3 مورد در #خودروبر تهران و حمل با کامیون خودروبر

خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | شرکت خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

فهرست مطالب

حمل خودرو با چه خودروهایی و به چه صورت انجام می شود ؟

حمل خودرو با کامیون به چه صورت انجام می شود ؟

تفاوت کامیون و کامیونت در خودروبر تهران چه مواردی است ؟

انواع کامیون و کامیونت و تریلر و کاربرد آنها

نام و کارایی کامیونها همراه با توضیحات آن ها

نتیجه گیری و تاریخچه معرفی خودرو بر تهران :

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر تهران

شکل 2 شرکت خودروبر

 

عبارت کلیدی:     شرکت خودروبر

نویسنده :            نیکان سیاوش

تعداد کلمات :      1130

زمان مطالعه :     11 دقیقه

 

حمل خودرو با چه خودروهایی و به چه صورت انجام می شود ؟

در حمل خودرو در خودروبر ارسلان  همیشه با کامیون انجام می شود. مگر اینکه درخواست خودروبر تکی و یا یدک کش از طرف مشتریان در خودروبر تهران ثبت شود. یک شرکت خودروبر باید کامیون حمل خودرو به تعداد زیاد داشته باشد. چون تمامی حمل و نقل های مسافت دور به وسیله ی این کامیون های khoodrobar انجام می شود. یک کفی خودروبر مسقف یا بدون سقف به کامیون وصل شده و خودرو در آن قرار می گیرد. در ادامه انواع کامیون های خودروبر را شرح می دهیم. شکل 1 خودروبر تهران یک کامیون را نشان می دهد. که هر نوع اتاق یا کفی را میتوان به آن وصل کرد.  به این ترتیب با آن هر چیزی را حمل کرد. خودروبر ما با این کامیون ها حمل خودرو را انجام می دهد.

خودروبر تهران

شکل 1 خودروبر تهران

حمل خودرو با کامیون به چه صورت انجام می شود ؟

کامیون ها هم در خودروبر تهران مانند کامیونت تنها میتوانند یک خودرو را جابجا کنند. آن دسته از ماشینهایی که می توانند بیشتر از یک خودرو و تا سقف 8 خودرو را حمل کنند. نام تریلر را می گیرند و نه کامیون. تریلر ها و کامیون ها انواع مختلفی دارند. که بسته به نوع اتاق و یا کفی هایی که به آنها بسته می شود. شرح وظایف آنها هم تغیر میکند. در زیر چند نمونه از این موارد را به اختصار توضیح می دهیم. مثلا در شرکت خودروبر  ارسلان برای حمل خودرو تکی هم از کامیونت و هم از کامیون استفاده می شود. کامیون  و کامیوت ها در این شرکت خودرو بر هم با کفی و هم با کفی تیغه دار استفاده می شود.

تفاوت کامیون و کامیونت در خودروبر تهران چه مواردی است ؟

تفاوتی که در کامیون و کامیونت  khoodrobarوجود دارد. هم از لحاظ جثه و ظاهر است. و هم از لحاظ توان و قدرت. و هم از لحاظ گواهینامه و تجربه ی کاری. کامیونت ها از نظر جثه کوچکتر از کامیون ها هستند. قدرت کمتر از آها دارند. بیشتر برای داخل شهر کاربرد دارند. و نهایتا بتوانند تا 8 تن را حمل کنند. آنها ه میتوانند کفی های تیغه ار یا مسقف را بر روی خود داشته باشند. باید خودرو ها را به صورت تکی حمل کنند. اگر خود مشتریان تقاضا کنند که با اینگونه خودروبر همراه با کفی متحرک استفاده کنیم. خودروبر تهران اینکار را برای مشتری همراه با مشاوره رایگان انجام خواهد داد. کامیونها هم می توانند انواع اتاق را بر روی خود داشته باشند.

اما در شرکت خودروبر ما میتوانند از کفی خودروبر و یا اتاق مسقف و تیغه دار  استفاده ببرند. و نوع استفاده از آن به درخواست و نیاز مشتری بر میگردد. بعضی از این کامیون ها می توانند تا سقف بیست تن را هم بارگیری کنند. اگر گفتیم تفاوت در گواهینامه به علت این است که بیشتر کامیونت ها تا سقف 6 تن وزن را میکشند. گواهینامه پایه دو برای این نوع خودروبر ها کافی ست. و برای استفاده از کامیونهای ده تن و بیست تن باید حتما گواهینامه پایه یک داشته باشند.

علاوه بر داشتن این پایه در خودروبر ارسلان باید تجربه ی بالا در زمینه کار با این خودروها داشته باشند. زیرا کار در این شرکت خودروبر بسیار بالا بوده. و دائم در حال جابجایی و یا حمل خودرو به مسیرهای دور هستند. بنابراین نحوه ی رانندگی و مهارت آنها در این خودرو ها برای ما از هر چیز مهم تر است. شکل 2 شرکت خودروبر گواهینامه مورد نیاز برای این خودرو ها را نشان می دهد.

خودروبر تهران

شکل 2 شرکت خودروبر

انواع کامیون و کامیونت و تریلر و کاربرد آنها

کامیونها تعداد مختلف و متنوعی در صنعت باربری دارند. : کامیونهای باربری به شرح زیر است. دقت بفرمایید که این کامیونها شرح کلی کامیونها هستند و نه صرفا کامیونهای خودروبر تهران. هر شکت خودروبر میتواند همه یا تعدادی از این کامیونها را داشته باشد.

نام و کارایی کامیونها همراه با توضیحات آن ها
  • باری : این کامیونها استفاده ی بیشتری دارند. در صنعت باربری برای حمل مواد غذایی و یا چوب و فلزات از آن استفاده می شود. این کامیون اتاق رو باز دارد و فقط از چهار طرف محصور شده است.
  • مسقف: این کامیونها بشتر برای بارهایی به کار میرود. که نباید باد و باران به آنها وارد شود. در داخل اتاق ضربه گیر وجود دارد. که باعث جلوگیری از صدمه به بار کامیون شود. از این کامیون بیشتر برای حمل اثاثیه استفاده می شود. بعضی از مشتریان برای حمل ماشین مسابقه سفارش این خودرو را هم به خودروبر تهران داده اند.
  • اتاق از بغل : این وسیله سنت در بارگیری کامیونها و اتاق ها را شکستند. اما ظاهرا اتفاق خوبی بوده. چون طرفداران زیادی دارد. چون از پشت اتاق فضا برای جابجایی و داخل و خارج کردن وسایل سخت است. این خودرو و این نوع اتاق خیلی توانسته نیاز ها را مرتفع کند. این اتاق ها بیشتر برای اسباب کشی هم استفاده می شود.
  • کمپرسی : این اتاق بیشتر برای حمل وسایل ساختمان کاربرد دارد. برای حمل آسان این وسایل این نوع اتاق بسیار عالی و به صرفه است. و 100 % نیاز حمل وسایل ساختمانی را برطرف می کند.
  • یخچالی : این اتاق تا حد زیادی شبیه به اتاق مسقف است . با این تفاوت که در داخل خود یخچال تنظیم دما دارد. و برای بارهایی که در زمان کوتاهی فاسد میشوند کارایی دارد. مثل گوشت و مرغ و … .
  • کفی : این نوع کفی در خودروبر ارسلان و در هر یک از شرکت خودرو بر سراسر کشور استفاده خیلی زیادی دارد. ایک کفی ها در انواع مختلف هستند. تیغه دار که ثابت هستند. بیشتر برای حمل با جرثقیل استفاده میشود. کفی متحرک. که برای حمل هر نوع خودرویی استفاده می شود.

 

نتیجه گیری و تاریخچه معرفی خودرو بر تهران :

خودروبر تهران برای تمام فصول و تمام روزها به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است. این شرکت خودروبر بیش از یک دهه ستکه خدمات اختصاصی ارائه می دهد. و جز رضایت مشتری و بالا بردن کیفت کار و شناخته شدن در کشور هدف دیگری ندارد. برای ثبت سفارش با ما در khoodrobar  با ما همراه باشید. کارشناسان و مشاوران ما 24 ساعته مشغول به پاسخ گویی هستند.

خودروبر تهرانشرکت خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *