3 راهکار #مناسب برای استفاده از خودروبر شیراز چیست؟

خودروبر | خودروبر تهران

خودروبر شیراز | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر شیراز | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان ساخت یدک کش شیراز چگونه است؟
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 936 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

برای استفاده از خودروبرشیراز چه مواردی در نظر گرفته می شود؟

خصوصیات مورد نظر در رابطه با خودروبرشیراز چیست؟

دلیل مهم استفاده از خودروبر های شرکت ارسلان چیست؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبرشیراز

شکل 2 خودروبر

برای استفاده از خودروبر شیراز چه مواردی در نظر گرفته می شود؟

عکس. خودرو بر محور عقب متحرک با فنرهای بادی کامیون مرسدس بنز 1017 L تا 2219 L 6 x 2. محور در جهت طولی و جانبی توسط دو پایه 1 و بازوی کنترلی نوع جناغی بالایی 2 حمل می شود. چهار دم فنری زیر اعضای قاب طولی بنشینید و به دلیل وجود لاستیک‌های دوقلو، Bsp موثر نسبتاً کمی دارند. عرض ردیابی br تقسیم بر خودروبر ارسلان تقریباً نسبت i~ = 2.2 را به دست می دهد. همانطور که در رابطه 5.19 نشان داده شده است، با فنر زدن متقابل، نرخ C~,r است که تنها 21٪ از نرخ Cr با فنر موازی را تشکیل می دهد. خودروبر شیراز برای کاهش گام چرخش بدنه، میله ضد غلت 3 در پشت محور قرار داده شد و خودرو بر از طریق میله 4 بر روی قاب قرار می گیرد. چهار ضربه گیر 5 تقریباً عمودی هستند. در ادامه شکل 1 خودروبرشیراز را مشاهده کنید.

و نزدیک به چرخ ها قرار می گیرند تا حرکات رول بدن را امکان پذیر کند. سریعتر محو شود شکل 1.43 محور عقب در ماشین سواری همه منظوره، میتسوبیشی پاجرو. محفظه سفت و سخت محور 1 از بازوهای کنترل طولی 2 گرفته می شود. این بازوها نیروهای رانش و ترمز (و گشتاورهایی که به وجود می آیند) را جذب کرده و به قاب منتقل می کنند. خودروبر شیراز پایه های لاستیکی 3 در نقاط ثابت جلویی 1، که همچنین نشان دهنده khoodrobar قطب گام خودرو یا (شکل 3.160) خودرو بر هستند، به گونه ای طراحی شده اند که به صورت طولی الاستیک باشند تا سختی جاده را به دلیل سختی غلتشی دینامیکی تایر رادیال دور نگه دارند. بدن میله پانهارد 4 نیروهای جانبی را جذب می کند. میله ضد غلتش 5 (به نحو مطلوب) روی قاب بسته می شود (شکل 1.23). ترمزهای دیسکی باشد.

خودروبر شیراز | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبرشیراز

خصوصیات مورد نظر در رابطه با خودروبر شیراز چیست؟

فنرهای سیم پیچ و کمک فنرهای تقریباً عمودی به وضوح دیده می شوند. جزئیات بیشتر در بخش 3.5 در Ref. [2]. به دلیل مزایای سواری و هندلینگ، خودروهای سواری بیشتر و بیشتر دارای محورهای عقب تعلیق دو جناغی یا به خودرو بر اصطلاح محورهای چند پیوندی هستند (شکل‌های 1.1، 1.19، 1.34 و 1.72) اکثر سیستم‌های تعلیق چرخ‌های مستقل دارای یک زیرفراب شاسی با قابلیت مونتاژ آسان برای کنترل بهتر چرخ‌ها و عایق صدا هستند. با این حال، همه پیکربندی ها (صرف نظر از طراحی) به شفت های محرک با جبران طول نیاز دارند. این کار توسط اتصالات کشویی CV (سرعت ثابت) که هم روی چرخ و هم روی دیفرانسیل خودروبر شیراز نصب شده اند انجام می شود. شکل 1.17 مقطعی از این نوع اتصال را نشان می دهد و شکل 1.44 ضربان معمولی مودم چرخ عقب رانده را نشان می دهد. در ادامه شکل 2 خودروبر را مشاهده کنید.

محرک موتور عقب و وسط نیروگاه نصب شده در خودرو بر عقب از موتور و گیربکس دیفرانسیل و دستی در یک واحد مونتاژ تشکیل شده است و چرخ های عقب را به حرکت در می آورد. نیروگاه می تواند پشت محور (شکل 1.45، موتور نصب شده در عقب) یا جلوی آن (شکل 1.46، موتور مرکزی) قرار گیرد. این پیکربندی، داشتن صندلی عقب را غیرممکن می کند زیرا موتور این فضا را اشغال می کند. خودروی دو نفره به دست آمده تنها به عنوان یک خودروی اسپرت یا رالی مناسب است. خودروبر شیراز شکل 1.44 حامل توپی چرخ محور عقب با چرخ و ترمز. شفت محرک 7 به اتصال لغزش خودرو بر جوش داده شده است. شفت محرک گشتاور حرکتی را از طریق یک پروفیل دندانه دار به توپی چرخ 15 منتقل می کند. قسمت 15 توسط بلبرینگ زاویه ای (تماسی) بدون نیاز به تعمیر و نگهداری باشد.

خودرو بر | خودروبر شیراز | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودروبر

دلیل مهم استفاده از خودروبر های شرکت ارسلان چیست؟

حمل می شود. حلقه بیرونی یک قسمتی در حامل توپی 4 توسط حلقه گیر 16 نگه داشته می شود. حلقه های مهر و موم در هر دو طرف در واحد یاتاقان روغن کاری شده دائمی قرار می گیرند. پانل پوشش 11 (که دیسک ترمز خودروبر ارسلان را احاطه کرده است) خودروبر شیراز به عنوان محافظ اضافی در برابر آلودگی در خارج عمل می کند، خودرو بر همانطور که یقه 9 مفصل CV در داخل عمل می کند. این به یک بریدگی در حامل توپی چرخ 4 می چسبد و یک حفره ایجاد می کند. اثر گریز از مرکز محفظه مفصلی زنگی شکل از نفوذ خاک و آب جلوگیری می کند. دیسک ترمز 12 از بیرون در برابر فلنج 15 کشیده می شود و توسط رولپلاک 14 ثابت می شود تا چرخ سوار شود.

فک‌های 20 ترمز درام به عنوان ترمز دستی در قسمت داخلی قسمت 12 عمل می‌کنند. در انتهای پایین، تصویر کالیپر ثابت 1 ترمز دیسکی را نشان می‌دهد. خودروبر شیراز دو پیچ شش ضلعی خودرو بر آن را به حامل توپی چرخ 4 ثابت می کنند. پیستون 3 و لنت ترمز بیرونی بریده شده نشان داده شده اند khoodrobar (تصویر: مرسدس بنز). معایب موتور عقب و مرکزی در خودروهای سواری عبارتند از: • توانایی های مستقیم دویدن متوسط ​​(کاستر آفست در زوایای زمین تا -r = 8 درجه در کارخانه تنظیم شده است حساسیت به بادهای جانبی. • رفتار بی تفاوت در پیچ ها در حد پایداری (موتور مرکزی باشد.

سوالات متداول در مورد استفاده از یدک کش شیراز چیست؟

موارد مهم در تولید یدک کش های شرکت ارسلان چیست؟

برای تولید یدک کش ها نکات بسیار مهمی رعایت می شود.

چگونه می توان یدک کش ها را کرایه کرد؟

با تماس با شرکت ارسلان می توانید یدک کش کرایه کنید.

آیا شرکت ارسلان یدک کش ها را به شیراز می فرستد؟

بله شرکت ارسلان در شیراز یدک کش می فرستد.

خودرو برخودروبر شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *