خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران |  یدک کش نیسان چرخگیر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

 

 

فهرست مطالب
بهترین کار در زمان بروز مشکل یا بحران در جاده

چرخگیر چه نقش یا کاربردی در امدادِ خودرو دارد ؟

تفاوت بین خودروبر و یدک کش چرخگیر در چیست ؟

یدککش چرخ گیر برای عملکرد بهتر باید چه نکاتی را رعایت کند؟

 

 

فهرست تصاویر
شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: یدک کش نیسان چرخگیر

 

 

 

 

عبارت کلیدی یدک کش نیسان چرخگیر
نویسنده نیکان سیاوش
تعداد کلمات 1000
زمان مطالعه 10 دقیقه

 

بهترین کار در زمان بروز مشکل یا بحران در جاده

هر کدام از ما ماشینهای یدککش را در مسیر دیده ایم. با یادآوری اسم خودروبر ارسلان مسائلی را برای ما تداعی میکند. پیش می آید با اینکه خودروی ما از نظر فنی ایرادی ندارد. اما پیش می آید مجبور به استفاده از این وسیله شویم. در این زمان بهترین کاری که به فکرتان می رسد چیست ؟ اگر ماشین شما در وضعیتی باشد که نیاز به تعمیر سطحی داشته باشد و خودتان از پس آن بر بیایید. آن را راه اندازی کرده و به مسیر ادامه میدهید. اما اگر خودرو به تعمیر تخصصی نیاز داشته باشد یا باید به خودروبر تهران بگویید ماشینتان را بکسل کند. و یا باید یک امداد خودرو خبر کنید. که اگر عیب خودرو در جاده قابل حل باشد در محل ایراد را برطرف کند.

پس اولین فکر درست تماس با کسانی ست که به طور تخصصی در این زمینه بتواند وارد عمل شود. در ابتدا میخواهیم در این صفحه khoodrobar شناخت جامعی از یدک کش نیسان چرخگیر را ارائه دهیم.

چرخگیر چه نقش یا کاربردی در امدادِ خودروبر تهران دارد ؟

چرخگیر یک وسیله ی بسیار کاربردی برای حمل اتموبیل است که اکثرا بر روی نیسان وصل می شود. این ابزار برای آسان سازی حمل خودرو است. ساخت این وسیله ی کاربردی باید خیلی اصولی انجام شود. باید بدانید اگر ماشینتان مشکل جدی ندارد و یاتصادفی نیست از یدک کش نیسان چرخگیر بهره ببرید. و برای ماشینهای سواری یا کوچک می توان از چرخگیر نیسان و یا وانت کمک گرفت. اما برای ماشین سنگین و بزرگ باید یدکش کش بزرگتر خبر کرد. در بالاتر گفتیم که اگر ماشینتان به تعمیر سیار نیاز دارد یا باید حتما به شهر حمل شود میتوانید با امداد خودروبر تهران تماس بگیرید. یدک کش چرخگیر برای انتقال همه نوع ماشینهای داخل و وارداتی بکار میرود . در این زمان در داخل شهر این نوع یدککش بیشتر کارایی دارد. و از بی خطرترین نوع حمل خودرو محسوب میشود.

شکل 1: خودروبر تهران را نمایش میدهد

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

تفاوت بین خودروبر و یدک کش چرخگیر در چیست ؟

یدککش ها و خودرو بر تهران در زمان بحرانی مورد کاربرد است. اما یدک کش چرخگیر با استفاده ازگرفتن و قفل دو تایر جلویی خودرو. را می کشد و جابجا میکند. اما در خودروبر ارسلان با استفاده از کفی متحرک خودرو را به راحتی بر روی خود میبرد. و بدون فشار به بدنه ی ماشین یا شاسی ، جابجایی انجام میدهد. در کشورهای دیگر از ماشینهای لوکس هم برای این کاربهره می برند. که توان تحمل چهار هزار وپانصد پوند را دارند. در ایران قویترین و کاربردی ترین خودرو نیسان چرخگیر است. که خودروی بسیار قدرتمندی با بدنه ی قوی جهت این کار می باشد. که به راحتی کار انتقال خودرو را هندل میکند. جا به جا کردن خودرو به دلیل وزن بالا راحت نیست. بشر هر زمان خود به تنهایی قادر به انجام کاری نبوده. دست به ابداعی زده که بتواند با آنا به اهداف خود برسد.

به این علت وسیله هایی مثل چرخگیر و سنگین بر ساخته شد. تولید این وسایل دقت و ظرافت خاصی میخواهد. باید گفت چرخگیر یک انتخاب مطمئن برای انتقال خودروهای نو لوکس و حتی تصادفی در داخل شهرها می باشد. به این علت که بدون آسیب به ماشین و بدنه ی آن ، خودروی شما را در مسیر در نظر گرفته شده پیش می برد. عملکرد آنها به این صورت میباشد که در زیر تایرها قرارگرفته و آنها را بلند میکند و به کمک یدککش نیسان که چرخگیر به آن وصل شده حرکت میکند. هر جای تهران که ساکنید شماره خودروبر تهران – ارسلان  ۰۹۱۹۱۰۵۴۳۶۶ را ذخیره کنید. در اسرع وقت در هر جای این شهر و حتی شهرهای اطراف ایرادی در اتموبیلتان پیش آمد. خودمان را با کادر مجرب بشما میرسانیم. همچنین میتوانید یدک کش نیسان چرخگیر را در اینترنت سرچ کنید و با متخصصین ما در khoodrobar ارتباط برقرار کنید.

 

 

یدککش چرخ گیر برای عملکرد بهتر باید چه نکاتی را رعایت کند؟

  • پیش از انجام هر کاری دستگاه فرمان خودرو را بررسی کنید.
  • کنترل کردن باد لاستیک از دیگر مسائلی است که خیلی مهم هست. چون میزان نبودن آن موجب از کنترل خارج شدن یدککش و یا حتی ماشین بکسل شده به اطراف می شود.
  • اتصالات چرخگیر و یدککش قبل از حرکت از گاراژ چک کنید
  • ماشین یدک شده را خلاص و دستی را بالا بدهید.
  • زاویه ی دید راننده از با اهمیت ترین اصلهای این کار هست. اگر دید کامل نباشد امکان اینکه کنترل هر دو ماشین در خطر بیفتد هست. پس آینه ها به درستی کنترل شوند.
  • سرعت خودتان را با وزن ماشین یدک شده مطابقت دهید. اگر وزن اتموبیل بالا باشد. و سرعت شما از آن بیشتر. بدلیل فشار زیاد بر شما موجب انحراف از جاده و چپ کردن هر دو ماشین میشود. پس به سرعت و وزن هر دو ماشین دقت کنید.

شکل 2: یدک کش نیسان چرخگیر را نشان میدهد.

یدک کش نیسان چرخگیر

خودروبر تهران یکی از مجرب ترین و شناخته شده ترین. راننده های انواع چرخگیر سنگین بر و خودروبر را دارد . جهت بهتر و ایمنتر انجام شدن انتقالتان با خودرو بر ارسلان تماس حاصل فرمائید. نیروهای ما 24 ساعته و پر انرژی در خدمت شما هستند. باید گفت هدف ما در این مقاله شناخت شما با یدک کش چرخگیر و قدرت این ماشین بود. که در زمان ایجاد اشکال در خودروی شما بتوانید. با خاطر آسوده روی این ماشین برای بهتر انجام شدن کارتان حساب کنید. یدک کش نیسان چرخگیر خودرو بر تهران پشتیبان اتموبیل شما است.

سوالات متداول در مورد نیسان چرگیر در خودروبری تهران

بهترین کاری که در زمان خرابی خودرو میشود انجام داد چیست؟

سپردن خودرو به تعمیرکار ماهر و اگر در جاده هستیم به امداد خودرو

چه زمان از نیسان چرخگیر استفاده کنیم؟

زمانی که آسیب سبک یا سنگینی به ماشین وارد شده میتوان از این وسله استفاده نمود

تفاوت خودروبر و نیسان چرخگیر در چیست؟

خودروبر متحرک می تواند در زیر تایرها قرار بگیرد و به آرامی خودرو را به روی خودش بکشاند.چرخگیر زمانی که ماشین روشن نمیشود دو تایر جلوی را در قفل کرده و به محل تعمیر میبرد

خودروبر تهران یدک کش نیسان چرخگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *