10 اقدامات اولیه لازم در #خرابی خودرو توسط سایت خودروبر تهران!

خودروبر تهران | خودروبر ارسلان

خودروبر تهران | خودروبر ارسلان


خودروبر تهران | کفی خودروبر متحرک | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان بهترین اقدام زمان خرابی خودرو
نویسنده نفیسه دارچیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 972
مدت زمان مطالعه 10دقیقه

 

فهرست مطالب:

اقدامات اولیه لازم در خرابی خودرو توسط سایت خودرو بر تهران

حتما چک لیستی از تجهیزات خراب و معیوب داشته باشید:

باک خالی با کمک خودرو بر ارسلان سریعا حل میشود:

خودرو بر تهران حتما توصیه میکند به داشتن مثلث هشداردهنده:

در صورت نداشتن یخ زدا کفی خودرو بر متحرک به کمک شما می آید:

هر زمان و مکانی خودرو خود را به وسیله خودرو بر ارسلان دیاگ بزنید:

نگهداری خودرو با خودرو بر تهران به شکل درست انجام میشه:

 

فهرست تصاویر:

شکل 1خودرو بر تهران

شکل 2کفی خودرو بر متحرک

 

اقدامات اولیه لازم در خرابی خودرو توسط سایت خودروبر تهران

اقداماتی که لازم است تا در ابتدای خرابی ماشینمان باید رعایت کنیم. این در هر جاده یا مسافتی چه کوتاه چه بلند ممکن است خودرو شما خراب شود. شما فکر میکنید فقط ممکن است برای بقیه اتفاق بیفتد و برای شما این اتفاق اصلا نمی افتد. پس باید نکاتی که شما باید در این مورد بدانید را به شما بگوییم. خودروبر تهران این موارد را برای شما در ادامه خواهد گفت. خراب شدن اتومبیل شما به دلایلی بسیاری رخ میدهد. پس باید به چند مورد دقت کنید. به طور مثال دلیل تمام شدن بنزین ماشین شما و یا گازوئیل ماشین شما. پس قبل از اینکه در مسیر قرار بگیرید از پر بودن باک بنزین خود مطمئن شوید. لاستیک های قدیمی و صاف شده مشکل بسیار بزرگ و رایج است. بنابراین در صندوق عقب خود حتما یک تایر اضافی داشته باشید. یک جک داشته باشید. کفی خودروبر متحرک در خدمت شماست.

حتما چک لیستی از تجهیزات خراب و معیوب داشته باشید:

در جاده اگه به طور غیر منتظره ای ماشین شما خراب شود دلهره آور است. ممکن است ترس سراغ شما بیاید. اگر از خانه دور باشید. شب باشد و در بیابان این اتفاق برای شما بیافتد. خودروبر تهران  یا در مسیری که اصلا برای شما آشنا نباشد. اما اگه این مقاله را بخوانید در اکثر مواقع آماده خواهید بود. بسیاری از موارد خرابی در جاده لاستیک مربوط است. به فکر لاستیک و تعویض لاستیک خود باشید. جک و یک ابزار مخصوص در جاده برای اینکه بتوانید جدا کنید مهره های چرخ را ضروری و مهم است. داشتن لاستیک و تایر یدک از نطر احتیاط عالی است و در جاده به شما کمک میکند. کفی خودروبر متحرک به شما کمک میکند.

شکل 1خودروبر تهران

کفی خودروبر متحرک | خودروبر ارسلان

باک خالی با کمک خودرو بر ارسلان سریعا حل میشود:

تمام شدن باک خودرو شما باعث میشود ماشین شما خراب شود. خودروبر تهران به شما کمک میکند. اگر با پمپ بنزین فاصله دارید و یا نمیدانید پمپ بنزین کجا است. یک حامل پر از بنزین در شرکت خودروبر ارسلان میتواند باک شما را به راحتی . یا ایمنی بسیار پر کند. تا به پمپ بنزین بعدی برسید و خیالتان راحت شود. کفی خودروبر متحرک به شما خواهد کمک کرد.

خودروبر تهران حتما توصیه میکند به داشتن مثلث هشداردهنده:

در هوای مه آلود در هوای نا مناسب در تاریکی شب دیدن سخت است. دیدن سایر رانندگان نیز برای شما سخت است. اگر جلیقه دارید بپوشید. چراغ های خطر اتومبیل خود را روشن کرده. به صورت ایمن یک مثلث هشدار در چهل و پنجی متری پشت ماشین خود قرار دهید. مثلثی که میگذارید در بزرگراه قرار ندهید. چون خطرناک است این توصیه  khoodrobar  است. اگه دارای مثلث هشدار دهنده نبودید با استفاده از کفی خودروبر متحرک به کمک شما می آییم. هیچوقت ترس به خود راه ندهید زیرا ما سریعا به کمک شما می آییم. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

در صورت نداشتن یخ زدا کفی خودروبر متحرک به کمک شما می آید:

لوازمی که در ماشین دارید را به طور دائم شارژ کنید. تا در زمستان شیشه های جلو اتومبیل شما و ماشین های شما ممکن است که یخ زده باشد. عجیب است که در جلو خودرو شما دارای اسپری شست و شوی منظم صفحه شما حتی در زمستان میتواند.  لکه به گل تبدیل شود. خودروبر تهران به شما توصیه میکند که در مواقع زمستانی و هوای سرد شیشه شما ممکن است یخ زده شود. اگه دارای یخ زدای عالی داشته باشید به راحتی و بدون ناراحتی و استرس به پاک کردن آن میپردازید. این مسئله بسیار مفید است. اگه نداشته باشید باید کلی منتظر بمانید تا ماشین شما گرم شود. تا یخ های ایجاد شده از بین برود. باز هم در صورت نداشتن یخ زدا به سراغ شما می اید. همانطور که در شکل 1خودرو بر تهران میبینید.

شکل 2کفی خودروبر متحرک

خودروبر تهران | خودروبر ارسلان

هر زمان و مکانی خودرو خود را به وسیله خودرو بر ارسلان دیاگ بزنید:

هر جایی و مکانی و هر زمان خودرو خود را دیاگ بزنید تا بتوانید خطاهای آن را بر طرف کنید.

  • پشتیبانی بیش از 150 مدل خودرو خارجی و داخلی
  • امکان ارائه کلی خطا های موجود در خودرو
  • عمگرهای موتور، Khoodrobar  به شما در این موارد توضیح میدهد.
  • کفی خودروبر متحرک برای بررسی وضعیت گیربکس
  • کنترل وضیعت اتاق و شاسی خودرو شما
  • گزارش سیستم سوخت رسانی
  • خودروبر ارسلان گزارش سیستم تعلیق و هندلینگ

نگهداری خودرو با خودروبر تهران به شکل درست انجام میشه:

نگهداری و استفاده درست از خودرو یکی از مهم ترین عامل های خراب نشدن خودرو شما است. اگر خودرویی با کیفیت خریده باشیم و نتوانیم از آن درست استفاده کنیم و شرایط نگهداری از آن را بلد نباشیم. باعث میشود که بعد از مدتی در جاده بیابان و یا هر جای دیگر خودرو شما خراب شود. بنابراین خیلی نگران خرابی و بی توجهی رانندگان محترم است. با کمی توجه ی دقت به خودرو خود بسیاری از موارد خرابی و معیوب شدن خودرو جلوگیری کنید. نگهداری صحیح خودرو باعث افزودن به طول عمر خودرو شما می شود. کفی خودروبر متحرک در این زمینه نیز میتواند به کمک شما آید. همانطور که در شکل 2کفی خودرو بر متحرک دیدید.

خودروبر تهرانکفی خودروبر متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *