خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | جابجایی خودروهای سنگین در تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

 

 

 

فهرست مطالب

جابجایی خودرو با خودروبر سنگین بر و انتقال خودرو در خودروبر تهران

بررسی و ارزیابی انواع خودروهای سنگین بر در ایران و جهان

تریلرهای حمل خودرو یا سنگین برهای جاده ای در کشورهای مختلف

استفاده از سنگین بر ها و خودروبر ها در ایران

 

فهرست تصاویر

شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: جابجایی خودروهای سنگین در تهران

 

نویسنده :    نیکان سیاوش

کلمه کلیدی: جابجایی خودروهای سنگین در تهران

تعداد کلمات :        930

زمان مطالعه :    9 دقیقه

 

جابجایی خودرو با خودروبر سنگین بر و انتقال خودرو در خودروبر تهران

در مقالات پیشین اقسام خودروبرها را برایتان گفتیم. در این متن به خودروبرهایی در جابجایی خودروهای سنگین در تهران می پردازیم. در خودروبر تهران خودروبرهای سنگین وجود دارد. که هم ماشینهای سنگین و نیمه سنگین را حمل کرده و به مقصد میرساند. برای کار با این ماشینها باید از راننده های حرفه ای مدد گرفت. همین طور که می دانید برای رانندگی با خودروهای مذکور در خودروبر ارسلان باید تصدیق پایه اول را داشته باشیم. حتی داشتن این پایه هم در جابجایی خودروهای سنگین در تهران کافی نیست. بلکه مهارت و تجربه بعد از مدرک حرف اول را میزند!. در خودروبر در تهران ما از رانندگان بسیار ماهرو کارکشته بهره میبریم. چون به تخصص و مهارت خاصی در راندن اینگونه خودروها نیاز است. تا بتوانند خودروی سنگین یا خودروهای چندتایی را با خود بدون هیچگونه آسیب حمل کنند.

کنترل این خودروها به خاطر وزن بالای خودشان و به علاوه ی وزنی که حمل میکنند، خیلی دشوار است. پس مهم ترین اصلی که  در خودروبر تهران در جابجایی خودروهای سنگین در تهران مدنظر است مهارت سنگین بر هاست. قبل از اینکه فردی بخواهد ماشین خود را جابجا کند مسلما درمورد این موضوع تحقیق میکند. تا بتواند بهترین خودروبر در تهران را پیدا کند تا خودرو خود را که بسیار حساس نیز هست. به آن خودرو بری بسپارد. که ما نیز حق میدهیم و باید شناخته شده ترین خودروبر را در سطح شهر را انتخاب کنید. جابجایی خودرو های سنگین در تهران. khoodrobar خودرو یا خودروهایتان را به صورت شش تایی و هشت تایی و یا ماشینهای سنگین را با آسودگی. خاطر از تهران به تمام نقاط کشور جابجا میکند. در ادامه در خودروبر تهران به بررسی سنگین برهای  ایران و تعدادی از کشورها می پردازیم.

شکل 1: خودروبر تهران خودروبر حمل شش تایی و هشت تایی را نشان میدهد.

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

بررسی و ارزیابی انواع خودروهای سنگین بر در ایران و جهان

 

مطمئنا تا به همین الان خودتان تریلیرهای حمل ماشین های چندتایی را دیده اید. این تریلرها اکثرا ماشینهای صفر را مستقیم به نمایندگی های کشور میبرند. یعنی تازه و داغ از کارخانه تحویل میگیرند.! و به آن جا میرسانند. همین تریلرها هم به چند نوع متفاوت هستند. می خواهیم ابتدا در ادامه ی مبحث این مطلب را در مورد جابجایی خودروهای سنگین در تهران دنبال کنیم.

تریلرهای حمل خودرو یا سنگین برهای جاده ای در کشورهای مختلف

یک نوع تریلر در اروپا وجود دارد که دارای جک های متعدد و زیاد و کفی های مطحرکی است. این فضاها برای بالا بردن ظرفت تعداد ماشینهایی است که بارگیری میکند. حتی روی سقف جایگاه حمل وجود دارد. که این تریلرهای سه محوری بسته به حجم و نوع ماشینهایی که بارگیری میکند. بین ده تا دوازده عدد میتواند خودرو حمل کند. خودروبر بعدی خودروبر آمریکایی است. این خودروها دماغ دار هستند مکانیزمشان تا حدودی شبیه مورد قبل است. ولی خودروهای که حمل میشود. بیشتر به سمت اتاق خودرو در پیش است. این خودروهای دو محوری چرخ دوبل بین نه و نهایتا دوازده عدد ماشین را حمل کنند. در ایران از تریلرهای کشنده برای اینکار بهره میبریم. که دو محمور بوده. و بین هشت و نهایتا ده خودرو را ساپورت میکند. در خودروبر تهران هم جابجایی خودرو های سنگین در تهران به سرتاسر کشور بین 6 و هشت تایی حمل کرد.

شکل 2: جابجایی خودروهای سنگین در تهران را نمایش میدهد.

جابجایی خودروهای سنگین در تهران

شکل 2: جابجایی خودروهای سنگین در تهران

کشور استرالیا چون جاده های بلند و یکراست دارد. بدون پیچ و خمیدگی تریلرهای بسیار طولانی دارند. نوعی قطار محسوب میشود. این قطار از سه تریلی که به هم وصل شده اند تشکیل میشود. ده محور و چرخها دوبل هستند. ظرفیت بین 19 تا 20 خودرو است. کشور چین در حیطه ساخت خودرو حرفی برای زدن دارد. چون تولید کننده خودرو در جهان بشمار میرود. پس به جرات باید گفت تریلرهای این کشور بسیار ویژه با سه محور و تا سقف بیست و یک خودرو. حرفی برای گفتن نگذاشته. در کشور انگلستان هم حمل خودرو با تریلرهای سه محور که ظرفیت هشت تایی دارند حمل میشوند. حمل خودرو در ژاپن هم با خودروهای پیچیده اماکم ظرفیت که نهایتا هفت خودرو را حمل کنند و تک محور هستند.

استفاده از سنگین بر ها و خودروبر ها در ایران

باید گفت برای بردن خودرو و جابجایی خودروهای سنگین در تهران در ایران خودروهای محدود اما مرتبطی وجود دارد. از جمله خودروبر کفی حمل تکی و تریلر حمل شش تایی و هشت تایی. برای یدک کش کردن در خودروبر تهران خودروهای سنگین هم از سنگین برهای حمل بار تا پانزده تن را شامل میشود. از جمله در جابجایی خودروهای سنگین. در خودروبر ارسلان از کامیونت شش تنی و تریلرهای حمل شش تایی و هشت تایی. در جابجایی خودرو های سنگین در تهران و یدک کش خودروهای سنگین بکار برده میشود. khoodrobar باید استانداردهای متناسب برای حمل را داشته باشد. این مزیت باعث می شود که خودرو بدون کمترین آسیبی به محل مورد نظر برسد. ازجمله می توان پایداری خودرو و هیدرولیک بودن و یا نصب لانچر همگی باعث میشود خودرو کمترین اصطحکاک را بر روی خودروبر داشته باشد.

سوالات احتمالی بعد از خواندن مطلب

آیا برای راندن خودروهای سنگین داشتن پایه یک الزامی است؟

این اولین شرط راندن این خودروهاست اما از آن مهمتر تبهر و تجربه ی راننده ست که در بدترین شرایط ماشین را کنترل کند

آیا خودرو بر تهران فقط خودروهای صفر چندتایی را حمل میکند؟

خیر این شرکت فقط خودروهای صفر را حمل نمیکند بلکه هر خودرویی که بخواهد از تهران به شهرهای اطراف برود را به مقصد میرساند

بین کشورهای جهان کدامیک بزرگترین تولید کننده خودرو است

کشور چین

جابجایی خودروهای سنگین در تهرانخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *