2 تخصص مهم در #خودروبر تهران بهترین خودروبر در تهران

خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران| خودروبر در تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

 

فهرست مطالب

 

بررسی مشاغل خودرو بر در تهران و تخصص های لازم

بررسی اونواع تخصص در خودرو بر تهران و کشور :

لزوم وجود برق و مکانیک خودرو در خودرو بر تهران

کار برقکار در خودرو بر تهران چه وظایفی است؟

وجوب لزوم متخصص مکانیک خودرو در خودرو بری ها

 

فهرست تصاویر

شکل 1خودروبر تهران

شکل 2خودروبر در تهران

 

نویسنده :                 نیکان سیاوش

عبارت کلیدی :         خودروبر در تهران

تعداد کلمات :            1125

زمان مطالعه :          11 دقیقه

بررسی مشاغل خودرو بر در تهران و تخصص های لازم

خودروبر در تهران یکی از پر مشغله ترین کارهاست. میشود به جسارت گفت صدها خودروبر در سطح تهران و شهرهای اطراف آن khoodrobar وجود دارد. تنها چیزی که میتواند خودروبرها را از همدیگر جدا کند چند چیز است. مهم ترین آن میزان قدمت و پیشینه ی خودروبر تهران است. خودروبر در تهران انواع و اقسام دارد. میتوان انواع خودروبر را در این صناعت یافت. خودروبر در این صناعت کم نیست. انواع و اقسام خودرو در خودروبر ارسلان وجود دارد. خودروبر های قدیمی هنوز هم در خودروبری ها وجود دارد. بسیاری از هزینه ها را به علت فرسوده بودن خودروبر ها کمتر میگیرند. با افزایش روز افزون قیمتهای خودروهای سنگین و سنگینبرهای چندتایی و تحریمها نمیتوان به این راحتی خودروی جدید خریداری کرد. بنابراین باید به خیلی از آنها بسنده کرد. خودروبر تهران برای تهیه رزومه خود بیش از یک دهه وقت گذاشته تا بتواند در جایگاه امروزش بایستد. در خودروبرها خودروهای فراوانی  است که باید از لحاظ بروز بودن نسبی آنها را حفظ کرد.

بررسی اونواع تخصص در خودرو بر تهران و کشور :

در خودروبر تهران به تخص های گسترده ای برای کار در خودروبر در تهران نیاز است. زیرا برای امداد خودرو به عکس العملهای آنی و لحظه ای نیاز است. گاها باید یک عمل تعمیر سیار را در کمترین زمان به سر انجام رساند. این کار نیاز به تجربه و تخصص فراوان برای جلوگیری از صدمات بیشتر دارد. یک متخصص امداد خودرو باید بداند چگونه عیب اصلی خودرو را پیدا کند و آن را رفع کند.  اگر خالی از تجربه باشد صرفا تخصص نمی تواند او را در این مهم موفق کند. پس ابتدا این را متذکر میشویم که تجربه فوق العلم است. و بعد تخصص در آن زمینه  یعنی تجربه و تخصص لازم و ملزوم همدیگرند. و وجود یکی از انها نباید دیگری را نقض کند. خودروبر تهران برای کیفیت کار ، خودروبر در تهران از افراد متخصص مجرب استفاده نموده.

تخصص های  لازم برای ایجاد توفیق در خودروبر تهران را ذکر میکنیم:

 • برق خودرو
 • مکانیک خودرو

مکانیک خودرو خود به چند دسته تقسیم میشود :

 • سیستم محرکه خودرو
 • سیستم‌های تعلیق ترمز و فرمان
 • بدنه خودرو
 • انرژی و محیط زیست
 • مکانیک سیالات

در اینجا قصد تشریح کل این گرایشات را نداریم. هدفمان از بیان این عناوین صرف بالا رفتن اطلاعات خوانندگان از تخصص های جود در علم مهندسی مکانیک است. که به بخش کمی از آن اشاره شد. ما فقط به توضیح برق و مکانیک به طور عام میپردازیم و به آن بسنده میکنیم. شکل 1خودروبر تهران برق خودرو را نشان میدهد.

خودروبر تهران

شکل 1خودروبر تهران

لزوم وجود برق و مکانیک خودرو در خودرو بر تهران

در بحث تعمیرات خودروبر تهران همیشه سعی میشود. کارها تقسیم شده و تمام کار به یک نفر سپرده نشود. درست است که یک متخصص و مهندس مکانیک به تمامی مباحث مربوط به خودرو واقف است. اما با واگذاری تمام وظایف به یک نفر هم. راندمان کاری شخص مهندس به مرور زمان به علت خستگی بسیار کم خواهد شد. و در نتیجه از کیفیت کار خواهد کاست. و هم اینکه کارها با سرعت بسیار کمتری پیش خواهد رفت. و قطعا با ازدحام نیازهای جامعه نمیشود به پنج تا ده مهندس بسنده کرد. و باید بیش از این در مرکز حضور داشته باشند. در ابتدای کار میپردازیم به برقکار خودرو :

به منزله ی یک برق کار حتما میبایست به راه اندازی و تعمیرات ساختار الکتریکی و الکترونیکی اتوموبیلها پرداخت. با پیشروی در علم خودرو که ساختارها و تجهیزات خودروها به روز میشود. یک برقکار نیز باید به علم روز مسلط بوده تا بتواند با پیچیدگیهای جدید همگام شود. همانطور که میدانید قطعات ماشینها مثل بدن آدمی ، یکی به دیگری متصل است. یعنی یک ارگان متاثر از ارگان آسیب دیده قرار خواهد گرفت و بمرور زمان آن را هم مصطحلک خواهد کرد. پس یک برقکار باید بداند فلان عیب در خودرو در این مرحله متاثر از کدام قطعه است.  در مرحله بعد khoodrobar خودرو را به چه وضعیتی خواهد کشاند. و  صاحب این وسیله را از آن نقص مطلع کند. پس مورد دیگر در این حرفه مسئولیت پذیری و صدق عمل در این زمینه است.

کار برقکار در خودرو بر تهران چه وظایفی است؟

از کارهایی که وظیفه ی این گروه شغلی قلمداد میشود به شرح زیر است:

 • علم و تسلط بر دستگاه عیب یاب خودروهای جدید
 • امتحان کردن سیم کشی خودرو با استفاده مناسب از ابزارهای متناسب با عیب خودرو
 • عیب یابی به وسیله نمودار مدارهای برقی خودرو
 • تعمیر کردن و توانایی و مهارت جایگزین کردن قسمت های آسیب دیده.
 • کار با سیستم و ساختار صوتی و تصویری و روشنایی خودرو
 • کنترل و بررسی شیشه های خودرو و صندلی ها و آینه ها ی برقی

برقکارها  بیشتر بر روی چند خودروی خاص تبهر و مهارت دارد. چون اکثرا یکسری خودروی خاص برای آنها می آید. بنابراین خودروی خودتان را نزد تعمیرکاری ببرید که به سیستم خودروی شما واقف باشد. شکل 2خودروبر در تهران تعمیرکار خودرو را نشان میدهد.

خودروبر تهران

شکل 2خودروبر در تهران

وجوب لزوم متخصص مکانیک خودرو در خودرو بری ها

در خودروبر تهران خرابی ماشین وقت و بی وقت اتفاق می افتد و شب و روز ندارد. در هر لحظه که از این وسیله بهره می برید امکان چنین اتفاقی وجود خواهد داشت. از بزرگترین خصوصیات یک مکانیک خودروبر در تهران  باید در دسترس بودن او باشد. به صورت سیار و یا ثابت. مکانیک خودروبر ارسلان باید در عیب یابی خودرو بسیار خاذق باشد. وجدان و اخلاق حرفه ای ایجاب میکند. که اطلاعات درست و مناسب را درباره مشکلات خودرو به صاحب آن بگوید. صداقت در در مورد مشکلات وارد آمده و نه بزرگنمایی عیوب خودرو. و گرفتن هزینه ی همان کار و مطابقت زحمت و حق الزحمه. سرگردان نکردن مشتریان و از بین نبردن زمان طلایی مراجعه کنندگان در خودروبر در تهران یک خصیصه خوب است.

امتحان کردن خودرو بعد از تعمیرات و تحویل خودرو سالم به مشتری.  اگر مکانیکی در هر بار مراجعه به شما گفت که موتور نیاز به تعمیر دارد یا ترمز ایراد دارد و یا فقط من قادر به رفع عیب این خودرو هستم و یا لاستیک را باید عوض کنید. در صورتی که خودتان میدانید مدت زیادی نیست که این خودرو را تهیه کردید. بدانید این جملات بهانه تراشی است و نباید به آنها اعتماد کنید. عیب فعلی را رفع کنید و برای مطمئن شدن از بقیه عیوبی که به شما گفتند خودرو را به چند مکانیک بنام دیگر نشان دهید. و بعد از تایید دو سه نفر و یا تکذیب آنها اقدام به عمل کنید. و خودرو را تعمیر کنید.

سخن آخر در داشتن و نگهداری از خودرو !

هر شخصی که خودرو دارد و خودورو سوار است باید قدری اطلاعات در مورد صدای خرابی قطعات بداند. یا کثیفی شمع  ویا تعویض روغن یا سوختگی آن تعویض فیلتر هوا و زمان این کارها را بداند. تا در مواقع مهم به دست انسانهای ناشریف فریب نخورد. در khoodrobar برای یادگیری اصول خودرو با ما باشید. خودروبر ارسلان پیشتاز در تعمیرات سیار و حمل انواع خودرو در کشور است.

خودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *