11 نوع قیمت در #خودروبر تهران و تفاوت در قیمت

خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | قیمت خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

فهرست مطالب

خودروبر  تهران و اطلاعات عملکرد این مجموعه در تهران

توانایی خودروبر تهران در حمل با خودروبر و تعمیرات سیار خودرو

اتفاقات غیر پیش بینی شده و راه حل خودرو بر تهران

در خوردوبر تهران خدمات امداد خودرو به شرح زیر است:

خودروبرهای حاضر در خودرو بر تهران دو دسته اند

فهرست تصاویر

شکل 1خودروبر تهران

شکل 2 قیمت خودروبر

 

نویسنده :              نیکان سیاوش

عبارت کلیدی :      قیمت خودروبر

تعداد کلمات :        943

زمان مطالعه:         9 دقیقه

خودروبر  تهران و اطلاعات عملکرد این مجموعه در تهران

در خودروبر تهران در مورد خیلی از مسائل صبحت کردیم. اعم از انواع خودروبر کفی های متفاوت . انواع یدککش و جرثقیل. کامیونتهای خودروبر و تریلی های 6 و 8 تایی حمل خودرو هزینه و قیمت خودروبر ها را عنوان کردیم. بنابراین تمامی اطلاعات مربوط به خودرو بر تهران را در سایت khoodrobar جستجو کرده و بخوانید. در این قسمت از متن صرفا مروری بر تمامی مباحث خودرو بر تهران داریم.

توانایی خودروبر تهران در حمل با خودروبر و تعمیرات سیار خودرو

خودروبر ارسلان بیش از یک دهه ست. در زمینه امداد خودرو و حمل و ترابری خودرو در تهران و شهرستانهای اطراف در حال خدمات رسانی ست. با توجه به بیش از پانصدهزار عملیات موفق در این مدت. افتخار همراهی با شما عزیزان را در هر ساعت از شبانه روز سال دارد. خودروبر در تهران به چند دسته تقسیم میشود.

 • کفی خودروبر شبانه روزی
 • نیسان چرخگیر شبانه روزی
 • جرثقیل یدککش شبانه روزی
 • کفی خودروبر متحرک
 • کفی خودروبر ثابت
 • خودروبر تکی
 • خودروبر چندتایی شبانه روزی
 • خودروبر مکانیزه
 • کامیونت خودروبر تهران شبانه روزی
 • تعمیرات سیار شبانه روزی
 • امداد خودرو شبانه روزی

در خودروبر ارسلان تمامی نکات لازم برای قیمت خودرو بر و موارد لازم برای این خدمات آورده شده. برای تعمیرات سیار شبانه روزی کافی ست هر ساعت از شبانه روز با ما در تماس باشید. تا نیروهای متخصص khoodrobar.ir در کمترین زمان خودشان را به شما برسانند. شکل 1خودروبر تهران را نشان میدهد.

خودروبر تهران

شکل 1خودروبر تهران

اتفاقات غیر پیش بینی شده و راه حل خودرو بر تهران

گاها در بیرون از شهر هستید و اصلا انتظار خرابی ماشین را ندارید. و عجله ی زیادی برای رفع این معضل دارید تا سریعا به کارهای روزمره ی مهم تر برسید . پس بهترین انتخاب برای رفع این امر مهم تماس با نزدیکترین خودروبر تهران است. شما به صورت معمول برای خرید جزئی ترین چیزها معمولا به سراغ مراکزی میروید. که از نظر افراد مطمئنتان تایید شده باشد. ویا از تجارب قبلیتان از عملکردشان راضی بوده اید. اما گاها پیش می آید دیگر از آن مراکز خرید و یا فروشگاه ها دور هستید. و نیاز مبرم به اسبابی دارید. در این حال باید اولین چیزی که به فکرتان میرسد انجام دهید. و آنهم سرچ کردن در اینترنت و یا تماس با اطلاعات تماس 118 است.

اگر بخواهید خیلی محافظه کارانه تر رفتار کنید. عبارتهای خاصی را در نت جستجو میکنید. مانند قیمت خودروبر تهران و یا بهترین امداد خودروبر در تهران و یا خودرو بر تهران. هر کدام از عبارات را که جستجو کنید به khoodrobar برخورد خواهید کرد. خودروبر تهران یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود. شکل 2 قیمت خودروبر میباشد.

خودروبر تهران

شکل 2 قیمت خودروبر

در خوردوبر تهران خدمات امداد خودرو به شرح زیر است:

 • خودروبر یدککش نیسان چرخگیر : این خودروبر به صورت انواع وانت است. و یا با نیسان. که یک چرخگیر هیدرولیک بر پشت خودرو سوار شده. تا چرخهای ماشین را به تناسب نوع خودرو از تایرهای جلویی و عقب در خود قفل کرده و حمل نماید. این خدمت از کمترین قیمت خودروبر در تهران هستند. البته گاها نباید خودروها را باچرخگیر حمل نمود. که اگر در زمان تماس مشکل کامل خودرو و سطح صدمات و مدل خودرو را ذکر کنید. متخصصان خودروبر ارسلان همان خودروبر مخصوص را برای شما میفرستد.
 • جرثقیل یدککش : قیمت خودرو بر جرثقیل از چرخگیر بالاتر است. به این صورت کار میکند. که با تسمه ی محکمی که به قلاب آن وصل است. به یک محل خاص در خودرو که با خودروهای دیگر متفاوت است. وصل شدن و آن را بر دو چرخ دنبال خود میکشد. شرایط استفاده از این خودروبر هم مانند مورد بالاست. هر خودرویی را نباید با جرثقیل حمل نمود.
 • کفی خودروبر: قیمت کفی خودروبر ثابت و متحرک با هم متفاوت است و هزینه آن از دو مورد قبل بیشتر میباشد. کفی متحرک به اینشکل است که در زیر تایرها رفته آرام بدون فشار به خودرو آن را روی خود میکشد. چرخها را بین دندانه ها قفل میکند. تا در طولانی ترین مسیر هم کمترین حرکتی نکند. خودروبر ثابت هم از نامش پیداست. هم در مورد قبل وجود دارد. همراه با جرثقیل که بدنه خودرو را در خود گرفته بلند میکند و روی کفی خود میگذرد.
 • تعمیرات سیار : در خودروبر تهران مانند تمام خودروبرهای کشور محدودیتهایی در تعمیرات سیار داریم. مثل پایین آوردن موتور یا تعمیراتی که نیاز به تعویض قطعات زیادی است یا بسیار زمان بر باشد. ترجیح داده شده به پارکینگ حمل شود. قیمت خودروبر و تعمیرات ذکر نشده و میتوانید با تماس با کادر khoodrobar.ir  از قیمتها با خبر شوید.

خودروبرهای حاضر در خودرو بر تهران دو دسته اند

خودروبرتکی و چندتایی : خودروبر های تکی بیشتر برای مسیرهای کوتاه انتخاب میشوند. اگر این خودروبرها مکانیزه و یا با کفی خودروبر متحرک باشند. میشود آن ها را تا هر مسیری در کشور راند. چون ماشین بین دندانه های آن قرر گرفته و ماشین را محکم بر روی خود نگه میدارد و هیچ آسیبی به خودرو وارد نمیشود. اما برای مل خودرو در مسیر دور با خودروبر ثابت نباید انجام داد. خودروبر چندتایی در خودروبر تهران باید منتظر بماند تا سفارشات 6 و 8 تایی ان کامل شود. قیمت خودروبر تکی مکانیزه و چندتایی را در khoodrobar جستجو کنید.

خودروبر تهرانقیمت خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *