15 مشکلات جامع خرابی خودرو گفته میشود #توسط خودروبر تهران!

خودروبر تهران | خودروبر ارسلان

خودروبر تهران خودروبر ارسلان


خودروبر تهران | بهترین شرکت خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان جرثقیل های سقفی
نویسنده نفیسه دارچیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 905
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

 

فهرست مطالب:

دلایل مهم روشن شدن چراغ چک خودروی شما را خودرو بر تهران میگوید:

عیب یابی خودرو شما با خودرو بر تهران که راهنمای جالبی برای مشاوره فنی خودر:

عیب یابی سریع خودرو بر تهران برای خودرو شما عزیزان:

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 خودروبر تهران

شکل 2بهترین شرکت خودروبر

 

دلایل مهم روشن شدن چراغ چک خودروی شما را خودروبر تهران میگوید:

 1. باز بودن درب باک خودرو و فراموش کردن بستن آن و یا شکسته شدن درب آن
 2. رایج ترین آن سنسور اکسیژن است و خرابی آن مصرف بنزین را افزایش میدهد. باعث اختلال در اطلاعات ای سی یو می باشد. برای تعمیر آن از بهترین شرکت خودروبر مشاوره بگیرید.
 3. خرابی و ایراد های باتری خودرو که یک چراغ برای نشان دادن این مشکل هست. به دلیل وجود ایراد در باتری امکان روشن شدن چراغ چک وجود دارد.
 4. سنسور جریان هوا یکی از خودروبر تهران عوامل روشن شدن چراغ چک است. سنسور هوا باید کنترل مقدار هوای ورودی به موتور را کنترل کند. میزان پاشش سوخت در ای سی یو خبر از آن است.
 5. ایرادات ناشی از مبدل کاتالیزور که یک قطعه مهم است که اجازه ورود به ترکیبات مضر را به هوا نمیدهد. در خودرو های فرسوده و وقتی قدیمی شده باشند. این قطعه کارایی خود را از دست میدهد.
 6. کوئل باعث جرقه زدن در شمع های خودرو می شود. شمع ها به درستی کار خود را نمی کنند اگر کوئل خراب شود.
 7. خراب شدن شمع های خودرو باعث روشن شدن چراغ چک میشود. و وقتی کوئل خراب شود. شمع های خودرو نیز خراب می شود. کارایی خود را از دست خواهد داد. بهترین شرکت خودروبر به کمک شما می آید.
 8. اگه انژکتور های بنزین خراب شود و ایراد پیدا کند. وظیفه انژکتور ها پاشش سوخت می باشد. برای درست کردن آن باید سوزن های آن را تمیز کنید. یا انژکتور هارا تمیز کنید. نوع رانندگی باعث خرابی انژکتور می شود. بنزین مصرفی نیز مهم است در این قسمت. همان طوری که در شکل 1 خودروبر تهران میبینیم.
بهترین شرکت خودروبر | خودروبر ارسلان

شکل 1 خودروبر تهران

دلایل مهم روشن شدن چراغ چک خودروی شما را خودروبر تهران میگوید:

 1. خرابی در چرخیدن گاز اگزوز تمیز کردن سیستم گاز اگزوز هزینه زیادی دارد. برای همین به انژکتور نیز ضرر میزند. با  باز هم میتوانید با مشاوره دلیل روشن شدن چراغ چک را بگوییم. چرخشش گاز اگزوز هر چه سریع تر باید به تغییر آن بپردازیم.
 2. داشتن نشتی خلاء هر کدام از آنها کارهای مختلفی انجام میدهند. باز ماندن موتور و خودرو نشانه های نشتی خودرو شما است. بهترین شرکت خودروبر راهنمای خوبی برای تعمیر آن به شما میدهد.
 3. قطعه ای که اجازه نمیدهد که موتور خودرو شما دمایش بالا برود. جریان هوای سرد است. که به سمت خودرو شما می فرستد. اگر مایع خنک کننده ای در داخل ترموستات در زمان ممکن تعویض نشود. این قطعه کار خود را به خوبی و بهترین را به درستی انجام می دهد.
 4. یکی از دیگر عامل وجود و روشن شدن چراغ چک خودرو شما ممکن است. دزگیر به درستی روی خودرو شما نصب و تنظیم نشده باشد. خودروبر تهران کامپیوتر که در خودرو است این را ایراد گرفته. نشان میدهد که خطایی در این خودرو قرار دارد.
 5. مشکلاتی که در سوخت خودرو شما وجود دارد. باعث روشن شدن چراغ چک شما می شود. احتراق به درستی صورت نمیگیرد. موجب سوختن ناقص بنزین می شود. بهترین شرکت خودروبر در خدمات بنزین به شما کمک میکند.
 6. یکی دیگر از دلیل های روشن شدن چراغ چک فرسوده شدن وایر ها است. ترکیب سوخت و هوا به درستی انجام نمی شود. اشتغال ناقص صورت میگیرد. Khoodrobar به کمک شما می آید.
 7. ایراد هایی که در سنسور ام ای اف در اب و هوای خشک و خنک خراب میشود. برای اینکه جلوگیری از آن شود از فیلتر هوا باید استفاده شود و آن را تعویض کنند.
خودروبر تهران | خودروبر ارسلان

شکل 2بهترین شرکت خودروبر

عیب یابی خودرو شما با که راهنمای جالبی برای مشاوره فنی خودر:

این روز ها استفاده از خودرو بسیار است پس باید از آن مراقبت کرد. و اکثر خانواده ها هم دارای خودرو میباشند. پس تعمیرات خودرو معایبی که دارد و برای هر مشکل آن علت هایی بیان میشود. خودروبر تهران که باید در سریع ترین تایم به مکانیک نزدیک بروید. بهترین شرکت خودروبر برای تعمیر خودرو شما آماده به خدمت رسانی است. با بهترین امکانات و تجهیزات عالی که دارد. در سریع ترین حالت ممکن. یکی دیگر از مشکلات مهم خرابی دینام است. پس از روشن شدن خودرو تمام سیستم های شرکت خودروبر ارسلان دارای تجهیزات عالی است. در نهایت آن باعث از بین رفتن باتری و سایر مشکلات بسیار زیاد جبران ناپذیر در آن میشود. در khoodrobar  در خصوص برنامه تعمیر خودرو سعی دارد راهنمای جامع در خصوص تعمیرات آن میباشد. نگهداری و عیب یابی آن را در واقع به ما بسپارید. همان طور که در شکل 2بهترین شرکت خودروبردیدیم.

عیب یابی سریع خودروبر تهران برای خودرو شما عزیزان:

 • با اطلاعاتی کامل و کاربردی در زمینه تمام خودروهای شما
 • نگه داری، عیب یابی و استفاده صحیح از خودرو برای افزایش عمر و کاهش هزینه های آن.
 • راهنمای تعمیر خرابی خودرو برای شما در شرکت خودروبر ارسلان
 •  امکان مشاوره گرفتن و تعمیر خودرو برای سهولت بکارگیری از خودروبر تهران
 • بهترین شرکت خودروبر اطلاعات جامع مشترک بین تمامی خودروها را میداند.

بهترین شرکت خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *