3 مدل کاربردی و مهم کفی ها در #خودروبر تهران چیست؟

خودروبر همدان | خودروبر ارسلان | khoodrobar

خودروبر همدان | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر تهران | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان انواع خوروبر با کفی
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 908 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

برای انتقال اتومبیل ها از چه نوع خودروبر استفاده می شود؟

کاربرد و ویژگی های کفی شرکت خودروبر چیست؟

کاربرد های کفی های خودروبر کامیونت و تریلر دار ها چیست؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر

شکل 2 خودرو

برای انتقال اتومبیل ها از چه نوع خودروبر تهران استفاده می شود؟

همانگونه که در مقالات پیشین گفته شد خودرو بر ها مدل های متفاوتی دارند. در کل خودروبرها وسیله هایی هستند که برای جا به جایی اتومبیل ها از آن ها استفاده می شود. در این صورت لازم است که برای تولید و طراحی آن ها موارد بسیاری را در نظر گرفت. در واقع خودروبر ها باید قادر باشند که همه نوع اتومبیل را روی خود حمل کنند. که بر اساس بزرگی اتومبیل ها هر خودروبری ساخته می شود. البته کفی های خودروبر ها هم براساس نیاز و بزرگی اتومبیل ها طراحی شده اند. کفی ها وسیله های مستطیل شکلی هستند که اتومبیل ها روی آن ها قرار می گیرند. و در خودروبر تهران هم از این کفی ها استفاده می شود. و با خودرو بر های شرکت خودروبر ارسلان می توان اتومبیل ها را حمل کرد. در ادامه شکل 1 خودروبر  را مشاهده کنید.

کفی های ساخته شده دز شرکت khoodrobar کاملا ایمن و محکم هستند. و خود همین کفی ها مدل های متفاوتی هم دارند و به منظور های متفاوتی تولید شده اند. کفی های شرکت ما با استحکام کافی که دارند میتوانند همه نوع اتومبیلی از سبک تا سنگین را حمل کنند. این کفی ها مدل های متفاوتی دارند برای نمونه یک مدل بزرگ دارند. که می توانند خودرو های سنگین و بزرگ را روی خود حمل کنند. ولی گونه ای دیگر کوچک هستند و برای حمل اتومبیل های کوچک و سبک استفاده می شوند. مثلا کفی هایی که در کامیونت ها قرار میگیرند کوچک هستند ولی کفی های مدل تریلی ها بزرگ تر هستند. زیرا کامیونت های خودروبر تهران می توانند تنها یک اتومبیل را حمل کنند. ولی تریلی های خودرو بر برای انتقال های چندتایی مورد استفاده قرار می گیرند.

خودرو بر | خودروبر اصفهان | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبر

کاربرد و ویژگی های کفی شرکت خودروبر تهران چیست؟

کفی ها در واقع وسیله های مستطیل شکل بزرگ و مستحکم هستند که زیر اتومبیل ها قرار می گیرند. معمولا استفاده مردم از اتومبیل های مختلف زیاد است. در این صورت نیاز به کمک گرفتن از شرکت های حمل اتومبیل نیز افزایش یافته است. شرکت خودروبر مساعل بسیاری را برای حمل اتومبیل ها در نظر گرفته است. و یک سری موارد و تجهیزاتی برای افراد ایجاد شده است که یکی از آن ها کفی هاست. در این صورت اتومبیل های افراد با خودروبر های شرکت خودرو بر جا به جا می شوند. در این صورت با انتقال اتومبیل ها با خودروبر تهران ایمنی اتومبیل ها زیاد می شود. و مانع از این می شود که اتومبیل ها صدمه ببینند. و اتومبیل ها با وجود این کفی ها در بهترین حالت ممکن انتقال می یابند. در ادامه شکل 2 خودرو  را مشاهده کنید.

در این صورت اتومبیل ها به صورت کامل روی کفی ها قرار داده می شوند. و در این صورت اتومبیل ها با امنیت بالایی حمل می شوند و آسیبی به آن ها وارد نمی شود. در این مواقع و با وجود چنین امکاناتی مشتریان شرکت احساس رضایت دارند. و می توانند بدون نگرانی اتومبیل های خود را به شرکت خودروبر بسپارند. در این صورت است که اتومبیل ها با شرکت ما با اطمینان بسیار بالا جا به جا می شوند. و شما با خودرو بر های شرکت خودروبر تهران اتومبیل های خود را جا به جا کنید. در این جا قصد داریم که شما را با انواع کفی ها و کاربرد های آن ها آشنا کنیم.

خودرو بر | خودروبر تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودرو بر

کاربرد های کفی های خودروبر کامیونت و تریلر دار ها چیست؟

خودروبرهای کامیونت نوعی از خودروبرها هستند که می توانند اتومبیل هایی که درون شهر خراب می شوند را حمل کنند. در اصل خودروبر های کامیونتی برای حمل اتومبیل ها در مسیر های کوتاه تاثیر دارند. اتومبیل ها با خودروبر های کامیونی کاملا با امنیت بالا انتقال می یابند. شاید شما هم در شهرتان حمل اتومبیل ها را با این گونه خودروبر ها دیده باشید. در این اتومبیل ها کفی های کوچکی اندازه یک اتومبیل قرار گرفته است. که این کفی ها قابل انتقال هستند و میتوانند تکان بخورند و اتومبیلها روی این کفی ها قرار میگیرند. ولی در مدل خودرو بر های تریلردار قضیه متفاوت است و با خودروبر تهران اتومبیلها قابل جا به جایی است. تریلی ها معمولا برای حمل چند اتومبیل به صورت همزمان و یا این که در مسیر های بلند استفاده میشوند.

این گونه تریلی ها توانایی دارند که از 6 تا 8 اتومبیل را با هم جا به جا کنند. این گونه خودروبر های شرکت خودروبر ارسلان قادر به انتقال اتومبیل های صفر  و کار نکرده هستند. از دیگر کاربرد ها و قابلیت های آن ها می توان به به این اشاره کرد. که شرکت khoodrobar اتومیبل ها را کاملا سالم و با ایمنی کامل در مقصد تحویل می دهد. همچنین خودرو بر های شرکت ما قادر هستند که اتومبلیل های آسیب دبده و خراب را با خود حمل و جا به جا کنند. و برای انتقال اتومبیل های مدرن و قدیمی و عتیغه هم استفاده می شوند. در شرکت خودروبر تهران انواع اتومبیل های تصادف کرده و یا وسیله های کشاورزی هم انتقال می یابند.

 سوالات متداول در مورد انواع خودروبر ها و کفی های آن ها

آیا خودروبر های مدل ها و نوع های متفاوتی دارند؟

بله خودروبر ها هم مانند اتومبیل ها در نمونه ها و مدل های متفاوتی طراحی شده اند.

آیا خودروبر ها در شرکت ما با کفی به مشتری ها اراعه میشوند؟

بله قطعا برای حمل اتومبیل ها باید حتما کفی وجود داشته باشد. و ما خودروبر ها را با کفی به مشتریان خود اراعه می دهیم.

آیا هزینه کرایه کفی ها جدا از هزینه خودروبر محاسبه میشود؟

خیر هزینه کرایه خودروبر با کفی ها محاسبه میشود مگر این که مشتری از ما کفی مخصوصی بخواهد.

خودرو برخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *