1تعرفه مناسب #خودروبر تهران و عوامل وابسته به آن

خودروبر تهران

خودروبر تهران khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر |خودروبر ارسلان | khoodrobar

فهرست مطالب

تعرفه مناسب خودروبر به چه چیزهایی وابسته است ؟

نکات مهم قبل از حمل خودرو با خودروبر تهران

لزوم استفاده از نیروهای متخصص در انواع حمل و نقل خودرو !

یک مثال برای وجود لزوم متخصصین در جایگاه خودشان

تاثیر نوع خودرو بر و تفاوت در کارکرد آن و هزینه

فهرست تصاویر

شکل 1خودروبر تهران

شکل 2خودروبر

 

نویسنده :             نیکان سیاوش

عبارت کلیدی :     خودروبر

تعداد کلمات :      1070

زمان مطالعه :      10 دقیقه

 

تعرفه مناسب خودروبر به چه چیزهایی وابسته است ؟

خودروبر ارسلان در مورد هزینه خودروبر در متنهای قبلی هم موارد آموزشی زیادی دارد. تعرفه ها و هزینه ها به موارد زیادی بر می گردد. در ادامه خودروبر تهران بیشتر درباره ی این مساله khoodrobar صحبت خواهد کرد.

در تهران مقدار زیادی از خودرو بر ها مشغول به کار هستند. یا به صورت شرکت و یا به صورت تکی مشغول فعالیت هستند. منظور از شرکت تعداد بالای خودرو بر در یک مجموعه است. که به صورت جامع دارای متخصصین و مکانیک های ماهر هستند. هزینه خودرو بر به عوامل زیادی وابسته ست:

  • نوع و مدل خودروی شما ( لوکس- تصادفی- صفر- وارداتی- مسابقه ای و…). مثلا یک ماشین لوکس وارداتی قطعا با یک پراید داخلی تفاوت دارد. هم از لحاظ هزینه بهای خودرو. و هم از لحاظ بیمه خودرو.چون هر چه ارزش خودرو بالاتر باشد هزینه خودرو بر هم افزایش پیدا میکند.
  • مقدار مسیر با محاسبه ی هر کیلومتر ( روستا – مناطق صعب العبور – زمان حمل و …).
  • نوع خودرو بری که برای حمل آن خودرو مناسب میباشد. به طور مثال میخواهد از کفی خودروبر استفاده کند یا خودرو بر چندتایی و یا جرثقیل و …. همچنین مبدا و مقصد. از چه جایی این خودرو باید بارگیری شود. و به کجا باید حمل شود. این مسیر آیا صعب است یا راحت. و… .

نکات مهم قبل از حمل خودرو با خودروبر تهران

قبل از بارگیری و حمل ماشین این نکات را مدنظرتان قرار دهید.

  • آن را کاملا تمیز و مرتب کنید. اینگونه متوجه تمام لک ها و عیبهای ظاهری خودروی خودتان می شوید. و آن را ناشی از حمل خودرو نمیدانید.
  • قبل از بارگیری حتما خودرو را از لحاظ قیمت به کارشناسان نشان دهید. و نتیجه را به کارشناسان خودروبر تهران ارائه بدهید. و آن را بر اساس قیمت خودرو بیمه کنید. تا در هنگام خسارت بتوانید خسارتتان را دریافت کنید.
  • بدانید که بیمه بدنه در خودرو اصلا ربطی به خودرو برتهران ندارد. و آن یک بیمه جدا از بیمه حمل و نقل می باشد.
  • درست است که خودروبر شناخته شده خیلی مهم است. اما قبل از آن با کسانی که از خودرو بر نزدیک به مقبدا و مقصد شما استفاده کرده اند. و راضی بوده اند اطلاعات کسب کنید. چون فاصله و مسافت تاثیر خیلی زیادی بر روی هزینه ها دارد.
  • خودروبر ارسلان تمام خدمات حمل خودرو را در تمام ساعات شبانه روز به شما ارائه میدهد. چون به اندازه کافی از نیروهای متخص و تجهیزات کاملی برخوردار است.
  • هزینه خودرو بر مناسب در khoodrobar یک عامل اصلی رضایت مشتریان در این مجموعه است. ما ادعای ارزان بودن و یا خدمات ارزان را نمی کنیم. ولی این ادعا را داریم که در زمان حمل و سفارش با مشتری انعطاف به خرج می دهیم. و همچنین ما خدمات حرفه ای و تخصصی ارائه می دهیم. شکل 1خودروبر تهران  خودروبر  جرثقیل را نشان می دهد.
خودروبر

شکل 1خودروبر تهران

لزوم استفاده از نیروهای متخصص در انواع حمل و نقل خودرو !

خودرو بر ها را در خودروبر تهران بارها و بارها برایتان موشکافی کرده ایم. اما برای یاد اوری نیاز میبینیم در هر متن و مقاله ای بخشهایی از آن را تکرار کنیم. تا هم ملکه ذهن خواننده شود. و هم طولانی نباشد که از حوصله ی خواننده خارج نباشد. مدل خودرو بر و تجهیزات که برای این کار استفاده می شود. بسیار در تعیین هزینه حمل خودرو نقش دارد. به طور مثال زمانی مشتری میخواهد خودرو را بدلیل روشن نشدن تا محلی حمل کند. یا تعمیرگاه و یا منزل. مثلا شب را در جای دیگر بوده و در صبح خودرو روشن نمی شود. محل زندگی یا کارشان جای دیگریست و باید ماشین را به جای امنی ببرند. باید از خودرو بر استفاده کنند.

باید بگوییم کسانی که از افراد در خیابان کمک میگیرند و خودرو را صرفا بکسل میکنند. به خود و خودروی خود ظلم می کنند. چون این کار که در خودروبر یک کار تخصصی است. به این راحتی ها هم نیست. هر خودرویی نباید بکسل بشود. ممکن است یا به خودروی شما آسیب جدی وارد شود  یا به خودروی بکسل کننده تفاوتی ندارد. به هر حال چند مدت آینده این زخم چرکی سر باز میکند. و باید دائم در مکانیکی باشید. پس کارهایتان را به کسانی بسپارید که هم سرمایه و هم تخصصشان را در این راه گذاشته اند. و به جز اینکار در خودروبر تهران هیچ کار تخصصی انجام نمی دهند. شکل 2خودروبر مخصوص حمل خودرو را نشان می هد.

خودروبر تهران

شکل 2خودروبر

یک مثال برای وجود لزوم متخصصین در جایگاه خودشان

به طور مثال شما نمی توانید از یک پرستار کودک بخواهید به او درس بدهد. زیرا تخصص او پرستاری از کودک است. یک معلم هم زمان و هم تخصصش را برای تدریس به کودکان گذاشته. پس این کار در نظم جامعه خلل ایجاد میکند. و هیچ کس در جای خود قرار نخواهد گرفت. اکثر افراد برای کم کردن هزینه هایشان دست به ایجاد بی نظمی در جامعه می زنند. اما اینکار را برای خودشان و در زمان نیاز خودشان پسندیده نمی بینند.

تاثیر نوع خودرو بر و تفاوت در کارکرد آن و هزینه

نوع خودرو بر یا به درخواست خود مشتری است. ویا با نظر کارشناسان خودروبر ارسلان تعیین می شود. در هر صورت در هر زمینه ای قبل از عمل حمل خودرو مشاوره انجام می شود. پس نگران این نباشید که در این مجموعه به نیاز خودروی شما توجه نمی شود. مثلا کفی خودرو بر متحرک در مسیر های طولانی هم می تواند یک ماشین را حمل کند. ولی خودرو بر تکی جرثقیل دار نمیتواند بیشتر از ده یا بیست کیلومتر خودرو را حمل کند. موضوع توان خودرو بر نیست بلکه موضوع خسارت به خودروی حمل شونده ست. چون در این خودرو بر که بازوی جرثقیل دارد و با تسمه خودرو را به دنبال خود می کشد. فشار زیادی به خودرو می آورد. بهترین انتخاب برای حمل خودرو تکی کفی خودروبر متحرک می باشد. برای حمل چندتایی هم خودرو بر های 6 و 8 تایی خودروبر تهران khoodrobar .

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *