2 نکته در #خودروبر تهران در مورد کرایه خودروبر در تهران

خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | کرایه خودروبر در تهران | خودروبر ارسلان |  khoodrobar

 

فهرست مطالب

شرایط و اطلاع از کرایه های خودرو بر در تهران

حمل و نقل خودرو با خودروبر جرثقیل به چه صورت است ؟

محاسبه ی دقیق کرایه در بیرون از شهر به چه عاملی بستگی دارد؟

فهرست تصاویر

شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: کرایه خودروبر در تهران

 

نویسنده :    نیکان سیاوش

عبارت کلیدی : کرایه خودروبر در تهران

تعداد کلمات :     908

زمان مطالعه :   9 دقیقه

شرایط و اطلاع از کرایه های خودرو بر در تهران

در این مبحث از خودروبر تهران بر روی کرایه خودروبر در تهران متمرکز شده ایم. در ابتدا لازم به ذکر مواردی برای آگاهی مشتریان جهت اطلاع از نحوه ی براورد هزینه اینکار است. بعد از مطرح کردن مطالب مهم به تفصیل به کرایه خودروبر در تهران میپردازیم. همانگونه که در مقاله های قبلتر خودروبر ارسلان بارها تفاوتهای خودروبرها را مطرح کردیم. باز هم برای پیش رفتن کار شما مرور مختصری میکنیم. انتخاب نوع خودروبر ارتباط زیادی به نوع خودروی شما دارد. به نسبت نوع خودرو، خودروبر ارسالی به ناحیه فرق خواهد کرد. برای نمونه برای ماشینهای لوکس و یا ماشینهای تصادفی غیر قابل یدککش کردن، از کفی خودروبر استفاده میشود. اگر ماشین آنقدر صدمه دیده باشد که بکسل کردن یا یدککش کردن بیشتر به آن خرابی به بار آورد. در این صورت در khoodrobar از جرثقیل کفی دار استفاده میشود.

اگر فردی خودش نوع خودروبر را تعیین کند. ما هم در صورت مناسب نبودن این خودروبر برای ماشین ابتدا به مشتری تذکر داده.  بعد با موافقت خودشان خودروبر درخواستی را به محل خواسته شده ارسال خواهیم کرد. حمل خودرو وشرایط آن را بیان میکنیم:

حمل و نقل خودرو با خودروبر جرثقیل به چه صورت است ؟

از موارد حمل خودرو با این وسیله در خودروبر تهران در یکسری اوقات به پارکینگ راهنمایی و رانندگی پایان میپذیرد. به دو گونه خودروها به این محیط حمل میشوند. و سر از این مکان در میاورند. یک احتمال زمانی ست که تخلف بزرگی انجام داده باشند. یا در جای نادرست پارک کرده اند و با این خودروبر حمل می شوند. یا در حرکت هستند و خلاف سنگینی را مرتکب می شوند و به پارکینگ منتقل می شوند. یا اینکه در جایی پارک هستند و با جرثقیل به پارکینگ  khoodrobar منتقل می شوند.

اگر خودرو را در محلهای ممنوع مخصوصا زیر تابلو حمل با جرثقیل قرار دهید. این شما هستید که مجوز حمل خودرو را به خودرو بر تهران داده اید. چنانچه در زمان انجام این کار توسط مامور شما با مدارک شناسایی ماشین تشریف بیاورید. میتوانید جلوی اینکار را بگیرید. و در خلاف این مورد، خودروی شما به پارکینگ خودروبر تهران منتقل خواهد شد. در این صورت باید مراحل ترخیص و کرایه خودروبر در تهران از سر بگذرانید و بعد ماشین را تحویل بگیرید.

شکل 1: خودروبر تهران حمل خودرو با جرثقیل را نشان میدهد.

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

کرایه خودرو بر در تهران چگونه باید تعیین شود ؟

  • کرایه خودروبر در تهران به صورت تکی و در داخل شهر به بعد مسیر و مسافت خودروبر ارسلان وابسته است.
  • کرایه خودروبر ها برای حمل بین شهری هم وابسته به بعد مسیر و تعداد کیلومتر دارد.
  • تعرفه ی بیمه هم برپایه ی ارزش و قیمت خودروی شما تعیین میشود.
  • زمانی که شما برای انتقال خودرو انتخاب میکنید اهمیت زیادی در این زمینه دارد.
  • موثرترین کار رزرو کردن از قبل می باشد. نهایتا یک روز قبل از انتقال.
  • خودروبر تهران همراه با کفی اجازه رفت و آمد در همه ی مناطق شهر را دارد. اما تریلی مجوز چنین کاری را ندارد. و این کار را در ورودی شهر انجام میدهند.

 

وجه افتراق خودروبر و تریلی این است. خودروبر میتواند بعد از انجام اموراتی مثل پروانه بار و بیمه حرکت کند. ولی تریلی باید صبر کند تا تمام بار را کامل کند و بعد به راه بیفتد.

 

محاسبه ی دقیق کرایه در بیرون از شهر به چه عاملی بستگی دارد؟

کرایه خودروبر در تهران و داخل شهر با بیرون از شهر و حمل به سراسر کشور تفاوت دارد. جهت تشخیص کرایه دقیق به طور کلی باید به این نکات توجه کرد:

  • مدل خودرو و بهای آن برای صدور بیمه و پروانه بار
  • مدلهای متنوع خودرو از حیث تصادفی.خاص. لاکچری. کلاسیک. انتیک و وارداتی و… .
  • کیفیت جاده. از حیث کوهستانی بودن . یا اتوبان و ترانزیت

اما برای ارزیابی درست  کرایه خودرو بر در تهران باید  با کارشناسان  در khoodrobar تماس بگیرید.

شکل 2: کرایه خودروبر در تهران میتواند بر عملکرد خودروبر موثر باشد.

کرایه خودروبر در تهران

شکل 2: کرایه خودروبر در تهران

کرایه خودرو بر در تهران با توجه به تصادفی بودن و نوع خودروی تصادفی فرق میکند. به صورت نمونه خودروهای سنگین. و خودروهای شاسی بلند با خودروهای که وزن در مشخص کردن تعرفه تفاوت دارند.

به طور کلی باید گفت هر خودروبر تهران باید بر اساس هزینه ای که دریافت می کند. کار درست و ایمن تحویل دهد. مواردی که در خودروبر بسیار باید به آن توجه داشته باشید. چند مورد است .: مطابقت نوع خودروبر با خودروی شما. صدور بیمه نامه. مقدار زمان معطلی تا رسیدن خودروبر و زمان تحویل خودرو در مقصد. صرفا تعرفه ی پایین نمیتواند اطمینان دهد که آن خودروبر کارش را عالی انجام خواهد داد. اکثرا افراد هزینه ها را پایین اعلام میکنند تا افراد مراجعه نمایند. اما بعد از آن اطمینان صد درصد و مسئولیت   ایمن کار شدن به افراد را نمیدهند. و این به ضرر مشتری می باشد. بنابراین فقط بر روی هزینه اکتفا نکنید. مهم ترین چیز در خودروبر ارسلان حفظ خودروی شما بدون آسیب و تحویل آن در مقصد است.

خودروبر تهرانکرایه خودروبر در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *