3 ویژگی $مهم و اساسی خودروبر مشهد چگونه است؟

خودروبر | خودروبر تهران

خودروبر مشهد | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر مشهد | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان ویژگی های یدک کش مشهد چیست؟
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 950 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

خودروبرمشهد چه ویژگی های مفید و موثری دارد؟

چگونه می توان خودروبرمشهد را از شرکت ارسلان کرایه کرد؟

آیا یدک کش های شرکت ارسلان کیفیت بالایی دارند؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبرمشهد

شکل 2 خودرو

خودروبر مشهد چه ویژگی های مفید و موثری دارد؟

که در آن خودرو بر کل گشتاور مورد نیاز در چرخ است، Tice گشتاور ارائه شده توسط موتور آی سی (فقط مثبت)، Tem گشتاور ارائه شده توسط ماشین الکتریکی (مثبت یا منفی)، خودروبر ارسلان نسبت دنده گیربکس شکل 1. پیکربندی ساده پیشرانه FutureTruck2000 ایالت اوهایو تابعی از چرخ دنده انتخاب شده ng. lb نسبت دنده کوپلینگ بین موتور الکتریکی و محور محرک و lf نسبت دنده دیفرانسیل نهایی است. توجه داشته باشید که کارایی های مختلف در این مقاله برای وضوح نادیده گرفته شده است، اما در فرمول واقعی این استراتژی (و در نتایج نشان داده شده بعدا) خودروبر مشهد گنجانده شده است. موقعیت پدال‌های گاز و ترمز به‌عنوان تغییر خودرو بر پیوسته تقاضای گشتاور چرخ راننده Tw تفسیر می‌شود. مثبت یا منفی و به عنوان تابعی از حداکثر گشتاور موجود در سرعت فعلی خودرو به نسبت باشد. در ادامه شکل 1 خودروبرمشهد را مشاهده کنید.

در یک پیکربندی هیبریدی موازی دو شفت، نسبت دنده khoodrobar انتقال تنها بر سهم گشتاور موتور IC به گشتاور چرخ تأثیر می گذارد. این امکان تفکیک استراتژی کنترل کلی را در دو استراتژی فرعی فراهم می کند. یک استراتژی تعویض دنده، که دنده را از مجموعه‌ای از راه‌حل‌های مجزا (چهار تا در این مورد) برای بهینه‌سازی عملکرد موتور انتخاب می‌کند. یک استراتژی تقسیم توان که خودروبر مشهد بهترین تقسیم توان را بین دو ماشین بر اساس رویکرد خودرو بر تعریف می‌کند استراتژی تعویض دنده مبتنی بر انتخاب بالاترین دنده ممکن است که با توجه به سرعت خودرو قادر به ارائه نیروی مورد نیاز از موتور IC باشد. عملاً، این اصل عمومی به طور مناسب با هیسترزیس و تأخیر اصلاح می شود تا «شکار» انتقال را حذف کند و قابلیت رانندگی بهتری را ارائه دهد. همانطور که در معادله قبلی به نظر می رسد.

خودروبر مشهد | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبرمشهد

چگونه می توان خودروبر مشهد را از شرکت ارسلان کرایه کرد؟

سپس نقشه بازده جدید و منحنی محدودیت گشتاور برای موتور سیستم با انتقال بهینه کنترل شده مرتبط با آن تعریف می شود. سپس کل این زیرسیستم بهینه سازی شده خودرو بر همراه با ماشین الکتریکی برای استراتژی تقسیم توان ECMS که در بخش قبل توضیح داده شد در نظر گرفته می شود بر اساس نقشه‌های کارایی ICE و EM، توزیع بهینه توان برای هر سرعت پیشرانه احتمالی و تقاضای قدرت روی چرخ از قبل محاسبه شده و به عنوان یک نقشه ذخیره می‌شود. از آنجایی که موتور الکتریکی و موتور سهم مکملی در کل توان حرکتی دارند، خودروبر مشهد تنها یک نقشه قدرت بهینه برای تعریف تقسیم توان بهینه مورد نیاز است، موتور الکتریکی در اینجا انتخاب شده است. شکل 2 سهم بهینه توان موتور الکتریکی را بر حسب سهم گشتاور در تابع چرخ از کل درخواست گشتاور باشد. در ادامه شکل 2 خودرو را مشاهده کنید.

خودرو بر در سرعت چرخ و چرخ نشان می دهد. مقادیر منفی نقاط عملیاتی احیا کننده را نشان می دهد. برای اعمال محدودیت جهانی حالت شارژ، یک ضریب تصحیح SOC به منظور جابجایی بهینه تقسیم توان به بالا یا پایین با توجه به خطا بین حالت شارژ واقعی و حالت شارژ هدف استفاده می‌شود. یک “تابع جریمه” غیر خطی برای تجسم اکتشافی مشخصه های خودروبر مشهد مورد نظر تعریف شده است. شکل تابع جریمه مورد استفاده برای تعریف این ضریب تصحیح SOC در شکل 3 نشان داده شده است. شکل 2. سهم بهینه گشتاور EM در شکل 3. تابع پنالتی مورد استفاده برای ضریب تصحیح خودرو بر در مقابل انحراف SOC در شکل، آبسیسا نرمال شده است، با 1 نشان دهنده حد SOC پایین و +1 نشان دهنده حد SOC بالا است. این تابع در اطراف SOC نسبتاً مسطح استبه محور محرک در خروجی گیربکس گوش داده می شود

خودرو بر | خودروبر مشهد | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودرو

آیا یدک کش های شرکت ارسلان کیفیت بالایی دارند؟

یعنی فقط نقطه کار موتور IC مستقیماً تحت تأثیر نسبت دنده انتخاب شده قرار می گ  (شکل 1). خودروبر مشهد این وسیله نقلیه برای مسابقه خودروبر ارسلان 2000 طراحی شده است. هدف از این مسابقه تبدیل شورولت سابربان خودرو بر به یک خودروی کم مصرف و تمیز بدون به خطر انداختن عملکرد دینامیکی خودرو و سایر ویژگی های کاربر مطلوب (ظرفیت بکسل، قابلیت خارج از جاده و غیره) است. موتور انتخاب شده برای Ohio State 2000 Future-Truck یک موتور 100 کیلوواتی 2.4 لیتری دیزل تزریق مستقیم ساخت فیات است. یک دستگاه الکتریکی 55 کیلوواتی اکو استار به عنوان ماشین الکتریکی انتخاب شد. باتری های اسید سرب پیشرفته Hawker Genesis برای تامین انرژی ماشین الکتریکی انتخاب شدند. گیربکس استوک (4 سرعته اتوماتیک با مبدل گشتاور) و جعبه انتقال در خودروبرمشهد Suburban برای سهولت اجرا در خودروی موجود نگه داشته شد. این خودرو به صورت الکترونیکی کنترل می شود

و به کنترل انتقال اجازه می دهد تا در کنترل کننده نظارتی ما یکپارچه شود. آرایش مکانیکی khoodrobar به عنوان یک هیبرید موازی از نوع اضافه گشتاور طبقه بندی می شود. این بدان معناست که متغیرهای آزاد واقعی، گشتاور تولید شده توسط ICE و EM هستند، در حالی که سرعت آنها توسط سرعت چرخ آنی تحمیل می شود، هرچند با نسبت مکانیکی متفاوت. گشتاور چرخ، به عنوان تابعی از موتور و گشتاور موتور و نسبت دنده، به شرح زیر است که در آن خودروبر مشهد کل گشتاور مورد نیاز در چرخ است، Tice گشتاور ارائه شده توسط خودرو بر آی سی (فقط مثبت)، Tem گشتاور ارائه شده توسط ماشین الکتریکی (مثبت یا منفی)، ltðngÞ نسبت دنده گیربکس باشد.

سوالات متداول در مورد ویژگی های یدک کش های مشهد چیست؟

آیا یدک کش های شرکت ارسلان کیفیت بالایی دارند؟

بله تمام یدک کش ها کیفیت باایی دارند

آیا شرکت ارسلان یدک کش ها را به هر شهری می فرستد؟

بله مخصوص هر شهری یدک کش خاصی در نظر گرفته شده است.

آیا شرکت ما قادر است اتومبیل های مدرن را نیز حمل کند؟

بله تمام اتومبیل ها قادرند که توسط یدک کش های ما حمل شوند.

خودرو برخودروبر مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *