید. در ادامه شکل 1 خودروبر تهران را مشاهده کنید.

·       همراه داشتن تایر و جک در صندوق عقب اتومبیل

در اکثر مواقع خراب شدن و متوقف شدن اتومبیل ب خاطر ترکیدن لاستیک است. در چنین موردی حتما به یک تایر اضافه احتیاج پیدا میکنید. و میدانید ک برای تعویض لاستیک باید جعبه ای حاوی ابزارها مورد نیاز را داشته باشید. شرکت خودروبر khoodrobar هم کنار شماست و میتوانید در هرساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

خودروبر تهران | خودروبر ارسلان

شکل 1 خودروبر تهران

·       خودروبر تهران یکی از کمپانی های یاری دهنده ب اتومبیل های بدون سوخت

از دیگر عوامل مهم مرتبط با خراب شدان اتومبیل ب اتمام رسیدن بنزین یا گاز است. اگر میخواهید ب سفر بروید بهتر است قبل از سفر باک خود را پر کنید. معمولا یک مخزن کاملا پر میتواند شما را تا حدودی ب مقصد برساند. و یا این ک لااقل به پمپ بنزین پیش رو برسید.

·       ابزار مثلث شکل قرمز رنگ برای گذاشتن کنار جاده در شب

در همه مواقع از ابزار مثلثی شکل استفاده نمیشود. فقط در موارد ویژه لازم است که از این ابزارهای هشدار دهنده استفاده کنیم. از این ابزارها بیشتر در موقعیتی ک اتومبیل ها در زمان نامناسب خراب میشوند بهره گرفته میشود. مثلا در مواقعی که ازدحام جمعیت در جاده ای که اتومبیل خراب شده است زیاد باشد. و یا این که موقع رانندگی در شب برای اتومبیل شما مشکل ایجاد شود از این وسیله ها استفاده میشود. در این صورت ب دلیل اینکه ممکن است راندگان دیگر شما را نبینند بهتر است از مثلث ها و خودروبر تهران استفاده کنید. این مثلث ها باید حدود حهل و پنج متر با اتومبیل شما فاصله داشته باشند. تا دیگر رانندگان بتوانند زودتر متوجه هشدار شوند و از بروز خطر احتمالی پیشگیری شود. اما این را بدانید ک هرگز نباید این ابزار را در وسط بزرگراه ها بگذارید. در ادامه شکل 2 شرکت خودروبر را مشاهده کنید.

·       استفاده از مواد های ضد یخ در زمان های ضروری

از ضد یخ ها در زمستان ها ب کار گرفته میشود. چرا که در زمستان شیشه ها یخ میزند و داشتن ضد یخ در ماشین ب شما کمک میکند. سفر رفتن درزمستان مشکلاتی هم ب همراه دارد. اگر ضد یخ همراه خود نداشته باشید موقع یخ زدن شیشه ها باید منتظر گرم شدن اتومبیل شوید. ولی با داشتن محلول ضد یخ شیشه ها یخ نمیزند. اگر اتومبیلتان خراب شد میتوانید با خودروبر تهران تماس بگیرید. شرکت خودروبر در همه موارد به یاری شما میشتابد.

شرکت خودروبر | خودروبر تهران | خودروبر ارسلان

شکل 2 شرکت خودروبر

چند سفارش کاربردی در خصوص مراقبت از اتومبیل شما

  • اگر در حین رانندگی سیستم هشدار اتومبیل روشن شد حتما با کمپانی خودروبر ارسلان تماس بگیرید. زیرا فعال شدن سیستم هشدار به معنای وجود مشکل در اتومبیل است. و باید سریعا در کمترین تایم توسط شرکت خودروبر برطرف شود.
  • اگر سیستم ارتفاعی اتومبیل خود را تغییر دهید سبب ایجاد آسیب در اتومبیل شما میشود. پس سعی کنید ک تنظیمات ابتدایی اتومبیل را به هم نریزید. و اگر که مشکلی داشتید از خودروبر تهران کمک بگیرید.

2 نکته آخر در مورد یدک کش حمل خودرو باید بدانید.

  • مناسب تر است ک از محلول ضد یخ زدگی آب در همه ی فصول سال بهره بگیرید. زیرا این محلول غیر اینکه در زمستان از یخ زدن آب جلوگیری میکند. در تابستان هم نمیگزارد که آمپر موتور اتومبیل بالا رود و از صدمه رسیدن ب موتور و رادیاتور اتومبیل ممانعت میکند.
  • حتما بنا ب پیشنهاد خود موارد و آیین درست رانندگی کردن را بلد باشید. اینکار باعث ممانعت کردن از بروز حادثه و یا مشکل برای اتومبیل شما میشود.

در آخر بهتر است اشاره شود که هرجایی ب مشکل برخوردید کافیست با کمپانی بزرگ khoodrobar تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین اقدام در زمان خراب شدن خودرو چیست؟ ؟

در زمان خراب شدن اتومبیل خود باید آرامش خودر را حفظ کنید و با کمپانی خودروبر کمک بگیرید.

آیا باید قبل از شروع مسافرت وسایل اولیه در زمان خرابی خودرو را همراه داشته باشیم؟

بله بهتر است ک یه سری وسایل مناسب هنگام خراب شدن اتومبیل را همراه خود داشته باشید.

آیا استفاده از مثلث های رنگی در هنگام خرابی خودرو در شب مهم است؟

بله حتما باید در شب و در زمان توقف از مثلث های رنگی استفاده شود.

خودروبر تهرانشرکت خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *