۱ یدکش در مراکز حمل # خودرو یکی از وسایل لازم میباشد.

یدک کش | کفی خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

یدک کش | کفی خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar


یدک کش | کفی خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان کاربرد و استفاده از ویژگی onresize در سایت
دپارتمان اوج شید
نویسنده علی عبادی
تعداد کلمات ۹۶۶ کلمه
زمان مطالعه ۹ دقیقه

 

فهرست عناوین:

کاربرد و استفاده از ویژگی  اندازه دهی دوباره در سایت یدک کش:

کاربرد و استفاده از صفت رویدادی رویدادی  گشتن در سایت کفی خودرو:

استفاده از ویژگی  درحالت توقف در سایتهای مختلف:

فهرست تصاویر:

شکل 1 : یدک کش

شکل 2: کفی خودروبر

کاربرد و استفاده از ویژگی اندازه دهی دوباره در سایت یدک کش:

برای گرفتن اندازه یک عنصر زبان علامت گذاری در جاوا اسکریپت می توانید. از خصوصیات طول کلاینت و عرض کلاینت و طول اف ست.  عرض خارجی و طول خارجی و عرض داخلی و طول داخلی استفاده کنید. خصوصیت اتفاق اندازه دهی  در دسته رویداد های مربوط به آبجکت و فریم ها قرار می گیرد. خصوصیت اتفاق اندازه دهی  بیشتر در عنصر بادی  سایت کفی خودروبر استفاده می شود. خصوصیت اندازه دهی مجدد یک اتفاق عمومی در عناصرزبان نشانه گذاری  است. صفت اتفاق اسکرول کردن وقتی در سایت یدک کش روی می دهد. که درون یک عنصر زبان نشانه گذاری ، اسکرول به سمت بالا یا پایین اتفاق بیفتد. شما می توانید از خصوصیت بیش از حد میتوان.  جهت اعمال اسکرول بر روی یک عناصر زبان نشانه گذاری در وب سایت خودروبر ارسلان استفاده نمایید. در سایت khoodrobar، خصوصیت اتفاق هنگام اسکرول  را مهیا کنید.

خصوصیت همگام اسکرول یک رویداد عمومی تگ های زبان نشانه گذاری است. ویژگی همگام اسکرول بخشی از ویژگی های رویداد است و در تمامی عناصر  زبان نشانه گذاری میتواند بکار رود. ویژگی اتفاق در جستجو وقتی رخ می دهد که کاربر دکمه ورود یا دکمه ایکس را در یک عنصر ورودی. که دارای خصوصیت نوع با مقدار جستجومی باشد را فشار دهد. خاصیت اتفاق درجستجودر دسته اتفاقات مربوط به فرم قرا می گیرد. این اتفاق معمولا درون عنصر ورودی داخل فرم های زبان نشانه گذاری استفاده می شود . ازطریق جاوا اسکریپت می توانید بر روی عنصر ورودی مربوطه که دارای ویژگی نوع با مقدار جستجو می باشد. خصوصیت رویدادی  در جستجورا مهیا کنید. خصوصیت درجستجو یک اتفاق عمومی عناصر زبان نشانه گذاری است. در اینجا شکل 1 : یدک کش را مشاهده میفرمائید.

کاربرد و استفاده از صفت رویدادی آن سیکد در سایت کفی خودروبر:

صفت اتفاق آن سیکد زمانی روی می دهد. که کاربر حرکت یا پرش به یک مکان جدید در فایل رسانه به پایان ببرد. آن سیکد  در دسته اتفاقات مربوط به مدیا قرا می گیرد. این اتفاق معمولا درون عنصر صدا و عنصر تصویر  استفاده می شود. از طریق کد های جاوا اسکریپت می توانید بر روی عنصر مربوطه  آن سیک را تعریف کنید. خصوصیت آن سیک  یک رویداد عمومی عناصر زبان نشانه گذاری است. خصلت  آن سیکد، متضاد رویداد  آن سیکینگ می باشد. از  ویژگی زمان حال که در آبجکت صدا یا ویدئو قرار دارد،می توان برای گرفتن مکان پخش کنونی استفاده نمود. صفت اتفاق آن سیکینگ زمانی روی می دهدکه کاربرحرکت یاپرش به یک مکان جدید درفایل رسانه را شروع می کند. خاصیت رویدادی آن سیکینگ  در دسته رویدادهای مربوط به مدیا قرا می گیرد.

یدک کش | کفی خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

یدک کش | کفی خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 1 : یدک کش

این رویداد معمولا درون عنصر صدا و تصویر وبسایت یدک کش استفاده می شود. از طریق کد های جاوا اسکریپت می توانید بر روی عنصر مربوطه اتفاق رویدادی آن سیکینگ را تعریف کنید. خصوصیت آن سیکینگ یک اتفاق عمومی تگ های زبان علامتگذاری وبسایت کفی خودروبراست. اتفاق  آن سیکینگ، برعکس اتفاق آن سیکد می باشد. از ویژگی زمان حال  که در آبجکت صدا یا ویدئو سایت خودروبر ارسلان قرار دارد. می توان برای گرفتن مکان پخش کنونی استفاده نمود. صفت رویدادی در انتخاب زمانی روی می دهد. که مقداری از یک متن ، توسط کاربر در یک تگ زبان نشانه گذاری سایت khoodrobar انتخاب شود. خاصیت رویدادی درانتخاب در دسته رویدادهای مربوط به فرم قرارمی گیرد. این رویداد معمولا درون عنصرورودی با خصوصیت نوع با مقدار نوشته و عنصر محوطه نوشتاری استفاده می شود.

خودروبر

استفاده از ویژگی در توقف در سایتهای مختلف:

صفت اتفاق در توقف زمانی روی می دهد که مرورگر در حال تلاش برای دریافت داده های رسانه می باشد. اما این داده ها غیر قابل دسترس می باشند. ویژگی رویدادی در توقف در دسته اتفاقات مربوط به رسانه قرار می گیرد. این اتفاق هم جزء رویداد عمومی در تگ های زبان نشانه گذاری  سایت است. اتفاقات مرتبط با خصوصیت رویدادی در توقف  که به هنگام ایجاد اختلال در طول لود شدن مدیا روی می دهند. عبارتند ازموارد زیر میباشد: در بی نتیجه ، در تهی، در اشتباه، درحال تعلیق. رویداد درارسال زمانی روی می دهد که یک فرم ارسال شود. صفت اتفاق در توقف زمانی روی می دهد که مرورگر به طور عمدی داده های رسانه را دریافت نمی کند.  این رویداد هنگامی رخ می دهد که بارگذاری رسانه به حالت تعلیق درآید (از ادامه جلوگیری آن جلوگیری شود).

یدک کش | کفی خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

یدک کش | کفی خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

شکل 2: کفی خودروبر

این ممکن است هنگام اتمام بارگیری در سایت یدک کش رخ دهد یا به دلایلی متوقف شده باشد. ویژگی رویدادی در تعلیق در دسته رویداد های مربوط به رسانه در سایت کفی خودروبر برقرار می گیرد. این اتفاق هم جزء رویداد عمومی در تگ های زبان نشانه گذاری است. صفت اتفاق درزمان بارگیری زمانی روی می دهد مکان پخش در یک فایل صوتی یا تصویری تغییر کند.

سئوالات متداول

در مرکز حمل خوروآیا میبایست کفی خودروبر متفاوتی میبایست وجود داشته باشد؟

بله به این علت که برای جابجایی هر کلاس خودرو باید نوع خاصی وجود داشته باشد.

چرا پرسنل مراکز حمل خودرو میبایست دارای تخصص باشند؟

برای جلوگیری از صدمات ناشی از حمل میبایست پرسنل مراکز حمل خودرو میبایست در مورد خودرو ها یک دانش ابتدایی داشته باشند.

آیا میتوان از هر مرکز حمل خودرویی خدمات دریافت کرد؟

خیر زیرا مراکز مذکور میبایست دارای مجوز و تخصص لازم باشند.

کفی خودروبریدک کش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *