خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر در تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

 

فهرست مطالب
مقدمه ای بر جابجایی خودروهای سبک در خودروبر تهران

تخصص در ترابری وجه ممیزه ما در خودرو بر هاست

خودرو بر های مکانیزه چه خودرو بر هایی هستند ؟

تفاوت در خودرو بر برای حمل ماشینهای سبک و سنگین

تفاوت بین نیسان چرثقیل و چرخگیر در خودرو بر ها

 

فهرست تصاویر
شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: خودروبر در تهران

 

عبارت کلیدی بهترین خودروبر در تهران
نویسنده نیکان سیاوش
تعداد کلمات 1144
زمان مطالعه 11 دقیقه

 

جابجایی خودرو های سبک در بهترین خودرو بر در تهران

 

مقدمه ای بر جابجایی خودروهای سبک در خودروبر تهران

 

ترابری در این عصر یک صناعت عظیم است. باربری تنها در زمینه حمل خودرو نیست. بلکه به موجب بعد مسافتها و مشغله های زندگی نخواهند توانست تنهاخودشان این کار را انجام دهند. قبلترها اگر جابه جایی با چهارپایان یا گاری اتفاق می افتاد وسایل و ملزومات زندگی بسیار ناچیز و اندک بودند. اما در این دوره با فزونی تجملات ترابری هم به تبع آن برای ساماندهی نیازهایمان ترقی پیدا کرده. و باید از خدماتشان برای بهتر و سریعتر انجام شدن کارها بهره برد. در این بین جابجا کردن خودروها هم یک اتفاق غیر قابل پیش بینی ومکرر شده. پس باید برای آن هم چاره باشد. که هست. ما در خودروبر تهران نیتمان اینست شما را با بهترین خودروبر در تهران آشنا کنیم. تا در کارهای ضرب العجلی و مهمتان ما را در خاطرتان بسپارید.

خودرو بر تهران در تمام مقالات منتشر شده. کوشش کرده تمامی موارد مهم و حیاتی در این حیطه را برای کیفیت بیشتر حمل خودرو و آگاهی خوانندگان عزیز. فراهم آورد. پس تا آخر متن با ما باشید. از خدمات خودروبر تهران تا کنون در مورد جابجایی خودروهای لوکس کلاسیک تصادفی و انواع یدککش ها بحث کردیم . از این مقاله به بعد هم کماکان به همین منوال پیشروی خواهیم کرد. و بیشتر حرفها تکراری است اما تلاش داریم. تمام مواردی که ذهن شما را به خود درگیر کرده اند را مطرح کنیم. خرسند خواهیم شد اگر انتقادات و جای خالی موارد مهمی را حس کردید آنها را به ما گوشزد کنید. هدف ما خیرخواهانه و در جهت اسایش وامنیت ارباب رجوعان ماست. پس ما تیمِ خودروبر در تهران با گوش دل انتقادات و پیشنهاداتتان را شنواییم.

 

تخصص در ترابری وجه ممیزه ما در خودرو بر تهران است

وسایل نقلیه شخصی یا عمومی بعد از یک کارکردی دچار اصطحلاک و ایراداتی می شوند. که گهگداری مالکان را در مسیرگیر می اندازند. امکانش زیاد است که آن روز قرار مهم کاری یا خانوادگی داشته باشید. که از قبل برایش وقت گذاشتید اما به یکباره با این اتفاق وقتگیر روبرو میشوید. در این موقع یا باید مکانیک باشید. یا با امداد khoodrobar در خودروبر تهران تماس بگیرید. در هر جای تهران که باشید دریکقدمی شماست. تیم مجهز و متخصص امداد خودرو و به تبع نیازتان خودروبر در محل حاضر شده تعمیر سیار انجام میدهند. اگر ایراد ماشین سنگین و نیاز به خواباندن ماشین است. آن را حمل کرده و به در دسترسترین محل حفاظت و تعمیر میرسانند.

شکل 1: خودروبر تهران را نشان می دهد.

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

خودرو بر های مکانیزه چه خودرو بر هایی هستند ؟

این خودرو بر مزایای با ارزشی را داراست. از آن جهت که ایمنی و استواری بیشتری دارد. کفی این خودروبر دندانه های بلندی دارد که موجب ایستادن ماشین بین آنها میشود. از طرفی میشود تایرهای ماشین را هم بست تا نه به بدنه ماشین و نه به زیربندی یا تایرها لطمه ای وارد شود. این نوع خودروبر سرعت انتقال را هم بالا میبرد. و نیازی به کنترل مدام جاده و خودروهای دیگر در مقایسه با یدک کش ندارد.

 خودروبر ارسلان به عنوان بهترین خودروبر در تهران با کارد مجرب و کفی خودروبر متحرک. اینگونه که کفی در زیر تایرها رفته و به صورت بخصوصی ماشین را به بالا و بر روی خود میکشد. در این حالت هیچ صدمه ای به سپر و بدنه ی خودرو و یا گیربکس ماشین وارد نمیشود. و تمام شرایط فوق را درست. در خودرو بریها نکته ایک بعد از تجهیزات بروز قابل ارزشگذاری است. تیم مجرب و متخصص و از همه مهمتر متعهد است. پس دقت داشته باشید در هر جای کشور اگرنیازی به خودروبر پیدا کردید از آنهای بهره مند شوید. که شناخته شده و استاندارد کار میکنند. چون در نهایت هزینه های گزاف زیاد برای اصلاح خودرو بر دوش خودتان است.

تفاوت در خودروبر  تهران برای حمل ماشینهای سبک و سنگین

خصوصیات یدک کش ها و تفاوت در نوع آنها

انتخاب خودروبر در خودروبر تهران بستگی به ماشین شما دارد. برای یدک کشی هم همینطور میباشد. در تیتر قبل در مورد خودروبر گفتیم. در این قسمت در مورد یدککش مسائلی را مطرح میکنیم. تا کنون قطعا یدککش های مختلفی را در جاده ها دیده ایم. گاها وانت یک زمان نیسان و … . اما اینکه چه یدککشی برای ماشینهای سبک یا سنگین به کار میرود تفاوت دارد :

اولین یدککش هایی که عنوان میکنیم آنهای هستند که خودروهای سبک را یدک میکنند. این یدک کش ها از جمله وانت پراید، نیسان و وانت است. این خودرو بر ها فقط خودروهایی را حل میکنند که حدودا کم وبیش نزدیک به وزن خودشان باشد. که به اینها ماشینهای سبک میگوییم. مورد بعدی خودروبرهایی هستند که شاسی بلندها را جا به جا میکنند. که نسبت به مورد قبلی سنگینتر هستند. این خودرو بر ها شامل خاورها کامیونها هستند. به این ماشینها هم که خودتان بهتر میدانید. نیمه سنگین میگوییم. مورد سوم هم میرسد به حمل ماشینهای سنگین. مثل کامیون یا تریلی که قطعا باید خودروهایی مثل خودشان ان ها را یدک کنند. که میشود ترانزیت و تریلی و … که جزو خودرو بر های سنگین حساب میشود.

شکل 2: خودروبر در تهران را نمایش می دهد.

خودروبر در تهران

شکل 2: خودروبر در تهران

تفاوت بین نیسان چرثقیل و چرخگیر در خودرو بر ها

جرثقیل با یک بکسل تسمه ای زیر ماشین را میگیرد. عیب این نوع خدمت اینست که اگر سپر خودروی شما فایبرگلاسی باشد بدلیل امکان آسیب به سپر توصیه نمیشود. ولی برای خودروهایی که اینگونه نیستند مناسب است. و از لحاظ هزینه هم به صرفه تر است. نوع دیگر نیسان چرخگیر است. در نیسان چرخگیر در خودروبر تهران با رعایت نکات ایمنی و مهارت خسارات بالا را در پی ندارد. پس خیلی باید در انتخاب شرکت امداد خودروی خود دقت به خرج دهید. مزیت خوبی که نیسان چرخ گیر یا یدککش چرخگیر خودروبر در تهران دارد اینست. که مشکلی که در نحوه ی جابجایی و حرکت خودروی یدککش شده. در بکسل یا جرثقیل دارد را در پی نخواهد داشت. و خودرو در مسیر مستقیم و بدون چرخش و بریدگی در پیچ ها و یا برخورد با خودرو یدکی حمل میشود.

در آخر به شما این اطمینان را میدهیم خودروبر ارسلان از خودرو بر های شناخته شده است که در تهران و از تهران به تمام شهرهای کشور خودروی شما را شبانه روزی در امنیت کامل حمل می کند. در khoodrobar  همراه شما هستیم.

خودروبر تهران خودروبر در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *