1 مورد در #خودروبر تهران در زمان مشکلات خرابی خودرو

خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | بهترین شرکت خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

 

فهرست مطالب

عوامل دخیل در خرابی موتور خودرو ها چیست ؟

ایرادات مهم و قابل شناسایی در خرابی خودرو ها

هوشیاری و حواس جمع در شناسایی موارد متفاوت است

بویایی در تشخیص موارد جدید تر در داخل خودرو

بهترین کار در زمان خرابی موتور خودرو در جاده

 

فهرست تصاویر

شکل 1خودروبر تهران

شکل 2بهترین شرکت خودروبر

 

نویسنده :             نیکان سیاوش

عبارت کلیدی:       بهترین شرکت خودروبر

تعداد کلمات :      960

زمان مطالعه :       9  دقیقه

 

مشکلات موتوری خودرو در جاده

عوامل دخیل در خرابی موتور خودرو ها چیست ؟

در خودروبر تهران موارد بسیار زیادی از تصادفات و مشکلات جاده ای گزارش داده شده. که نزدیک به 90 %  آنها بر میگردد به مشکلات خودرو قبل از این حادثه. زمانی که خودروی شما دچار ایرادات جزئی باشد و به آن توجه نکنید. این ایرادات به اجزای دیگر ضربه وارد میکنند. و باعث مرگ آن قطعه یا اصطحلاک آن می شوند. این اجزا همیشه کارهای مهمی را انجام میدهند. خلل در یکی از انها khoodrobar  موجب خسارتهای شدیدی به ماشینتان خواهد شد. و این خسارت قطعا در زمانی که در حال حرکت هستید اتفاق خواهد افتاد. نه در زمان درجا کار کردن خودرو.

بهترین شرکت خودروبر در تهران این توصیه را به شما دارد. که در حفظ و نگهداری و رسیدگی به خودرویتان کوشا باشید. به صداهای اضافه یا بوهای غیر عادی در خودرو توجه کنید. هر ایرادی در خودرو اگر زیاد ادامه پیدا کند قطعا بر عملکرد موتور هم تاثیر میگذارد. در زیر خودروبر ارسلان به چند مورد از این ایرادات اشاره میکنیم.

 

ایرادات مهم و قابل شناسایی در خرابی خودرو ها

خودروبر تهران در تمام مقاله ها قصد افزایش اطلاعات شهروندان در حیطه خودرو را دارد. تا الان برای معرفی بهترین شرکت خودروبر در تهران موارد زیادی را آوردیم. حتی به تعاریفی از مکانیکی و کلینیک جامع خرابی خودرو و … مسائلی را انتشار داده ایم. این مقاله میخواهد موارد تاثیر گذار در خرابی موتور خودرو را عنوان کند. به طور کلی ایرادات خودرو از ابتدا آنقدر ها هم عمیق نیستند که نتوان آن را شناسایی کرد. اما رفته رفته هر چه از ایرادات جزئی که صرف نظر کنیم. پی در پی ایرادات سنگینتری پیدا خواهد شد. که دیگر علائم با هم برابری میکنند. و تشخیص اینکه دقیقا زیر سر کدام قطعه در خودرو ست کار سختی میشود. و دائم پای شما را به تعمیرگاه بار خواهد کرد.پس ولی مورد تاثیر گذار :

هوشیاری و حواس جمع در شناسایی موارد متفاوت است

ینی چه؟ بهترین شرکت خودروبر در تهران عنوان کرده از زمانی که خودرو را صفر میخریم. یا حتی دست دوم. باید تمامی صداهای خودرو را خوب بشنویم. اولین روز آن را به کارشناس و یا تعمیرکار نشان دهیم. ایرادات جزئی و کلی آن را بفهمیم. و بعد آن خودرو دست دو را تهیه کنیم. خودرو اگر صفر است. از روز اول بسیار نرم کار میکند. بسیار کم سر و صدا و کم مصرف. این یعنی تمام قطعات تمیز و آک هستند. پس باید در زمان روشن کردن خودرو یا ترمز کردن برای خاموش کردن خودرو به صداها گوش دهیم. حتی زمانی که خودرو هیچ ایرادی ندارد. این کار را عادت خود کنید.

مثلا صدای ناله مانند در چرخش فرمان. اگر این صدا را شنیدید. مایع هیدرولیک خودرو باید تنظیم شود. این یک مثال کوچک از khoodrobar  بود. . شکل 1خودروبر تهران تشخیص ایراد خودرو را نشان داده.

خودروبر تهران

ین یک مثال کوچک از khoodrobar  بود. شکل 1خودروبر تهران تشخیص ایراد خودرو را نشان داده.

شکل 1خودروبر تهران

بویایی در تشخیص موارد جدید تر در داخل خودرو

مورد دیگر که در هوشیاری یک راننده و صاحب خودرو باید باشد. حس بویایی و شامه ی قوی است. مثلا بوی دود. در داخل ماشین هر زمان که این بو را استشمام کنید. باید سریعا با یک امداد خودرو در بهترین شرکت خودروبر تماس بگیرید. چون مونوکسید کربن میتواند باعث مرگ شود. و یا در بهترین حالت ممکن هوشیاری راننده را بگیرد. که خود منجر به فجایع زیانباری خواهد شد که قابل جبران نیستند. خودروبر تهران برای هر کدام از علائم توضیح کوتاه میدهد. بویی شبیه به سوختگی را باید در لاستیک و یاشلنگ را باید کنترل کرد. بوی بنزین اصولا در زمان روشن کردن خودرو، اگر بیش از اندازه داخل موتور رفته باشد. باعث استارت نخوردن خودرو میشود. باید چک کنید که بو از کجاست.

اگر از کاپوت باشد باید نشتی کاربراتور یا انژکتور را بررسی کرد. اگر نبود تمام شلنگهایی که تا مخزن بنزین ادامه دارند. را باید بررسی کنید. اگر اینکار سخت است. ماشین را که پارک کردید. در روز بعد در زیر خودرو دنبال جای روغن بر روی زمین بگردید. این نشان میدهد ک کجای سیم یا شلنگها آسیب دیده. مراقب باشید در زمان وارسی این موضوع سیگار یا مواد اشتعال زا به بخارات بنزین نزدیک نکنید.

در صورتی که قادر به اینکار نیستید. یا به هر دلیلی در توان خود نمیبینید که اینکار را انجام دهید. حتما با بهترین شرکت خودروبر یا خودروبر ارسلان تماس بگیرید. شکل 2بهترین شرکت خودروبر

بهترین شرکت خودروبر

شکل 2بهترین شرکت خودروبر

 بهترین کار در زمان خرابی موتور خودرو در جاده

زمانی که خودروی شما دچار خرابی موتور میشود. باید یا خودتان مکانیک باشید. تا به اصول تعمیر سطحی یا عمقی وارد باشید. یا اگر نه باید خودرو را به یک مکانیک نشان دهید. این مهم امکان دارد یا در جاده اتفاق بیفتد یا جلوی درب منزل. در هر دو صورت باید با یک خودروبر تماس بگیرید. اگر ساکن تهران هستید. خودروبر تهران بهترین شرکت خودروبر در تهران است که در جهت تعمیر سیار و یا خدمات حمل خودرو به شما بهترین خدمات را ارائه میدهد. با ما در خودروبر ارسلان khoodrobar  همراه باشید. و ما را به دوستان خود معرفی کنید.

ما به صورت شبانه روزی در تمام نقاط تهران و شهرهای تهران در حال اجرای عملیات امداد خودرو و خدمات حمل و نقل هستیم. نیروهای متخصص با سرعت عمل بالا در کیفیت کار ما بسیار موثر بوده. این خصیصه ما را از رقبا متمایز ساخته است.

خودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *