کفی خودروبر #3 مورد از نکات ایمنی در کنار جاده ها

کفی خودروبر | یدک کش

کفی خودروبر | یدک کش | خودروبر


کفی خودروبر ایمن ترین روش حمل خودرو می‌باشد. در صورت خرابی خودرو شما در کنار جاده باید به دنبال ایمن ترین مکان برای توقف باشید. گاهی اوقات هرچقدر از خودرو نگهداری کنید باز هم ممکن است شرایط غیر منتظره ای رخ دهد. این خرابی ها در بزرگراه ها باعث اظطراب و استرس به رانندگان می‌شود.

فهرست عناوین

در صورت خرابی خودرو درون جاده ها چه کاری باید انجام دهیم؟

خطرات درون جاده‌ها و بزرگراه‌ها در صورت وجود مشکل در خودرو

در یک شرکت دارای کفی‌خودروبر به دنبال چه چیزی باشیم؟

انتخاب یک شرکت خوب برای حمل و نقل خودرو

کامیون‌های جرثقیل دار با دکل‌های بزرگ و تجهیزات سنگین

رانندگی در شرایط آب و هوایی نامناسب مانند برف و یخ بندان

رانندگی در شرایط آب و هوایی نامناسب مانند باران و طوفان

نتیجه گیری در مورد رانندگی در آب و هوای نامناسب

سوالات متداول مشتریان درباره ی خدمات کفی‌ خودروبر درون جاده

فهرست تصاویر

خودروبر 1امدادخودرو

خودروبر 2خودروسوار

خودروبر 3یدک کش

در صورت خرابی خودرو درون جاده ها چه کاری باید انجام دهیم؟

بعضی اوقات در جاده ها سنگ ریزه ها و اشیاء تیز باعث ترکیدن لاستیک می‌شود. همچنین شرایط آب و هوایی بد می‌تواند باعث مشکلاتی شود. اگر مجبور به توقف اضطراری در بزرگراه هستید، باید مطمئن شوید که تا حد امکان در امنیت هستید. اگر اتومبیل شما در بزرگراه خراب شد در ابتدا چراغ خطرهای خود را روشن کنید. خودرو ها در بزرگراه ها با سرعت بالایی در حال حرکت هستند. ایست کامل در وسط بزرگراه کمترین ایمنی را دارد. بهترین راه این است که خودرو خود را از بزرگراه خارج کنید و آرامش خود را حفظ کنید.

همچنین اگر درحال سفر در آب و هوای بد هستید و خودرو شما دچار مشکل یا تصادف شده است. باید در این مورد نیز از بزرگراه خارج شوید. در هر حالت بهتر است با شرکت های حمل خودرو تماس بگیرید.

عنوان کفی خودروبر
نویسنده بدری کاظمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1620کلمه
مدت زمان مطالعه 16دقیقه

خطرات درون جاده‌ها و بزرگراه‌ها در صورت وجود مشکل در خودرو

در بزرگراه‌ها کامیون‌ها بادهای شدیدی در اثر عبور ایجاد می‌کنند که بر روی خودرو در کنار جاده ها اثر می‌گذارد. در این صورت نیاز است که به کنار جاده ها و مکان امن خود را برسانید. وقتی صحبت از حمل خودرو می‌شود. شما به یک شرکت حمل و نقل حرفه ای با مهارت و تجهیزات خوب نیاز دارید. در سایت خودروبر، ما خدمات جابجایی خودرو را با جرثقیل و دکل های بزرگ انجام می‌دهیم. شما باید یک شرکتی انتخاب کنید که درک کند شما در سریع ترین زمان نیاز به کمک رسانی دارید. همه‌ی کارمندان شرکت‌های حمل و نقل ما دارای تجربه در یدک کشی و بکسل  در سریع ترین زمان ممکن هستند. در زیر یک نمونه از  خودروبر 1که برای جابجایی خودرو شما استفاده می‌شود را مشاهده می‌کنید. در صورتی که نیاز به دانستن نکاتی درباره رانندگی در شرایط جوی بد دارید به مقاله نکات ایمنی مراجعه نمایید.

در یک شرکت دارای کفی خودروبر به دنبال چه چیزی باشیم؟

زمانی که در جاده‌ها گیر کرده‌ اید ممکن است بر اثر استرس و عجله با اولین شرکت خودروبر تماس بگیرید. اما این یک ایده بسیار بد است زیرا ممکن است در بین آنها کلاه بردارانی نیز وجود داشته باشند. البته شما نیاز دارید که در مواقعی به خودروبر نیاز دارید بدون انتظار طولانی در دسترس باشند. همیشه بر اساس تجربه دیگران و جمع آوری اطلاعات یک شرکت حمل خودرو را انتخاب کنید. به دنبال شرکتی باشید که خدمات درجه یک و شهرت بسیار خوبی دارد. همچنین به بررسی سایت و برنامه های آنلاین آنها و نظرات کاربران بپردازید.

در سایت خودروبر به بررسی نظرات مشتریان بپردازید تا بتوانید به ما اطمینان کنید. برای آسودگی خیالتان از شرکت ها، آنها باید قیمتی معقول به شما بگویند. بررسی کنید آیا شما را بیمه می‌کنند. همچنین آنها حرفه ای و مشتری مدار هستند یا خیر.

خودروبر 1امدادخودرو

کفی خودروبر | امداد خودرو

کفی خودروبر | امداد خودرو | خودروبر

انتخاب یک شرکت خوب برای حمل و نقل خودرو

باید به دنبال چه چیز دیگری برای بررسی شرکت ها با یکدیگر باشیم؟ مهمتر از همه باید مطمئن شوید که خودروبرهایی با کفی خودروبر مناسب و دارای تمامی تجهیزات لازم را دارند. این حامل ها باید خودروبری مناسب برای اندازه و وزن اتومبیل شما برای حمل خودرو داشته باشند. شما می‌توانید یکی از این حامل های خودروبر 2 در ادامه مشاهده نمایید. آنها باید اتومبیل شما را بدون آسیب و با ایمنی کامل ارسال کنند. اگر ماشین شما به دلیل ترکیدن لاستیک، گیربکس یخ زده یا دیگر آسیب ها قادر به حرکت نیست. اگر در گل و لای گیر کرده و یا از جاده خارج شده اید. حامل های ما آماده کمک رسانی به شما هستند. برای موقعیت هایی که خودرو شما دچار آسیب دیدگی شدیدی نیست ما کمک های کنار جاده ای نیز ارائه می‌کنیم. در این مواقع شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای می‌توانید به جاده بازگردید.

کامیون‌های جرثقیل دار با دکل‌های بزرگ و تجهیزات سنگین

کامیون های دارای کفی خودروبر و جرثقیل می‌توانند وزن زیادی را تحمل کنند. این کامیون ها حتی توانایی بلند کردن تریلرهایی که دچار مشکل  و یا واژگون شده‌اند را دارند. در وب سایت khoodrobar خدمات بکسل اضطراری 24 ساعته را برای شما فراهم کرده است. برخلاف بسیاری از شرکت ها ما دارای کامیون های خودروبر برای جابجایی وسایل نقلیه بزرگ مانند اتوبوس و کامیون داریم. ما مطمئن می‌شویم که خدمات ما هرچیز مورد نیاز برای جابجایی با واکنش سریع و کیفیت عالی را فراهم می‌کند.

تعداد کمی از رانندگان تصادفات در شرایط آب و هوای بد و دید ضعیف را در نظر می گیرند. بنابراین نکاتی برای رانندگان برای مقابله با آب و هوای بد مانند برف و طوفان را در ادامه آورده‌ایم. توصیه می‌شود که اگر شرایط برف سنگین یا یخبندان است از رانندگی خودداری کنید. اما این واقعاً ممکن است برای بسیاری امکان پذیر نباشد.

خودروبر 2خودروسوار

کفی خودروبر | خودروسوار

کفی خودروبر | خودروسوار | خودروبر

رانندگی در شرایط آب و هوایی نامناسب مانند برف و یخ بندان

اگر در شرایط نامناسب مانند برف و باران مجبور به رانندگی هستید. فاصله خود را با خودرو جلویی رعایت کنید. به آرامی رانندگی کنید و از مناطقی که زیر پل‌ها هستند یا دارای سرپوش و سایه هستند دور شوید. زیرا در این مکان ها جاده لغزنده‌تر است. بنابراین برای نزدیک شدن به آن‌ها حتی اگر جاده خوب به نظر می‌رسد بسیار محتاط باشید. در این شرایط شرکت‌های حمل خودرو از کامیون‌های خودروبر با اندازه بزرگتر ارسال می‌شوند.

از لاستیک مناسب برای برف و زنجیر چرخ برای این شرایط استفاده کنید. جدا از اینکه چه لاستیکی دارید در شرایط برف و یخبندان همیشه باید هوشیاری بیشتر و مهارت‌های خاص رانندگی داشته باشید. در طوفان و دید کم در باران‌های شدید زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد در نظر بگیرید و عجله نکنید. در سرعت‌های بالا احتمال لغزش خودرو وجود دارد. در ادامه یک نمونه خودروبر 3مشاهده می‌کنید.

رانندگی در شرایط آب و هوایی نامناسب مانند باران و طوفان

هر زمان که طوفان یا باران شدیدی پیش بینی شد احتمال سیلاب‌های ناگهانی را فراموش نکنید. باد و باران شدید باعث ایجاد سیل و یا ریزش کوه ها در جاده و قطعی خطوط برق می‌شود.  بنابراین کاملا روی رانندگی خود و سایر موارد در جاده تمرکز کنید. برای توقف در این شرایط آب و هوایی فاصله بیشتری در نظر بگیرید.

ممکن است در سفر تگرگ ها باعث ایجاد حواس پرتی شما شوند. همچنین ممکن است در مورد آسیب رسیدن به ماشین خود و شکستن شیشه جلوی خودرو نگران باشید. اما با ایمنی شیشه‌های امروزی احتمال شکستن شیشه جلو و آسیب رساندن به شما یا مسافر معمولا بسیار کم است. در صورت نیاز به حمل خودرو در این شرایط می‌توانید به سایت khoodrobar  ما مراجعه نمایید. شما می‌توانید در ادامه یک نمونه از   رامشاهده کنید. طوفان و باد می‌تواند مشکلی دیگر برای انحراف خودروها ایجاد کند.

خودروبر 3یدک کش

کفی خودروبر | جرثقیل

کفی خودروبر | جرثقیل | خودروبر

نتیجه گیری در مورد رانندگی در آب و هوای نامناسب  

کفی خودروبر حتی در شرایط آب و هوایی بد نیز بیشترین ایمنی را دارد. بعضی از رانندگان که در کنار جاده خراب شده‌اند و امدادگران، گاهی اوقات از ترافیک در حال حرکت فاصله می‌‍‌‌گیرند. در این شرایط آهسته برانید و مراقب کاهش سرعت یا تغییر مسیر خودروها باشید. در صورت نیاز به راهنمایی برای اینکه چگونه از خودرو خود مراقبت کنید تا نیاز به حمل خودرو نداشته باشید. ما در وب سایت khoodrobar برای شما توضیحات و نکاتی را جمع آوری کرده ایم. بعضی از رانندگان رعایت نکات ایمنی را در این شرایط جدی نمی‌گیرند. اگر برای شما سخت است که سرعت را کم کنید. آن را با تصادف، جراحت یا حتی کشته شدن یک نفر مقایسه کنید.

سوالات متداول مشتریان درباره ی خدمات کفی خودروبر درون جاده

  1. آیا حمل و نقل خودروی من بیمه دارد؟

بله، وسیله نقلیه شما تحت پوشش بیمه نامه باربری حمل و نقل برای وسیله نقلیه شما با ارزش جایگزینی کامل در زمانی است که آنها در اختیار دارند.

  1. چقدر زودتر باید برای حمل و نقل وسیله نقلیه خود برنامه ریزی کنم؟

هرچه زودتر سفارش حمل و نقل خودروی خود را ثبت کنید، کار ما با همه نیازهای شما، از جمله زمان‌بندی حمل و نقل آسان‌تر خواهد بود. با این حال، اگر تحویل فوری لازم باشد، می‌توانیم ترتیبی دهیم که وسیله نقلیه شما را ظرف چند روز تحویل دهیم. برای اطمینان از اینکه وسیله نقلیه شما طبق برنامه زمانی مورد نیاز شما جابجا می شود، از شما درخواست می کنیم که حمل و نقل خودروی خود را در اسرع وقت تنظیم کنید.

  1. آیا در صورت نیاز به خودروبر در شرایط آب و هوای نامناسب به خودروی من رسیدگی می‌شود؟

بله ، حامل های ما در تمامی شرایط در اسرع وقت برای کمک رسانی به شما می آیند. شما در وب سایت خودروبر می‌توانید ثبت نام کنید و یک حامل برای جابجایی رزرو کنید.

کفی خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *