1 #خودروبر تهران و خودروبر جاده مخصوص مسابقه در تهران

خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر جاده مخصوص | خودروبر ارسلان | khoodrobar

 

فهرست مطالب

خودروبر تهران و حمل خودرو های مسابقه ای :

نحوه ی جابجایی خودرو با خودروبر مسابقه ای !

تاریخچه اولین خودروبر و فکر ساخت چنین تکنولوژی !

اولین خودروبر مسابقه ای در تاریخ ترانسپورتر از شرکت بنز

خصوصیات ترانسپورتر و علت متمایز کننده ی آن !

خدمات خودروبر خودروهای مسابقه ای در خودرو بر تهران

***

فهرست تصاویر

شکل 1خودروبر تهران

شکل 2خودروبر جاده مخصوص

***

نویسنده :        نیکان سیاوش

عبارت کلیدی :         خودروبر جاده مخصوص

تعداد کلمات :        949

زمان مطالعه:       9 دقیقه

خودروبر مسابقه ای

خودروبر تهران و حمل خودرو های مسابقه ای :

در خودروبر ارسلان بارها از نوع حمل و نقل خودروهای متفاوت صحبت کردیم. در این مقاله از خودروبر تهران میخواهیم در مورد خودروبر جاده مخصوص برای خودروهای مسابقه ای صحبتهایی بکنیم. برای حمل خودروهای مسابقه ای باید حساسیت های خاصی داشت. مطمئن بود که کار انتقال به درستی انجام خواهد شد. در جابجایی خودروهای مسابقه. چون قیمت خودروها بسیار بالا و سلامت خودروبسیار پر اهمیت است. پس باید حق بیمه ی آن و نوع خودروبری که برای جابجای آن انتخاب میشود هم مخصوص همان خودرو باشد. متعاقبا هزینه ها در اینگونه انتقالات متفاوت تر خواهد بود. در  khoodrobar همراه ما باشید.

نحوه ی جابجایی خودرو با خودروبر مسابقه ای !

خودروبر های موجود در خودروبر تهران برای حمل خودروهای مسابقه ای خودرو های لوکس و قیمتی. خودروهای صفر و یا حتی تصادفی و به طور کل هر نوع خودرو دسته بندی شده اند. خودروبر حمل خودروهای مسابقه ای یک خودروبر جاده مخصوص خودروهای مسابقه ای ست. یعنی طوری تنظیم میشود که خودرو مسابقه ای در بهترین حالت خود قرار گیرد. هیچ تکان و لرزشی به چرخ ها و بدنه ی آن وراد نشود. زیرا کمترین تغییر در زیربندی خودرو یا بی موالاتی در حمل و نگهداشت خودرو. باعث ایجاد خرابی های گسترده خواهد شد. خودروبر با کفی متحرک میتواند این نیاز را به درستی رفع نماید.

کفی خودروبر متحرک توسط یک جرثقیل در زیر خودرو آن را به آرامی بر روی خود میکشد بدون اینکه به سپر و جلوبندی خودرو آسیبی وارد شود. خودرو بر روی کفی به طور کامل سوار میشود. و چرخها را به طور مخصوصی بر روی کفی قفل میکنند. تا از تکان های اضافی جلوگیری شود. خودروبر تهران یکی از بهترین عرضه کنندگان کفی خودروبر متحرک می باشد. که در سطح تهران و از تهران به کل کشور سرویس و خدمات دارد.

تاریخچه اولین خودروبر و فکر ساخت چنین تکنولوژی !

بنا به نظر تجربه ی خودروبر ارسلان هر وقت یک نیاز بیش از هر چیزی خود را نشان داده است. به دنبال آن تلاش شده تا یک تکنولوژی برای رفع آن به وجود بیاید. همین که آن تکنولوژی وارد بازار شد. دغدغه های بعدی به دنبال آن پیدا شد. تلاش شد تا دغدغه بعدی مکمل تکنولوژی قبل باشد. پیگیری های زیادی از سمت خیلی از نوابغ برای ساخت خودرو انجام شد. تا اولین خودروها تولید شود. و اگر بگوییم کل عمرشان را بر روی بهره برداری از آن سرمایه گذاری کرده اند. دروغ نگفته ایم. بعد از ساخت اولین خودرو و استفاده و بهره بردای از آن. به فکر انتقال خودروها افتادند. زمانی که ما در خودروبر تهران نیاز به نقل و انتقال داریم یک خودرو میتواند نیاز ما را مرتفع کند. حال اگر یک خودرو نیاز به حمل پیدا کند باید چکار کرد. khoodrobar

همین فکر کافی بود تا شرکت بنز بعد از ساخت خودرو مسابقه ای خودش. به فکر انتقال خودروی خودش و خودروبر جاده مخصوص اینکار هم بیفتد. و تلاش کند تا این مهم را محقق کند.

اولین خودروبر مسابقه ای در تاریخ ترانسپورتر از شرکت بنز

این خودروبر را همه ی افراد نمیشناسند. حتی تعداد خیلی کمی از علاقه مندان به این صنعت این خودروبر را میشناسند. در قدیم به خودروبر الفاظی مانند کشنده، خودروسوار و یا سنگینبر گفته میشد. در خودروبر تهران ما به هر نوع کشنده ای همان لفظ خودروبر را تخصیص خواهیم داد. شرکت بنز برای رفع نیاز خودروهای خود دست به خلق یک خودروبر یا کشنده مخصوص زد. این خودروبر جاده مخصوص حمل خودروهای مسابقه ای شرکت بنز بوده است. این خودروبر زیبا در سال 1950 تولید و بهره برداری شد. که تنها مخصوص یک کار بود. آن هم حمل خودروهای مسابقه از تعمیرگاه تا زمین مسابقه. این خودروبر میتوانست 170 کیلومتر بر ساعت بتازد. همین باعث شد تا این خودروبر به سریعتر منتقل کننده در جهان تبدیل شود. شکل 1خودروبر تهران اولین خودروسوار خودروی مسابقه در شرکت بنز را نشان میدهد.

خودروبر تهران

شکل 1خودروبر تهران

چه چیز این خودروبر را از نظر خودروبر تهران متمایز کرده بود؟ این خودروبر فقط به این نیت ساخته شده بود تا بتواند خودروی مسابقه ای همین شرکت را حمل کند. این شرکت به هیچ عنوان خودروهای مسلبقه ای اش را در داخل زمین تعمیر نمیکرد. بلکه به وسیله ی این خودروبر جاده مخصوص خودروهای مسابقه ای خود را تا تعمیرگاه برده و در آنجا به آنها رسیدگی میکرد. و دوباره به زمین بر می گرداند.

خصوصیات ترانسپورتر و علت متمایز کننده ی آن !

این خودروبر بسیار سریع بود. با یک موتور دارای 6 سیلندر. همراه با 220 اسب بخار . ظاهر این خودروبر خیلی شبیه به 300 اس آل گالوینگ است. این خودروبر از نظر تمام خودروبر ها مخصوصا خودروبر تهران یک اعجوبه در خودروبر جاده مخصوص است. شکل 2خودروبر جاده مخصوص حمل خودروهای مسابقه است.

خودروبر جاده مخصوص

شکل 2خودروبر جاده مخصوص

با سرعت خارق العاده ای که این خودروبر داشته.  باید یک راننده ی حرفه ای یا مسابقه ای برای این خودرو استخدام کرد.

خدمات خودروبر خودروهای مسابقه ای در خودرو بر تهران

در خودروبر ارسلان تمامی خدمات مربوط به حمل خودروهای مسابقه ای.  باحساسیت خاص و خودرو سواران حرفه ای بارگیری و منتقل میشود. پس نگران واگذاری خودروهای مسابقه ای و فوق لوکس خودتان در  khoodrobar نباشید.

خودروبر تهرانخودروبر جاده مخصوص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *