کفی خودروبر | انتقال خودرو در تهران و شهرستان ها!

خودرو بر تکی | کفی خودروبر

خودرو بر تکی | کفی خودروبر | خودروبر


کفی خودروبر برای حمل اتومبیل شما خود با اطمینان و اعتماد کامل شما تلاش می‌کند.  در مواردی ممکن است شما در وسط اتوبان دچار تصادف یا خرابی شوید. در این صورت اگر شما هیچ گونه دسترسی به یدک کش نداشته باشید.اگر موردی که قابل اطمینان و در نزدیک ترین مکان به شما حضور داشته باشد پیدا نکنید. شرایط بدی برای شما ایجاد می‌شود. به همین دلیل ما در سایت خودروبر برای کمک رسانی به شما در شرایط سخت در همه زمان آماده هستیم. حمل خودرو و جابه جایی اومبیل خودتان را با کمترین آسیب و تحویل به موقع را از ما بخواهید.

فهرست عناوین

انواع جابه جایی اتومبیل شما توسط انواع خودروبرهای ما

مزیت استفاده از خودروبر برای حمل و نقل خودرو

تفاوت زمان جابه جایی وسیله نقلیه شما با انواع خودروبر ها

تفاوت هزینه های جابه جایی و انتقال خودرو به چه چیزی بستگی دارد؟

شرایطی که باید رانندگان برای حمل و نقل اتومبیل در نظر داشته باشند

نکاتی که مشتریان باید در زمان انتقال خودرو خود در نظر داشته باشند

حمل ونقل خودرو با کامیون سقف دار  برای ماشین های خاص

انتقال خودرو با ایمنی کامل به تهران و شهرستان ها

نتیجه گیری در مورد انتقال خودرو با کفی خودروبر در تهران و شهرستان ها

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط مشتریان برای حمل اتومبیل خود

فهرست تصاویر

خودروبر 1 چرخ گیر

خودروبر 2 خودروبر کفی

خودروبر 3کامیون مسقف

انواع جابه جایی اتومبیل شما توسط انواع خودروبرهای ما

  1. جابه جایی اتومبیل درون شهر

حمل وسیله نقلیه درون شهری با استاده از یدک کش و کفی خودروبر صورت می‌گیرد. حمل ماشین با یدک کش این امکان را دارد که آسیبی به سپر جلوی خودرو شما وارد کند.  خودروبر کفی، هم برای بیرون شهری و هم درون شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  1. جابه جایی اتومبیل بیرون از شهر

حمل خودرو در بیرون از شهر توسط کامیون و کامیونت های خودروبر و خودروبر کفی استفاده می‌شود. برای کامیون ها و تریلی های خودروبر باید ماشین شما حتما امکان جابه جایی داشته باشد. زیرا انتقال ماشین بدون حرکت بر روی کفی تریلی ها امکان پذیر نیست. در این مقاله یک نمونه خودروبر 1 را مشاهده می‎کنید.

عنوان کفی خودروبر
نویسنده بدری کاظمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1605 کلمه
مدت زمان مطالعه 16 دقیقه

مزیت استفاده از خودروبر برای حمل و نقل خودرو

خودروهایی که پلاک نخورده اند اجازه تردد درون شهر و بین شهر را ندارند. در شرایطی که خودرویی از شرکت خریده اید و می‌خواهید درب منزل تحویل بگیرید. در زمانی که خودرو خود را برای تعمیر به تعمیرگاه بفرستید. سایت khoodrobar سریع ترین راهی است که می‌توانید به خودروبر دسترسی داشته باشید.بعضی از خودروهای کلاسیک جنبه نمایشگاهی داشته و اجازه تردد ندارند. در این شریط خودروبر یک مزیت حساب می‌شود. با استفاده از خودرو بر ایمنی جا به جایی خودرو شما تضمین می‌شود. خودروبر ها به دلیل حمل با سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک احتمال خسارت را کمتر می‌کنند. خودروبرها امکان آسیب و سانحه را کمتر و آسان ترین روش برای حمل و نقل خودرو هستند. خودروبرها مجهز به جدیدترین و به روز ترین ابزار ها برای حمل اتومبیل هستند. به دلیل داشتن نگه دارنده های استاندارد امکان لغزش و جا به جایی خودرو را به صفر می‌رسانند.

خودروبر 1 چرخ گیر

خودروبر چرخ گیر | کفی خودروبر

خودروبر چرخ گیر | کفی خودروبر | خودروبر

تفاوت زمان جابه جایی وسیله نقلیه شما با انواع خودروبر ها

به طور معمول زمان رسیدن به مقصد توسط خودروبر، زودتر از تریلی است. تریلی باید منتظر خودرو مورد نیازش برای حمل بار بماند. همچنین تریلی اجازه تردد در سطح شهر را ندارد و بارگیری و تخلیه خودرو در پارکینگ ها انجام می‌شود. در حالی که خودروبر به تمام نقاط شهر دسترسی دارد.خودروبر می‌تواند بار خود را در مقصد مشخص شده توسط مشتری تخلیه کند. برای مسیر های نزدیک و خودروهای سبک از نیسان برای حمل خودرو استفاده می‌شود. در ادامه یکی از سریع ترین خودروبر 2 مشاهده می‌کنید.

خودروبر تکی که دارای جرثقیل است در این مواقع بیشتر از چند کیلومتر نمی‌تواند خودرو شمارا حمل کند. خودروبر جرثقیل دار فقط دو چرخ جلوی خودرو را می‌گیرد به همین دلیل فشار زیادی به اتومبیل شما وارد می‌شود. ممکن است خودرو شما دچار آسییب شود. برای راهنمایی های بیشتر بهتر است با انواع خودروبرها در مقاله خرید خودرو مراجعه کنید.

تفاوت هزینه های جابه جایی و انتقال خودرو به چه چیزی بستگی دارد؟

حمل خودرو توسط خودروبر هزینه بیشتری نسبت به حمل اتومبیل توسط تریلی که چند دستگاه اتومبیل را  حمل می‌کند.  یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه مدل خودرو شما است. انواع خودرو کلاسیک، مدرن و خودرو های صفر معمولا هزینه بیشتری نسبت به خودروهای تصادفی و آسیب دیده دارد. مسافتی که خودروبر برای انتقال باربه مقصد طی کرده است نیز هزینه مشخص شده خود را دارد. هرچه مسافت بیشتر و زمان بیشتری طی شود هزینه افزایش پیدا می‌کند. مسیر های طولانی تر و سخت تر نیز هزینه بیشتری در بر دارند.  حمل خودرو شما با کمترین هزینه توسط ما انجام می‌شود. هزینه انتقال اتومبیل با خودروبر جرثقیل دار متفاوت از انتقال اتومبیل با خودروبر هیدرولیکی است. سرویس حمل و نقل اتومبیل ما در سایت خودروبر راه حل های سفارشی با کاهش خطرات را ارائه می دهد.

خودروبر 2 خودروبر کفی

کفی خودروبر | خودروبر کفی

کفی خودروبر | خودروبر کفی | خودروبر

شرایطی که باید رانندگان برای حمل و نقل اتومبیل در نظر داشته باشند

اولین موضوعی که باید در نظر گرفته شود ایمنی خودروبرها است. با کفی خودروبر ایمنی وسیله نقلیه مشتری نیز بالا میرود. یکی از ایمن ترین خودروبر 3 را در ادامه مشاهده می‌کنید. مطابق استاندارد های جهانی باید مثلث شب رنگ، زنجیر چرخ و کپسول آتش نشانی و غیره به همراه داشته باشند. در ادامه باید توجه شود که آیا بارگیری مطابق استاندارد های حمل بار در جاده هستند یا خیر. متناسب بودن اندازه بار با ظرفیت خودرو حمل بار از نکاتی دیگر است. همچنین ارتفاع بار، طول و عرض آن مجاز باشد. برای بارگیری وسیله نقلیه باید توجه داشت خودروبر مناسبی برای بارگیری انتخاب شود. خودروبرهای هیدرولیکی بهتر از خودروبر های معمولی هستند. خودروبر به منظور خدمت رسانی به شما در حال فعالیت در فضای مجازی و سایت khoodrobar هستند.

نکاتی که مشتریان باید در زمان انتقال خودرو خود در نظر داشته باشند

در ابتدا مدل ماشین و قیمت آن را به متخصصان و کارشناسان بگویید. در مرحله بعد قبل از بارگیری خودرو خود را بشویید تا اگر صدمه ایی به خودرو وارد شد متوجه بشوید. در این صورت صدمات قبلی را ناشی از انتقال خودرو خود نمی‌بینید. نوع خودروبر را خود مشتری می‌تواند انتخاب کند. بهتر است با نظر کارشناسان در سایت خودروبر نوع خودروبر را مشخص کنید و از آن ها کمک بگیرید. مورد دیگری که باید به آن توجه کنید این است که  قبل از بارگیری ابتدا اتومبیل خود را عیب یابی کنید. بعضی از رانندگان خودروبر به مکانیکی نیز اشراف دارند. از آن ها بخواهید اتومبیل شمارا چک کنند. شاید نیازی به حمل خودرو نباشد و اتومبیل شما تعمیر شود. همیشه قبل از انتقال خودرو، بیمه اتومبیل خود را بررسی کنید تا حوادث احتمالی را پوشش دهد.

حمل ونقل خودرو با کامیون سقف دار  برای ماشین های خاص

انتقال با خودروبر که به صورت بسته است ایمن ترین گزینه برای حمل اتومبیل از طریق جاده است. یک تریلر بسته از خودروی شما در برابر هر گونه آسیب مافظت می‌کند. به طور مثال خودروی شما در برابر آب و هوای بارانی، گردو خاک در هنگام حمل و نقل محافظت می‌شود. به خصوص برای حمل و نقل اتومبیل های لوکس یا گران قیمت ازین مدل کامیون ها استفاده می‌شود. همچنین برای اتومبیل هایی که در نوع خود بی نظیر هستند، مانند اتومبیل های مسابقه، وسایل نقلیه تاریخی مفید است.

خودروبر 3کامیون مسقف

کامیون سقف دار | کفی خودروبر

کامیون سقف دار | کفی خودروبر | خودروبر

انتقال خودرو با ایمنی کامل به تهران و شهرستان ها

برای انتقال خودرو به شهرستان ها، چرخ های خودرو شما به وسیله تسمه یا زنجیر به کفی خودرو وصل می‌شود. این زنجیرها بسیار محکم هستند و حتی در صورت تصادف اتومبیل شما از کفی خودروبر جدا نمی‌شود. این تسمه ها از طریق سوراخ هایی بر روی کفی به شاسی اتومبیل وصل می‌شود. قدرت این تسمه ها بسیار زیاد است اما به بدنه اتومبیل شما فشاری نمی‌آورد. در بحث هزینه حمل خودرو به شهرستان ها در مسافت های طولانی هزینه سوخت و استهلاک لاستیک ها محاسبه می‌شود. وزن قابل حمل برای خودروبرها در مسیرهای بیرون شهری تا 20 تن می‌باشد. انتقال خودرو ممکن است دارای دردسرها و مشکلاتی نیز باشد. اگر انتقال خودرو ها به صورت اصولی باشد بی شک مشکلاتی هم در بر نخواهد داشت. اگر از اینترنت برای پیدا کردن خودروبر استفاده می‌کنید سایت khoodrobar در زمان کوتاهی خودروبر مورد نظرتان را به شما می‌رساند.

نتیجه گیری در مورد انتقال خودرو با کفی خودروبر در تهران و شهرستان ها

کفی خودروبر برای بارگیری و تخلیه بار سریع تر در خدمت شما است. در هر جای ایران که حضور داشته باشید با باربری ما با خیالی آسوده اتومبیل خود را به ما بسپارید. حمل خودرو شما توسط رانندگانی متخصص و مجرب انجام می‌شود. این رانندگان هم در زمینه مکانیک خودرو و هم در زمینه رانندگی خودروبرها جزو بهترین ها در سطح تهران هستند. حمل انواع خودروهای لوکس، خودروهای خارجی، خودرو مسابقه و خودرو کلاسیک بدون آسیب رساندن به خودروی شما انجام می‌شود.

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط مشتریان برای حمل اتومبیل خود

1.چگونه به خودروبر ها اعتماد کنیم؟

خودروبرها در تیم ما ارزیابی شده و در صورت مشکل می‌توانید در سایت روی گزینه ارتباط با ما کلیک کنید. مشکل را با ما در میان بگذارید حتما رسیدگی می‌شوید.

2.در صورت نیاز ضروری به یدک کش چه کاری انجام دهیم؟

در صورت دسترسی به اینترنت از سایت ما کمک بگیرید. تمامی نیازهای شما را برطرف می‌کنیم.

3.به چه نکاتی باید در زمان بارگیری خودرو توجه داشته باشیم؟

عیب یابی اتومبیل قبل از بارگیری و داشتن رسید بعد از اتمام کار و هزینه های آن نکاتی است که باید توجه داشته باشید.

کفی خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *