3 تا از $کاربرد های خودروبر شهرکرد چگونه است؟

خودروبر شهرکرد | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

خودروبر شهرکرد | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر شهرکرد | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان یدک کش شهرکرد چه کاربردی دارد؟
نویسنده فرناز خالقی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 960 کلمه
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

خودروبرشهرکرد چه خصوصیات و کاربرد های موثری دارد؟

نرخ کرایه استقاده از خودروبرشهرکرد بر چه اساسی تعیین می شود؟

مراحل تولید و استفاده از یدک کش های شرکت ارسلان چگونه است؟

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبرشهرکرد

شکل 2 خودرو

خودروبر شهرکرد چه خصوصیات و کاربرد های موثری دارد؟

فناوری توسعه یافته توسط آن وابسته به آلمان، خودرو بر این طراحی منحصر به فرد از پیشرفته استفاده می کند مواد کامپوزیت و آب بندی فناوری برای به حداقل رساندن اندازه و وزن ، و آن را به عنوان یک قدرت ایده آل تبدیل می کند منبع تجهیزات قابل حمل را سیستم هیدروژن/هوا 1 کیلو وات را تامین می کند قدرت در فشار محیط با حداقل تجهیزات جانبی نمونه اولیه در حال بودن است توسعه یافته در شتاب جدول زمانی، با وزن قابل توجه و کاهش اندازه باش در موارد بعدی گنجانده شده است خودروبر شهرکرد نمونه های اولیه سیستم قدرت خودرو بر از دو پیل سوختی موجود تشکیل شده است پشته هایی که بیش از خودروبر ارسلان کیلو وات دارند نیرو، یک مخزن ذخیره هیدروژن و یک برد کنترل الکترونیکی برای نمایش، سیستم است. در ادامه شکل 1 خودروبرشهرکرد را مشاهده کنید.

پیش بینی می شود L-2 ساعت تولید کند زمان کار، بسته به اندازه مخزن سوخت مورد استفاده، و خواهد بود وزن تقریباً 10 پوند (4.5 کیلوگرم). سیستم سقف سوخت برنامه ریزی شده بود برای تحویل به قمری در اواسط ژانویه برای ادغام نهایی در نمونه اولیه جاروبرقی خود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:، سرمایه گذاری مشترک ARC برای توسعه DMFCs مستقر در انتاریو و شورای خودرو بر تحقیقات آلبرتا موافقتنامه ای را برای یک برنامه خودروبر شهرکرد توسعه مشترک برای ایجاد نمونه های تجاری فن آوری EVEL اختصاصی سوخت سوخت متانول (DMFC) امضا کردند. khoodrobar تا 3 میلیون دلار کانادا سرمایه گذاری خواهد کرد (ایالات متحده 2 میلیون دلار) در یک دوره سه ساله ، شامل منابع فنی و مدیریتی و فضای مشترک در تأسیسات کلگری آن. در مقابل، ARC سهام مشترک و ضمانت نامه در EVI را دریافت خواهد کرد.

خودروبر شهرکرد | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 خودروبرشهرکرد

نرخ کرایه استقاده از خودروبر شهرکرد بر چه اساسی تعیین می شود؟

وین هارتفورد، EVI رئیس جمهور گفت که شرکت از انتقال پروژه به این کشور خرسند است کلگری، که در آن مهارت و امکانات خودرو بر مورد نیاز به راحتی وجود دار در دسترس. آگاه از محیط زیست-  در آلبرتا، همراه با a ئتمرکز انرژی قوی ، به ما ارائه می دهد این کار. و فنی و مهارت های تجاری که تا به امروز توسط ARC و Karen Beliveau نشان داده شده اند، عبارتند ازبسیار خوش آمدید به تیم EVI. ‘کارن بلویو مدیر است دفتر تجاری سازی فناوری ARC، و در هیئت مدیره EVI حضور خواهد داشت. شورای ملی تحقیقات کانادا خودروبر شهرکرد طی پنج سال گذشته در مجموعه ای از پروژه های باتری و سلول سوختی با EVI کار کرده است. مالک 200000 سهم از سهام خودرو بر است مربوط به این برنامه های قبلی باشد. در ادامه شکل 2 خودرو  را مشاهده کنید.

قوچ ها برنامه ریزی هایی در حال انجام است چندین برنامه دیگر با NRC برای پشتیبانی از طرح کلی DMFC. طوری طراحی شده است ساخت بسیار کم هزینه تر و ساده تر در خدمت، و در نتیجه تجاری سازی پیش بینی می شود از اوایل تا اواسط سال 2003 آغاز شود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: یا با: کارن بلیو ، دفتر تجاری سازی فناوری ، شورای تحقیقات آلبرتا ، 250 کارل کلارک جاده ، ادمونتون ، آلبرتا خودروبر شهرکرد ، کانادا تماس بگیرید. تلفن: +I 780 450 5203، فکس: +1 780 469 5296، ایمیل قرارداد خودرو بر برای پروژه هض ایالت واشنگتن توافقنامه ای را برای نصب نیروگاه با گاز هاضم فاضلاب شهری امضا کردند. FCE در جولای گذشته از طریق یک فرآیند رقابتی برای این پروژه انتخاب شد تا نصب و یک نیروگاه 1 me DFC را در مرکز تصفیه فاضلاب جنوبی باشد.

خودرو بر | خودروبر شهرکرد | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2 خودرو

مراحل تولید و استفاده از یدک کش های شرکت ارسلان چگونه است؟

شهرستان کینگ در رنتون، درست خارج از سیاتل، راه اندازی کنید. تظاهرات دو ساله هزینه پروژه به طور مساوی توسط خودروبر ارسلان تقسیم می شود و شهرستان کینگ، خودروبر شهرکرد از طریق ال کمک هزینه تعاونی از ایالات متحده آژانس حفاظت از محیط زی (EPA). خودرو بر ارزش کل قرا  میلیون USS است. عملیات هس انتظار می رود در سه ماهه سوم سال 2002 آغاز شود. این میدان تجاری در کلاس MW آزمایشی نیروگاه DFC نشان دهنده اولین پیشرفته اس پروژه هاضم فاضلاب ب “این پروژه نشان خواهد د تطبیق پذیری استفاده از سوخت با مستقیم و همچنین آن قابلیت همکاری بیشتر تولید کند الکتریسیته با استفاده از همین مقدار سوخت از سایر فناوری‌ها استفاده می‌کند.» وی افزود: با خودروبرشهرکرد شهرداری سیستم های تصفیه فاضلاب در ایالات متحده و حتی بیشتر صنعتی امکانات تصفیه پسماند که او انتظار دارد گاز کافی برای تامین نیروگاه های FCE تولید کند

خودرو ورود آزمایشات میدانی فعلی در عملیات یا برای سال 2001 برنامه ریزی شده است شامل نیروگاه های 250 کیلوواتی در دانشگاه بیله فلد و بیمارستان آلمان، در مقر وزارت آب لس & پاور، یک سیستم 250 کیلوواتی در ژاپن برای khoodrobar ، و یک واحد 250 کیلووات برای این اسپرینگات برنامه ریزی شده است توسکالوسا، آلاباما بحث ها در حال انجام با PPL EnergyPlus در مورد مکان سایت برای اولین سفارش آنها از یک واحد خودروبر شهرکرد کیلوواتی است که در اواخر امسال ارسال می شود.برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا با: گرگوری ام. بوش، مدیر ارزیابی فناوری و بازیابی منابع، اداره منابع طبیعی شهرستان کینگ، خیابان دوم خودرو بر ، MS 95، سیاتل، WA 98104، ایالات متحده تماس بگیرید. نسخه ی نمایشی جزیره طولانی باشد.

سوالات متداول در مورد تولید یدک کش های شهرکرد چیست؟

آیا رانندگارن حمل یدک کش تجربه ی کاری خاصی دارند؟

بله تمام رانندگارن و کارکنان یدک کش ها تجربه کاری بالایی دارند.

آیا نیرو های موجود در شرکت ارسلان با مهارت هستند؟

بله تمام افراد شرکت ارسلان مهارت ویژه ای دارند.

آیا برای حمل اتومبیل ها می توان هر یدک کشی را کرایه کرد؟

بله هر مدل یدک کشی قابل حمل است.

خودرو برخودروبر شهرکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *