12 خصوصیت جرثقیل های با کیفیت #سقفی خودروبر تهران چیست!

خودروبر تهران خودروبر ارسلان

خودروبر تهران خودروبر ارسلان


خودروبر | خودروبر تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان جرثقیل های سقفی
نویسنده نفیسه دارچیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1068
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب:

جرثقیل سقفی  پر کاربرد چیست و کارایی آن :

جرثقیل های سقفی دوار شرکت ارسلان :

مزایای استفاده از جرثقیل های بالا در حال اجرای تک تیر انداز:

مزایای خودروبر تهران یک تیر تک زیر جرثقیل پل در حال اجرا :

جــــرثقیل های سقفی خودروبر تهران:

جرثقیل سقفی ایرانی در شرکت ما وجود دارد :

قلاب های جرثقیل در کار تاثیر بسزایی دارد:

جرثقیل سقفی چیست و چگونه کاربرد دارد؟ (Overhead Crane)

فهرست تصاویر:

شکل 1خودروبر

شکل 2خودروبر تهران

جرثقیل سقفی  پر کاربرد چیست و کارایی آن:

جرثقیل سقفی در انبار سالن در محدوده ای حرکت میکند که دارای یک پل و یا دو پل سازه است. حرکت های آن دارای شش حرکت متفاوت بالا، پایین، راست، چپ، عقب، جلو میباشد. خودروبر برای باربرداری و جابه جایی محصولات از جرثقیل های سقفی در صنعت استفاده می شود. برای تعمیر تجهیزات سنگین نیز از جرثقیل سقفی جابه جایی محصولات و ماشین آلات استفاده میشود. با وجود محصولات بسیار زیاد و متنوع موجود ، شما تضمین خواهید کرد.(khoodrobar بهترین و کامل ترین تجهیزات را دارد.)

جرثقیل های سقفی دوار خودروبر تهران شرکت ارسلان:

روی محور ثابت این نوع جرثقیل سقفی نصب کرده. انتهای آن را در مسیری حلقوی حمل میکنیم. که بهبود امکان دسترسی به جرثقیل سقفی پیدا کند. تولید کنندگان پیشرو به داشتن چنین جرثقیل هایی با بهترین کیفیتی که دارند. به ما افتخار میکنند شرکت خودروبر تهران بزرگترین کارآمد ترین شرکت برای جرثقیل میباشد. هر جز از جرثقیل بیانگر تخصص مهندسی گسترده و تجربه صنعت ما است. قابلیت اطمینان برای تاسیسات شما با جرثقیل های سقفی برای فروش کیفیت، کارایی شما را تحریک میکند. جرثقیل های سقفی تهران جرثقیل های سقفی نمونه کارها شامل تک و دو پایه و جرثقیل های معلق است. ما علاوه بر جرثقیل های استاندارد دارای تیرهای مقطعی جعبه ای جوش داده شده هستیم. راه حل هایی با بخش های نورد فولادی ، جرثقیل های سفارشی دیواری و مجموعه ارائه می دهیم. که چیزی برای رفع نیازهای خود پیدا خواهید کرد و شما را در بهبود عملکرد مرکز خود کمک می کنیم.

مزایای استفاده از جرثقیل های بالا در حال اجرای تک تیر انداز:

 1. مقرون به صرفه به دلیل کم کردن وزن و در نتیجه بار کمتر در باند و ساختار ساختمان و پایه ها.
 2. هزینه کمتر در سایت حمل و نقل به محل کار.
 3. نصب آسان تری در نتیجه هزینه نصب کمتری هم دارد. همان طور که در شکل 1خودروبر میبینیم.
 4. سهولت نگهداری وسایل و تجهیزات خودروبر
 5. تمام جرثقیل های سقفی Tri-State (TSOC) با مشخصات CMAA طراحی شده اند

مزایای خودروبر یک تیر تک زیر جرثقیل پل در حال اجرا:

 • واگن برقی می تواند به زیر باند برسد و بهترین روش نهایی را فراهم کند.
 • سیستم می تواند در طراحی ساختمان برای صرفه جویی در هزینه ساختار باند یکپارچه شود.
 • سیستم های جرثقیل پل ایستگاه کاری مستقل به دلیل اتصال ستون ها به هدرها و هدرها به باند سخت هستند.
 • میتواند اتصال جرثقیل یا مونوریل دیگر را فراهم کند.
 • طراحی فضای پایین سر مخصوصاً با تیرهای پل دندانه دار با استفاده از عمق باند.
 • نصب آسان تر در نتیجه هزینه نصب کمتری دارد.
خودروبر تهران خودروبر ارسلان

شکل 1خودروبر

جــــرثقیل های سقفی با کیفیت این شرکت:

صنایع و حوزه های کاربردی مختلف نیازمند به خدماتی مانند بار در کارگاه میباشند که خودروبر تهران آن آسان میکند.
انتقال مواد در خط تولید و سیستم های انبار و تجهیزات لنگرگاهی را دارد. خودروبر و جابجایی در بندر های جنوبی  وظایف جرثقیل سقفی است. جرثقيل‌ سقفي كه به طور دستي استفاده مي شدند در سال‌هاي ۱۸۸۰ مورد استفاده قرار مي‌گرفتند. در همان زمانی که طراحي‌هاي پيچيده‌ و گسترده ای از سوي توليد كنندگان آمريكايي و انگليسي وجود دارد. براي جرثفيل‌هاي غير دستي ارائه شد. كه شامل يك محور محرك در راستاي طول بود و با كمك كلاچ هاي متعدد نيروي حركتي را به منتقل مي‌كردند. سرعت‌هاي اوليه خيلي كم بودند و همينطور وزن بالابري نيز به چهل تن محدود مي‌شد.

جرثقیل سقفی ایرانی در شرکت ما وجود دارد:

اولین بار مصر باستان برای جابجایی تخته سنگ های عظیم جثه برای ساخت اهرام های مصر از آن استفاده میکنیم. خودروبر تهران که از آن برای حرکت دادن اجسامی که سنگین وزن هستند استفاده میکنیم. جرثقیل متشکل شده از قلاب و قرقره ها که به صورت ساده است. مرکب که با نیروی دست انسانها و استفاده از حیوانات غول پیکر اجسامی که سنگین را مانند خودروبر جا به جا میکنند. در زمان های قدیم از جرثقیل برای بالاآوردن آب از چاه استفاده میکردند. در ساخت بنا و حفر چاه هم استفاده میشوند که به طور نوع از آن را در عصر میباشد. روز به روز کاربرد های جرثقیل و شکل و نوع آنها نیز بیشتر شده. نیروی حرکتی بخار جرثقیل ها توسط توربین بخار به حرکت در می آید. بعد از اختراع برق و موتور هایی که از برق استفاده میکردند.

خودروبر خودروبر ارسلان

شکل 2خودروبر تهران

قلاب های جرثقیل در کار تاثیر بسزایی دارد:

مهم ترین قطعات جرثقیل سقفی خودروبر چه میباشد؟  قلاب می باشد. در واقع قلاب جرثقیل میتواند اجسام سنگین که توسط انسانی امکان پذیر نیست را بلند کند.  برعهده دارد بر زیاد کردن بهره وری و به بالا بردن استفاده میشود. از جرثقیل باعث سرعت بخشیدن به عملیات ساخت و ساز و جابجایی را دارد. خودروبر ارسلان از بخار آب قدرت گرفته که توسط موتور های حرکتی جرثقیل  است. به طور مستقیم و غیر مستقیم به کمک پمپ هیدرولیکی انجام میشود.همان طور که در شکل 2خودروبر تهران دیدیم.

جرثقیل سقفی چیست ودر خودروبر تهران چگونه کاربرد دارد؟ (Overhead Crane)

جرثقیل سقفی ، بالابر سقفی یا برای جابجایی بار  در سالن های صنعتی که وجود دارد. در سالن‌های صنعتی که در خودروبر تهران وجود دارد. این جرثقیل دارای دو ریل به صورت موازی است. که به صورت افقی در طول سالن نصب شده. جرثقیل خودروبر در شش جهت بر روی آن حرکت های مختلف می‌کند. جرثقیل دستگاهی است که در انواع گوناگون و توانایی های مختلف دارد. جهت جابه جایی اجسام سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل که دارای چند تیر، یک قلاب و یک کابل که متصل به آن می باشد. که برای بلند کردن اجسام و بار ها استفاده قرار می گیرد. جرثقیل سقفی نوعی جرثقیل می باشد. که مورد استفاده خودروبر ارسلان در داخل سالن ها و سیلو های سرپوشیده قرار می گیرد. که بعنوان مناسب ترین و بهترین وسیله در این زمینه ها می باشد. به khoodrobar  ارسلان اطمینان کنید.

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *