1 نکته مهم در #خودروبر تهران زمان حمل خودروهای لوکس

خودروبر

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

 

فهرست مطالب                                          

نکات مهم زمان حمل خودرو های لوکس در خودرو بر تهران

تاثیر نوع خودرو بر زمان حمل خودروهای لوکس در خودرو بر تهران

تقسیم بندی نوع خودرو بر در حمل خودرو های لوکس

سخن آخر درباره کیفیت حمل خودروهای لوکس در خودرو بر تهران

فهرست تصاویر

شکل 1 خودروبر تهران

شکل 2 خودروبر

نویسنده :               نیکان سیاوش

عبارت کلیدی:         خودروبر

تعاد کلمات :           950

زمان مطالعه:           9 دقیقه

نکات مهم زمان حمل خودرو های لوکس در خودرو بر تهران

در مقاله های قبلتر خودروبر تهران در مورد حمل و جابجایی تخصصی خودروهای لوکس با انواع خودروبر. تکی یا چندتایی توضیحاتی را دادیم. خودروبر ارسلان حامی و همراه شما در تمام موارد امداد خودرو و حمل خودرو در تهران و شهرهای اطراف میباشد. khoodrobar  از تهران به تمام شهرهای کشور.

گفته شد که هزینه حمل انواع خودرو بر میگردد به ارزش واقعی خودروی شما و پروانه بیمه ی خودرو. از آنجایی که هر خودرو با قیمتهای بالا باید حمل شود. پروانه بیمه هم بالا خواهد بود. و همچنان از آنجایی که تمام بار مسئولیت حمل و تخلیه و تحویل این خودروها به عهده ی راننده میباشد. میزان هزینه هم متغیر است. بنابراین ما شعار باربری ارزان را در بوق و کرنا نمیکنیم. بلکه بجای شعار، در زمان تحویل خودرو با مشتری منعطفانه رفتار خواهیم کرد. شکل 1 خودروبر تهران حمل خودروی لوکس

خودروبر تهران

شکل 1 خودروبر تهران

تاثیر نوع خودرو بر زمان حمل خودروهای لوکس در خودرو بر تهران

خودروهای لوکس بنابه تقاضای خود شخص میتواند سریعا حمل شود. که در آن حالت نباید منتظر خودرو بر چندتایی بود. چون خودرو برهای چندتایی یا تریلیها باید چند روزی صبر کنند تا تقاضا زیاد شود. به اندازه ای که تمام ظرفیتشان پر شود. بنابراین در زمان عجله ی صاحب خودرو باید از خودروبر تکی استفاده کرد.

چند نوع خودرو بر در حمل خودروهای لوکس کاربرد دارد. خودروهای لوکس را نباید به هر خودرو بری حمل کرد. حتی داخل شهر و زمانی که آسیب دیده باشد. بستگی به دیفرانسیل عقب بودن یا جلو بودن خودرو دارد. و یا دو دیفرانسیلی بودن. در هر صورت آن وقتی که میخواهید خودرو بر خبر کنید. باید نوع و مدل خودروی خودروی خودتان را به خودروبر تهران دقیقا عنوان کنید. اگر خودرو خسارت دیده باید خسارت وارده را شرح دهید. چون نمیتوان یکسری تعمیرات را به صورت سیار ارائه داد و در ارائه خدمات خلل ایجاد خواهد شد. در آن وقت ، متخصصان حاضر در خودروبر ارسلان میدانند که با چه سانحه ای سر و کله میزنند. و الساعه آن خودرو بر مخصوص و ابزارآلاتی که مورد نیاز خودرو هست را با خود می آورند.

تقسیم بندی نوع خودرو بر در حمل خودرو های لوکس

خودرو بر تکی : خودرو بر های جرثقیل دار کفی ثابت . خودرو بر با کفی متحرک.

  • خودروبر جرثقیل با کفی ثابت : این خودرو بر با استفاده از جرثقیل یا تسمه ای که دارد عمل میکند. چگونه؟. به این صورت که با جرثقیلی که دارد از بالا در چهار چرخ خودرو قفل شده. خودرو را بلند کرده بر روی کفی خود میگذارد. نوع دیگر خودروبر تهران اینکه خودرو با تسمه ای از جلو و یا  پشت خودرو که محل خاص  دارد. قفل شده بر روی دو چرخ بلند کرده و به دنبال خود میکشاند.
  • خودرو بر با کفی متحرک: این خودرو بر یکی از بهترین انتخابها درkhoodrobar  برای حمل انواع خودروی لوکس و یا کلاسیک است. این خودرو بر بدون هیچگونه آسیبی به بدنه خودرو و یا قطعات زیر خودرو. آن را برای مسافت های طولانی به شکل تکی حمل میکند. اینگونه عمل میکند که یکی کفی که متحرک است به طور آرام زیر تایرها قرار میگیرد. و خیلی آرام خودرو را بر روی خود میکشد. حتی خودرو اگر روشن باشد خود میتواند بر روی خودرو بر حرکت کند. در آخر تایرها در بین دندانه ها گیر افتاده و با قفل کردن آنها از کوچکترین حرکت خودرو خودداری میشود. ایمنترین نوع حمل خودرو با این خودروبر صورت میگیرد.
  • خودرو بر چند تایی : تریلی خودرو بر

تریلی خودرو بر : این خودرو بر یا بهتر است بگوییم سنگین بر. در ایران به شکل های حمل خودرو به تعداد 6 و 8 تایی عمل میکند. خودروبر های چندتایی هم بعضا از کفی متحرک و رمپ برخوردارند. برای مسافتهای طولانی تدارک دیده شده اند. در خودروبر تهران میتوان بوسیله این خودرو بر به طور شبانه روزی استفاده کرد. از تهران به تمام شهرهای اطراف سرویس خدمات داریم. شکل 2 خودروبر تکی و چندتایی

خودروبر

شکل 2 خودروبر

سخن آخر درباره کیفیت حمل خودروهای لوکس در خودرو بر تهران

در خودروبر تهران بیست و چهار ساعته از خدمات ما بهره مند خواهید شد. حمل خودروهای لوکس باید با تخصص گروه خودروبر ارسلان تدارک دیده شود. لذا خواهشمندیم در زمانهای نیاز به یک کادر مجرب خودروبر و متخصص، نام خودروبر تهران را به یاد داشته باشید. این khoodrobar در تمام یک دهه از تیم متخصص در جهت انجام خدمات بهره برده است. اگر خودروی خود را به ارگانی که از تجربه و تخصص بالایی برخوردار نباشد. بسپارید نباید دیگر از ایمنی و سرعت عمل خودروبر مطمئن باشید. یک کار در خودرو بری ها را زمانی میتوانید بی عیب بیابید. که امنیت ( پروانه بیمه) و سرعت عمل بالا و کیفیت کار خوبی را به شما ارائه دهد.

به عنوان صاحب خودروی لوکس به شما این توصیه را داریم. که در مورد خودروی خودتان و سیستم های اساسی آن مطلع شوید. و در مورد آن مطالعه کنید. تا در زمان نیاز به یک خودرو بر بتوانید خودتان شرایط را مدیریت کنید. و یا اگر فرصت آن را تا الان نداشته اید، اینکار را به تیم تخصصی خودروبر تهران بسپارید. بسیار باعث خوشحالی ماست که در کنار ما باشید. و با انتقادات و پیشنهادات خودتان ما را در بهبود خدمات یاری کنید.

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *