2 نوع جرثقیل در #خودروبر تهران و معرفی آنها

خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | جرثقیل سیار در خودروبر تهران |  خودروبر ارسلان | khoodrobar

 

فهرست مطالب

تاریخچه ی خلق سنگین برهای عظیم اولیه تا جرثقیلهای نوین

پیشرفت در ساخت و ساز دستگاه جرثقیل بعد از انقلاب صنعتی

کاربردهای جرثقیل در دسته ی سنگین برها در پروژه های متفاوت

از انواع متفاوت جرثقیلها و نوع کارآیی آن ها

تخصص و امانت داری در خودروبر بزرگترین عامل رضایت مشتریان

صداقت در کار از بزرگترین مشخصه های یک کمپانی موفق است

 

فهرست تصاویر

شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: جرثقیل سیار در خودروبر تهران

 

 

نویسنده:    نیکان سیاوش

عبارت کلیدی : جرثقیل سیار در خودروبر تهران

تعداد کلمات :        1200

زمان مطالعه:       12 دقیقه

 

تاریخچه ی خلق سنگین برهای عظیم اولیه تا جرثقیلهای نوین

در این متن از خودروبر تهران در خدمت شما هستیم. با تعریف جامع و کامل و معرفی جراثقال.! بله کلمه ی درستی است. جراثقال یا گرانکشها از دسته سنگیربرهاست. که ما در زبان امروز آن را جرثقیل میدانیم. جراثقال قدمت بسیار زیادی دارد. به بررسی جرثقیل سیار در خودروبر تهران میپردازیم. اولین باری که از آن بکار گرفته شد در مصر باستان بود. آن را شادوف مینامیدند. بله اولین این غول پیکر در 4000 سال پیش در مصر باستان ساخته شد. در ابتدا با هدف انتقال و جابجا کردن آب از آن استفاده میشده است. کارکرد شادوف به این شکل بود. که برای ایجاد توازن در بازوی این دستگاه در یک طرف از بازو وزنه ی بزرگی میگذاشتند. درطرف دیگر هم که به بازوی گردان معروف است کالای مورد نظر یا آب را قرار میدادند. میتوان اعضای تشکیل دهنده ی این دستگاه بزرگ چوبی را در khoodrobar اینگونه بیان کرد.:

یک تکیه گاه که شامل تکیه گاه افقی است. دو تکیه گاه که عمودی هستند. و یه عدد اهرم گردان که نقش همان بازو را ایفا میکند. این دستگاه فقط در مصر باستان استفاده نشده است. بلکه در حدود 2600 سال قبل یونانیان باستان هم از یک دستگاه با کارکرد مشابه استفاده میکردند. که آن هم از جنس چوب بود. در این بین رومیان از این تکنولوژی روز یونان استفاده کرده.! و تغییراتی در آن انجام دادند. که  آن را در اصطلاح ترِدویل مینامیدند. با خودروبر ارسلان در ادامه متن همراه باشید.

 

پیشرفت در ساخت و ساز دستگاه جرثقیل بعد از انقلاب صنعتی

 

بعد از اتفاق بزرگ انقلاب صنعتی کاربرد این باربرها بسیار افزایش پیدا کرد. از این دستگاه برای حمل بار و انجام اعمال ساختمانی هم بکار گرفته میشد. در بندهای بعدی موارد کاربردشان را تفصیلا می آوریم. در سال های بعد از انقلاب حدود سال 1838 یک کارخانه دار انگلیسی دستگاهی ساخت. که به وسیله ی قدرت آب کار میکرد. نام این تاجر انگلیسی تبار آرمسترانگ بود. که این دستگاه تا 1950 استفاده شده. و هنوز در شهر ونیز پابرجاست.

شکل 1: خودروبر تهران در حال نمایش جرثقیل آبی آرمسترانگ است.

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

جرثقیل سیار در خودروبر تهران به دو شکل وجود دارد. یک جرثقیل خودروبر همراه با کفی که دارای یک تیر بلند یا همان دکل است. و مثل گذشته ثابت در یک مکان نبوده و نیاز به اتِکا ندارد. قادر به طی مسافتهای زیاد و بارگیری کردن و همچنین تخلیه بارها است. و دیگری جرثقیل وانت یا نیسان برای یدککش کردن خودروهای مخصوص به این یدککشها.

کاربردهای جرثقیل در دسته ی سنگین برها در پروژه های متفاوت

سنگین برها در طول دوره های متفاوت به نسبت نیازهای روزمره مصارف بسیار متعددی داشته اند. و با پیشرفت تقاضا به نسبت پیشرفت علم نوع کارکردشان تغییر کرده است. از بیشترین کاربردهای این سنگینبرها موارد ذکر شده در همین بند است. در یک پروسه عمران کارکرد یک جثقیل را میتوان اینگونه دسته بندی کرد. بتن ریزی در ساختمان. استفاده از جرثقیل با کارکرد بالابر. بارگیری مصالح مورد نیاز ساختمان سازی و تخلیه آنها. همیاری در انجام اسکلت ساختمان. و برپا کردن آن.

از انواع متفاوت جرثقیلها و نوع کارآیی آن ها

بیشترین سنگینبرهایی که در پروسه های ساختمانی بکار گرفته میشود از نوع برجی هستند. که در اصطلاح به آن tower carin گفته میشود. جرثقیل سیار در خودروبر تهران هم به دو نوع عمل میکند. به شکل نصب جک که ثابت است. که در آن از کفی خودروبر هم میتوان لحاظ کرد. و یا به شکل سیار کارگاه ها که بارکشی میکند.

خدمات جرثقیل سیار در خودروبر تهران همراه با کفی لحاظ شده است. همچنین در این خودروبر از جرثقیل سیار نیسان و وانت هم برای ماشینهای مخصوص حمل. با این دسته از جرثقیلها استفاده khoodrobar مینماید. این خودروبرها مسافت های طولانی را قادر به طی کردن هستند. جرثقیلهای سقفی که در سوله های صنعتی مانند تولیدی مشغول میشوند. این خودروها به شکل تک پل و جفت موجود و در ارتفاع قابل استفاده هستند. جرثقیلهای شناور یا همان جرثقیل هایی که در کشتی استفاده می شوند. تا بارهای سنگین را بر روی کشتی گذاشته و یا تخلیه نماید. و یا برای ایجاد پل معلق بر روی آب بکار میروند.

شکل 2: جرثقیل سیار در خودروبر تهران دو نوع متفاوت جرثقیل را نشان میدهد.

جرثقیل سیار در خودروبر تهران

شکل 2: جرثقیل سیار در خودروبر تهران

تخصص و امانت داری در خودروبر بزرگترین عامل رضایت مشتریان

بیشترین و پراستفاده ترین جرثقیلها را در بالا خودروبر ارسلان همراه با نوع کارکردشان ارائه دادیم. هدف از این مقاله معرفی انواع جرثقیلها بالاخص جرثقیل سیار در خودروبر تهران بوده است. در داخل شهر ها بیشترین استفاده ای که داریم از جرثقیل خودروبر و جرثقیلهای پروژه های ساختمانی میباشد. بالاخص در کلان شهری مانند تهران که از همه نوع جرثقیل به نسبت نیاز استفاده میشود. از نام این خودروبر پیداست که در کل تهران به صورت سیار مورد استفاده قرار میگیرد. در جرثقیل سیار در خودروبر تهران مطمئنا نیاز به یک کاروَر ماهر و با تجربه با سرعت عمل خوب دارد. در خودروبر تهران شما با جرثقیل سیار تجربه ای متفاوت و شگرف را خواهید داشت. در مسائلی از این قبیل که قرار است یک وسیله نقلیه را به خودروبری بسپارید.

باید در نظر داشته باشید که از خودروبر تهران شناخته شده درخواست نمایید. که در انجام عملیات خود کمترین میزان خطر پذیری را داشته. با ایمنی کامل این اطمینان را به شما میدهد. که از محموله های که خودرو هستند به طور کامل محافظت و در کمال امنیت به مقصد میرساند. خودروبر تهران بیش از یک دهه در زمینه حمل انواع متفاوت خودرو در حال انجام عملیات است. توجه به این مطلب. که خودروبر هایی هزینه های کمتر و ارزانتری را پر رنگ تر از مهارتشان فراروی شما میگذارند. بسیار با اهمیت است. در خودروبر تهران رقابت بر سر تجربه و مهارت است  نه تبلیغات.

جرثقیل سیار در خودروبر تهران از تمامی همکاران امین در این حوزه قدردان است. زیرا برای کلان شهری مانند تهران تنها یک خودروبر کافی نیست. اما برای هر چه بهتر و ایمنتر انجام شدن کارهایتان از خودروبرهایی که با سابقه ی بالا بوده. و در کار خود مطمئن هستند مدد بخواهید.

 

صداقت در کار از بزرگترین مشخصه های یک کمپانی موفق است

امین بودن و حس مسئولیت یک عمل توصیه شده از انسانهای شرافتمند و بزرگترین مصلحان تاریخ است. در کارها باید از صداقت و پشتکار بهره جست تا انرژی کار انجام شده به مشتریان انتقال یابد. دروغی با عنوانهای متفاوت مانند قیمت های ارزان و یا تبلیغات پوچ صرفا از اعتبار صناعت حمل خودرو خواهد کاست. به آنها بها ندهید و در ازای هزینه ای که پرداخت میکنید. از آنها خدمات ایمن و مطمئن با ضمانت بخواهید. خودروبر ارسلان به صورت شبانه روزی با انواع کفی خودروبر و جرثقیل در خدمت شماست. khoodrobar

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *