2خودروبر یدک کش آزاد #خودروبر تهران و انواع آن

خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران  | خودروبر در تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

 

فهرست مطالب

خودروبر یدک کش آزاد و کاربرد آن چیست ؟

یدک کش در خودرو بر تهران و موارد استفاده آن ها :

یدک کش نسبتا پر کاربرد در اکثر خودروبر های تهران و شهرستانها

یدک کش  ها و تفکیک کارکرد آنها در خودرو بر تهران

سخن آخر در خودرو بر تهران  خودروبر یدک کش آزاد

فهرست تصاویر

شکل 1خودروبر تهران

شکل 2خودروبر در تهران

 

نویسنده :              نیکان سیاوش

عبارت کلیدی :       خودروبر در تهران

تعداد کلمات :         955

زمان مطالعه :       9 دقیقه

 

خودروبر یدک کش آزاد و کاربرد آن چیست ؟

خودروبر ارسلان مطالب مفیدی در رابطه با یدککش برای شما در مقالات قبلی آورده است. در این متن به انواع یدککش و یدک کش آزاد در یک خودروبر در تهران مطلبی را ارائه میدهیم. در خودروبر تهران انواع یدک کش موجود است. آنها را به نوبت برایتان در  khoodrobarشرح میدهیم.

یدک کش در خودرو بر تهران و موارد استفاده آن ها :

در یک حالت معمولی در خودروبر تهران از یدک کش زمانی استفاده می شود. که خودرویی در خیابان یا جاده درگیر نقص فنی و یا حادثه ی تصادف شده باشد. یک حالت دیگر هم وجود دارد. آن هم حمل خودرو توسط پلیس راهنمایی رانندگی توسط یک خودروبر در تهران است. که خودرو را یدک کرده به پارکینگ میبرند. البته قبل از اینکه شما برسید. در غیر اینصورت فقط حق جریمه کردنتان را دارند. و نه بردن خودرو. یدک کش ها اصولا در دسته ی وانت ها هستند. وزنشان تقریبا بالاتر از دو تن می شود. این خودروبر ها هم یک بازو و هم یک هیدرولیکی دارند که بسیار هم قوی می باشد. باید بدانید که یدک کش ها برای حمل خودروهای سالم هم کاربرد دارد. اما نمیشود برای خودروهایی که صدمه ی آنها زیاد است استفاده کرد.

برای حمل هر نوع خودرویی باید دانست که این یدککش مناسب نیست. و نباید هیچ خودرویی را بیش از 10 کیلومتر نهایتا بیست کیلومتر با آن یدک کرد. درست است که استفاده از این خودروبر ها در هر خودروبر در تهران ارزانتر است. اما باید خودتان این را به خودروبر مورد نظرتان بگویید که مسیرتان تا مقصد طولانی است. و نیاز به خودروبر مناسب دارید. برای افت هزینه ها هرگز خودرویتان را فدا نکنید. چون بزودی مجبور خواهید شد. مبالغ هنگفتی را به علت حمل نادرست خودرو به دلایل زیاد بپردازید. پس در مواقع لزوم بهترین هزینه ها را برای خودروی خودتان در نظر بگیرید. هنگام گزارش به خودروبر تهران حتما کوچکترین مسائل را دریغ نکنید. و به ما اطلاع دهید. تا هم در وقت و هم در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. و کارتان سریعتر و با کیفیت بهتر انجام شود. شکل 1خودروبر تهران یدککش تسمه ای همراه با جرثقیل  khoodrobar را نشان میدهد.

خودروبر تهران

شکل 1خودروبر تهران

یدک کش نسبتا پر کاربرد در اکثر خودروبر های تهران و شهرستانها

این نوع یدککش در خودروبر تهران نیز موجود میباشد. از هر کدام از یدککش هایی که تا کنون گفته شد به تعداد زیادی موجود است. درست است که میگوییم برای حمل هر نوع خودرویی مناسب نیست. اما با توجه به بررسی شرایط در خودروبر ارسلان میتوان از این خودروبرهای عالی استفاده کرد. به طور مثال یدککش چرخگیر نوع دیگر است. که با قفل شدن یک چرخگیر هیدرولیکی به دو چرخ جلویی و یا دو چرخ عقبی خودرو. ( بسته به نوع دیفرانسیل و محور خودرو) آن را به دنبال خود میکشد. این خودروبر ها اکثرا در داخل شهر استفاده می شوند. شما حتی می توانید در بیرون از شهر خودروبر با کفی متحرک را از یک خودروبر در تهران بخواهید.

 

یدک کش  ها و تفکیک کارکرد آنها در خودرو بر تهران

یک نوع یدک کش در خودروبر تهران با کارکرد کمتر می باشد. آنهم به دلیل مکانیسم آن می باشد. این نوع یدککش از خیلی قبلتر ها استفاده می شده. اکنون بیشتر برای حمل خودروهایی استفاده می شود. که اوراقی باشند. زیرا برای این دست ماشینها دیگر دغدغه ی آسیبی وجود ندارد. این نوع از خودروبر ها با یک تسمه که در زیر خودروی شما وصل می شود و دو چرخ را به سمت بالا میکشد. این کار به محور و دفرانسیل خودرو آسیب زیادی وارد میکند. همچنین برای سپر و رنگ خودرو هم مضر است.

باید نوع خودرو برای کارشناسان خودروبر مشخص شود تا آنها بدانند. بهترین نوع حمل این خودرو با این یدککش چگونه باید انجام شود. این خودروبر را زنجیری هم می نامند. خودروهای تصادفی را هم در مواردی نباید با این یدککش حمل کرد. چون قطعا آسیب بیشتری به خودرو خواهد زد. پس باید خودتان هم این را در نظر بگیرید. که هر خودروبر در تهران این یدک کش را دارد. اما استفاده از آن شرایط خاصی را باید داشته باشد. ما این اطلاعات را به شما میدهیم. زیرا افزایش اطلاعات شما باعث افزایش کیفیت زندگی شما خواهد شد. و این خواسته ی قلبی ماست.

یدک کش بعدی جرثقیل دار هستند. این نوع خودروب دیگر به زیر خودروی شما وصل نمی شود. بلکه از بالای خودروی شما چهار تسمه با مقاومت زیاد. در عین حال منعطف را به چهار چرخ خودروی شما گیر می اندازند. تا این تسمه ها به بدنه فشار وارد نکنند. و بعد که در چرخها قفل شد جرثقیل خودروبر که بسیار هم قوی می باشد آن را بلند کرده به روی خود میگذارد. این نوع یدک کش بسیار کاربرد دارد. شکل 2خودروبر در تهران یدککش جرثقیل را نشان میدهد.

خودروبر تهران

شکل 2خودروبر در تهران

سخن آخر در خودرو بر تهران  خودروبر یدک کش آزاد

خودروبر ارسلان یک خودروبر در تهران است. که در بیش از یک دهه خدمات ارزنده ای در زمینه حمل خودرو ارائه داده است. خودروبر تهران برای انجام هر نوع ماموریت امداد خودرو و حمل هر نوع خودرو از تهران به کل کشور خدمات جالبی ارائه میدهد. در khoodrobar با ما همراه باشید.

خودروبر تهرانخودروبر در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *