12ویژگی های که باعث شده خودروبر تهران را #متفاوت می کند!

خودروبر تهران خودروبر ارسلان

خودروبر تهران خودروبر ارسلان


خودروبر تهران | شرکت خودروبر| خودروبر ارسلان| khoodrobar

عنوان کفی خودروبر متحرک
نویسنده نفیسه دارچیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1002
مدت زمان مطالعه 10دقیقه

ویژگی هایی که باعث شده است خودرو بر تهران را متمایز میکند:

انواع مختلف خودروبرها را برایتان میگوییم که دو نوع است :

استفاده های مفیدی که از استفاده از کفی خودرو بر تهران میشود:

مزیت های کفی خودروبر متحرک تهران را در اینجا نوشتیم :

چگونگی ساخت کفی های متحرک ما این است که موارد زیر گفته شده است :

برترين و امن ترين خودرو بر تهران را معرفی میکنیم که با مثالی توضیح داده شده:

فهرست تصاویر:

شکل 1شرکت خودروبر

شکل 2 خودروبر تهران 

ویژگی هایی که باعث شده است خودروبر تهران را متمایز میکند:

آیا امکان سفارش مشتری برای درخواست تغییر محصولات استاندارد و تولید کفی خودروبر ارسلان هست؟ بله شرکت خودروبر در زمینه ساخت و طراحی شرکت خودروبر جهت کامیونت مختلف کارکشته می باشد. شرکت ما محصولی تولید میکنه با درخواست شما تطابق دارد. کفی های خودرو بر تهران که خرید و فروش انجام میدهند. که انواع خودرو ها را جابه جایی نیازمند کفی خودرو می باشند که از امن ترین انواع آن برای ماست. از موارد بسیار مهمی که باید رعایت شود توسط شرکت های مختلف امنیت و سلامتی ماشین و خودرو است. برای استفاده از یدک کش های khoodrobar و خودروبر تهران آنلاین و حمل ماشین های آزاد که با رعایت اصول ایمنی هستند. همانطور که در شکل 1شرکت خودروبر دیدید.

انواع مختلف خودروبرها را برایتان میگوییم که دو نوع است :

 1. خودروبر کامیونت یا خودروبر تکی شرکت خودروبر

بیشتر خودروبرها مجهز به وینچ هست و معمولا از آنها برای یدک های خودرو استفاده میشود. خودرو برهایی که در این دسته قرار دارد در حمل و نقل های بین شهری و حتی شهری کاربرد دارد.

 1. تریلر حمل خودرو

در فصل های بین شهری تریلر خودروبر استفاده قرار میگیرد. جهت جابه جایی و دو نوع خودرو اولی حمل شش خودرو و دومی قابلیت حمل هشت خودرو را دارد.

 

استفاده های مفیدی که از استفاده از کفی خودروبر تهران میشود:

 

 • جابه جایی خودرو صفر که پلاک ندارند
 • ماشین های سالم جهت تحویل در درب منزل حمل به وسیله شرکت خودروبر میشود
 • جابه جایی خودروهای معیوب، ناقص و فرسوده
 • حمل ماشین های کلاسیک
 • یدک خودرو تصادفی

 

مزیت های کفی خودروبر متحرک تهران را در اینجا نوشتیم :

امن ترین روش حمل خودرو های متفاوت استفاده کفی های خودرو بوده که امکان آسیب رسوندن به خودرو های صفر رامیرسانند. عملیات جابه جایی، حوادث را کاهش میدهد سیستم هیدرولیک جابه جایی کفی دارای کامیون مجهز به کفی شرکت خودرو بر میباشد. به دلیل وجود مشکلاتی که در حین رانندگی در جاده ها و بیابان و خیابان رخ می دهد. خودروبر ارسلان یکی از بهترین چاره برای شما است تا به مشکل شما رسیدگی شود. شرکت خودروبر تهران khoodrobar امکان تماس فوری برای همهی شما عزیزان را فراهم میکند. در ادامه به سوالات متداول شما میپردازیم. در بهترین زمان و مناسب ترین قیمت و هزینه انجام میدهیم. در شهرستان و حومه تهران و خود تهران منتظر خدمات ما باشید. برای استفاده از یدک کش های و خودروبر آنلاین و حمل ماشین های آزاد که با رعایت اصول ایمنی هستند.

خودروبر تهران خودروبر ارسلان

شکل 1خودروبر

 

چگونگی ساخت کفی های متحرک ما این است که موارد زیر گفته شده است :

کفی های متحرک شرکت خودروبر به وسیله چوب هایی با چندین لایه که همه ی آنها ضد آب هستند همچنین با روکش است. با استفاده از فلز این نوع تریلر ساخته میشود. که از جنس فولاد هست و دارای استحکام خوبی است. معرفی مشخصات این نوع از تریلر های کفی :

 • محور ها و زیربندی: خودروبر تهران دارای 3 محور که وزن آنها 3 تن هست. نوع اول محور های دیسکی و نوع بعدی کاسه ای هست.

در ادامه قسمتی آورده ایم که به شما کمک کند در خصوص تفاوت های تریلر های کفی شرکت خودروبر اطلاعات بیشتری بدست آورید:

 1. پایه توقف: در این پایه ها میزان توان داینامیک آنها حدود بیست و چهار تن میباشد. همچنین پنجاه تن ظرفیت آن است.
 2. میل از نوع ریش: میل ریش دو ایمچ است.
 3. سیستم ترمز آن: دارای دو شیر است که یکی از این ششیرها دارای وزن بسیار مناسب و سنگینی است. در روی محور جایگاه قرار گیری دو عدد بوستر هست.
 4. رنگ های شاسی: یک لایه آستری بروی تریلر کفی وجود دارد همگی از جنس پلی اورتان هستند.
 5. رینگ ها: در اینجا شرکت خودروبر درباره ی رینگ های تریلر های کفی توضیح میدهیم. که شش عدد رینگ های یک تکه و سه تکه استفاده می شود.
 6. لاستیک: در این نوع از لاستیک ها بهترین لاستیک که قابلیت حمل بار ها در مسافت هایی که طولانی است. خودروبر تهران دارای شش حلقه لاستیکی می باشد.
 7. سیستم های الکتریکی: دستگاه های دو مداره که داریم دارای بیست و چهار ولت داریم که دارای دو مدار است.

سوکت های مختلفی در جعبه قرار دارد. در ساخت سیستم های که کابل آنها قطر های مختلفی دارد. تمام لامپ های آن ال ای دی استفاده میشود که خودروبرهای کفی دارای چراغ عقب میباشد.

شرکت خودروبر خودروبر ارسلان

شکل 2کفی خودروبر متحرک

برترين خودروبر تهران را معرفی میکنیم که با مثالی توضیح داده شده:

در زمانی که برای ما اتفاقات خاصی بیافتد و برای  شما دردسرهایی بیافتد. به طور مثال مکان های که زلزله رخ میدهد و در طول شبانه روز در هر مکانی زلزله رخ میدهد. برای انسان ها در طول شبانه روز دردسر هایی برای انسان رخ میدهد. حتی زمانی که شما رعایت کنید افرادی هستند که شما را به دردسر بیندازند. برقراری شرکت خودروبر ما و با دادن آدرس خودرو ما میتوانیم با استفاده از تجهیزاتی که خودروبر ارسلان داریم به کمک شما بیاییم. کفی در خدمات ما ابزاری است که از آن استفاده میکنیم. اصلا کفی تریلر چه کاربردی دارد؟ کفی دقیقا مانند وسیله ی نقلیه کامیون است. که بدون دیواره است زمانی که وسایل سنگین را خواستید جا به جا کنید از خودروبر کفی استفاده کنیم. به طور مثال برای جابه جایی کانتینر ها برای جابه جایی استفاده میکنیم. بعضی از بار ها که ارتفاع آنها بسیار زیاد مانند توپ فولادی و تیر آهن ها و… . خودروبر تهران با استفاده از کفی های متحرک کار شما را راحت میکند. راه های ارتباط با ما  khoodrobar است.

 

خودروبر تهرانشرکت خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *